Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Ar esate ką nors girdėjusios apie alternatyvią menstruacinę higieną, pagerinančią moters savijautą? Įprastiniai tamponai ir higieniniai įklotai nesaugo moters sveikatos, netaupo pinigų, nesuteikia daugiau laisvės, be to, juos naudojant į aplinką išmetamas didžiulis kiekis higieninių šiukšlių. Apie 75% suaugusių moterų bent kartą gyvenime sirgo makšties kandidoze, bet ar žinote, kad yra būdas to išvengti?

Menstruacinė taurelė yra naujai atgimusi higieninė priemonė. Nors ši menstruacinė apsauga gyvuoja jau nuo 1930-ųjų pabaigos, ji vis dar mažai žinoma. Menstruacinė taurelė yra saugi, higieniška ir itin paprasta alternatyva įprastinėms priemonėms. Taurės formos gaminys – iš 100% medicininio silikono nepakeičia natūralaus drėgmės lygio makštyje, nepažeidžia natūralaus proceso - negyvų ląstelių ir bakterijų pasišalinimo kartu su menstruacijų krauju, nesausina makšties gleivinės. Taurelė yra daugkartinio naudojimo, ji visiškai nepastebima. Ją galima naudoti naktį bei sportuojant – ji neprateka.

Pastebėta, jog moteris, naudojanti taurelę, menstruacijų metu jaučiasi laisviau, saugiau ir svarbiausia, sveikiau. Jai nebereikia kiekvieną mėnesį rūpintis nepatogių, nepralaidžių įklotų bei makšties gleivinę išdžiovinančių tamponų atsargomis. Taurelė nepažeidžia natūralaus drėgmės lygio makštyje, dėl to nesukelia kazdidozės, cistito bei toksinio šoko sindromo. Be to, taurelės privalumas yra ir tas, jog ištuštinti ją reikia 2-4 kartus per parą, tuo tarpu įprastines priemones reikia keisti kur kas dažniau.

Daugelį moterų nustebintų taurelės praktiškumas. Menstruacinė taurelė yra ilgaamžė, be to, ekonomiška – rūpestingai prižiūrint, taurelė tarnaus keletą metų, per kuriuos į aplinką neteks išmesti gausybės šiukšlių. Taurelė atsiperka jau per pirmus metus!

Statistiškai kiekviena moteris per savo gyvenimą sunaudoja maždaug 10.000 vienkartinių tamponų ir higieninių įklotų. Pasaulyje per parą į aplinką yra išmetama apie 4 milijonus higieninių šiukšlių, kurios itin sunkiai yra gamtoje.

Menstruacinės taurelės būna įvairių dydžių, įvairių gamintojų, taip kad kiekviena moteris gali pasirinkti jai labiausiai tinkamą.

user posted image

user posted image

Taurelės lankstymo būdai

Lietuvoje taurelę galima įsigyti čia:

http://www.organicway.lt/
http://www.sveikiproduktai.lt/
http://www.gu-gu.lt/
http://www.dvisirdys.eu/
http://www.lunette.lt

Jei norit pigiau, galima parsisiųsti iš:
JAV: http://www.iherb.com Siuntimas į Lietuvą tik $4 thumbup.gif
Europos: Mondebio (Fleurcup)
Ladycup.eu,
http://ladycup.lt/lt/ iš Swed banko į Swed LV pavedimas kainuoja 5Lt, sąskaitą pateikiama jau litais, o siuntimas nemokamas thumbup.gif

SENA TEMA ČIA
Atsakyti
Kad klausimas nepasimestu, atnešiau čia blush2.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 21, 21:33)
Dėl dydžių jau rašiau ir anksčiau, vienėm ir po trečio gimdymo puikiai tinka S, o kitiem, net negimdžiusioms ir M/L reikia, čia dar reikia labai atkreipt dėmesį ar sportuojat, gimdos padėtis...
drinks_cheers.gif
bandžiau Ladycup (šitų net dviejų didžių), Diva, tai nelabai to didelio skirtumo ir yra, pradedantiems siūlyčiau kietesne, o vėliau jau galima ir minkštesne  ax.gif 
su žemų kaklelių geriau pasitart su ginę

o kokia patartum Lady ar Diva? nesu bandžiusi tai norėčiau išbandyt, tik negaliu apsispręst blush2.gif nes atsiliepimai ir vienos ir kitos geri

Atsakyti
QUOTE(tigronia @ 2011 03 22, 10:24)
Kad klausimas nepasimestu, atnešiau čia blush2.gif
o kokia patartum Lady ar Diva? nesu bandžiusi tai norėčiau išbandyt, tik negaliu apsispręst  blush2.gif nes atsiliepimai ir vienos ir kitos geri

jei jus nebandėt, žiūrėkit kuri pigiau, nors dabar nedidelis skirtumas tarp Divos(iš JAV) ir Lady(iš LV). dėl minkštumo jos beveik vienodos(nors tos pačios Lady taurelės, tik didžiai skirtingi ir skirtingas minkštumas), o pagal didžius, tai Diva pora mm mažesnės už Lady
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 22, 12:43)
jei jus nebandėt, žiūrėkit kuri pigiau, nors dabar nedidelis skirtumas tarp Divos(iš JAV) ir Lady(iš LV). dėl minkštumo jos beveik vienodos(nors tos pačios Lady taurelės, tik didžiai skirtingi ir skirtingas minkštumas), o pagal didžius, tai Diva pora mm mažesnės už Lady

ačiū jums 4u.gif
dabar žiūriu pigiau išeina iš iherb pirkt Diva, tai man reikia turbūt 2 dydį imt g.gif ir kaip supratau, reikia ten užsiregistruot, įvest nuolaidų kodą LIJ260(čia kur pas jus paraše) ir dar gausiu 5$ nuolaidą? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tigronia @ 2011 03 22, 13:56)
ačiū jums  4u.gif
dabar žiūriu pigiau išeina iš iherb pirkt Diva, tai man reikia turbūt 2 dydį imt  g.gif ir kaip supratau, reikia ten užsiregistruot, įvest nuolaidų kodą LIJ260(čia kur pas jus paraše) ir dar gausiu 5$ nuolaidą?  bigsmile.gif


Taip, jums uz siuntima dades 4 $, bet finale numinusuos 5 $ uz koduka mirksiukas.gif Kas daro pirmaji uzsakyma, tai manau labiausiai apsimoka is iherbo pirkti ax.gif

As snd gavau, parsisiunciau 1 dydi, nors su 1 gimdymu, bet iki 30 metu cool.gif Manau, bus pats tas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauruciuk: 22 kovo 2011 - 16:13
As skaiciau skaiciau apie taureles ir nutariau pabandyt, bet turiu prisipazint skeptiskai ziurejau, kazkodel maniau, kad man nepatiks. Nors dar tik 1 cikla naudojau - galiu pasakyti, kad gailiuosi tik del vieno - kad nieko nezinojau apie ja anksciau ir nenusipirkau anksciau. Nerealiai patogu. As turiu Fleurcup. Susidraugavom nuo pat pirmo karto - ne karto nepratekejo ne laselis thumbup.gif Is pradziu tik kai pamaciau, kad gana didele - issigandau - kur as ja kisiu blush2.gif Pradzioj atrode, kad per didele, bet kai patrumpinau ta galiuka - idealu. Nebegrisiu prie iprastiniu higienos priemoniu tikrai - nera ka lyginti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Praline: 22 kovo 2011 - 16:24
QUOTE(tigronia @ 2011 03 22, 13:56)
ačiū jums  4u.gif
dabar žiūriu pigiau išeina iš iherb pirkt Diva, tai man reikia turbūt 2 dydį imt  g.gif ir kaip supratau, reikia ten užsiregistruot, įvest nuolaidų kodą LIJ260(čia kur pas jus paraše) ir dar gausiu 5$ nuolaidą?  bigsmile.gif

4u.gif dėl dydžio jau ir anksčiau rašiau, kad gimdymas tai dar ne rodiklis, man labai patinka kaip čia yra parašyta, atsakykit į klausimus ir matysit kas jums daugmaž tinka mirksiukas.gif
o kaip jau rašė Lauruciuk apsimoka pirkt iš iherb.com, ypač pirma karta pasinaudojus koduku 4u.gif
Atsakyti
Na kaip as pavydziu toms kurios iskart moka kaip ja taisyklingai isidet ax.gif As dar mokausi-tai pavyksta tai ne,kazkokia as kerepla verysad.gif Bet daiktas tikrai vertas demesio thumbup.gif
Atsakyti
Jau ankstesnėse temose buvau susigundžiusi ta taurele smile.gif .Tuo metu kaip tik apsilankiau pas ginekologę ir pasiteiravau apie taurelę, tai ji net šaukt pradėjo, kad tai nesąmonė, pinigų mėtymas į balą ir pan.(dabar jau visko ir nepamenu, ką ji ten minėjo) Tai tos minties ir atsisakiau, pasitikėjau gydytoja, bet dabar vėl vis paskaitau jūsų atsiliepimus ir galvoju, negi tiek moterų gali klyst g.gif
Ar yra nusivylusių taurele? ax.gif Ar nepasireiškė kokie ginekologiniai susirgimai ir pan.?
Atsakyti
QUOTE(Cioca @ 2011 03 22, 20:08)
Jau ankstesnėse temose buvau susigundžiusi ta taurele smile.gif .Tuo metu kaip tik apsilankiau pas ginekologę ir pasiteiravau apie taurelę, tai ji net šaukt pradėjo, kad tai nesąmonė, pinigų mėtymas į balą ir pan.(dabar jau visko ir nepamenu, ką ji ten minėjo) Tai tos minties ir atsisakiau, pasitikėjau gydytoja, bet dabar vėl vis paskaitau jūsų atsiliepimus ir galvoju, negi tiek moterų gali klyst g.gif
Ar yra nusivylusių taurele? ax.gif Ar nepasireiškė kokie ginekologiniai susirgimai ir pan.?


O del ko butent sauke? g.gif Ka negero apie ja pasake? g.gif Siaip neisivaizduoju koks turetu buti neispruses zmogus, gal galetu saukti, del tokiu dalyku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajile @ 2011 03 22, 19:10)
Na kaip as pavydziu toms kurios iskart moka kaip ja taisyklingai isidet  ax.gif As dar mokausi-tai pavyksta tai ne,kazkokia as kerepla  verysad.gif Bet daiktas tikrai vertas demesio  thumbup.gif

viskas ateis su laiku, bus daugiau patirties ir drąsos ir viskas puikiai pavyks thumbup.gif
QUOTE(Cioca @ 2011 03 22, 20:08)
Jau ankstesnėse temose buvau susigundžiusi ta taurele smile.gif .Tuo metu kaip tik apsilankiau pas ginekologę ir pasiteiravau apie taurelę, tai ji net šaukt pradėjo, kad tai nesąmonė, pinigų mėtymas į balą ir pan.(dabar jau visko ir nepamenu, ką ji ten minėjo) Tai tos minties ir atsisakiau, pasitikėjau gydytoja, bet dabar vėl vis paskaitau jūsų atsiliepimus ir galvoju, negi tiek moterų gali klyst g.gif
Ar yra nusivylusių taurele? ax.gif Ar nepasireiškė kokie ginekologiniai susirgimai ir pan.?

Mano ginė sakė, kad jeigu man patinka, tai ir galiu naudot, nieko blogo tame nemato smile.gif o aš naudoju beveik metus ir dar nė karto nebuvo grybelio, nežinau ar sutapimas ar kas, bet po mmm su įklotais darkelias dienas niežtėdavo ir kartais išsivystydavo iki grybelio doh.gif dubens uždegimai pas mane bet kokiu atveju ištisai, tai ir nežinau, ar čia tikrai uždegimai, kurių nejaučiu ar čia kas nors kita doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cioca @ 2011 03 22, 20:08)
Jau ankstesnėse temose buvau susigundžiusi ta taurele smile.gif .Tuo metu kaip tik apsilankiau pas ginekologę ir pasiteiravau apie taurelę, tai ji net šaukt pradėjo, kad tai nesąmonė, pinigų mėtymas į balą ir pan.(dabar jau visko ir nepamenu, ką ji ten minėjo) Tai tos minties ir atsisakiau, pasitikėjau gydytoja, bet dabar vėl vis paskaitau jūsų atsiliepimus ir galvoju, negi tiek moterų gali klyst g.gif
Ar yra nusivylusių taurele? ax.gif Ar nepasireiškė kokie ginekologiniai susirgimai ir pan.?

blink.gif taip gali šnekėt žmogus, kuris arba negirdėjo arba tik viena ausim kažka išgirdo, bet nesuprato doh.gif
dauguma gyd. tik už juos, nes taip nepažeidžiama makšties mikroflora, nesiveisia bakterijos, dėl to mažiau sergama arba visai nesergama tokiomis lygomis kaip grybelis, neužfiksuotas nevienas TŠS atvejis...
Pasitart su gyd. reikia pas ką yra žaizdelių arba žemų kaklelių
Atsakyti