Įkraunama...
Įkraunama...

depo-provera

po maziausiojo gimimo ,sulaukiau info apie tabletes depa-provera.nu tablečiu nepirkau,tik ampole.apie20lt.kartą per tris mėnesius suleidžiama giliai i raumenis..
dingsta mėnesinės.naudojau daugiau kaip metus,tik pajutau ,kad tapau frigidiška,pavargusi ,nervinga,beje ši priemonė vienintelė,kuri tinka žindant kūdikį.
taigi ,dėl šalutinio poveikio nustojau naudoti,o mėnesiniu nesulaukiu net 4mėnesius. doh.gif pastebėjau ,kad nėra iprastų išskirų ,tikrai žinau ,kad nėra vaisingų dienų.taip džiaugiausi ,o dabar išsigandau-kad ir saugausi gumytėmis,laukiu kada atsistays visos funkcijos-noriu pradėti naudoti k pleistra.
ar ką nors žinote apie depo-provera,kiek jūsų yra išbandžiusių šią priemonę,kokie atsiliepimai/beje ,mano gydytoja sako ,kad mėnesinės,nutraukus šį preaparatą ,pasirodyti turėjo po mėnesio./taigi ,kas dabar vyksta su manim blink.gif
Atsakyti
Atsimenu,kad leidau musu seimos draugo mamai mirksiukas.gif reikia jai paskambinti ir paklausti bigsmile.gif


kristina mikalauskiene-ar tik frigiskumas nuo ju?daugiau nera pasaliniu?
Atsakyti
man depo provera klaikiai netiko, masiskai isderino organizma ir mmm, ir odos, ir nuotaikos atzvilgiais. tie trys menesiai buvo gryna kancia. nelabai issiaiskinau del ko taip negatyviai priemiau tuos vaistus - itariu, kad del labai aukstos hormonu dozes.

juk, kad vienas ar du mililitrai (ar kiek ten susvirkste) to vaisto visas reprodukcines organizmo funkcijas stabdytu trims menesiams, kokios turi buti hormonu dozes ten arkliskos! blink.gif

daugiau NIEKADA!. tik kontraceptines tabletes...

nors, kiek domejausi, depo provera injekcijos atseit yra vartojamos endiometriozei ir kitiems panasiems negalavimams gydyti.


bet ir su kontraceptiniu pleistru i organizma patenka daugiau hormonu a) nei deretu, b.) nei su kontraceptinemis tabletemis. zodziu, naujausiais tyrimais remiantis iseina taip, kad kontraceptinis pleistras daugiau negatyviu itaku turi organizmui nei kontraceptines tabletes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alinute_m: 14 vasario 2006 - 23:50
QUOTE(kristina mikalauskienė @ 2006 02 14, 23:34)
beje ši priemonė vienintelė,kuri tinka žindant kūdikį.


tikrai ne vienintele schmoll.gif as geriau KT skirtas maitinanciom- cerazette-veik. medziaga-desogestrel.
Atsakyti
proveros dėka buvau įsitaisiusi cistas.........susizgribau tada, kai pradėjo skaudėti, ir mėnesinių 8mėnesius nesulaukiau doh.gif jei nebūčiau gydžiusi, turbūt dar metus kitus be mėnesinių būčiau pagyvenus lotuliukas.gif NIEKADA IR NIEKAM to nerekomenduoju......................
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2006 02 15, 11:53)
proveros dėka buvau įsitaisiusi cistas.........susizgribau tada, kai pradėjo skaudėti, ir mėnesinių 8mėnesius nesulaukiau  doh.gif jei nebūčiau gydžiusi, turbūt dar metus kitus be mėnesinių būčiau pagyvenus  lotuliukas.gif NIEKADA IR NIEKAM to nerekomenduoju......................

tai ir sakau-kogi man nėra 4mėn.mėnesiniu doh.gif jau bijau.jei gali ,papasakoki ,kaip tas cistas pastebėjei ir kaip jos pašalinamos.ar ima pilvo apačia skaudėti-man tai retkarčiais skauda,labai laukiu atsakymo,kokie tyrimai parodo cistas-nes bijau daktarų ir tyrimų doh.gif
Atsakyti
AS GYVENU ANGLIJOJ IR CIA DEPO POVERA-LEIDZIAMI KONTRACEPTIKAI,TABLETES,PREZERVATYVAI YRA NEMOKAMI.YRA SPECIALUS SEIMOS PLANAVIMO NAMAI,KUR JIE DALINAMI NEMOKAMAI.
PERSKAICIUS JUSU ATSILIEPIMUS,JUMS TIK PAVYDZIU,NES AS NUO SIU KONTRACEPTIKU BEVEIK 3 MENESIUS SERGU. verysad.gif NUEJUSI I KLINIKA PASIKONSULTAVAU SU DAKTARE,AR TAIP BUS IR PO ANTROS AMPOLES,JI SAKE,KAD NE,BET... VEL TAS PAT. schmoll.gif.
IS 100 MOTERU 1 ESRGA PASTOVEI NUO SIU KONTRACEPTIKU,TAI AS TA VIENA IR ESU.DAR PASALINIS POVEIKIS BUVO,TAI,KAD MANE NUO JU PYKINO,GALVA SVAIGO.
NUTARIAU KAI PASIBAIGS SIU KONTRACEPTIKU GALIOJIMAS,NAUDOSIU TABLETES. smile.gif
Atsakyti
QUOTE
undGulia Paskelbta Vakar, 00:15
  Atsimenu,kad leidau musu seimos draugo mamai  reikia jai paskambinti ir paklausti 


efined



Nu va paskambinau ir suzinojau-moteriske leido depo-provera nuo miomos,bet nepadejo ir teko operuotis-tokios zinios.
Tikriausia kiekvienai skirtingai veikia-priklausop nuo amziaus,organizmo ir pasaliniu ligu,kaip kiti KT
Atsakyti
gaila ,kad tiek nedaug atsiliepimų.o aš girdėjau ,kad ir pas mus,lietuvoje,irgi yra kažkokie šeimos centrai.kontraceptikai-nemokamaio.gal kas nors žinote daugiau
Atsakyti
bent jau kaip anglijoj kontraceptiku gali gauti nemokamai biggrin.gif ir pas gydytojus,o lietuvoj tik recepta,ir pati schmoll.gif moki.tai nemanau kad ir tuose seimos planavimo namuose jie yra nemokami.nenustebsiu jei jie bus dar ir privatus.kristina,jei nori suzinoti apie depo-povera daugiau,as tuoj susirasiu bukleta ir parasysiu thumbup.gif
Atsakyti
taigi depo poveros salutiniai poveikiai:issireguliuoja menesines,kai kuriom visai pranyksta,skauda galva,pykina,nustojus jas vartoti,menesiniu reguliarumas sugrizta tik po metu.jei jas vartojai kuri laika,ir nustojai gan ilgai nepastosit.ju efektyvumas 99%.neapsauga nuo plintansiu lytiniu budu lygu.taip pat jauciamas pilvo apacios maudimas.ir dar is 100 moteru viena serga pastovei nuo siu kontraceptiku,bet nesunkiai.jas vartodamos menesines trunka apie 2 dienas ir buna negausios.manau kaip ir nuo tableciu.o del ccistu atsiradimo,cia yra nesamone. doh.gif
o ar lietuvoj deda kontraceptinius implantus?jei taip tai salutinis poveikis toks pat,kaip ir injekcijos.tik tas implantas galioja nuo 3-5 metu.ir jis dedamas i vidine rankos puse,netoli pazasties.implantas kaip lazdele,ilgis 3 cm.ideti lengva,bet isimti sunkiau(deda tam apmokyti daktarai,seseles).anglijoj jie taip pat nemokami.bet daktarai sako,jei planuoji greit pastoti,geriau nesideti implanto. smile.gif
siaip ji gali isimti ir laikui nepasibaigus.
Atsakyti
klausiau apie šias injekcijas ginekologės Bagušytės, tai ji sakė jog jaunoms merginoms negerai, nes jos ilgai negalima naudot, tik kokius keturis kartus, nustatyta, kad naudojant ilgai gali išsivystyti osteoporozė blink.gif
Atsakyti