Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(griegzde @ 2011 04 03, 23:24)
Koki rekomenduotumėt hidrolatą .  Atgaivinti veido odai ir šiaip bendram naudojimui .  Kaip matau labai populiarus rožiu bet aš nelabai myliu ju kvapo.  O  kaip levandu ?  Šiaip jų pasirinkimas didelis , kaip paskaitai visi atrodo faini

Aš apart kvapo itin didelių skirtumų tarp naudotų hidrolatų nematau. Naudoju dažniausiai ne vieną, o tepu aliejų ar kremą ant viršaus. Morkų ir šlamučių yra neblogai vertinami kaip drėkinantys. Abu turėjau, morkų gal kiek labiau patiko, nes šlamučių kvapas toks ax.gif Purkšdavausi jį, kol vieną kartą savęs neužuodžiau vidury dienos doh.gif Tad jį subaigiau namuose būdama, nakčiai.
Levandų esu turėjus, tik po kiek laiko kvapas ėmė patikti. Vasarą naudojau hamamelių, tai tikrai patiko, kvapas toks žoliškas, atgaivindavo odą, po saulės vonių pukšdavau ne tik veidą, bet ir dekoltė, drėkino. Dabar išėjimui į žmones naudoju malikų - dieviškai kvepia (ne visiems wink.gif ), pakelia nuotaiką, drėkina. Pipirmėčių gaivina, nuramina, labai tinka vasarai.
Atsakyti
Laba,mergaites,gal yra kuri bandzius Hauschos ir GREEN PEOPLE tusus?Neapsisprendziu kuri imt,noriu ,kad tankintu ,ilgintu,zodziu,kad nebutu ,kaip taik biski naturalios padazytos.Aciu
Atsakyti
Kokį aliejų naudojate akių makiažui valyti? Vis neapsisprendžiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 03, 18:55)
Sakykit, o po veido valymo pas Elytę labai raudonas veidas būna? Ir ar sunku pas ją pakliūti?

Na as buvau pora kartu, viena karta laukiau nepilnai savaite (tik tam tikru metu galejau), o sekanti karta po dienos smile.gif. Veidas buna kaip po grozio proceduru, o ne kaip po valymo biggrin.gif (mechaninio valymo man nedare). Ir siaip, po visko kazkaip labai sypsotis norisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 04 03, 17:17)
Kad rosmarinas veiksmingas tik galvos odai, nes gerina kraujotaka, paciam plaukiu naudojant kondicionieriuje abejoju g.gif

Bet rozmarino eterinio aliejaus gi ant saknu netepsi unsure.gif
Tai kaip tada elgtis su rozmarinu ea?

QUOTE(micefee @ 2011 04 03, 18:55)
Sakykit, o po veido valymo pas Elytę labai raudonas veidas būna? Ir ar sunku pas ją pakliūti?

Kazkiek buna, ypac jei spaudo ar net su adatyte liecia spuogus.
Gi pasiskambink ir suzinosi kada gali pakliuti. As praeita savaite skambinau, tai poryt eisiu pusvalandziui pas ja.

QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 04 03, 21:17)
merginos noriu mamai nupirkti veiksminga kremuka kaklo odai smile.gif gal ka patarsite 4u.gif

Dabar skaitau visas temas padriat biggrin.gif , tai temoj "natura siberika" viena foumiete labai isgyre butent krema KAKLUI, jos mama sunaudojo 3 buteliukus, rezultatas matesi!
http://www.litfarmav...siberika-rusija
Papildyta:
QUOTE(Iceland @ 2011 04 04, 12:08)
Kokį aliejų naudojate akių makiažui valyti? Vis neapsisprendžiu  rolleyes.gif

Esu uzsirasiusi, kad labai gerai abrikosu kauliuku.
http://www.sveikipro...olmuhle-solling
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 04 04, 12:17)
Esu uzsirasiusi, kad labai gerai abrikosu kauliuku.


Kaip tik svarsčiau jį imti. Vadinasi nuspręsta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 04 04, 12:17)
Bet rozmarino eterinio aliejaus gi ant saknu netepsi unsure.gif
Tai kaip tada elgtis su rozmarinu ea?
[/url]


Tai maisyti su kokiu baziniu aliejumi ir tepti galvos oda. As naudoju Hauschkos alieju. Itepi galvos oda pries plovima ir 20 min. palaikai.
Tai ir cia kazka galima paciam susimiksuoti.
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 04 04, 12:08)
Kokį aliejų naudojate akių makiažui valyti? Vis neapsisprendžiu  rolleyes.gif


Jojobos, migdolų esu naudojus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 04 04, 11:08)
Kokį aliejų naudojate akių makiažui valyti? Vis neapsisprendžiu  rolleyes.gif

aš argano naudoju ax.gif


Man irgi būtų idomu, kuris tušas be Dr.Hauschka tankina blakstienas? Benecos ir Logona tikrai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 03, 18:55)
Sakykit, o po veido valymo pas Elytę labai raudonas veidas būna? Ir ar sunku pas ją pakliūti?


QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 04 04, 12:17)
Kazkiek buna, ypac jei spaudo ar net su adatyte liecia spuogus.
Gi pasiskambink ir suzinosi kada gali pakliuti. As praeita savaite skambinau, tai poryt eisiu pusvalandziui pas ja.


Na, man net jei mechaniškai pavalo, tai Elytė puikiai procedūromis nuramina odą, kad nepasakytum, kad buvo spausta spuogas ar kažkas pan.
Kiek esu buvus, tai dažniausiai maždaug prieš savaitę pasiskambinu ir užsirašau. Bet šiaip tai kaip kada pasiseka, kartais ir greičiau pavyksta, o kartais ir ne taip. Bet dviejų savaičių, tai galvoju, kad neteko laukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašva @ 2011 04 01, 22:21)
Skystas muilas:Aqua, potassium cocoate, glycerin, potassium olivate, polysorbate 20, cocos nucifera oil, olea europaea fruit oil, tocopherol, citrus aurantium dulcis peel oil, hydroxyethylcellulose, edta, limonene, Cl1 5985.

Rankų kremas:Aqua, zea mays oil, polysorbate-60, sorbitan stearate, vitis vinifera seed oil, glycerin, dimeticone, polyacrylamide/C13-14 izoparaffin/laureth-7, talc, citrus dulcis oil, benzophenone-4, tetrasodium edta, tocopherol, sorbic acid, methylisothiazolinone, Cl 15985, Cl 19140, limonene.

O tai niekas nepakomentuos man sudėčių? na gal yra išmanančių? kažkaip grėsmingai atrodo: polysorbate 20, edta, polysorbate-60, dimeticone (kažkur skaičiau, kad dar nlb aišku ar jis kenkia g.gif, bet visgi chemija), polyacrylamide/C13-14 izoparaffin/laureth-7 (kas tas do velnias g.gif ), talc, benzophenone-4, tetrasodium edta, methylisothiazolinone (skaičiau, kad į tą deda kažkokį konservantą...).
Visumoj ar čia chemija ra pusiau doh.gif lotuliukas.gif Gi čia skaitosi natūralūs produktai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašva @ 2011 04 04, 14:26)
O tai niekas nepakomentuos man sudėčių? na gal yra išmanančių? kažkaip grėsmingai atrodo: polysorbate 20, edta, polysorbate-60, dimeticone (kažkur skaičiau, kad dar nlb aišku ar jis kenkia  g.gif, bet visgi chemija), polyacrylamide/C13-14 izoparaffin/laureth-7 (kas tas do velnias  g.gif ), talc, benzophenone-4, tetrasodium edta, methylisothiazolinone (skaičiau, kad į tą deda kažkokį konservantą...).
Visumoj ar čia chemija ra pusiau  doh.gif  lotuliukas.gif Gi čia skaitosi natūralūs produktai  doh.gif


Visur EDTA minimos kaip vienos kenksmingiausių medžiagų. Nesu sudėčių ekspertė (forume yra tikrai gerai apie tai nusimanačių), bet jei jau tokį brūdą deda į chemines trąšas, tai nenorėčiau jo matyti ant odos...

Beje, kas per produktas čia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wgs: 04 balandžio 2011 - 13:35