Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

Sveiki,
Siuo metu vyras registruotas darbo birzoje,bet nieko negauna.As dirbu-gaunu minimuma.Turime du vaikus-11 ir 3 metu.Jaunesnis uzrasytas i darzeli,bet siuo metu nelanko.Kiek skaiciau ir mano galva supratau,kad soc. remtinais butume kai vyras darbo birzoje,, prastovetu" puse metu g.gif Kitu pajamu neturime.Ar mums priklausytu kokia kompen. uz darzeli ar dar kas nors.
Dekinga uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pukute m @ 2011 01 16, 01:17)
Sveiki,
Siuo metu vyras registruotas darbo birzoje,bet nieko negauna.As dirbu-gaunu minimuma.Turime du vaikus-11 ir 3 metu.Jaunesnis uzrasytas i darzeli,bet siuo metu nelanko.Kiek skaiciau ir mano galva supratau,kad soc. remtinais butume kai vyras darbo birzoje,, prastovetu" puse metu g.gif Kitu pajamu neturime.Ar mums priklausytu kokia kompen. uz darzeli ar dar kas nors.
Dekinga uz atsakyma 4u.gif

Ziurint kiek vyras stovi birzoj ir ka jus veikiat,dirbat ar dar esat VPA?
Atsakyti
QUOTE(pukute m @ 2011 01 16, 00:17)
Sveiki,
Siuo metu vyras registruotas darbo birzoje,bet nieko negauna.As dirbu-gaunu minimuma.Turime du vaikus-11 ir 3 metu.Jaunesnis uzrasytas i darzeli,bet siuo metu nelanko.Kiek skaiciau ir mano galva supratau,kad soc. remtinais butume kai vyras darbo birzoje,, prastovetu" puse metu g.gif Kitu pajamu neturime.Ar mums priklausytu kokia kompen. uz darzeli ar dar kas nors.
Dekinga uz atsakyma 4u.gif

kad gautumėte socialinę paramą, visi šeimos nariai turi atitikti kurią nors iš sąlygų, išvardintų čia. jūsų vyrui nebūtina atitikti sąlygos "yra ne trumpiau kaip 6 mėnesius įsiregistravę teritorinėje darbo biržoje" jei atitinka kurią nors kitą.
Atsakyti
Sveiki, jeigu trijų asmenų šeima gauna socialinę pašalpą po 315 Lt, o tos šeimos dieninio skyriaus studentas (iki 24 m.) nuo kito mėnesio gautų iš universiteto socialinę stipendiją 390 Lt, tai gaunamą socialinę pašalpą apkarpytų ta suma? g.gif

Jau radau ir atsakymą blush2.gif "kas mėnesį gaunamos socialinio pobūdžio pajamos, išskyrus transporto išlaidų kompensacijas neįgaliesiems, kompensacijas donorams, išmoką vaikui, socialinę stipendiją, pagalbos pinigus;"

Vadinasi, nenukarpys bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Santaika: 16 sausio 2011 - 12:29
QUOTE(Santaika @ 2011 01 16, 12:27)
Vadinasi, nenukarpys  bigsmile.gif

viena iš sąlygų gauti socialinę stipendiją yra socialinės pašalpos gavimas / galėjimas ją gauti. šios svi socialinės išmokos tik tiek ir siejamos.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2011 01 16, 14:00)
viena iš sąlygų gauti socialinę stipendiją yra socialinės pašalpos gavimas / galėjimas ją gauti. šios svi socialinės išmokos tik tiek ir siejamos.


Tada dar prie to pačio. Neaiški man ta sąlyga - "gauna arba turi teisę gauti soc.pašalpą". Tai kai "gauna", viskas aišku, o kaip su tuo atveju, kai "turi teisę gauti" - čia kada?
Atsakyti
QUOTE(Santaika @ 2011 01 16, 14:29)
Tada dar prie to pačio. Neaiški man ta sąlyga - "gauna arba turi teisę gauti soc.pašalpą". Tai kai "gauna", viskas aišku, o kaip su tuo atveju, kai "turi teisę gauti" - čia kada?

taip ir suprast,kad turit teise gauti,nes atitinkat visas salygas,bet dar negaunat jos.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 16, 15:11)
taip ir suprast,kad turit teise gauti,nes atitinkat visas salygas,bet dar negaunat jos.


Ačiū 4u.gif
O jeigu pašalpos gautos spalį-lapkritį-gruodį, o sausio-vasario-kovo mėnesių pašalpas tvarkytis užsiregistruota sausio gale, tai šiuo metu yra galimybė pasidaryti pasą nemokamai, ar reikia laukti, kol paskirs paramą sausio mėnesiui?
Atsakyti
QUOTE(Santaika @ 2011 01 16, 15:21)
Ačiū 4u.gif 
O jeigu pašalpos gautos spalį-lapkritį-gruodį, o sausio-vasario-kovo mėnesių pašalpas tvarkytis užsiregistruota sausio gale, tai šiuo metu yra galimybė pasidaryti pasą nemokamai, ar reikia laukti, kol paskirs paramą sausio mėnesiui?

reikia pazyma paimt,kad butent tuo laiku jus buvot ar esat soc.remtina.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 16, 16:20)
reikia pazyma paimt,kad butent tuo laiku jus buvot ar esat soc.remtina.

Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos.kazin ar gerai girdejau kad nuo siemet masinos verte jie patys irasys ar vis dar patys suma irasyt galesim.nes jei prie bendros pajamu sumos prides dar kelis tukstancius uz masina tai cia daug kas nebegaus kompensacijos uz siluma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 11 22, 15:54)

5. uz vaiku lankomus burelius 100% (kai pajamos asmeniui yra mazesnes kaip 350 lt )


Mano pana darzelyje lanko sokius, kalbejau su vadovu, jis man atsake, kad jie yra privatus klubas, nuomojantis patalpas darzelyje, todel as turiu moketi. Ar tai tiesa?
Atsakyti