Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

MINI TAISYKLES KOMENTARAMS
* Nekomentuojame/nekritikuojame darbų, nebent pati autorė pasiprašys patarimų
* Jei neturime ką gero pasakyti, geriau nesakom nieko
* Jei pamatome kažka gražaus, nepatingim pagirti, tai mus paskatins darbuotis ir tobulėti
24 tema
Naujokes (ir senbuves) kviečiame prisistatyti susipažinimo temoje CIA

Kas yra Scrapbooking? Sunku kategoriškai apibūdinti... Tai nuotraukų dekoravimo metodas norint papuošti nuotrauką, aprašyt ir įamžint savo šeimos istoriją palikuoniams, sukurti dienoraštį su savo mintimis, eilėraščiais ir iliustracijomis, arba "menas meno labui", kur nenaudojami specialūs SB produktai su nuotraukom.

Truputis SB istorijos

3 skirtingos SB kategorijos:
--Traditional/Tradicinis SB: naudojamas popierius, klijai, lipdukai ir t.t. Viskas sumontuota rankomis.
--Digital/Kompiuteriu: viskas daroma kompiuteriu, po to puslapis atspausdinamas ant nuotraukų popieriaus pagal albumo kišenuko dydį. Internete labai daug yra "free digital kits for scrapbooking", tereikia padaryti Google paiešką.
--Hybrid/ Maišytas Tradicinis ir Kompiuteriu: tai būdas, kai yra kompiuteriu atspausdinamas sukurtas puslapis, bet prie jo priklijuojamos kelios detalės: sagutės, gelytės ir pan.

Kodėl svarbu naudoti spec. SB skirtas medžiagas? Popierius, klijai, parkerio rašalas turi nestabilių chemikalų, kurie greitai paruduoja ir sugadina nuotraukas. Jei turite nuotraukų magnetinuose albumuose su lipniu puslapiu ir plevele, patariama greit išimti ir išgelbeti savo nuotraukas. Perkant albumus ir SB priemones žiūrėkite, kad būtų užrašyta "Acid-free, ligning-free, photo safe, CK OK arba archival"... Visa tai reiškia, kad tas priemones saugu naudoti ir jos nesugadins jūsų nuotraukų.

Kur pirkti SB priemones?
Lietuvoje

* Senas naujas http://www.senasnaujas.lt/
* Hobi centras http://www.hobbycent...iagu kainos.htm
* Artmanija http://www.artmanija...lt/products/106
* Meno technika www.menotechnika.lt
*Skrebink
*spalvu namai

Skanuotų SB žurnalų ir knygų galerija

SB Forumai ir darbeliu galerijos:
(Juose darbeliai kasdien keičiasi ir labai daug narių juose. Tai pastovus įkvėpimo šaltinis. Verta žvilgterėti kasdien)
* http://www.twopeasinabucket.com/
*creating keepsakes
*basic grey

13 - labai svarbių, scrap ligos požymių, pasitikrinkit ar nesergat

1. Tavo scrap’o dirbtuvė - ne kampelis ar darbastalis, o visa Studija, kurią galėtum paversti parduotuve, jei tavo šeimą ištiktų finansinė krizė.
2. Žinai kad “Fancy Pants Designs” (Prašmatnių Kelnių Dizainas) yra raštuoto popieriaus firma, o ne džinsai.
3. Kad vyro neištiktų infarktas, pradedi slėpti itin nesaikingus pirkinėjimus - SB prekes į namus iš mašinos sunešioji per savaitę, kad neatkreiptum į save dėmesio ( filmo Pabėgimas iš Šoušenko metodas, kuriame kalinys, kasdamas tunelį pabėgimui, per ilgą laiką kelnėse išnešiojo visą iškastą žemę ir ją išbarstė po kiemą).
4. Prieš išmesdama kokią medžiagos skiautę ar kokią kitą šiukšlę suabejoji, gal ji pravers darant scrap’o puslapį?
5. Restorane, kol visi aptarinėja vakarienės užsakymą, tu kamantinėji padavėją, ar jis nežino, kokiu šriftu atspausdintas valgiaraštis.
6. Pastebėjusi, kad tavo vaikas, radęs juodą flomasterį ant grindų, išsigleizojo veidą ir pririjo rašalo, tu pirmiausia griebi fotoaparatą vietoj to, kad gelbėtum vaiką.
7. Suvoki, kad miegas tau tampa įkyri būtinybė, atimanti tavo brangų kūrybos laiką. Pradedi eksperimentuoti nemiegodama ir tikėdamasi rasti tą miego valandų minimumą, kuris tau leistų vienu metu išstovėti ant kojų ir kalbėti su aplinkiniais. (Ištveri 3 paras iš eilės nusnūsdama tik po 2 valandas).
8. Šiandien eilinėj scrapbooking’o parduotuvėj savininkė tau pasiūlė darbą, nes tu žinai jų prekių asortimentą ir paskirtį geriau negu parduotuvės darbuotojai.
9. Pamatai, kad susitikus dviem vyrams, kurių abiejų žmonos užsiima scrap’u, pasisveikinimas visada būna: ”Užuojauta”.
10. Prekybos centre pirkdama maisto produktų šeimai mintyse suskaičiuoji, ką už tą sumą galėtum parsisiųsti iš www.joann.com.
11. Vaikui gavus naują meškiuką su dailiu kaspinu ir paklausus kur jis dingo - apsimeti, kad klausimo neišgirdai, nes rankoje jau spaudi dailią detalę naujam scrap'o puslapiui.
12. Išardai vonios vamzdžius, tam, kad išgelbėtum pasiklydusį štampuką.
13. Perki vaikui marškinukus tik todėl, kad spalvos puikiausiai atitinka BG Marrakech popieriaus rinkinį

Kviečiame pasidairyti po skrebinančių lietuvaičių namučius, užeikite ir rasite įkvėpimo savo darbeliams:

Skrebuke Irma http://irmaperedne.blogspot.com/
Sanrita www.myhobby.lt
Remini http://reminihome.blogspot.com/
Kristi13 http://mano-mazutis-...is.blogspot.com
Ader http://aderavi.blogspot.com/

***Smagaus skrebinimo bei bendravimo!!! 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marikana: 15 lapkričio 2010 - 15:26
Aciu Marikana uz nauja tema 4u.gif jau galvojau kad reikes skubiai skelbti zinute SB priemones temoj.
*Marikana: butinai ikelt konkursini i bloga, juk darei spec. konkursui. As galiu juk palaukti mirksiukas.gif
**Naujas konkursas jau pusiau paruostas, ...pamacius Aivos konkursini likau nustebus tiesiog, kadangi gryna telepatija--ji atspejo sekancio konkurso tema. Jai as nieko apie tai neuzsiminiau. Pamenat anksciau jum 'isdaviau' truputeli kad uzduotis bus panaudoti medziaga kuri prieinama visiem, ir jei nerasite pasiusiu i savartyna paieskoti ...ta vai...ji atspejo biggrin.gif Netikiu koks sutapimas. Bet sio i nauja konkursa nepriimsiu, teks nauja padaryti tongue.gif
***Siandien nzn ar sugebesiu ikelti nauja tema, ar konkurso rezultata...priklauso nuo mano sveikatos. Vakar nuo migreno isgeriau vaistu nuo kuriu ziauriai alergizavau....iki sio ryto mano akys, veidas ir kvepavimo takai tiek istino kad akiu vokus vos sugebu atmerkti. Vz, einu i klinika.
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 11 15, 16:35)
*Aciu Marikana uz nauja tema 4u.gif jau galvojau kad reikes skubiai skelbti zinute SB priemones temoj.
**Marikana: butinai ikelt konkursini i bloga, juk darei spec. konkursui. As galiu juk palaukti mirksiukas.gif
***Siandien nzn ar sugebesiu ikelti nauja tema, ar konkurso rezultata...priklauso nuo mano sveikatos. Vakar nuo migreno isgeriau vaistu nuo kuriu ziauriai alergizavau....iki sio ryto mano akys, veidas ir kvepavimo takai tiek istino kad akiu vokus vos sugebu atmerkti. Vz, einu i klinika.



* mano pirmas bandymas blush2.gif zinoma, nebuvau labai originali - palikau viska, kaip buvo surasyta Zmogiukes mirksiukas.gif bet dziaugiuos, kad pavyko
** ikelsiu 4u.gif
*** oho... butinai isgerk vaistu nuo alergijos, nedelsk 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ohoho, Irma nejuokai cia tau! zinoma, mes visko palauksim, o tau kuo greiciau pasveikti 4u.gif

Marikana dekui uz naujus namus 4u.gif
Patiko man tavo skrebuvo fono popierius, tikrai labai moteriskas mirksiukas.gif ir idomiai nuotraukas sukonstravai, kaip kokie burbuliukai, daug ju paciu. Tik idomu, kas ten per interviu! g.gif
Atsakyti
QUOTE(marikana @ 2010 11 15, 15:22)
taigi, keliu nebaigta konkursini, bet del sventos ramybes, traktuokime ji kaip baigta, bet labai koreguotina biggrin.gif
user posted image

dabar paaiskinu, kas cia yra smile.gif
kai tik Irma paskelbe konkurso tema, as pagalvojau apie truputi kitokia interviu forma... Ar pamenat, kaip mokyklos laikais pildydavom anketas ar piesdavome atminimus blush2.gif as turiu issaugojus viska... labai tuo didziuojuosi, nes dabar laaaabai smagu paskaityti, ka budami paaugliais prirase mano draugai, klasiokai ir siaip pazistami...
taigi, mano mintis buvo tokia... skanavau anketos lapus ir isrinkau visus savo drauges atsakymus ir mano klausimus... viskas autentiska biggrin.gif ta prasme, rasysena... ypac burbuliukai virs i ir e raidziu lotuliukas.gif gerai, tai nenukrypstu...
taigi, as po 14 metu apklausiau ta pacia drauge... buvau ireminta tu savo anketos klausimu, taigi, klausiau to paties ir velgi rasiau ranka klausimus, o ji man parase atsakymus... pastebejau, kad kai pirmakart ji pilde anketa, jai buvo 14 metu, o dabar 28 metai... dvigubai vyresne... zodziu, mano tikslas buvo iamzinti, atsakymus, rasysena, mintis ir svarbiausia tai, kad ir pries 14 metu, ir dabar ji yra mano geriausia drauge... taigi, laikas musu draugyste tik sustiprino...
simboliu nelabai naudojau... gal svarbiausia, kad suradau musu paauglystes nuotraukas blush2.gif atrodom ziauriai juokingai, bet tokios buvom lotuliukas.gif kam neigti lotuliukas.gif taip pat desiu nuotrauka su mumis abiem fotografuota siu metu spalio 1d. - svieziena... dar truputi simboliskas obuoliukas, perskeltas pusiau... mes - kaip dvi to paties obuoliuko puseles, dar panaudojau musu pirmas vardo raides M D(Marika ir Diana) ir surisau jas...
visko daug... ir dar labai daug reik apipavidalinti, noriu pasiuvineti, gal dar burbuliuku desinej pusej... pirmakart darau dviguba skrebuka doh.gif labai sunku... biskiuka pasiklystu plote... labai noriu, kad pakomentuotumete, ka darytumete kitaip... dar planuoju kazka daryti su teksto juostelemis, kazkaip keistai ziurisi... gal paryskinti, o gal paspalvinti... g.gif
zodziu, JUSU TEISMUI
ir dar keleta detaliu:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
zinau, kad jums turbut cekavna, kas ten per klausimai, tai butinai pafotkinsiu, kai pabaigsiu wink.gif lotuliukas.gif ir normalioj sviesoj, o ne ant stalo kambary
Atsakyti
Marika, aciu uz nauja temute 4u.gif

Labai faina tavo skrebuko ideja, tik labai smalsu paskaityti interviu klausimus ir atsakymus, bet dabar tai niekaip neiskaitau. Bet kokios jus abidvi grazios... tiek jaunystej, tiek dabar smile.gif

Menulio dukte, tavo irgi labai fainas konkusinis. Patiko pavadinimas, ir nuotrauka nereali. Aisku, vel neperskaitau interviu doh.gif

Irmute, laikykis... sveik kuo greiciau 4u.gif Labai baisiai cia tau nutiko...
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2010 11 15, 17:25)
Labai faina tavo skrebuko ideja, tik labai smalsu paskaityti interviu klausimus ir atsakymus, bet dabar tai niekaip neiskaitau. Bet kokios jus abidvi grazios... tiek jaunystej, tiek dabar smile.gif


aciu blush2.gif galiu surasyti pacius klausimus biggrin.gif labai primityvus, kaip sakiau, esu ipareigota tais paciais remais (kaip pries 14 metu)
vardas, pavarde
tavo amzius
tavo hobi
koks tavo megstamiausias patiekalas?
koks tavo megstamiausias gerimas?
koks tavo mylimiausias daininkas (-e)?
ka galvoji apie mane? lotuliukas.gif
palinkek man ko nors
kada rasei? (data)


anketoj buvo daugiau klausimu, bet atrinkau situos biggrin.gif

kodel nieks nekritikuoja mano skrebuko??? g.gif g.gif as gi, kaip visada, atvira kritikai... ir man jos labai reik... ypac dabar, kai dvigubas LO doh.gif gal kas turit patarimu???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marikana: 15 lapkričio 2010 - 16:34
marikana, aš, aš turiu tau patarimų lotuliukas.gif Man iškart krito į akis, kad interviu juostelės, kaip tu sakai, keistai žiūrisi. Aš jas užklijuočiau ant kitų juostelių, iškirptų iš tokio pat bordinio popieriaus, kaip viso LO pagrindas (arba bent 2 LO pusės - vienspalvis).

Interviu superinis thumbup.gif grynai 14-mečiams būdingi klausimai, ypač sužavėjo "ką galvoji apie mane?" lotuliukas.gif

Idėja nereali - palyginti atsakymus dabartinius su tais, kurie buvo prieš 14 metų thumbup.gif

Man žiauriai patinka burbulai, tai - mano silpnybė tiesiog. wub.gif Todėl lydausi žiūrėdama į tavuosius burbulus, labai gražu man, kad nuotraukas iškirpai apvaliai. Simboliai irgi labai patiko. drinks_cheers.gif

Kas dar? A, kritikos dar žiupsnelis. Kadangi naudoji 2 skirtingus lapus, tai aš kažkiek raštuoto popieriaus, tokio pat, kaip 2 lape, įkomponuočiau į pirmąjį, o dalį pirmojo - į antrąjį. Pvz., iš abiejų šonų, kraštų. Arba 1 lape šone, o 2 lape - viršuje arba apačioje. Mačiau, Irma taip daro savo dvigubuose skrebukuose - pastudijuok.

Ir dar - bliamba, kokios judvi abidvi GRAŽIOS (buvote ir esate) blink.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėnulio duktė: 15 lapkričio 2010 - 16:57
QUOTE(Mėnulio duktė @ 2010 11 15, 16:57)
Ir dar - bliamba, kokios judvi abidvi GRAŽIOS (buvote ir esate)  blink.gif   wub.gif

pazeidei mano autorines teises lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Marika, o atsakymai atsakymai kokie???? biggrin.gif Juk labai man idomu, kaip pasikeite atsakymai smile.gif
Ech, kaip gaila, kad neislaikiau nei vieno savo atminimo... kaip dabar butu faina pavartyti, paskaitineti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zmogiuke: 15 lapkričio 2010 - 17:07
Irma, aš taip ir pagalvojau, kad apsirgai, kadangi nieko neatrašei... Užjaučiu ir linkiu kuo greičiau atsigauti!!! Parašyk mums, kai grįši iš klinikos (ir kai galėsi, aišku).

Dėl naujo konkurso... Nustebau nemažiau nei tu, ko gero. biggrin.gif Negi tai bus gofruotas kartonas? biggrin.gif Aš niekad jo nenaudodavau skrebe, bet man visad patiko jo panaudojimas kitų darbeliuose (įskaitant ir tavo). Bet neseniai pirkau knygas paštu ir man krito į akį dalis pakavimo dėžės, ji buvo su nukirstu kampu. Priglaudžiau, pagalvojau, kad visai gerai būtų panaudot kokiam "vyriškam" skrebukui. biggrin.gif

QUOTE(Zmogiuke @ 2010 11 15, 16:25)
Aisku, vel neperskaitau interviu  doh.gif

Tai gal man jį tiesiog perrašyt čia? Nes jei būčiau jį spausdinus didesniu šriftu, tai netilptų jis man į skrebuką. doh.gif O tam vaikinui tai patiko, kad šį darbelį jums parodžiau - jis sako, o, gal aš sau taip ir žmoną susirasiu. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėnulio duktė: 15 lapkričio 2010 - 17:09
QUOTE(Mėnulio duktė @ 2010 11 15, 17:07)
Tai gal man jį tiesiog perrašyt čia? Nes jei būčiau jį spausdinus didesniu šriftu, tai netilptų jis man į skrebuką.  doh.gif  O tam vaikinui tai patiko, kad šį darbelį jums parodžiau - jis sako, o, gal aš sau taip ir žmoną susirasiu.  lotuliukas.gif

Rasyk cia ta interviu, nes nu maza kas, apie tas zmonas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2010 11 15, 17:18)
Rasyk cia ta interviu, nes nu maza kas, apie tas zmonas  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

***

A: Kada ir kur įvyko tavo 1 šuolis parašiutu?
V: Šią vasarą Pociūnuose Kaune rugpjūčio vidury.
A: Gal atsimeni lėktuvo pavadinimą ir instruktoriaus vardą?
V: Ne; kukurūznikas.
A: Ką jutai?
V: Šilumą trusikuose. biggrin.gif
A: biggrin.gif
V: Buvo gera.
A: Iš kokio aukščio tave išmetė?
V: 1 km.
A: Ką pagalvojai, pamatęs žemę po savo kojomis?
V: Wow!
A: Ar norėtum pakartot šuolį?
V: Yes.
A: Ką pajutai (pagalvojai) nusileidęs ant žemės?
V: Supratau kodėl paukščiukai čiulba.
A: biggrin.gif Faina. Ar norėtum būti paukštis?
V: Taip... Ypač erelis; gaidys nenorėčiau būt. biggrin.gif
A: biggrin.gif Aš klausimų daugiau nebesugalvoju, nes pati nežinau kas yra laisvas kritimas...
V: Aš beveik neturėjau laisvo kritimo...2 sekundes gal tik... biggrin.gif
Atsakyti