Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

mhm... g.gif kazhkaip pasigedau informacijos ju puslapelyje. Sakykite, kokios pas juos konsultaciju ir IUI proceduros kainos? aciu, dar syki!
Atsakyti
QUOTE(liullie yu @ 2011 08 01, 14:06)
mhm...  g.gif  kazhkaip pasigedau informacijos ju puslapelyje. Sakykite, kokios pas juos konsultaciju ir IUI proceduros kainos? aciu, dar syki!



nei IUI nei IVF jie nedaro.Sita klinika tiria imunine sistema,ir taiko gydyma.
Daznai merginos ten lankosi ir lankosi vaisingumo klinikoje,derindamos abu gydymus.
Cia aisku aktualiau tiem kam nepaaiskinamas nevaisingumas ar pasikartojantys persileidimai.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 08 01, 16:20)
nei IUI nei IVF jie nedaro.Sita klinika tiria imunine sistema,ir taiko gydyma.
Daznai merginos ten lankosi ir lankosi vaisingumo klinikoje,derindamos abu gydymus.
Cia aisku aktualiau tiem kam nepaaiskinamas nevaisingumas ar pasikartojantys persileidimai.


supratau, dekoju uzh informacija. tikiuosi kad neprireiks mum ju paslaugu smile.gif bet jau bijau net ir uzhsiminti, nes nezinia kaip cia tas gyvenimas kartais pasisuka!
Atsakyti
Bykova nuo kitos savaitės atostogauja. vacation1.gif
Gal kas žinot, kada grįš? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2011 08 03, 10:11)
Bykova nuo kitos savaitės atostogauja.  vacation1.gif
Gal kas žinot, kada grįš?  g.gif


oi, as nezinau g.gif bet zinau, kad Zieminuke vaziuoja sia savaite pas ja, parasyk jai AZ, kad uzklaustu nuvaziavus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sakykit, o jums po LIT temperatūra niekad nepakildavo? Aš jau ne vieną LIT turėjau ir niekad nieko blogo nebūdavo. Bet vakar po punkcijos nuvažiavau pas Bykovą susileisti "dozės" ir vakare pakilo temperatūra. Iš pradžių maniau, kad gal nuo punkcijos. Bet kažkaip niekam nuo punkcijos temperatūra nekyla. Tai dabar galvoju, gal nuo LIT g.gif
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2011 08 11, 12:53)
Sakykit, o jums po LIT temperatūra niekad nepakildavo? Aš jau ne vieną LIT turėjau ir niekad nieko blogo nebūdavo. Bet vakar po punkcijos nuvažiavau pas Bykovą susileisti "dozės" ir vakare pakilo temperatūra. Iš pradžių maniau, kad gal nuo punkcijos. Bet kažkaip niekam nuo punkcijos temperatūra nekyla. Tai dabar galvoju, gal nuo LIT  g.gif

Na, man tai nei karto nebuvo pakilusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2011 08 11, 10:53)
Sakykit, o jums po LIT temperatūra niekad nepakildavo? Aš jau ne vieną LIT turėjau ir niekad nieko blogo nebūdavo. Bet vakar po punkcijos nuvažiavau pas Bykovą susileisti "dozės" ir vakare pakilo temperatūra. Iš pradžių maniau, kad gal nuo punkcijos. Bet kažkaip niekam nuo punkcijos temperatūra nekyla. Tai dabar galvoju, gal nuo LIT  g.gif


g.gif as tai su saldytom dozem apskritai g.gif ieko nejauciu. Net neskauda schmoll.gif raudona demele su guziuku toj vietoj 1 diena pabuna, ale jokiu pojuciu blush2.gif
Tau gal sureagavo abi proceduros? g.gif Nors kazkuriai mergina pamenu, kad kazkas buvo po LIT, ar temperatura, ar kazkas dar... tik nepamenu kuriai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 08 11, 11:07)
g.gif  as tai su saldytom dozem apskritai  g.gif ieko nejauciu. Net neskauda  schmoll.gif raudona demele su guziuku toj vietoj 1 diena pabuna, ale jokiu pojuciu  blush2.gif
Tau gal sureagavo abi proceduros?  g.gif  Nors kazkuriai mergina pamenu, kad kazkas buvo po LIT, ar temperatura, ar kazkas dar... tik nepamenu kuriai  doh.gif

Aš su šaldytom dozėm darau. Pirmos LIT iš viso buvo be jausmų. O va per paskutines dvi, tai ta vieta, kur duria- karštesnė ir skausmingesnė liečiant. Vakar dūrė, dar šiandien prisilietus skausmelis jaučiasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2011 08 11, 11:12)
Aš su šaldytom dozėm darau. Pirmos LIT iš viso buvo be jausmų. O va per paskutines dvi, tai ta vieta, kur duria- karštesnė ir skausmingesnė liečiant. Vakar dūrė, dar šiandien prisilietus skausmelis jaučiasi  g.gif


g.gif nu karstesne, paraudus ir pas mane buna 1-2 dienas. o skausmingesne ji irgi kelias dienas gali but, mam taip yra ne karta sesute sakius. As kartais negaledavau ant to sono miegot, kur suleista. taip kad del sito tai normalu. O tempa yra dar? unsure.gif Gal dar ir nuo nervu biski tempa ax.gif
Atsakyti
Man nebudavo tempos.

Amade,kaip tau sekasi? ax.gif
Atsakyti

Sveikos, didziausios sekmes laukiancioms, svarbiausiai tiketi....ir viskas pildosi.
Norejau pasiulyt, man liko Utrogest zirniuku, kuriuos pirkom Latvijoje, galioja iki 2014-11 metu. Jei ka sudomino, tariames per az smile.gif
Atsakyti