Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

Sena tema 4u.gif

user posted image
Atsakyti
mergyytte, skaičiau jūsų atsiliepimus apie east-island saloną, tai aš irgi tos pačios nuomonės. jau buvau ten. nelabai man patiko. kaip ir sakot, veidui kažko pritrūko. valymą irgi sakyčiau gan silpnokai padarė. taip pat uždėjo vieną nulupamą kaukę ir viskas g.gif daugiau neisiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Uosė @ 2011 03 24, 15:50)
mergyytte, skaičiau jūsų atsiliepimus apie east-island saloną, tai aš irgi tos pačios nuomonės. jau buvau ten. nelabai man patiko. kaip ir sakot, veidui kažko pritrūko. valymą irgi sakyčiau gan silpnokai padarė. taip pat uždėjo vieną nulupamą kaukę ir viskas g.gif daugiau neisiu schmoll.gif


As kai nueinu pas savo kosmetologe (jau rasiau anksciau kad pas Vita i kristiana), tai iseinu su tooookiu veideliu biggrin.gif ir masaza padaro ir kaukiu daugiau uzdeda ir rankas ir dekolte ismasazuoja, o veide nei vieno inkstiriuko nerastum po jos valymo. Labai kruopsti 4u.gif
Atsakyti
Labadiena. Gal kas galite ką nors pasakyti apie kosmetologę B. Pajedienę?
Atsakyti
Buvau pas kosmetologe Daina raugyklos gatvej, labai patiko jos darbas, puikiai padare veido valyma, ir veidas atrodo daug geriau ir atsipalaidavau 4u.gif
Atsakyti
Norėčiau apsilankyti pas Živilę iš Visunitos, tik įdomu, ar ji gali sutvarkyti tokią problemą: ant veido susiformavo keli nedideli "riebaliniai" spuogeliai (ne inkštirai), ir jau pora kosmetalogių net nesiėmė jų aptvarkyti ir sakė, kad reikia kreiptis į Gydomosios kosmetalogijos centrą Jogailos g. (kuris man nelabai patinka...). Ar Živilė aptvarko juos?

Atsakyti
Sveikos, merginos. Aš taip pat turiu bėdų su veiduku. Tik pas mane jis ne spuoguotas, o labai išsausėjęs verysad.gif Susidariusios raudonos išsausėjusios dėmelės. Dabar kai pakaitino saulutė išvis nebeįmanoma... Naudoju ir visokius drėkinamuosius kremus, ir kaukes, bet niekas nepadeda. Gal parekomenduotumėte kokią kosmetologę Vilniuje, kuri galėtų pagelbėti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mocha3: 09 birželio 2011 - 07:37
QUOTE(giedre-marija @ 2011 03 29, 11:17)
Labadiena. Gal kas galite ką nors pasakyti apie kosmetologę B. Pajedienę?

lankiausi pas ją prieš kelis metus.. man ji yra meistrių meistrė, bet neberandu jos kontaktų doh.gif gal kas pasidalintų? ir patikslintų, kiek girdėjau ji Vilniuje atidarė saloną.? g.gif
Papildyta:
QUOTE(savanna @ 2011 05 11, 12:53)
Norėčiau apsilankyti pas Živilę iš Visunitos, tik įdomu, ar ji gali sutvarkyti tokią problemą: ant veido susiformavo keli nedideli "riebaliniai" spuogeliai (ne inkštirai), ir  jau pora kosmetalogių net nesiėmė jų aptvarkyti ir sakė, kad reikia kreiptis į Gydomosios kosmetalogijos centrą Jogailos g. (kuris man nelabai patinka...). Ar Živilė aptvarko juos?

aš lankausi tame centre,man jis patinka. Dar ir todėl, kad ten dirba moteriškės su n metų patirtim, turinčios med.išsilavinimą 4u.gif (ypač vertinu Ievą.) 4u.gif
Atsakyti
Kiek esu girdejusi B.Pajediene siuo metu turi vaikeli ir turetu jau turet atsidariusi savo salona prie Simens arenos,kai lankiausi pas ja praeitais metais vasario pradzioje buvo minejusi jog laikinai pasilaiciuose dirba,nes greitu laiku jau turetu atsidaryt jos salonas,tai jau virs metu praeje tai salonas jau tikrai turetu but atsidares,tik ar ji dirba nezinia,jauciu motinistes atostogu isejus yra.Turiu as jos nr,jai reikia veliau parasysiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mr nobody: 17 birželio 2011 - 23:54
QUOTE(savanna @ 2011 05 11, 11:53)
ir  jau pora kosmetalogių net nesiėmė jų aptvarkyti ir sakė, kad reikia kreiptis į


rekomenduociau savo kosmetologe Viktorija is Kosmedijos. jos arkliukas yra akne, puikiai aptvarko veida.
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 06 18, 10:09)
rekomenduociau savo kosmetologe Viktorija is Kosmedijos. jos arkliukas yra akne, puikiai aptvarko veida.

Kokios siuo metu kainos Kosmedijoj veido valymo proceduru?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 06 18, 11:00)
Kokios siuo metu kainos Kosmedijoj veido valymo proceduru?


tokios, kokios ir anksciau smile.gif nuo 150
Atsakyti