Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(zydrunyte @ 2011 02 22, 10:06)
Kai pradejau sudygusias laistyt su augimo stimuliatorium "PANARGETIK" atsigavo mano siuleliai ir sutvirtejo, persodinti visai nebuvo sunku  smile.gif


Kazin kur jo pirkti galima?Nes mano kitos geles siuleliai,tai bijau kad jei man neisvirstu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mg* @ 2011 02 22, 08:53)
cia ne manuju foto (kazkur internete susisaudziau),bet esme, kad manosios jau mazdaug tokios kazkokios
http://images26.fotk...ADING022-vi.jpg    ax.gif
ar cia jau galima pikiuot ar dar anksti?  blush2.gif  ax.gif

anksti dar tokiems, turi būti 3-4 tikrieji lapeliai, o čia dar nei vieno tikrojo lapelio nesimato.

QUOTE(sega01 @ 2011 02 22, 09:35)
Kazin kur jo pirkti galima?Nes mano kitos geles siuleliai,tai bijau kad jei man neisvirstu doh.gif

kad ir tuose pačiuose Senukuose ar Žalioj stotelėj, Žaliuosiuose centruose yra stimuliatorių wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 22 vasario 2011 - 10:05
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 22, 11:03)
kad ir tuose pačiuose Senukuose ar Žalioj stotelėj, Žaliuosiuose centruose yra stimuliatorių wink.gif

reiks paieskoti,nes reikia gelbeti mano isdygusias gelytes gal pades joms sustipreti blush2.gif
Atsakyti
o tai kaip zinot ar cia tikras ar netikras lapelis?... nu zodziu, lauksiu, ir ziuresiu kas gaunas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 02 22, 09:42)
sveikos, nu jau kantrybes nebeturiu, jau antra karta sejau, tik keli daigeliai sudyge  schmoll.gif

Mano labai skirtingai dygsta:
vienos rusies visos isdygo vienodai, kartu, daigai vienodi, kitu rusiu keli daigai pirmiau, kiti veliau, o dar dvieju rusiu neisdygo is vis nuo sausio 31 d.
Kadangi sejau visas vienodai, augimo salygos vienodos, tai gal seklu kokybe nevienoda, nors tos pacios firmos vienos isdygo normaliai, kitos ne.

QUOTE(zydrunyte @ 2011 02 22, 11:06)
as vakar ispikiavau jau dai. Pikiavau tik taskur yra 4lapeliai ir jau 5 lenda, kitas dar palikau paaugt. Kai pradejau sudygusias laistyt su augimo stimuliatorium "PANARGETIK" atsigavo mano siuleliai ir sutvirtejo, persodinti visai nebuvo sunku  smile.gif


As irgi pikiavau vakar ir uzvakar 3 rusis, kurias sejau sausio 22 d.


Kurios dauginot surfinijas auginiais... Kiek laiko reikia laikyti ta uzdengta stiklaini? Kada prigyja? Praejus 10 dienu po pasodinimo, bandau nuimti stiklaini, bet lapeliai is karto nulinksta, taigi manau, kad dar neprigije... Uzdedu stiklaini, lapeliai issitiesia... Žeme slapia, neisdziusta po tuo stiklainiu, bet stiklainis nerasoja... Gal per slapiai laikau g.gif Gal kas galetu patarti...
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 02 22, 07:42)
sveikos, nu jau kantrybes nebeturiu, jau antra karta sejau, tik keli daigeliai sudyge  schmoll.gif


gal dar užaugs, juk ne visos kartu išlenda g.gif
o su kokiom sėklom čia taip nesiseka?

QUOTE(Rutele_S @ 2011 02 22, 08:43)
kaip jus po viena seklyte sejat? juk jos tokios mazulytes g.gif


tos truputį brangesnės sėklos, kurių būna po 10-15 maišelyje, būna apveltos tokiu ryškios spalvos trašų mišiniu, tai tikrai nesunku po vieną atskirti 4u.gif
Atsakyti
Tikrai taip, šiais metais brangesnes pirkau, nes man labai nepatinka, kad tos pigios iš maxės nors parašyta svyrančios nė velnio nesvyra doh.gif Iš pradžių visai gražios būna, nu bet vėliau kai išstypsta, baisu žiūrėt doh.gif Tai va, pirkau ŽS ir tikiuosi, kad tikrai bus svyrančios, o ir sėklytės didesnės, tai lengva po vieną sėti ir pikiuoti nereiks smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, o as norejau paklausti, ar nebus per velu paseti surfinijas kovo12???(nes pagal menuli, galima sodinti gelytes)./ Ar jus visai neziurit kada sodinti? kada galit tada sodinat???
Atsakyti
QUOTE(mg* @ 2011 02 22, 10:52)
o tai kaip zinot ar cia tikras ar netikras lapelis?...  nu zodziu, lauksiu, ir ziuresiu kas gaunas biggrin.gif

ten dar skilčialapių stadija, sekantys lapeliai ir bus tikrieji. Kantrybės smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rudojilape @ 2011 02 22, 12:19)
Sveikutes, o as norejau paklausti, ar nebus per velu paseti surfinijas kovo12???(nes pagal menuli, galima sodinti gelytes)./ Ar jus visai neziurit kada sodinti? kada galit tada sodinat???

hmm, pagal kitą kalendorių 02.23 ir 02.28 galima sėti, ilgokai laukti iki 03.12 bigsmile.gif
Atsakyti

hmm, pagal kitą kalendorių 02.23 ir 02.28 galima sėti, ilgokai laukti iki 03.12 bigsmile.gif
[/quote]

čia idealus laikas, kai mėnulis pilnėja ir yra tinkamam ženkle... bet būna tik mėnesį kartą biggrin.gif o šiaip tai galima pasižiūrėt kada būna vandens ar dar geriau žydinčioms gėlėms - oro ženkluose (dvyniai, svarstyklės tinka) ir tada sėt, tik ne visai delčioj ir ne per pačią pilnatį.

Norėčiau patarimo - susėjau į vieną indelį vietą taupydama surfinijų paprastas sėkleles vienoj pusėj, o kitoj - tas su apvalkalu. tos paprastos visos sudygo ir jau ištyso, o tos su apvalkalais net negalvoja....
dygimui buvau padėjus uždengtas šiltai, o sudygusias galvojau perkelt vėsiau. jei laikysiu atidengtas vėsiau, ar vis tiek sudygs tos apvalkaluose? ar geriau krapštyt jas iš ten ir kitur bandyt sėti?
Atsakyti
sudygusias išpikiuočiau ir padėčiau atskirai, tegul kitos ramiai šiltnamio sąlygomis dygsta wink.gif

Saviškes kompaktines išpikiavau, kitas pasisėjau - šian nesivadovauju jokiais kalendoriais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 22 vasario 2011 - 14:14
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 22, 16:12)
sudygusias išpikiuočiau ir padėčiau atskirai, tegul kitos ramiai šiltnamio sąlygomis dygsta wink.gif


tai kad pikiavimui per mažos dar, siūliukai tik... ax.gif
Atsakyti