Įkraunama...
Įkraunama...

Derma roller

QUOTE(eglevvvv @ 2012 06 13, 10:23)
merginos, kokie rezultatai jau pas jus. man aktualu, kas darot veida. As pati darausi veida, kartais dedu kolageno seruma, kartais halurono. rezultatai tikrai ryskus, odos bukle zymiai pagerejo.


Oda tikrai pagerėja, tai faktas. thumbup.gif Vasarą dabar nedarau nieko, bet rudenį vėl kibsiu. Pasakokit prašom, koks kolagenas, koks hialuronas, kur pirkote, kiek mokėjot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(robkytexex @ 2012 06 14, 09:58)
Oda tikrai pagerėja, tai faktas.  thumbup.gif Vasarą dabar nedarau nieko, bet rudenį vėl kibsiu. Pasakokit prašom, koks kolagenas, koks hialuronas, kur pirkote, kiek mokėjot?

oi, as tai nestabdau, juk kaip tik dabar odai reikia dregmes ir naudingu medziagu g.gif . halurona naudoju japoniska, bet negaliu ideti foto, nes internete neradau, o lietuvoje juo neprekiauja, o kolageno serumas kainuoja 15 lt.
ka jus naudojate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 14 birželio 2012 - 13:03
Užsisakiau ir aš šį prietaisiuką..laukiu nesulaukiu)
kai išbandysiu, ateisiu su savo pastebėjimais ir pastabom:)
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 06 14, 14:10)
Užsisakiau ir aš šį prietaisiuką..laukiu nesulaukiu)
kai išbandysiu, ateisiu su savo pastebėjimais ir pastabom:)

Sakykite, o iš kur Jūs užsisakėte?
Atsakyti
QUOTE(rasabakiene @ 2012 06 14, 14:14)
Sakykite, o iš kur Jūs užsisakėte?


ju daug kur buna, tik ziurekit kad butu is medicininio plieno adatos ir geriau kad sertifikuotas, tada ilgai laiko, nes kitos tai iki 10 kartu maximum.

Papildyta:
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 06 14, 14:10)
Užsisakiau ir aš šį prietaisiuką..laukiu nesulaukiu)
kai išbandysiu, ateisiu su savo pastebėjimais ir pastabom:)


lauksim rezultatu thumbup.gif

 ! 
Reklaminė nuoroda pašalinta - žr. forumo taisyklių II.8 punktą.

Modertorė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 15 birželio 2012 - 09:00
Sveikuteles smile.gif Radau toki straipsni wink.gif http://www.manosveik...adatine-sistema
Atsakyti
Pries menesi isbandziau si aparaciuka, tiksliau kosmetologe pasiule. Skauda nezmoniskai, kentejau sukandusi dantis, galvojau sakes bus mano veidukui. Bet veidrodyje nesimate paraudimo, viskas buvo gerai. Efekto nezinau, ar buvo, nes tik 1 karta bandziau, tik visa vakara dilgciojo odele, sokas buvo turbut. Antra karta nesidarysiu. Per daug skauda schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, parekomenduokit koki serumiuka su kuriuo galeciau rollint'is. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2012 06 04, 23:43)
eina sau kaip jūs sugebat rollintis.. ;/
veidą dariausi, 2 dienas po to deginimą kentėjau... ;/ dabar pilvą ir kt. bandžiau tai is vis kaip skauda.. verysad.gif

aš tai nebekankinu savęs... iš kažkur internete nusipirkau EMLA kremą (nuskausmina), brangus velnias, bet ką padarysi... (30 g. - 160 lt., aišku, gal kas iš kažkur gali ir pigiau rasti, bet aš neturiu kantrybės, tai...)
Atsakyti
sveikos ar yra kas pasiekie realiu rezultatu striju naikinimo su derma rolleriu srityje?
po ankstesnes savo nesekmes manau visdelto bandysiu vel pradeti rolintis, paimsiu koki maza kuno lopineli kur maziau matosi nei rankos ir bandysiu ziuresiu ar vel man neprades tu striju dauget..
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2012 08 07, 14:01)
sveikos ar yra kas pasiekie realiu rezultatu striju naikinimo su derma rolleriu srityje?
po ankstesnes savo nesekmes manau visdelto bandysiu vel pradeti rolintis, paimsiu koki maza kuno lopineli kur maziau matosi nei rankos ir bandysiu ziuresiu ar vel man neprades tu striju dauget..



as irgi dabar su rankom vargstu. as net nezinau, bet vienu tarpu ir man jos ryskesnes atrode... tikiuosi nebesiples. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2012 08 07, 15:01)
sveikos ar yra kas pasiekie realiu rezultatu striju naikinimo su derma rolleriu srityje?
po ankstesnes savo nesekmes manau visdelto bandysiu vel pradeti rolintis, paimsiu koki maza kuno lopineli kur maziau matosi nei rankos ir bandysiu ziuresiu ar vel man neprades tu striju dauget..


Vasarą darau pertrauką, nes ant įdegusio kūno nepatariama rolintis. Šiaip tai rezultatus aš matau, strijos tikrai mažiau matomos, o mažesnės kelios visai dingo smile.gif
Atsakyti