Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

user posted image
Atsakyti
registruojuos jau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
yra ir kita foto, kur mažas vaikas į tapkes ir paveikslus žiūri. tai ten fainos ir formą turi ax.gif (lyg ir matytos kažkur blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 03 04, 16:19)
yra ir kita foto, kur mažas vaikas į tapkes ir paveikslus žiūri. tai ten fainos ir formą turi ax.gif (lyg ir matytos kažkur blush2.gif )


drinks_cheers.gif antroj nuotraukoj grazios 4u.gif
Atsakyti
Sprendziu dilema: velt-nevelt? parsinesiau gero vyno buteliuka...gal kokia taure prikeltu Muza iss numirusiuju? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 03 04, 16:19)
yra ir kita foto, kur mažas vaikas į tapkes ir paveikslus žiūri. tai ten fainos ir formą turi ax.gif (lyg ir matytos kažkur blush2.gif )

Aha, man irgi pasirodė matytos bigsmile.gif . O toj pirmoj nuotraukoj man pasirodė, kad češkės sukrautos. Tik iš to violetinio šaliko pradėjau matyt, kad čia iš vilnos. Bet vistiek češkės.

QUOTE(Juperi @ 2011 03 04, 16:57)
Sprendziu dilema: velt-nevelt? parsinesiau gero vyno buteliuka...gal kokia taure prikeltu Muza iss numirusiuju? g.gif

Tik bandymo būdu sužinosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal galetumet padeti blush2.gif Jau kelintas slepetes veliu, bet gaunasi tokie negrazus sukietejimai - siose slepetese tai po meskiukais slepiasi ax.gif Niekaip man jie rankomis neissilygina. Kitos formos slepetese tai ant sonu lieka. Pazadejau dar dvejas nuvelti bet upas dingo...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dago @ 2011 03 04, 18:30)
Gal galetumet padeti blush2.gif  Jau kelintas slepetes veliu, bet gaunasi tokie negrazus sukietejimai - siose slepetese tai po meskiukais slepiasi ax.gif  Niekaip man jie rankomis neissilygina. Kitos formos slepetese tai ant sonu lieka. Pazadejau dar dvejas nuvelti bet upas dingo...



pabandysiu atsakyt, jei labiau patyrusios matys kad nusikalbu-pataisys. mano manymu per velai istrauki sablona, krastai sukimba ir nevisad juos imanoma istaisyt.
Papildyta:
QUOTE(Juperi @ 2011 03 04, 17:57)
Sprendziu dilema: velt-nevelt? parsinesiau gero vyno buteliuka...gal kokia taure prikeltu Muza iss numirusiuju? g.gif

cia zinai kaip tas pyragas su konjaku.......
gali but vienos taures per mazai, o dvieju jau ir per daug... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 04, 15:49)
Ir dar baltos arba beveik baltos...


man baltos patinka, arba pusiau baltos cool.gif ... zinau, kad nepraktiska, na, bet jeigu ant kokiu baltu cool.gif minkstu kilimu wub.gif ...

QUOTE(Juperi @ 2011 03 04, 17:57)
Sprendziu dilema: velt-nevelt? parsinesiau gero vyno buteliuka...gal kokia taure prikeltu Muza iss numirusiuju? g.gif


Juperi, ar gyva dar ? -
velk vyno taure pasistacius - prabangiai biggrin.gif - as tuo paciu prisidesiu (savo dziaugsmus mociutei pridaviau, tai relax savaitgalis bus namie - su vilna, vyno taure, skania vakariene ir kokiu filmuku tongue.gif ).
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 04, 18:40)
velk vyno taure pasistacius - prabangiai  biggrin.gif - as tuo paciu prisidesiu (savo dziaugsmus mociutei pridaviau, tai relax savaitgalis bus namie - su vilna, vyno taure, skania vakariene ir kokiu filmuku tongue.gif ).

aina sau, baltai pavydziu bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
Dago, as manau (nors irgi nelabai patyrus) kad reiketu daugiau vartyt, t.y. verti siule aukstyn ir kociioji, kol ji neissilygina, bent jau as taip darau, o siaip jau, kai pradejau kas 1 ar kas 2 sluoksni uzlenkinet, tai tu problemu beveik nebeliko... is p okazio, pavargau, susalau, 100 g. bobelines su arbata - biski padejo smile.gif ale taip ir prasigert galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 03 04, 20:12)
. is p okazio, pavargau, susalau, 100 g. bobelines su arbata - biski padejo smile.gif ale taip ir prasigert galima smile.gif

kaip sekėsi? Ar pardavei kiek tų tapukų? Per teliką rodė, kad nelabai perka žmonės.
Dago, man irgi taip buvo pradžioj. Negalima ilgai kočiot su šablonu. Aš į visas puses pakočioju po 30 kartų ir kerpu skylę šablonui išimti. O tada suki tapuką visaip ir vėl kočioji. Ir ta siūlė nebespėja susikabint. 4u.gif
Atsakyti