Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

Medaljoninis šalis

Sveikos susirinkę jau 7 temoj bigsmile.gif

Originalas:
user posted image

Pagrindinės schemos
Papildomos schemos


Medaljonų sudėliojimas pagal originalą:
user posted image

Mūsų nunerti šaliai
Daske - merino vilna 1200 kg nėrė 3,5 vašeliu
user posted image
Asta30a - siulai 80 proc akrilo ir 20 proc vilnos, 100g-280m nėrė dvigubu siūlu 6nr. vašeliu. Sunėrė 1.7kg...
user posted image
Tiklis
ANGORA ram. 100 gr-500m. sunaudojo 850 gr...vašelio Nr .3
user posted image
Bielra
Vernito pusvilnė ( 100 g / 267 m) 3,5 Nr vąšelis.. Sunėrė apie 1kg
user posted image
Forget
Vernito pusvilnės 750gr. Vaselis nr. 2,5
user posted image
SigridaU - 1200g
user posted image


Taisyklingas pumpurėlio nėrimas:
user posted image

Šiek tiek informacijos iš senų temų:
Ramunėlės - Nr.2 medaljono galimas sujungimas pagal ilamka
http://www.supermama...?...&p=40696049

Baronkinio - Nr. 3 medaljono vaizdingas paaiškinimas (Tiklio), yra tęsinys kitam psl...
http://www.supermama...?...5652&st=468

Daugiau informacijos yra čia: http://public.fotki.com/medaljonas/
Prisijungimo vardas: medaljonas
Slaptažodis: salis


Pirmoji tema
Antroji tema
Trečioji tema
Ketvirtoji tema
Penktoji tema
Šeštoji tema
Papildyta:
Dar daugiau mūsų nunertų šalių

Pikkolo
user posted image
aaagnex
user posted image
dvynuke85
user posted image
siaudukes
user posted image

okkey

user posted image

Tutka

user posted image

Papildyta:
Labai atsiprasau uz klaidas temos pavadinime. Parasiau moderatorei, gal istaisys doh.gif Visai beraste pasidariau verysad.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 07 sausio 2011 - 12:23
Aš pirma aš pirma!!

Okkey, pamatavau savo. Mano dydis maždaug 38. Jau darysiu rankoves, tai atstumas tarp skylių yra 42 cm. Bet mezginį truputi patempiau rolleyes.gif

Turiu jau 4 skilteles, reikia pradėt rankoves išiminėt, aš pamegsiu iki 11 eilės, o tik tada išiminėsiu, kad ta skylė per aukšta nebūtų g.gif

Šiaip tai man tas skritulys gerokai per mažas atrodo doh.gif matuojant pagal kitą megztuką, tai nzn nzn čia tik nugara išeitų unsure.gif o reikia gi dar, kad ir priekiui liktų...
Papildyta:
Ir dar mezginys toks skystokas, bet bijojau, kad visai mažas gausis, jei megsiu tvirčiau. Kraštas tai banguojasi truputi unsure.gif . Nors manau sutvarkysiu kraštą apmezginėdama. Jį žadu daryti labai platų, su atvertimu bigsmile.gif

Turiu 12 matkelių, numezgiau puse skritulio, o dar nei vieno napabaigiau lotuliukas.gif Su siūlų apskaičiavimu ne kas ne kas... Po pilkosios tunikos turiu daugiau nei puse likusių pilkų vernito lotuliukas.gif
Atsakyti
Na va... mes jau naujuose namuciuose thumbup.gif

Deiiideliausias aciuuu, namuciu kurejai 4u.gif

QUOTE(aaagnex @ 2011 01 07, 11:36)
Dabar klausimas. kai neri dvigubu siulu, tai man imt tiesiog 2 matkiukus ir nert ar reikia susivyniot i kamuoli sudvigubinus? g.gif



tikrai nereikia persivynioti i viena kamuoli smile.gif
Atsakyti
aciu agnex 4u.gif


frusty.gif bash.gif box.gif umn.gif vat kaip jauciuos verysad.gif ...visa nakti spnavau kaip rankoves reiks numegst doh.gif ...atsikelus puoliau megst doh.gif ...visa diena ardau ir mezgu,ardau ir mezgu karsta.gif ....jau nervas ima mad.gif censored2.gif nesikeikus....ir po visu bandymu supratau,kad mano megstiniui rankoves reik megst situo budu
http://www.liveinter...1/post113239658

vat cia gaima pridet akiu,ties mentimis,kad labbai netemptu megstuko ax.gif ,bet vat atitaikyti r ax.gif sta doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif ...jau koki 5 kart ardau...prieinu prie menties ir doh.gif ...nu bet kaip nors.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 07, 15:09)
aciu agnex 4u.gif
frusty.gif  bash.gif  box.gif  umn.gif 


pasirodo ne as viena cia kartojuosi... mezgu... ardau... mezgu... ardau... ir vel mezgu... ir vel ardau... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergos - vaje koks stambus nerinys gaunasi blink.gif unsure.gif

nezinau ar bus gerai bijau.gif

asta30a - gal kartais atsimeni kokio skersmens mazdaug gavosi heksagonas? ax.gif

Po kokios val ikelsiu foto - tikiuosi patarsit ar bus gerai ar ka daryt unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 07 sausio 2011 - 15:32
QUOTE(tiklis @ 2011 01 07, 16:09)


Kantrybės kantrybės lotuliukas.gif Aš, atsimenat, kaip su savo margute, kankinausi ir wuolia koks rezultatas. Tai gal ir čia taip bus.

Aš tai rankovių noriu panašių kaip originale, su pynėm (kad jau išmokau, tai reikia ir megzt bigsmile.gif ) bet kiek akių dėt, tai net neįsivaizduoju.

Nors man dar toli, aš net skylių neišėmiau...
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 07, 16:32)
Mergos - vaje koks stambus nerinys gaunasi blink.gif  unsure.gif

nezinau ar bus gerai bijau.gif

asta30a - gal kartais atsimeni kokio skersmens mazdaug gavosi heksagonas?  ax.gif

Po kokios val ikelsiu foto - tikiuosi patarsit ar bus gerai ar ka daryt unsure.gif


aš kaip tik pergyvenu, kad per skystas mano unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 07 sausio 2011 - 15:36
QUOTE(Forget @ 2011 01 07, 16:35)
aš kaip tik pergyvenu, kad per skystas mano  unsure.gif

Ei - ne apie ta pati kalbam cool.gif As gi dar viena medaljonini sali nert pradedu siandien blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 07 sausio 2011 - 15:37
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 07, 16:36)
Ei - ne apie ta pati kalbam cool.gif As gi dar viena medaljonini sali nert pradedu siandien blush2.gif


doh.gif Aš ir galvoju, kuri čia dalis heksagonas, nes tokį tik šalyje atsimenu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 07, 16:43)
doh.gif Aš ir galvoju, kuri čia dalis heksagonas, nes tokį tik šalyje atsimenu  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Megztini megzt negaliu, kur jus mezgat... Visu pirma mezgeja as per prasta, visu antra ir svarbiausia - ne tai svorio kategorijai priklausau... Toks rubas mane storintu, o to deja nereikia... Pagaliau pribrendau kovot su lasiniais - iki vasaros jeigu viskas ok - gal jau ilysiu i savo mylimiausius rubus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 07 sausio 2011 - 15:47
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 07, 15:32)
asta30a - gal kartais atsimeni kokio skersmens mazdaug gavosi heksagonas?  ax.gif



nepamenu... bet neproblema ismatuoti dabar tongue.gif
31 cm mirksiukas.gif

QUOTE(Forget @ 2011 01 07, 15:35)
Aš tai rankovių noriu panašių kaip originale, su pynėm (kad jau išmokau, tai reikia ir megzt bigsmile.gif ) bet kiek akių dėt, tai net neįsivaizduoju.



as dejau 30 akiu... ziuresiu, kas gausis unsure.gif
Atsakyti
as irgi mezgu pynem ax.gif ..bet nuo virsaus unsure.gif ...tik nedejau tos dideles pynes- doh.gif nes labai trauke ,o man ties mentimis to nereik unsure.gif ...ech-papuoliau su tuo megstiniu doh.gif ...

Atsakyti