Įkraunama...
Įkraunama...

Skarų mezgimas gyvai -3

Skara įkvėpėja wub.gif
user posted image
Išsamesnis aprašymas apie Aeolian skarą, štai čia bigsmile.gif

Pirmoji tema čia
Antroji tema čia

Skarų lobiai :
čia

dar čia

čia

dar tokia

tęsiam user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Radė: 01 gruodžio 2010 - 15:46
sokiai.gif as kaip tik uzbagiau senaja tema ir kraustausi naujon sokiai.gif
Atsakyti
Kolekcija

user posted image


atsiprašau, jei kuri skara ir nepateko greituoju būdu renčiau triobą blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Radė: 01 gruodžio 2010 - 16:27
labukas naujuos graziuos namukuos,labai graziu skaru lobiai thumbup.gif
as mezgu savaja Aeolin ,jau baigiau final agave,kibsiu toliau
Atsakyti
Su nauja tema, gerbiamos ligonės santa2.gif

Liko tik 5 eilės bandito assa.gif assa.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Didelis ačiū Radei už naujus skaromaniakiškus namus biggrin.gif Aš vis dar turiu ką megzt šiame fronte smile.gif

Amade-jei nėr centro, du užmetimai gaunas iškart, blogoj pusėj vieną paprastai išmezgi, antrą persuktai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 12 01, 19:31)


Amade-jei nėr centro, du užmetimai gaunas iškart, blogoj pusėj vieną paprastai išmezgi, antrą persuktai drinks_cheers.gif


mastau.gif nu, tskant, reik kentet, kol ateis eile jos mezgimui, tada ziuresim... cool.gif
Atsakyti
Sveikos skarų fanės ir specės biggrin.gif ,

kaip ir susiruošiau Aeolian gaminti, nusipirkau siūlų kažkokių ir štai - reikia jūsų patarimo. Siūlai labai panašūs į Ristina Haruni-babuni. tik Ristina gal mezgėt su dvigubu siūlu, nes pas mane 100g. 750 mt. tai stai ir klausimas - ar patartumėt iš šitų siūlų gimdyti Aeolian. Tuomet gražiau būtų viengubas ar dvigubas ir kokias virbalais patartumėt (na jei sau megztumėt). Nesu mezgus nieko panašaus, tai ir rezultato neįsivaizduoju. Bandžiau su dvigubu ir 5nr, tačiau man kažkaip nelabai lyg kol kas žiūrisi... g.gif g.gif g.gif g.gif
Va, dar paskaičiau jūsų forumą ir atradau, kad Rikusyte mezgė greičiausiai iš tokių pat (Angora2) - na man gražiai žiūrisi 4u.gif . Bet čia iš viengubo, ar ne? o kokio numerio virbalais megzta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muza: 01 gruodžio 2010 - 20:45
Na ir aš manau, kad kaip ir į temą gal paklausiu - kadangi manau neapsiriboti viena skara Kalėdoms dovanų - kokie jūsų mėgstamiausi, mylimiausi siūliukai ? Kurie gražiausiai žiūrisi? Į parduotuvę norėčiau nukeliaut su konkrečiu pageidavimu, nes šiaip nuėjusi ir susidūrusi su įvairove nebežinau ką ir rinktis...
Atsakyti
rytoj tampymas laukia......
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2010 12 01, 21:49)
Na ir aš manau, kad kaip ir į temą gal paklausiu - kadangi manau neapsiriboti viena skara Kalėdoms dovanų - kokie jūsų mėgstamiausi, mylimiausi siūliukai ? Kurie gražiausiai žiūrisi? Į parduotuvę norėčiau nukeliaut su konkrečiu pageidavimu, nes šiaip nuėjusi ir susidūrusi su įvairove nebežinau ką ir rinktis...

dėl siūlų tai diskutavo mergaitės, kad rinktis reiktų pagal numanomą skaros paskirtį g.gif kasdienai- vilnelė, teatrui - prabangesnė, tai moherą siūlė. Aš vasarai dar žadu nusimegzt lininę. Medvilninę dar siūlė vasarai, išbandžiau su baktusu- patiko tik truputį, bet gal medvilnę netinkamą pasirinkau, paslankus labai gavos, bet krestelėjus ir vėl savo formoj rolleyes.gif
Atsakyti
kaip man fainai atrodo tos visos skarytes vienoje vietoje bigsmile.gif thumbup.gif aisku, kas liecia skaras, nelabai ka iziuret eina, bet man vistiek labai grazu biggrin.gif

po geros savaites galejau prisest prie skarytes ir nesigauna .... verysad.gif pradejau megzti ta ilgaja 4schemu litanija... matau, kad pasislenka po viena aki pagal skara...ir ardziau ir skaiciavau... vistiek s...gaunasi sad.gif
Atsakyti