Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

POMIDORAI
Liga dar labiau progresuoja... biggrin.gif

user posted image

sena tema
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2011 01 28, 19:04)
Ale gal sumesiu, mažu kam pravers kas nors. Tai vis atsiranda klausiančių apie tuos, ar anuos..

PRADEDU..

MAMADONATA

Pasisakysiu ir as savo subjektyvia nuomone, apie pernai augintus pomidorus:
Armonika - grazus pomidorai, dideli krumai. Vaisiu nedaug, kai kurie vaisiai puvo viduje. Krumas sirgo.
Johanisbeere - Pomidoriuku nemazai, vieni ankstyviausiu buvo pas mane, vede ilgai. Skanus. Saldoki. Ligoms nelabai atsparus.
Penis - Vaisiai nera labai dideli. Vaisiu gana daug, nerugstus, sausoki, perdirbimui kaip tik. Patogu pjaustyti tokias "desreles" ziemos misrainems, o paskui valgyti.
Rumba - Tradicinio skonio. Pirmieji užmezgė vaisius – geguzės pabaigoje, prinoko – birželio 25 d.
Tolstoj - nors cia daug kas peikė juos del to, kad parduotuviniai, bet mums reikia ir tokiu. Turbut priprate jau.  Mums labai patiko, vaisiai grazus, taisyklingos formos, ilgai laikosi nuskinti, tinka veztis i keliones, tinka konservavimui, vaisiai kietoki, bet ne sausi. Derlingi, grazios kekes.
Juodasis princas - Pirmas pomidoras sunoko gana anksti – liepos pradžioje. Kiti dar kazko laukia. Gana minksti, reikia greitai suvartot, odelė plona. Skanus, vaisiu nemažai.
Kriaušiniai - skanus, nedideli pomidorai. Vaisiu pas mane buvo nedaug, bet ir pasodinau gana velai.
Princessa - grazus, skanus, nepersaldus. Nemazai ju buvo ant krumo.
Sun Stone - derėjo gerai. Labai skanus, švelnaus saldaus skonio, vaisiai minksti, labai skanios salotos su jais.
Betalux - zemaugiai, ne patys pirmieji dave vaisiu. Krumas sirgo. Lauke praeita vasara augo geriau nei siltnamyje.

BLAKSTIENA

POMIDORAI
1. SULTAN F1 - VID. VELYVUMO, ZEMAS, PANASUS I PARDUOTUVINIUS, KIETOKI
2. OLA POLKA- IV. ANKSTYVUMO,ZEMAS, AUGINSIU
3. RED CHERRY- AUKSTAS
4. CITRINA - VELYVA, AUKSTAS, VIENAS VAISIUS DAR KABO VIRTUVEJ 
5. BETALUX - ANKSTYVA, ZEMAS
6. TIGERELLA - VID. ANKSTYVUMO, AUKSTAS, NIEKO YPATINGO, BET AUGINSIU
7. AGATA - ANKSTYVI, ZEMAS, AUGINSIU
8. BALKONZAUBER - ANKSTYVI, ZEMAS, AUGINSIU
9. RED PEAR - AUKSTAS,PANASUS I JAUCIO SIRDI
10. MARMANDE - ANKSTYVI, AUGINSIU
11. OXHEART -VID. ANKSTYVUMO, AUKSTAS,KAIP JAUCIO SIRDIS, MESINGI, NERUGSTUS
12. GOLDENE KONIGIN- VID. ANKSTYVUMO, VID AUKSTUMO, GELTONI,SKONIS NEBLOGAS
13. PEDRO H - VELYVAS, ZEMAS, KIETOKI
14. BLACK CHERRY- AUKSTAS,SAVYBIU VARDINT NEBEREIKIA
15. BLACK RUSSIAN- AUKSTAS, SKIRTINGUOSE SILTNAMIUOSE SKIRTINGAI VAISIUS VEDE, VIENUR DAUGIAU KITUR MAZAI,SKONIS NEBLOGAS, BET JUODI CHERIAI VIRSU EME
16. CHADWICK CHERRY- AUKSTAS, KAZKAIP NEISIDEMEJAU
17. JAUCIO SIRDIS - AUKSTAS, MESINGI, KAM DIDELIS RUGSTINGUMAS SKRANDZIO TAI SITIE PATS TAS
18. BLACK ZEBRA- AUKSTAS,LETAI NOKO
19. SNIEZNO BELYJ- AUGINSIU
20. PROMYK- UZAUGINO VOS KELIS VAISIUS,TURI BUT ANKSTYVAS, BET ZLOTY PIRMIAU SUNOKO,SURIZIKUOSIU GAL VIENA DAIGA AUGINT
21. PENIS - AUGINSIU
22. MARVEL STYPE- AUKSTAS,UZAUGO VOS KELI VAISIAI,PRINOKUSIU TAIP IR NETEKO PARAGAUT,BET IS SMALSUMO VEL PABANDYSIU AUGINT
23. ZLOTY .... - ZEMI,GELTONI,SKONIS NEBLOGAS
24. GARDENS DELIHT- AUKSTI,SAVYBES NEUZSIFIKAVO, AUGINSIU
25. VILMA- VID. ANKSTYVUMO, AUGINSIU
26. RADANA- VID VELYVUMO, AUGINSIU
27. KRAKUS- VID.VELYVUMO, AUGINSIU
28. EVERGREEN HEIRLOOM- AUGINSIU
29. VOYAGE TOMATO- AUGINSIU
30. FLAME- AUGINSIU
31. ILDI - AUGINSIU
32. GELTONOS KRIAUSYTES- AUKSTAS,VAISIAI NEDIDELI,SKONIS KAIP RED CHERRY, MARINUOTI SKYSTI,TINKA TIK VALGYMUI
33.TOMMY TOE- NEPAMENU NEI KUR PASODINUS BUVAU, NEI KOKIE UZAUGO 
AUSRAP

Kadangi temute skaitau jau seniai ir sergu pomidoru liga nutariau ir as pasidalinti kaip derejo pomidorai pas mane.
1 Marissa ir Marfa - labai derlingi, vieninteliai, kuriems buvo nebaisus vasaros karsciai. Vaisiai labai vienodo dydzio, kietoki, bet skanus. Tikrai auginsiu.
2 Juodasis mauras - rusiskos seklos. Kazkas rase, kad panasus i juoda princa, bet pas mane buvo visai nepanasus - mazi slyviniai pomidorai, labai skanus, karsciai irgi buvo nebaisus ir gausiai iki pat salnu derejo. Tamsus. Tikrai auginsiu.
3. Juodas triufelis - patiko. Turbut irgi pora daigu bus.
4. Juodas princas - neauginsiu, derejo prastai, o norisi isbandyti ir kitas juodu pomidoru veisles. Bet buvo skanus.
5. Geltoni kriausiniai is Loretos sodu - neblogai derejo, skanus, tik reikia laukti kol pilnai sunoks. Siemet irgi auginsiu
6. Sone Stone - geltoni, derejo blogai neauginsiu.
7. Persikiniai geltoni - visais metais labai gerai deredavo, pernai buvo 4 pomidorai. siemet neauginsiu.
8. Benito buvo gerai konservavimui, bet siemet neauginsiu, bandysiu kita veisle.
9. Agatas - labai gerai augo lauke. Turejau daigu, gaila buvo ismest, sukisau i lauka ir jie mane nustebino. Turbut ir siemet kisiu laukan.
Neauginsiu - Toyoto, Rio Grande -nrdrtrjo, nepatiko.

http://www.supermama...?...0628&st=168
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 05 vasario 2011 - 17:07
Ačiū, Agnut 4u.gif
O tai ilgai neprisibeldusios galim ir temos duris sulaužyt... cool.gif
Atsakyti
Žiūriu, kad rašyt norinčių daug yra, o temos nieks nedrįsta atidaryt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 05 vasario 2011 - 17:09
aciuuu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

maniau jau tikras beprotnamis gresia hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Ačiū už naują temą 4u.gif
Atsakyti
hi.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif uz naujus namucius
as tai vis dar varvinu seile ziuredama i kitu rusiu pomidoru paveiksliukus blush2.gif
Atsakyti
aciu uz naujus namus smile.gif as jau tyliu,turiu netoli 40 rusiu, bet pasirodo,kad cia dar daugiau zmones turi g.gif kaip noreciau jo lobius perziuret ir seile pavarvint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 05, 19:01)
as jau tyliu,turiu netoli 40 rusiu..

blink.gif blink.gif blink.gif tai jau tikrai tylėk ir niekam nesakyk kur padėjusi laikai... mad.gif
Atsakyti
Jei cia apie mane,galiu surasyt. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linagele @ 2011 02 05, 19:13)
Jei cia apie mane,galiu surasyt. biggrin.gif

Apie tave ...kas gi čia daugiau su tokiu kiekiu erzinasi... lotuliukas.gif Rašyk, o tai kai kam kraujospūdis arti nulio...
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 05, 18:09)
blink.gif  blink.gif  blink.gif tai jau tikrai tylėk ir niekam nesakyk kur padėjusi laikai... mad.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif o man tai tie pomidorai, kuriuos aaagnex į pirmą žinutę įdėjo, sudomino savo tokiom šakotom ir aplipusiom kekėm wub.gif Kaži kokia veislė jų? g.gif ax.gif
Atsakyti
Blogumas tik tame,kad visos seklos rusiskos.Ir gaut ju sudetingiau. Tai ar verta erzinti?
Atsakyti