Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

user posted image
SENA TEMA

Pasiskundžiau, kad ryt jau agurkus laidosiu ir tema užsidarė doh.gif net išsigandus buvau iš pradžių tongue.gif
Atsakyti
Ačiū už naują temą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 03 14, 22:03)
Pasiskundžiau, kad ryt jau agurkus laidosiu ir tema užsidarė  doh.gif  net išsigandus buvau iš pradžių  tongue.gif


Nepyk, bet taip prisijuokiau is Tavo paskutiniu postu... lotuliukas.gif kazkaip labai juokingai viskas skambejo. smile.gif Aisku, Tau tikrai nejuokinga, kad agurku nebera. 4u.gif As sejau 5 daigiukus kazkokiu ankstyvu agurku, o pasirode tik 1. unsure.gif Tai siandien dar 5 BA pasejau, sakiau is situ dar nors vienas gal islys ir uzteks. biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
aciu uz naujus namus 4u.gif mano is keturiu pakolkas tik du islinde ax.gif
Atsakyti
pas mane iš šešių - trys. Ale riebūs tokie blink.gif Va, ką reiškia riebi žemė biggrin.gif Veltui Saulytė pergyvena..
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 03 15, 01:03)
aciu uz naujus namus 4u.gif mano is keturiu pakolkas tik du islinde ax.gif

Ar sėjate iš paprastų sėklų ar iš beicuotų? smile.gif Sako beicuotos geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 03 15, 01:13)
pas mane iš šešių - trys. Ale riebūs tokie  blink.gif  Va, ką reiškia riebi žemė  biggrin.gif  Veltui Saulytė pergyvena..

Tikrai Gaudvilė išsamiai "pomidorų"temukėje šiuo klausimu pasisakė. Tiesiog raminanti "pasaka" prieš miegą smile.gif Sveikinu tave Saintlina drinks_cheers.gif , to paties ir aš tikiuos. ax.gif O smalsu per kiek laiko pas tave tie trys išlindo?
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 03 15, 00:14)
Ar sėjate iš paprastų sėklų ar iš beicuotų? smile.gif Sako beicuotos geriau mirksiukas.gif

Iš beicuotų šiek tiek ilgiau sudygsta. Aš sėju tokias, kokias gaunu, nelabai domiuosi ir kreipiu dėmesį. Man visada svarbu kokia veislė smile.gif
Tiesa, agurkai išdygsta maždaug per 4-5 dienas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 15 kovo 2011 - 08:36
QUOTE(zaika @ 2011 03 15, 00:01)
Nepyk, bet taip prisijuokiau is Tavo paskutiniu postu...  lotuliukas.gif kazkaip labai juokingai viskas skambejo.  smile.gif  Aisku, Tau tikrai nejuokinga, kad agurku nebera.  4u.gif  As sejau 5 daigiukus kazkokiu ankstyvu agurku, o pasirode tik 1.  unsure.gif Tai siandien dar 5 BA pasejau, sakiau is situ dar nors vienas gal islys ir uzteks.  biggrin.gif  doh.gif

Ir aš neimu į galvą tongue.gif Anokia čia nelaimė smile.gif , patirtis ateičiai smile.gif
Man ir pačiai vakar buvo truputį juokinga - nudžiūvo nuo perdidelės priežiūros lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 03 14, 23:30)
O smalsu per kiek laiko pas tave tie trys išlindo?


greit išdygo, per kokias keturias dienas.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 03 15, 11:04)
greit išdygo, per kokias keturias dienas.

Tai jau reik juos sėti, kažkaip galvojau kad juos vėliau reikia g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2011 03 15, 10:26)
Tai jau reik juos sėti, kažkaip galvojau kad juos vėliau reikia g.gif  blush2.gif


vėliau ir reikia.
Čia tik tokių nupušusių būrelis, pasidavęs masinei psichozei, tokius super ankstyvus bando. Bo kažkas atėjęs pranešė, kad gegužį jau galima šviežutėlių agurkų tikėtis.
Nu blyn, nebus gegužį agurkų - gyvenime daugiau su jais ant palangės nesikankinsiu doh.gif
Atsakyti