Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Siūlau diskutuoti toliau 4u.gif

Sena tema

Populiarios internetinės siūlų parduotuvės:

Auksarankė
Rankdarbiams
Kasiūlai
Siūlai.eu
Mezginių parduotuvė


Dažniausiai užduodami klausimai.

Iš ko megzti naujagimiams ir mažiems vaikams? - Iš specialių siūlų, kurių pavadinime yra žodis BABY. Tokių siūlų būna kaip sintetinių, taip ir natūralių. Rasti galima kiekvienoje siūlų parduotuvėje.

Iš ko megzti sijonus/sarafanus/sukneles/kepures, kad neišsitampytų? - Iš gerų, kokybiškų, siūlų, medvilnės, pusvilnės, vilnos. Kaip pvz. tinka Vernito pusvilnė, Yarn art Merino de lux ir kt.

Kaip apskaičiuoti, kiek siūlų prireiks megztukui? - Pagal metražą. M dydžio standartinio ilgio mezgtukui vidutiniškai reikia 1 000 m siūlų (800 jei raštas paprastas, lygusis, kiauraraštis; 1 200 - jei daug pynių)
Atsakyti
Noriu paklausti ar galimas elektroninis pirkimas iš MIDAROS , štai iš čia http://www.midara.lt...s...ub=4&lng=lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(aelitka @ 2010 12 29, 20:37)
Noriu paklausti ar galimas elektroninis pirkimas iš MIDAROS , štai iš čia http://www.midara.lt...s...ub=4&lng=lt  g.gif



Partneriai


Mūsų prekių galite įsigyti internetinėse parduotuvėse: http://www.auksaranke.net/ arba http://www.darbstuole.eu/

Atsakyti
Sveikos, su Naujais Metais visas! Norėčiau patarimo. Noriu megzti suknelę iš Yarnart Merino de Lux siūlų. Esu mezgusi iš Yarnart Super Merino, ir norėčiau paklaust nuomonės tų mezgėjų, kurios mezgė i6 šių abiejų rūšių. Kuo jie skiriasi? Pirkti juo planuoju internetu, tai nelabai pačiupinėsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 01 02, 17:34)
Sveikos, su Naujais Metais visas! Norėčiau patarimo. Noriu megzti suknelę iš Yarnart Merino de Lux siūlų. Esu mezgusi iš Yarnart Super Merino, ir norėčiau paklaust nuomonės tų mezgėjų, kurios mezgė i6 šių abiejų rūšių. Kuo jie skiriasi? Pirkti juo planuoju internetu, tai nelabai pačiupinėsiu 4u.gif

Tu,kur 50% merino?juk yra Smilgos gatvej situ siulu,nueik ir paciupinek mirksiukas.gif
Jie storesni su Supermerino,turiu numezgus dukrai kepure ir salika,kol kas nesusivele,bet kaip butu su suknele,nezinau g.gif
Galesiu prie progos duot paciupinet ir ta kepure mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sauadsa @ 2011 01 02, 17:34)
Sveikos, su Naujais Metais visas! Norėčiau patarimo. Noriu megzti suknelę iš Yarnart Merino de Lux siūlų. Esu mezgusi iš Yarnart Super Merino, ir norėčiau paklaust nuomonės tų mezgėjų, kurios mezgė i6 šių abiejų rūšių. Kuo jie skiriasi? Pirkti juo planuoju internetu, tai nelabai pačiupinėsiu 4u.gif

norejeu paklaust is kokiu internetiniu parduotuviu siunties siuos siulus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agne_vvr: 02 sausio 2011 - 19:29
QUOTE(sauadsa @ 2011 01 02, 17:34)
Sveikos, su Naujais Metais visas! Norėčiau patarimo. Noriu megzti suknelę iš Yarnart Merino de Lux siūlų. Esu mezgusi iš Yarnart Super Merino, ir norėčiau paklaust nuomonės tų mezgėjų, kurios mezgė i6 šių abiejų rūšių. Kuo jie skiriasi? Pirkti juo planuoju internetu, tai nelabai pačiupinėsiu 4u.gif

Merino del lux storesni ir blizgesni, lygesni, man labiau patinka
Super merino tokio pat metražo, bet standžiau susukti, tad plonesni, jie atrodo labiau akriliniai , nei vilnoniai ax.gif
Suknelė - didelis darbas, geriau imt storesnius siūlus g.gif Aš dabar vargstu narpliodama iš Super merino, na toks plonas siūlas unsure.gif , mezgu 2 nr virbalais, darbas eina be galo letai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 01 02, 20:19)
Tu,kur 50% merino?juk yra Smilgos gatvej situ siulu,nueik ir paciupinek mirksiukas.gif
Jie storesni su Supermerino,turiu numezgus dukrai kepure ir salika,kol kas nesusivele,bet kaip butu su suknele,nezinau g.gif
Galesiu prie progos duot paciupinet ir ta kepure mirksiukas.gif

Ačiū už info, visai nepagalvojau, kad ten jų yra 4u.gif . Būtinai prie progos pačiupinėsiu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(agne_vvr @ 2011 01 02, 20:31)
smile.gif
Papildyta:

norejeu paklaust is kokiu internetiniu parduotuviu siunties siuos siulus  ax.gif

Jų mačiau yra siulai.eu parduotuvėj, bet dar nesisiunčiau ax.gif

dontstop, iš Super Merino prieš porą savaičių numezgiau megztuką, kad ir ploni tie siūlai, bet smagiai man iš jų mezgėsi ir greitai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauadsa: 03 sausio 2011 - 09:29
o kokie dar siulai yra kokibiski?
Atsakyti
o kaip uzsisakyt is siulai.eu pardes, ten tik apie turgu raso g.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 01 03, 10:29)


dontstop, iš Super Merino prieš porą savaičių numezgiau megztuką, kad ir ploni tie siūlai, bet smagiai man iš jų mezgėsi ir greitai smile.gif


Tai ir man jie neblogi, bet Merino de lux patiko labiau smile.gif
QUOTE(agne_vvr @ 2011 01 03, 12:17)
o kaip uzsisakyt is siulai.eu pardes, ten tik apie turgu raso  g.gif

Niekaip 4u.gif Bent jau man nepavyko.

Dar geri siūlai:

Lanoso Cashmyra
Yarn art Wool (labai ploni)
Yarn art Charizma
Yarn art Shetland
Atsakyti
dontstop aciu 4u.gif


o kokiuose interneto pard dar yra tokiu siulu ax.gif (bet, kad butu galima nusipirkt biggrin.gif )
Atsakyti