Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

QUOTE(Cartman @ 2012 05 14, 16:13)
pas mus fakultete katedrinių nėra, tai reikia rašyt prašymą komisijai su argumentais, kodėl turėtų leist gintis. bet neįsivaizduoju ar ten praleidžia ta komisiją ką nors ar nelabai  g.gif


Labai jau sudėtingai pas jus...tikiuosi Jums nereikės rašyti prašymo ir ramiai galėsite gintis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(I'm love @ 2012 05 14, 21:02)
O jei ne paslaptis kokia cia mokymo istaiga? ax.gif

VU Istorijos fak.

Bange, kaip tau? praleido?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cartman: 16 gegužės 2012 - 10:10
QUOTE(Cartman @ 2012 05 16, 11:09)
VU Istorijos fak.

Bange, kaip tau? praleido?


Taip taip taip thumbup.gif vadovas darbą įvertino puikiai, tai dabar lengviau atsikvėpt galiu, nebereik jaudintis rolleyes.gif kaip kitom? viskas gerai?
Atsakyti
QUOTE(Bangė @ 2012 05 16, 10:18)
Taip taip taip thumbup.gif vadovas darbą įvertino puikiai, tai dabar lengviau atsikvėpt galiu, nebereik jaudintis rolleyes.gif  kaip kitom? viskas gerai?

super thumbup.gif sveikinu 4u.gif 4u.gif

aš tai laukiu laukiu ir vis dar laukiu, kol iš vadovo emailą gausiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 05 16, 11:43)
super  thumbup.gif sveikinu  4u.gif  4u.gif

aš tai laukiu laukiu ir vis dar laukiu, kol iš vadovo emailą gausiu  doh.gif


pats bjauriausias laukimo ir nežinios laikas blink.gif
Atsakyti
Sveikos, klausykit, gal turit kokių trafaretinių frazių, pvz. kaip pradėt pasisakymą per gynimą, kaip pristatyt uždavinius, kaip pereit prie išvadų, kaip išsisukt nuo keblaus klausimo blush2.gif biggrin.gif .....
Atsakyti
http://www.15min.lt/...riai-238-217947
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 05 16, 15:33)



Geras video thumbup.gif
Papildyta:
Pirmadienį nešiu priduoti bakalaurinį. Jeee! Aš tai padariau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittle @ 2012 05 17, 18:34)
Geras video  thumbup.gif
Papildyta:
Pirmadienį nešiu priduoti bakalaurinį. Jeee! Aš tai padariau  biggrin.gif


Sveikinu drinks_cheers.gif Mano bakalaurinis jau priduotas, dabar belieka laukti gynimo birželio 4, eisiu pati pirma lotuliukas.gif
Atsakyti
O mane vadove ivertino 9-10 bigsmile.gif db reik laukti recenzijos doh.gif
Atsakyti
Kaip jums visoms faina... bigsmile.gif Pas mane dar procesas vyksta pilnu tempu g.gif
Įdomiausia kaip bus su gynimais, ar prie pirmų eisiu ar prie paskutinių. Nes lyg ne pagal pavardes kviečia.. g.gif
Atsakyti
Kad ne pagal pavardes tai tikrai, ir vargu ar pagal tai kada atiduodi darba g.gif net nzn kaip jie ten skirsto, gal kas zino? mirksiukas.gif
Atsakyti