Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlų temos pertvarkymas

Apklausa: Kaip reikėtų pertvarkyti siūlų temą? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Siūlau prabalsuoti ir padiskutuoti apie Siūlų temos pertvarkymą. Manau, kad pertvarkymas reikalingas tam, kad būtų galima greitai rasti informaciją apie dominančius siūlus, o taip pat tam, kad siūlų temoje nesikartotų vis tie patys klausimai (kur pikrit Vernito siūlus, kokie siūlai tinka vaikiškiems rūbams ir tt)
Papildyta:
Mano pasiūlymas būtų toks:

temą "Siūlai" perkelti į Svarbias temas, kurios matosi tik atvėrus Mėzgimo/nerimo forumą;
ji turėtų būti daugiau informacinio, negu diskusijų pobūdžio;
į ją sukelti visą naudingą info, netgi gal DUK forma - apie tai, kaip apskaičiuoti siūlų kiekį, kur geriausia pirkti (parduotuvių adresai), iš kur galima užsisakyti internetu, kokie siūlai tinka vaikams ir tt;
ji galėtų veikti kaip kokia informacinė tarnyba - kas nors užduoda klausimą, kas nors atsako..

Sukurti atskiras temas diskusijoms pagal gamintojus 4u.gif

Atsakyti
Dėl info susiradimo, tai gal ir yra prasmės pertvarkyt, bet, kad tie patys klausimai kartosis, tai faktas, tik ne vienoj, o visose siūlų temose... wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kanarele: 27 rugsėjo 2010 - 07:49
Pritariu dontstop.
Palaikau sukurti atskiras temas pagal siūlų gamintojus.
Tik gal diskusijas ir klausimus verta palikti dabartinėj temoj? O į naująją temą sudėti naudingą info + surašyti populiariausius klausimus iškart su atsakymais?
O apie parduotuves gal atskirą temelę padaryti (jos pirmam poste būtų parduotuvių (internetinių irgi) adresai, asortimentas) ir apie jas ten diskutuoti, dalintis info apie kainas, kokybę, kur kokios akcijos vyksta ir t.t.?
Atsakyti
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 09 27, 09:55)

O apie parduotuves gal atskirą temelę padaryti (jos pirmam poste būtų parduotuvių (internetinių irgi) adresai, asortimentas) ir apie jas ten diskutuoti, dalintis info apie kainas, kokybę, kur kokios akcijos vyksta ir t.t.?

Labai gera idėja sukurti temą apie parduotuves drinks_cheers.gif
Atsakyti
pertvarkymui pritariu bet nemanau kad gera išeitis siūlus skirstyti pagal gamintojus aš siūlyčiau skirstyti i
gerus nėrimo siūlus
blogus nėrimo siūlus
gerus mezgimo siūlus
blogus mezgimo siūlus
Arba tik atskiriant nėrimo nuo mezgimo siūlų nes dažnai ieškai kokio info apie nėrimą ar mezgimą tose bendrose temose jas labai sunku rasti
nu dar nebent atskiriant nuo visos masės siūlų lietuviškus siūlus (pagerbkim savo šalies gaminius)

o parduotuvių ir visų kitų siūlų pardavimo taškus reiktų surašyti atskirai su apibūdinimais i kokius siūlus labiau orientuojasi ar tarkim nebūna problemų su siūlų keitimu (broko ir ne tik atveju) bet turėtų būti ir prie informacinio pobūdžio temų ir prie diskusijų po panašias temas
Atsakyti
savitre, geri-blogi labai subjektyvūs vertinimas, nes kas vienai nepatinka, kitai gali būti geriausias dalykas. Ir kaip tada nuspręsti, kas teisus?
O ką vadinam nėrimo siūlais šiuo atveju? Tuos plonus, kurie labiausiai servetėlėm ir kt. smulkiems nėriniams skirti? O klausimas dėl nėrimo-mezgimo siūlų tikrai aktualus.
Laukiam daugiau nuomonių mirksiukas.gif
Atsakyti
Na iš manes tiek megėja, tiek nėrėja prastoka, bet kažkiek panarplioju vis laikas nuo laiko...

Aš siulyčiau siūlus kažkaip agal sudėtį paskirstyt - gal taip eitų lengviau rast?
Tarkim - medvilnė, vilna, akrilanas, mocheris, pusvilnė ir pan...

Nes tarkim nėrimo siūlai, tai tie ploni skaitosi... O jeigu žieminį rūbą nert, tai gi ir storesnius - vadinamus mezgimo siūlais naudojam blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 27 rugsėjo 2010 - 11:39
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 09 27, 11:32)
savitre, geri-blogi labai subjektyvūs vertinimas, nes kas vienai nepatinka, kitai gali būti geriausias dalykas. Ir kaip tada nuspręsti, kas teisus?
O ką vadinam nėrimo siūlais šiuo atveju? Tuos plonus, kurie labiausiai servetėlėm ir kt. smulkiems nėriniams skirti? O klausimas dėl nėrimo-mezgimo siūlų tikrai aktualus.
Laukiam daugiau nuomonių  mirksiukas.gif

dabar dar kartelį paskaičiau ka parašiau... tas tai ties kad labai jau subjektyvu geri/blogi skirstyti

o nėrimo siūlams aš labiausiai priskiriu visus plonus ir mercerizuotus siuliukus o storesnius ir mocherą priskiriu mezgimui, bet kas liečia pvz nėrima storais siūlais tai aš priskiriu išimtims (vienintelį karta nerta iš storų siūlų kuris mane tikrai sužavėjo mačiau tik medalijonų šalį kitur niekur nemačiau kad stori siūlai gražiai atrodytų nerti , bet tai tik mano nuomonė)

bet paskui vėl pagalvoju kad kaip bus suskirtyta taip ir priprasiu priprasti reiks bet kuriuo atveju
Atsakyti
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 09 27, 08:55)
Pritariu dontstop.
Palaikau sukurti atskiras temas pagal siūlų gamintojus.
Tik gal diskusijas ir klausimus verta palikti dabartinėj temoj? O į naująją temą sudėti naudingą info + surašyti populiariausius klausimus iškart su atsakymais?
O apie parduotuves gal atskirą temelę padaryti (jos pirmam poste būtų parduotuvių (internetinių irgi) adresai, asortimentas) ir apie jas ten diskutuoti, dalintis info apie kainas, kokybę, kur kokios akcijos vyksta ir t.t.?

kai pirmą kartą čia užsukau butent ir pasigedau kur būtų galima nusipirkt siūlų, o yra tik apie priedus kurie yra tik įrankis o ne pagrindinė žaliava
Atsakyti
na nezinau kas tau blogi man bus geri kas man blogi tau bus geri cia labai subjektyvu....

pvz vernitine pusvilne sukuotine. mezgant masina jokiu skersavimu sukimu ir t.t. mezgant rankomis is dvieju detaliu viskas liuks mezgiau batukus ten jau ratuku ejo tai ka sukasi i viena puse.... tai cia blogas geras ar normalus siulas?
Atsakyti
O man geriau butu temos pagal siulus medvilniniai, vilnoniniai ir pan. Bet velgi butu sudetinga nes daznai siulai buna maisyti. As uzsiemu tik nerimu. Neriu pagrinde is medvilnes ir man nera taip jau svarbu kas ju gamintojas. Tik gal reiktu atskirti nerimo siulus nuo mezgimo.
Atsakyti
Sutinku, kad nebloga mintis siulus skirstyti pagal salies kilme ar parduotuves ax.gif ... bet, tai ne visoms aktualu... as, pvz, gyvenu uzsienyje... ir man tikrai nebus aktualu kokie siulai kokiose Lt parduotuvese prekiaujami rolleyes.gif
Pagal nerimo, mezgimo - taip pat nelabai iseina skirstyti... juk su tiek megzt, ties nert galima is storu siulu mirksiukas.gif
Mano nuomone, gal geriausia skirstyti pagal siulu rusi cool.gif
Atsakyti