Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... XI tema

Sveikos mielosios šalių mezgėjos, prisižiūrėjus jūsų nuostabių darbelių nusprendžiau ir aš pabandyti nusimegzti šalį, tik bemezgant iškilo viena dilema, mano šalio šonai susisuka į blogąją pusę, ką aš ne taip darau? g.gif
Atsakyti
Gražūs Jūsų darbeliai thumbup.gif

Šalis "Klasika ", siūlai "kid mohera"
user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Raaima @ 2011 01 25, 14:16)
Sveikos mielosios šalių mezgėjos, prisižiūrėjus jūsų nuostabių darbelių nusprendžiau ir aš pabandyti nusimegzti šalį, tik bemezgant iškilo viena dilema, mano šalio šonai susisuka į blogąją pusę, ką aš ne taip darau? g.gif

As mezgu krasta vien gerosiomis akimis (po 2 gerasias krastines akis) is abieju pusiu. Isskalbus ir istampius, suteikus normalia reikiama forma, salio krastas turetu nesiriesti ax.gif

juodauoga, kruopsciai numegztas salis, kokiu virbalu mezget?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 25 sausio 2011 - 13:53
Dėkui, Vilyte 4u.gif , mezgiau 3,5 nr virbalais, reikėjo pakankamai tankaus šalio wub.gif
Atsakyti
JUODAUOGA-salis klasika-nuostabus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras darbštuolės
Pasirodau ir aš, išsvajota mano skara
user posted imageuser posted image
o šita jau nnnnnn----toji skara
user posted image
Atsakyti
BENOMAMA- thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif skara wub.gif 4u.gif ,o as vis nesiriztu pabasndit,bijau nusivilt,nes manau kad nieko neiseis,niekai nesusigaudau kaip pradzia pradiet blush2.gif doh.gif
Atsakyti
dar vienas smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2011 01 20, 11:53)
Tikrai kad verta uz tokia kaina isigyt, as irgi susidomejau juostelemis, o seniai pirkote? Cia didelej Iki ar vidutinej Iki?
Papildyta:


Pirkau toje IKI kur batu kalnas antrame aukste yra. Senokai.Atrodo dar kazka panasaus esu senukuose macius (Banginis)
As ir pradejau narpliot juosteliu salikeli. Per vakar vakara 2 metrus tik. tai ai pagalvoju kad jus po 16 -18 m, bloga pasidaro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 01 10, 14:52)


Labai smagu, kad idedat rasteliu, nes vis tie patys jau atsibosti pradeda, norisi ko nors naujo  ax.gif

sekamdieni grazino man zurnala, tai pagaliau prisiruosiau padaryti, ka buvau prisizadejusi.
user posted image
******************
user posted image
user posted image

**********************
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image

***********************

user posted image
user posted image

***********************

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image


user posted image
user posted image

Sis man labai garzus, tik foto rasto chemos gavosi sulieta, jei kas noresit galesiu perfotkinti.
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(mamkaa @ 2011 01 18, 15:34)
Mergaites, ji atvarys sekmadieni i svecius tai paprasiau, kad su tuo salikeliu atvarytu, kad galeciau nufotkinti.


niu va mano sesers virvelinis salikelis, kazkaip isivaizdavau, kad gele nerta, bet ne, ji ja padare is tos pacios virveles.
user posted image
user posted image
user posted image

O savo juodo virvelinio salikelio taip ir nepabaigiau, nes su vaikiuku sergam, nebuvo kada gele padaryti, o be jokios geles jis man nesiziuri schmoll.gif , gal del to , kad juodas, jei butu kitokios spalvos, gal ir be geles gerai atrodytu g.gif

Tikiuosi nieko tokio, kad taip pritersiau teme su nuotraukom g.gif g.gif
Papildyta:
Cia parodyta, kaip nerimo lelyte (virvelei nerti) pasidaryti paciom thumbup.gif
http://www.auksarank...opic.php?t=1869
Papildyta:
i virveliu tema
http://www.craftypod...-loom-knitting/
http://webcache.goog...r...cd=35&gl=lt
Atsakyti
Šalis "Žalias pavasario nubudimas" biggrin.gif user posted image
Atsakyti
Romap, šalis nuostabus. 4u.gif Kokie čia siūlai?

Aš turiu "lėlytę" padarytą iš medinės siūlų ritės (senų laikų). Bet tokia virvelė per siaura šalikėliui? g.gif
Atsakyti