Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

Ne viena iš mūsų dažnai pasvajojame apie tas fantastiškas "servėtėlines" mocherines sukneles. O dar mezgimo asės (nenoriu vardinti, kad kurios nepamirščiau) vis savo megztus grožius parodo...
Bet... didelė problema. Informacijos nuo ko pradėti, kaip megzti ir t.t. vienoje vietoje nėra. Tad labai tikiuosi kad ši tema ir taps ta vieta kur rinksis ne tik tos kurios dar tik svajoja, bando, mezga savo pirmąją suknelę, bet ir tos kurios jau gali pasidalinti savo patarimais...
Iš anksto ačiū visoms... smile.gif
O dabar keletas svajonių suknelių rastų... na kur kitur jei ne SM forume:)
user posted image user posted image user posted image user posted image
P.S. Autorių vardų neišsisaugojau, bet labai tikiuosi kad nesupyks savo puikius darbus čia pamačiusios...
Atsakyti
Šauni tėmelės pradžia thumbup.gif
laukiam patarimų, chemų ir pan. ax.gif

Pvz, kokie siulai yra patys tinkamiausi tokiai suknutei megzti? g.gif
Atsakyti
Taip taip... Kadangi mes dar tik svajojam prašom patyrusių mezgėjų patarimų. Labai prašom... smile.gif
Tad gal ir pradėkim nuo siūlų įvertinimo? Kokie tinkamiausi tokioms suknelėms?
Kaip Jums šitie GGH siūlai ?
O šitie? Midaros Kid mocher?
O gal ką nors rekomenduotumėte iš "Alvitos" platinamų siūlų ?
Ar dar kokius nors čia neparodytus?

Ir iš karto dar vienas klausimas. Kiek maždaug reikia siūlų suknelei? Žinau kad tiksliai atsakyti į tokį klausimą neįmanoma, bet apytiksliai. Pavyzdys tegul būna kad ir 40 europietiško dydžio pusilgė suknelė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eledita: 21 kovo 2011 - 22:40
spejau pabuti pirmaja ,,konsultante" mirksiukas.gif

Man visi siulai geri.Numegzti galima is visu graziai.Tik va kaip po to mezginys devesis.Galbut cia jau reiktu i kaina ziuret.
Man labiausiai patinka sitos parduotuves
http://www.mezginiup...772/kid-melange
ir BBB siulai.
Midaros ir Alvitos siulai man antroj vietoj.
Jei pinigine leidzia,gal verteru ir apie siulus su silku pagalvoti,bet nesu isitikinusi,kad jie patys geriausi.
Suknlei pusilgei be rankoviu siulu reikia 4-5 kamuoliuku.Su rankovem 5-6.Suknelei iki zemes 10-12 kamuoliuku
Atsakyti
Visada prašom. Ir ne tik pirma, bet ir nuolatine konsultante būti smile.gif
Iškart dar 2 klausimai:
Pirmas, kokius BBB siūlus turite galvoje? Pavadinimas, o idealiu atveju ir nuoroda būtų labai šaunu...
Antras, kodėl manote kad siūlas su šilku nėra gerai? Šiaip jau dažniausiai stereotipinė nuomonė yra kitokia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eledita: 21 kovo 2011 - 23:45
Apšvieskit mane, neišmanėlę ax.gif - o 1 kamuoliukas paminėtų siūlų tai kiek gramų: 25, 50 ar...100 g.gif Čia kad visiems būtų aišku, apie kokį svorį kalbam smile.gif
Atsakyti
AČIŪ už temelę 4u.gif
Pasvajodavau apie moherinukę,
bet nedrįsdavau pradėti, nes abejodavau savo sugebėjmai,
o juk ir siūlai nepigiai kainuotų, jei likčiau nepatenkinta savo "kūrinėliu".

Va dabar su JŪSŲ pagalba, gal ir aš pasiryšiu.

Seilė varva žiūrint į lengvas kaip pūkas sukneles...


Papildyta:
QUOTE(lingucis @ 2011 03 22, 09:12)
Apšvieskit mane, neišmanėlę ax.gif - o 1 kamuoliukas paminėtų siūlų tai kiek gramų: 25, 50 ar...100 g.gif Čia kad visiems būtų aišku, apie kokį svorį kalbam smile.gif


25g. verysad.gif
o ilgis 220 arba 240m. priklausomai nuo rūšies
Atsakyti
va cia BBB siulai..
http://www.kasiulai....a6304bd8a9c5a9a

Yra ju ir su silku.Kas liecia siulus su silku,nesakau,kad jie blogi.Tiesiog is ju tokio plonumo ir lengvumo,kaip is kitu siulu,beveik neimanoma isgauti,o kiti nori butent sito.Siaip siulas grazus ir kokybiskas,nors kiek teko girdeti atsiliepimu,labiau linkes pukuotis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 22 kovo 2011 - 08:42
smile.gif Va va... Šios temos pagalba ir aš kaip dilailaila tikiuosi pasiryžti, susikaupti ir išdrįsti mirksiukas.gif O šiaip neaiškiems pabandymams tikrai siūlų būtų gaila- nepigūs gi jie... blink.gif
Atsakyti
Ačiūūūūūū už temutę, senokai kaupiuosi sau mezgt macherinukę, tik vis bijau, dabar lauksim chemučių ir draugiško patarimo palaikymo vienoje vietoje wub.gif wub.gif wub.gif

Kokio storio virbalais mezgate ?
Dukrai kai mezgiau 4 numeriuku, man pagal raštą gavosi trumputė, todėl vis bijau sau pradėt verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 22 kovo 2011 - 08:58
kaip šaunu, kad atsirado ši temytė thumbup.gif
Nors aš nelaikau savęs visai žalia, bet ir rimta mezgėja nesu, nors esu nunapliojus keleta suknelių, bet iki savo isivaziduojamo mezginio tobulumo toli...o kartais tikrai pritruksta elementarios ABC.

QUOTE(Viliuteee @ 2011 03 22, 00:46)
Suknlei pusilgei be rankoviu siulu reikia 4-5 kamuoliuku.Su rankovem 5-6.Suknelei iki zemes 10-12 kamuoliuku

O kokio storumo virabalais mezgi?

QUOTE(lingucis @ 2011 03 22, 10:41)
smile.gif Va va... Šios temos pagalba ir aš kaip dilailaila tikiuosi pasiryžti, susikaupti ir išdrįsti mirksiukas.gif  O šiaip neaiškiems pabandymams tikrai siūlų būtų gaila- nepigūs gi jie... blink.gif

QUOTE(Vaima @ 2011 03 22, 10:55)
Ačiūūūūūū už temutę, senokai kaupiuosi sau mezgt macherinukę, tik vis bijau, dabar lauksim chemučių ir draugiško patarimo palaikymo vienoje vietoje  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Kokio storio virbalais mezgate ?
Dukrai kai mezgiau 4 numeriuku, man pagal raštą gavosi trumputė, todėl vis bijau sau pradėt  verysad.gif


aš tai pasibandau pamezgu 20 akių ir kokį 20 eilių. tada pažiūriu kaip gaunas kokio storumo virbalu. pasimatuoju, tai tada aišku koks bus ilgis, plotis mezginuko. Nes jei nugrybauji, tai jau ardyti doh.gif ir darbo gaila... ir siūlų, nes jie pasidaro nebegražūs, bent man....
Atsakyti
pasimokinimui tinka Angora2, 700m apie 10 litu. Svarbiausia susirasti neipatingai judru modeliuka mirksiukas.gif
Atsakyti