Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(AAgne @ 2011 04 30, 16:59)
kai iskyla kepi su 14 programa 1,5-2
kur galima rasti vilniuje atsuktuvu BOSH?

Riešėje (PC Link Molėtų) prieš savaitgalį buvo kažkokių bosh įrankių, bet iki puslapyje neberandu jų aprašymo blink.gif , tai tiksliai nežinau kas ten dabar yra...
Atsakyti
QUOTE(AAgne @ 2011 04 30, 15:59)
juodos duonos ale bociu receptas
man beveik visada gaunasi

200 g rupių arba paprastų ruginių miltų,
350 g rupių arba paprastų kvietinių miltų,
50 ml salyklo miltelių,
2 dideles saujos kmynų (kuo daugiau kmynu, tuo skanesne ir labiau primena bociu),
viska sumeti i viena puoda ir uzpili 310 ml verdančio vandens,

kai atsala tada mase sukreti i duonkepe, idedi:
1 v.š. aliejaus,
1 v.š. druskos,
2 a.š. cukraus,
1-2 a.š. sauso raugo,
1,5 a.š. sausų mielių.



Bočių duonos receptas bus išbandytas, tik be salyklo ir su šlapiu raugu bigsmile.gif



Atsakyti
be salyklo?
cia tas pats kaip mieline tesla be mieliu smile.gif

salyklas priduoda duonai ta juoda spalva ir kuo daugiau juo tuo intensyvesne juoda duonos splava. mano manymu be salyklo duona bus tokia kaip palanga smile.gif

bet ka as zinau smile.gif

QUOTE(rausvakase @ 2011 04 30, 22:36)
Bočių duonos receptas bus išbandytas, tik be salyklo ir su šlapiu raugu  bigsmile.gif

Atsakyti
Visiškai nerandu atsiliepimų apie lyginimo sistemą. Ar nėra besinaudojančių, ar dėmesio neverta prekė? Gal kas gali parašyti atsiliepimus, jeigu naudojasi. Kiek žiūrinėju internete, tai tokių sistemų kainos didesnės.
Atsakyti
QUOTE(puodelis kavos @ 2011 05 01, 10:04)
Visiškai nerandu atsiliepimų apie lyginimo sistemą. Ar nėra besinaudojančių, ar dėmesio neverta prekė? Gal kas gali parašyti atsiliepimus, jeigu naudojasi. Kiek žiūrinėju internete, tai tokių sistemų kainos didesnės.


temos pradžioj geras atsiliepimas berods yra smile.gif Tik nepamenu ar būtent apie šią sistemą ar apie kito gamintojo..
Atsakyti
QUOTE(AAgne @ 2011 05 01, 06:58)
be salyklo?
cia tas pats kaip mieline tesla be mieliu smile.gif

salyklas priduoda duonai ta juoda spalva ir kuo daugiau juo tuo intensyvesne juoda duonos splava. mano manymu be salyklo duona bus tokia kaip palanga smile.gif

bet ka as zinau smile.gif


Niekada nesu kepusi duonos su salyklu, nes paprasčiausiai jo neturiu. O kur perkate ta salyklą? O gal galima jį pasidaryt? g.gif
Atsakyti
salykla perku delona.lt, 0,5 kg ten keleta litu kainuoja ir uztenka ilgam

MOletu IKi yra visko isskyrus duonkepe ir bosch suktuva smile.gif
Atsakyti
Man reiktu 8 iki lipduku, gal kas turit "pasidalint"? blush2.gif
Atsakyti
Sveikuciai.Gal kas matet Klaipedoj kurioj IKI dar yra Tefal blenderiu???? help.gif Buciau dekinga labai pranesusiems aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2011 05 01, 12:15)
Man reiktu 8 iki lipduku, gal kas turit "pasidalint"?  blush2.gif

Turiu bent keturis popierinius, ir kelis kortelėj...
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2011 05 01, 18:55)
Turiu bent keturis popierinius, ir kelis kortelėj...

Su korteliniais sunkiau g.gif mat as Pasvaly doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rloreta @ 2011 05 01, 14:39)
Sveikuciai.Gal kas matet Klaipedoj kurioj IKI dar yra Tefal blenderiu????  help.gif Buciau dekinga labai pranesusiems aciuks.gif


penktadienį Studlende buvo- jei nėra ten parodomų, reik klaust informacijos skyriuj
Atsakyti