Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 12 02, 14:14)
atrodo kaip koks gyvunelis unsure.gif

Ta pati norejau sakyti hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(aciai @ 2010 12 02, 14:31)
puokstes ziemai smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Pirmos trys labai grazios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 12 02, 18:42)
tegyvuoja žiema  clap_1.gif


dailiu yra puoksteliu ir tokios tikrai ziemiskos atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 12 03, 14:05)
dailiu yra puoksteliu ir tokios tikrai ziemiskos atrodo smile.gif

aga, jeigu tekėčiau žiemą, būtinai rinkčiausi ką nors panašaus smile.gif
Atsakyti
Ačiū, už visas žiemiškas puokštes. 4u.gif Tik dar noriu paklausti kokia jusu nuomone butent apie tokias puokstes,
user posted image
[/quote]
Atsakyti
[quote=dezma,2010 12 03, 17:40]
Ačiū, už visas žiemiškas puokštes. 4u.gif Tik dar noriu paklausti kokia jusu nuomone butent apie tokias puokstes,
user posted image
[/quote]
[/quote]

Man asmeniškai labai gražu, tik retai tokią nuotakoms įsiūlau.. unsure.gif nzn kodėl jos taip vengia burbuliukų...man kaip tik tokia puokštelė suteikia daugiau žaismingumo 4u.gif
Atsakyti
man gražu, štai dar keli variantai smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

o čia kitos įdomybės smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
man tie burbulai su herberom super atrodo - tokie ryskus ir zaismingi wink.gif
o ziema jei tekeciau tikrai imciau su kankoreziais ir kokiomis gelytemis wink.gif
Atsakyti
O man puokste padare ne tokia,kokios norejau,nors ir nuotrauka buvau palikus blush2.gif Kurjozas ten gavosi truputi,bet man nervu vistiek nesugadino,nes maziausiai man ta puokste rupejo ta diena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 12 04, 18:24)
O man puokste padare ne tokia,kokios norejau,nors ir nuotrauka buvau palikus  blush2.gif  Kurjozas ten gavosi truputi,bet man nervu vistiek nesugadino,nes maziausiai man ta puokste rupejo ta diena  lotuliukas.gif

pas mane buvo tas pats. Tai kad puokštė nebūtų tokia griozdiška, išėmiau kelis žiedus iš jos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 12 04, 17:24)
O man puokste padare ne tokia,kokios norejau,nors ir nuotrauka buvau palikus  blush2.gif  Kurjozas ten gavosi truputi,bet man nervu vistiek nesugadino,nes maziausiai man ta puokste rupejo ta diena  lotuliukas.gif


Labas *Beautiful*eyes* drinks_cheers.gif
nu ir ilgai mus kankinai rolleyes.gif
pirmiausia sveikinu sumainius aukso ziedus wub.gif wub.gif wub.gif
pasakok kaip viskas vyko...kas nepatiko puoksteje? nesusirgai? g.gif kelioneje sveika buvai biggrin.gif

i bateliu ir sukneliu tema taip pat parasyk mirksiukas.gif ir nuotrauku nepamirsk hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 12 04, 18:20)
Labas *Beautiful*eyes*

Aciu 4u.gif
Grizom tik sekmadieni vakare, o si savaite labai uzimta buvo,visai laiko neturejau,tai ir uztrukau labai. Atsiprasau ax.gif
Viskas buvo puiku: tiek vestuves Lietuvoje,tiek kelione ir vestuviu ceremonija Karibuose,vienu zodziu likau viskuo labai patenkinta wub.gif
Oras galejo buti ir geresnis,bet vistiek dziaugiausi,kad bent jau nelijo istisai,kaip buvo zadeta.Pavyko ir lauke truputi pasifotografuot,o kita laika praleidom biliardinej,bet visai linksma buvo,man labai patiko thumbup.gif Vakaras irgi gerai praejo,liudininkai zaidimu turejo,tai linksma buvo.Kita diena su draugais irgi puikiai praejo,paselom kaip reikalas biggrin.gif Susirgti tai nesusirgau,nes turejau batelius gi tuos siltesnius ir dar kojines angorines uzsimaukslinau,nes vistiek nesimate,kad jos ten yra lotuliukas.gif Kelioneje buvau tikrai sveika,tik dabar grize kankinames,nes ten buvo 30-32 laipsniai silumos,o cia kaip zinia gerokai maziau,tai persalimas kabinasi,geriam arbatas visokias,kad nesusirgt visiskai,nes laikas tikrai nepalankus,daug darbu labai manes laukia blush2.gif
Puokste nepatiko del to,kad norejau ne tokios blush2.gif Turejo gi but pas mane vien rozes,o man dar pridejo zoleliu (nes negrazu jai buvo be nieko) ir forma ne tokia gavosi kokios norejau. Bet is tikruju ta diena buvau tokia laiminga,kad man nerupejo ta puokste lotuliukas.gif Vyras man prie baznycios padovanojo ja,o as ziuriu ne tokia kazkokia,bet tas pats man buvo,pasiemiau ir nuejom issisiepe pas kunigeli,visai nesusinervinau,nes buvau tokia laiminga,kad geles man negalejo nuotaikos sugadint wub.gif
Kitose temose gal nerasysiu jau tokio posto,nes atsibos ta pati pasakot lotuliukas.gif
O nuotraukas tokias buitines galit pasiziuret cia,nes is fotografo dar negreit bus,o tokiu atskiru,kad butu puokste ar sukuosena neturiu (karpyt kazkaip nesigauna blush2.gif ),tai bendra vaizda pasiziurekit kaip as atrodziau 4u.gif Ten bus ir is Karibu keletas nuotraukeliu wub.gif
Va cia:
http://public.fotki....vestuves/#media
P.S. Ten nuotraukose is vestuviu LT mano vyro nera, nes nemegsta jis viesintis,o prie juros nelabai ir matosi ax.gif
Atsakyti