Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai Krikštynoms

IrinaL, kokia faina mergyte su mamytes nertais apdarais, tokia linksmute. O suknute cia sampano turbut spalvos ar cia siulai Summer taip atrodo? rastelis grazus, vesesniam orui kaip tik thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 05 18, 10:18)
IrinaL - mergyte su tavo rubeliais nuostabi  wub.gif  wub.gif  net nezinau kas graziau ar rubeliai ar mergyte smile.gif


Aciu ax.gif

Papildyta:
QUOTE(villyte @ 2011 05 18, 10:34)
IrinaL, kokia faina mergyte su mamytes nertais apdarais, tokia linksmute. O suknute cia sampano turbut spalvos ar cia siulai Summer taip atrodo? rastelis grazus, vesesniam orui kaip tik  thumbup.gif


Aciu 4u.gif
Suknute ne balta, o balintos kavos atspalvio, tik labai sviesi (sampano atspalvis labiau i geltonuma), ir siuliukai Summer.
Atsakyti
O čia mano sūnelio apdarai, jau dalį rodžiausi anksčiau, o kostiumėliui nieko ypatingo nebe sumgalvojau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Villyte, Rosebud, Just-in-e aciu uz komplimentus 4u.gif

IrinaL - labai grazi suknyte, o manekene dar grazesne wub.gif

Agnesyte - man labai grazus toks subtiliai paprastas kriksto rubas thumbup.gif , mano nuomone berniukams tokie labai tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu tikrai mergaites pas visas viskas labai grazu

o cia mano zvakes papuosimas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilamka: 18 gegužės 2011 - 13:27
QUOTE(Agnesyte @ 2011 05 18, 13:25)
O čia mano sūnelio apdarai, jau dalį rodžiausi anksčiau, o kostiumėliui nieko ypatingo nebe sumgalvojau  blush2.gif


Labai viskas grazu thumbup.gif Kai tokia puosni skraiste,tai lygiu rastu megztas kostiumelis ypac tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
Kriksto rubeliai berniukui
user posted image
Atsakyti
[quote=kribut,2011 05 04, 08:39]
[quote=*zuikulis*,2011 05 04, 08:12]
labukas,atnesu ir as komplektuka krikstynoms
user posted image
labai grazi skraiste wub.gif
gal galima rasto schema gauti? smile.gif
[/quote]
pradejau ir susimeciau... suknelės viršų priekį ir galą nerti atskirai nuo rankovės? bet jei neri pirmyn-atgal neri, tai tada šiek tiek skiriasi raštas? g.gif

lygtais mačiau šitos suknios temą osinkoj g.gif gal kas turi po ranka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 18 gegužės 2011 - 13:59
QUOTE(MAMICY @ 2011 05 18, 14:54)
pradejau ir susimeciau... suknelės viršų priekį ir galą nerti atskirai nuo rankovės? bet jei neri pirmyn-atgal neri, tai tada šiek tiek skiriasi raštas?  g.gif

lygtais mačiau šitos suknios temą osinkoj  g.gif  gal kas turi po ranka?



va cia nuoroda i osinka http://club.osinka.ru/topic-56766
Atsakyti
Gal kas galit imesti schema kaip apnerti zvake? Aciu
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 05 18, 15:04)
Agnesyte - man labai grazus toks subtiliai paprastas kriksto rubas thumbup.gif , mano nuomone berniukams tokie labai tinka  mirksiukas.gif

QUOTE(rasa32 @ 2011 05 18, 15:32)
Labai viskas grazu thumbup.gif Kai tokia puosni skraiste,tai lygiu rastu megztas kostiumelis ypac tinka  mirksiukas.gif

Ačiukas 4u.gif Jau maniau visai apsileidau ir sutingau, nors ir pačiai nesinorėjo perkrauti bendro vaizdo. Idėja paėmiau iš čia, ačiū 4u.gif

QUOTE(gitapita @ 2011 05 18, 16:17)
Gal kas galit imesti schema kaip apnerti zvake? Aciu

Kai nėriau savo papuošimą, tai paėmiau paprastą motyvą iš servetėlės mažos ir kibau į darbą. mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasirodau su savo suknute smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti