Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

QUOTE(aaagnex @ 2010 10 01, 11:59)
Nu va koks šššš.... gaunasi



toks jausmas, kad... tau reiktu storesnio vaselio g.gif
kaip jums, merginos, atrodo ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 01, 13:03)
toks jausmas, kad... tau reiktu storesnio vaselio  g.gif
kaip jums, merginos, atrodo ?  unsure.gif

Ir man toks jausmas, bet kiti (1, 5, 7) kaip ir neblogai išėjo... Storesnio neturiu - reiks nusipirkt, bet kiek storesnį pirkt? Dabar neriu 3.0 vašeliu g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 01 spalio 2010 - 12:10
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 01, 12:08)
Ir man toks jausmas, bet kiti (1, 5, 7) kaip ir neblogai išėjo... Storesnio neturiu - reiks nusipirkt, bet kiek storesnį pirkt? Dabar neriu 3.0 vašeliu g.gif


as irgi neriu treciu... o koks tavo siulas ? mano 100 g - 280 m ...
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 01, 13:18)
as irgi neriu treciu... o koks tavo siulas ? mano 100 g - 280 m ...

100g - 300m
bet aš kietokai neriu...

o gal ir vaseliai nevienodi buna? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 01 spalio 2010 - 12:20
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 01, 12:19)
100g - 300m
bet aš kietokai neriu...

o gal ir vaseliai nevienodi buna?  g.gif


na, siulai pas mus vienodi, vaseliai irgi mirksiukas.gif ... kai pabaigsiu si medaliuka, nersiu tavaji... paziuresim, kas man gausis unsure.gif
Atsakyti
asta per kiek laiko tau siulus atsiunte?
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 10 01, 12:29)
asta per kiek laiko tau siulus atsiunte?


as siunciausi is Anglijos ... penktadini uzsisakiau - treciadieni gavau (nepamirskim, kad ipuole savaitgalis) wink.gif taigi, per 3 - 4 d. atsiuncia thumbup.gif
Atsakyti
NA VA- MEDALIONO NR 3 NERIMAS ''BY TIKLIS'' biggrin.gif
noriu pasakyti,kad as JOKIAIS BUDAIS nepretenduoju vadintis ''gera nereja''... o ir pasitiketi manimi ''reiketu atsargiai'' tongue.gif (atsimenat ''bajeri su ramune?'' mirksiukas.gif ) bet as taip neriau-ir rezultatu esu visai patenkinta...jei kitos darot kitaip-PRASAU PASIRODYTI,NES SU SIUO MEDALIUKU kyla daug problemu.. mirksiukas.gif
1.gelytes lapeliai
user posted image
2.gelytes lapukai sujungti 3 akiu pynelem
user posted image
matote,kad gelyte ''truputi traukia'',bet tai nieeko tokio...pataisom
3.apneriam zemu stulpeliu(as neriau po 3 i pyneles ir po viena i zema st.)(specialai neriau truputi laisviau...)
user posted image
4.neriam nepilnais stulpelias.susidaro ''slenkstukas''...(nerkit laisviau-bus lengviau uzlenkt ir graziau..)
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 01 spalio 2010 - 12:48
Dabaigineju 4 medaliuka, tai noriu pasakyti, kad visgi teko pakorefuoti schemute ax.gif Visur i tapelius dejau tik po 1 pynutes aki (nedidinau, kaip schemoj rodo: po 2, po to po 3), nes ko tai raitytis nori g.gif

ir taip taip, merginos... noriu pamatyti, kaip atrodo 2 medaliukas neriant zemu stulpeliu... negi visos pavaret su uzmetimais lotuliukas.gif
Papildyta:
gal, kuri zinot, kokio dydzio turi iseiti medaliukai pagal originala ? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 01, 14:48)
Dabaigineju 4 medaliuka, tai noriu pasakyti, kad visgi teko pakorefuoti schemute  ax.gif  Visur i tapelius dejau tik po 1 pynutes aki (nedidinau, kaip schemoj rodo: po 2, po to po 3), nes ko tai raitytis nori  g.gif 

ir taip taip, merginos... noriu pamatyti, kaip atrodo 2 medaliukas neriant zemu stulpeliu... negi visos pavaret su uzmetimais  lotuliukas.gif
Papildyta:
gal, kuri zinot, kokio dydzio turi iseiti medaliukai pagal originala ?  cool.gif

tyyyyyyyyngiu fotkint. gal po kavuko kai turėsiu paskutinę pafotkysiu
Atsakyti
Smagu čia pas jus skaityt.Labai nesigilinu dar,bet jei nesunku paaiškinkit kaip tie nepilni stulpeliai darosi.Gal kaip tundra pasirodysiu su tokiu klausimu,bet dar nebuvau su jais susidūrus blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 01, 13:23)
Smagu čia pas jus skaityt.Labai nesigilinu dar,bet jei nesunku paaiškinkit kaip tie nepilni stulpeliai darosi.Gal kaip tundra pasirodysiu su tokiu klausimu,bet dar nebuvau su jais susidūrus blush2.gif  ax.gif


kaip ir stulpelis su uzmetimu... tik siula pertauki vienu kartu... ta prasme ne per du kartus, kaip darant stulpeli su uzmetimu, o vienu kartu... sunkoka paaiskinti ax.gif
Atsakyti