Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

Ačiu mergaites 4u.gif pasijutau tokia pasiputusi lotuliukas.gif nu jau taip išgyrete mano šimtalapi ax.gif

miltus vartoju malsenos 550 D su kitom nebandžiau schmoll.gif

aguonas malu, dedu kiaušini ir cukraus, gal taip ir atrodo mažokai kai lakšteliai labjau pasikele
Atsakyti
Na zinokit ragavau tikru tikriausia simtalapi... idealu... kepta peciuj, ir skonis fantastinis, vaizdas dar fantastiskesnis... niekad neesu tokio net macius blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 04 27, 15:25)
Na zinokit ragavau tikru tikriausia simtalapi... idealu... kepta peciuj, ir skonis fantastinis, vaizdas dar fantastiskesnis... niekad neesu tokio net macius  blink.gif

gal turi foto bigsmile.gif
Atsakyti
Na va-pagaliau tai ivyko...Atnesu savo namu darbus (po ilgu tyrinejimu jusu pamokeliu)-gal tai ir ne panasu i sedevrus ar originalus,bet komandos ivertinimas buvo-NU JAU TOKS ZIAURIAI SKANUUUS...
user posted image
Aciu visoms uz pasidalinima savo patirtimi 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Savaitgalį įvyko mažas stebuklas ir aš pasėdėjusi SM forume, pati sau netikėtai sugalvojau kepti šimtalapį. Kepiau pagal išgirtąjį Cypciuko receptą. Miltus naudojau karališkus. Procesas sekėsi neblogai, dar MB padėjo minkyti, o po to kartu kočiojom ir tampėm. Taigi gamybos procesas vyko sparčiai ir sklandžiai. Tik va galutinis rezultatas nebuvo "spindintis". Nežinau kodėl bet šiek tiek padėgė šimtalapio apačioje ir šonuose buvęs sviestas - karamelė. Tai iškepusi dar nurinkau "angliukus". blush2.gif
Ką sekantį kartą tobulinčiau? g.gif
Kepčiau ne ilgiau valandos. (šį kartą 1 val. 10 min.)
Svarstau, kad verta dėti vien sviestą, nemaišant su margarinu (gal tas turėjo įtakos "degimui")
Būtinai dvigubinsiu aguonų dozę (į kurias jau šį kartą įmaišiau truputį cukraus).
Pyragas buvo skaniausias trečią dieną, kai per naktį palaikiau maišelyje. O ketvirtą dieną ragauti neteko - tiesiog nebeliko rolleyes.gif
Deja to mažojo stebuklo foto neturiu. Bet kai patobulėsiu, būtinai pasigirsiu.
Sėkmės kepėjėlėms!
Atsakyti
Na pasipasakosiu apie savo velykini kepini thumbup.gif
Gaila bet foto taip ir nespejau padaryti, bet pasakysiu...gavosi jis man TOBULAS blush2.gif
Beja, tesla ruosiau duonkepej (tiktais uzminkiau) o atskiras bandas kildinau atskirai, galvojau bus sakes doh.gif kazkaip pasirode, kad tesla labai kieta ir jau vienu momentu norėjau von mesti lotuliukas.gif , bet pabandziau tampyti...ogi WUALIA... super issitampe, labai gerai susisuko...nu zodziu as be zodziu lotuliukas.gif labai patenkinta siuo kepiniu buvau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2011 05 05, 13:09)
Na pasipasakosiu apie savo velykini kepini  thumbup.gif
Gaila bet foto taip ir nespejau padaryti, bet pasakysiu...gavosi jis man TOBULAS  blush2.gif
Beja, tesla ruosiau duonkepej (tiktais uzminkiau) o atskiras bandas kildinau atskirai, galvojau bus sakes  doh.gif kazkaip pasirode, kad tesla labai kieta ir jau vienu momentu norėjau von mesti lotuliukas.gif , bet pabandziau tampyti...ogi WUALIA... super issitampe, labai gerai susisuko...nu zodziu as be zodziu  lotuliukas.gif  labai patenkinta siuo kepiniu buvau  thumbup.gif

uzmaisei duonkepei tik , ar ta minkyma atlikai kur 30min reikia minkyti?
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2011 05 05, 14:27)
uzmaisei duonkepei tik , ar ta minkyma atlikai kur 30min reikia minkyti?

na as parinkau programa, "teslos minkymas" ir tiek ax.gif
Atsakyti
labas 4u.gif prisiziurejau fantastisku simtalapiu ax.gif seiles ryju, nu ir ka, kepiau ir as, nors minkiau saziningai pusvalanduka, oro pusleliu spragejimo negirdejau, tesla tampesi visai neblogai, beveik nesuplysinejo ir gavosi plonutciai sluoksniai,tik prie krastu kokia 0,3 cm gavos siek tiek storesni,nejo istampyti g.gif na ir galutinis rezultatas, gavosi pyragas, ne simtalapis verysad.gif labai skanus,bet tesla iskilo,ispuro,net geda foto det, kas negerai? cia tie neissitampe krasciukai issipute?
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2011 05 07, 18:42)
labas  4u.gif  prisiziurejau fantastisku simtalapiu  ax.gif  seiles ryju, nu ir ka, kepiau ir as, nors minkiau saziningai pusvalanduka, oro pusleliu spragejimo negirdejau, tesla tampesi visai neblogai, beveik nesuplysinejo ir gavosi plonutciai sluoksniai,tik prie krastu kokia 0,3 cm gavos siek tiek storesni,nejo istampyti  g.gif  na ir galutinis rezultatas, gavosi pyragas, ne simtalapis  verysad.gif  labai skanus,bet tesla iskilo,ispuro,net geda foto det, kas negerai? cia tie neissitampe krasciukai issipute?

nematant galima tik spet rolleyes.gif bet jei gavosi 3mm storio vietomis, tai tikrai nesistebiu kad iskilo teslyte per tas vietas, nes tesla tai mieline smile.gif nepergy smile.gif venk, kita kart gausis geriau mirksiukas.gif mano pirmasis irgi nebuvo tobulas cool.gif
Atsakyti
Klausimas: kokiose skardose kepat DIDELIUS šimtalapius? (turiu omenyje 3kg ir daugiau).... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 05 08, 13:51)
Klausimas: kokiose skardose kepat DIDELIUS šimtalapius? (turiu omenyje 3kg ir daugiau)....  unsure.gif

Didelese lotuliukas.gif
o jei rimtai tai as masciau kad deciau i virtuvine skarda, formuociau kaip pasageles forma mirksiukas.gif
Atsakyti