Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos ir durnaropės

netycia uzkliuvau i jusu tema ir kokiu groziu prisiziurejau wub.gif ,,durniukai" is seklu auginami, (jei taip supratau) blush2.gif , brugmansiju Lietuvoj galima nusipirkt, ar siustis is uzsienio pigiau? koks ten ju dauginimas is lapu? ax.gif
jei trukdau, gal i az kuri nors brukstelsit, aciu
Atsakyti
oi kaip smagu sujudimas bigsmile.gif

Mano rudeniniai auginukai labai vargsta, nemazai ir nusibaige... o ka turiu tai paskaiciuosiu geguzes menesi, nes visciukus rudeni, o brugmansijas reikia skaiciuot tada kai pavasaris ateina ir laukan jau gali isnest ir ten jos augti pradeda, pernai 3 antrametes pavasari parnesus i namus numarinau - gal is dideles meiles, persodinau ir paliejau - taip puvinys isimete ir mire, nepagalvociau, tokie stiebai buvo tvirti - tokia mano patirtis, taigi Kile as irgi kreipsiuosi, May'os ta didele saka, kuri tikrai atrode prigis nusibaige... mazute viena dar vaduojasi kazkaip sunkiai. Kazkokia mistika nereali, nors man visada sunkiau issaugoti rudeninius auginukus, jie labai vargsta pas mane.
Purkeli, ir tau pavasari paziuresiu, nes ir i saltaja esu isnesus pirmameciu, jei ko neturetum.
Jediara, ta sakele tau skirtoji neisgyveno, bet jokiu problemu bus padauginti pavasari sita, tik kad nepamirsciau - cia tau zadejus purkelio kremines, kuri i labai panasi i Knighti.

O as siemet bandysiu susilaikyti nuo nauju pirkiniu... kai reikejo susinesti viska ziemai tai turejau ka veikt, neapsiskaiciavau vadinasi... o ir namie siukslyno nenoriu daugiau ant palangiu, tai beveik visas ir pirmametes sumedejusiu kamienu sunesiau i saltaja, visos atrodo neblogai, bet sakau dziaugsiuos kai praejus pirmom salnom galesiu isnest i lauka ir jos prades augti - pranasauja, kad ilga ziema bus... unsure.gif ne kas tada...

Plius man noretusi issigryninti ir auginti tik tas veisles su kuriomis as sutinku smile.gif ir ju tureti geriau po kelis augalus smile.gif...

Sapniukass, durnaropes is seklu, o brugmansijos is saku dauginamos - pradziai tikrai gali pasidometi, ir mes kai kurios parduodame jau isaknydintu augalius, buna ir Shetelige pirkti pavasari ir pas bobute turguij, buna rudeni sakas dovanoja - pasek tema - cia temoij tikrai rastm kas parduoda idomesnes, pilnavidures ar keliais sijonais - Kile musu temos ikureja ir brugmansiju viruso nesiotoja, mane tai tikrai ji apkrete wub.gif ji paprastai turi pardavimui tikru groziu, arba rudeni duoda sakeliu, kurias galima isaknydinti - as visada uz jau isaknydinta augala, kiek is jos pirkus tiek 100% garantija, o perkan dar gali ir sakeliu gaut, priklausomai kada perki smile.gif, paeksperimentuot pati gali. Pradzioj Kile ikelus gali bendru ziniu apie brugmansiju auginima pasiskaityti.

Atsakyti
aha, tikrai smagu, kad toks atsigavimas sioje temoje smile.gif

O as parodysiu toki dyva smile.gif Nuejau i rusi ( jame 9 laipsniai silumos ir visiska tamsa) ir radau ant Purkelio dovanotos man geltonosios paprastos stai toki zieda! Augalas isaugines balta ugli, kaip bulves ir ant jo stai toki pilnai suformuota zieda. Kiek visgi augalas turi jegu visiskoje tamsoje, tik su vos vos dregna zeme isauginti zieda. g.gif rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos, mamytes, ar pirkot kada situ seklu kokios isauga ar tokios kaip ant pakelio nupiesta gundausi nusipirkti http://www.e-seklos....erina_tutu?p=21 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2012 01 17, 19:27)
aha, tikrai smagu, kad toks atsigavimas sioje temoje smile.gif

O as parodysiu toki dyva smile.gif Nuejau i rusi ( jame 9 laipsniai silumos ir visiska tamsa) ir radau ant Purkelio dovanotos man geltonosios paprastos stai toki zieda! Augalas isaugines balta ugli, kaip bulves ir ant jo stai toki pilnai suformuota zieda. Kiek visgi augalas turi jegu visiskoje tamsoje, tik su vos vos dregna zeme isauginti zieda. g.gif  rolleyes.gif

user posted image


Kaip faina wub.gif biggrin.gif
Pasirodau kaip mano miskas atrodo.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2012 01 18, 00:06)
Sveikos, mamytes, ar pirkot kada situ seklu kokios isauga ar tokios kaip ant pakelio nupiesta gundausi nusipirkti http://www.e-seklos....erina_tutu?p=21  4u.gif


Aš pernai pirkau ir labai nusivyliau. Žiedai labai bijo lietaus, po lietaus paruduoja. Žiedai nėra dideli ir nėra ką lyginti su brugmansijų žiedais. Sėklos labai gerai sudygo, apdalinau visus norinčius. Sėklų dar liko, bet aš jų daugiau neauginsiu.
Atsakyti
O kodėl aprištos?
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2012 01 18, 10:22)
Aš pernai pirkau ir labai nusivyliau. Žiedai labai bijo lietaus, po lietaus paruduoja. Žiedai nėra dideli ir nėra ką lyginti su brugmansijų žiedais. Sėklos labai gerai sudygo, apdalinau visus norinčius. Sėklų dar liko, bet aš jų daugiau neauginsiu.

Aisku, aciu uz informacija tada geriau is kokios mamytes nusipirksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2012 01 18, 10:24)
O kodėl aprištos?


Kad kacius neiskrapstytu. Visus peiliukus su pavadinimais jau isrtrauke, dabar prie zemes buvo prisistrojines kapstyt.
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2012 01 18, 00:06)
Sveikos, mamytes, ar pirkot kada situ seklu kokios isauga ar tokios kaip ant pakelio nupiesta gundausi nusipirkti http://www.e-seklos....erina_tutu?p=21  4u.gif


pernai bandziau, sudygo puikiai, bet paskui gal del blogo substrato daigeliai tokie kaip issigime, skurdo skurdo ir neisauginau nieko gero. Buvau bandzius violetines dar anksciau tai be jokio vargo isaugo ir prazydo, bet jo kaip vienmetes.

QUOTE(Purkelis @ 2012 01 18, 09:09)
Kaip faina wub.gif  biggrin.gif 
Pasirodau kaip mano miskas atrodo.
user posted image


kur tu cia jas laikai taip prabangiai smile.gif? Turi kambari brugmansijoms ziemai?
Atsakyti
QUOTE(kaškoniukas @ 2012 01 19, 00:55)
pernai bandziau, sudygo puikiai, bet paskui gal del blogo substrato daigeliai tokie kaip issigime, skurdo skurdo ir neisauginau nieko gero. Buvau bandzius violetines dar anksciau tai be jokio vargo isaugo ir prazydo, bet jo kaip vienmetes.
kur tu cia jas laikai taip prabangiai smile.gif? Turi kambari brugmansijoms ziemai?


Man kazkaip Daturos nepatinka , mazos labai, prispjaudo seklu, paskui kaip piktzoles reikia ravet ir jeigu lietinga vasara tai ziedai visai negrazus.

Nu nevisai , ten ne kambarys- duru nera. Bet dalinas ji Burgmansijos su katinu smile.gif
Atsakyti
Lauksiu pavasario, gal bus šakelių norimų brugmansijų 4u.gif
Atsakyti