Įkraunama...
Įkraunama...

patarkit del draugystes

laba visom:)tikiuosi sulaukti patarimu.su vaikinu draugaujam 4m6men kazkur...pradzioj kokius 2metus viskas buvo gerai.o dbr jis pasikeite,daznai pykstames del visko.nepatinka man jo draugai banditeliai,pats dbr prarado teises ir .t.t.net nzn ar myliu ji ar prisirisus,nes su nei vienu vaikinu taip ilgai nedraugavau...o dbr lb daznai suipykstam del kievienos msulkmesnos ir begam vienas nuo kito,kai tik susipykstam as is karta rasau dedam taska ant visko,skiriames,bet po to apsiraminu ir vel viskas gerai buna...bet atsibodo taip pastoviai pyktis jau puse metu pastovus pykciai ir vis nesibaigia...nzn net ka daryt..jau net mama sako ko tu su juo buni jai matai,kad nieko nesigauna,bet lengva kiteims sakyti kai tiek laiko kartu,keista butu buti be jo kazko truktu...buvom kelis kartus nesimate po savaite,bet po savaites vel susitaikom ir vel gerai,bet laikinai.kai tik susipykstam jis isvaro su draugais gert po to viskokiu panu atsiranda,rasineja jam,bet pakeitciau nr ir dbr dingo tos kelios kjur buvo.,suprasciau tokia draugyste jai butu mums po 17m.bet dbr man 25,o jam 26m.buvo pasipirses po 2m,bet man uzejo susipykom ir nutrenkiau jam zieda pasakiau,kad suzadetine nebusiu ir nuo to laiko pan.pykstames daznai,virnas kitam viska prikisam kas kaip buvo ir .t.t
Atsakyti
O Tu ramiai atsisesk ir pagalvok - matai Tu savo ateiti su juo? myli? nori su juo but? Jei atsakymas TAIP - ieskot sprendimu ir iseiciu. ABU. O jei NE, tai draugiskai atsisveikinat ir viskas.

O pykciai ne rodiklis. Manau, kad cia daug kurios ir su vyrais, ir su draugais pykstasi. Tik kai kurios neabejoja, kas tas pikciurna - jos zmogus smile.gif
Atsakyti
na as neisivaizduoju be jo..noriu but kart,bet tie pykciai pastovus ir smulkmenos is kuriu burbula padrom varo i nevilti...daug visko buve pas mus draugystej...kai susipykdavom su draugais kur isvarydavo,atsirasdavo panos,o po to piktumai dar didesni,as ir daug visko pridarius.
Atsakyti
mes taip pat su MB daznai pasipykstam, taciau iki tokiu krastutinumu dar neteko nusiristi. manau,kad tokioje situacijoje padetu tik pokalbis. reiktu susesti ir pasistengti be pykciu isakyti savo lukescius. svarbiausia isklausyti vienas kita, o net jei to neina padaryti - matyt jums ne pakeliui g.gif 4u.gif
Atsakyti
Visiskai toki pati gyvenima gyvenu schmoll.gif Skaitau ir rodos apie mane parasyta unsure.gif Negaliu nieko patart is savo puses nes ir pati turiu viska susideliot vidui, bet tai taip sudetinga sad.gif Panasiai kaip tam posaki ir nest sunku ir palikt gaila, ar kaskaip ten panasiai .... Mano situacijoje jau nuleidus rankas ir plaukiu pasroviui, tikiu kad laikas viska sustatys i savo vietas... doh.gif
Atsakyti
Kam kurti dvi vienodas temas? Ar todėl, kad atsakymai pirmojoj nepatiko?
Atsakyti
Ale rimtai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sakyciau cia gal ir ne pats vaikinas kaltas, o mergina. Nusprendei, kad viskas turi butipagal tave... Jis turi tau tikti, tau turi patikti jo draugai, pati dedi taska, po to apsiramini ir t.t. Egoizmo kvapelis jauciasi tongue.gif
Sakyciau mano manymu reiktu pradeti nuo saves. Visu pirma pagalvok, ko nori gyvenime? Ar nori vyro ar tiesiog dar nepasiruosus tam ir nori draugaut toliau. Pabandyk surast geruju pusiu ir jo drauguose ir jame. Visi gi klystam! na ateme teises, gi sugrazint galima. Aisku jej jis piktybiskai traukiasi link nusikaltelio vaidmens, cia jau kita problema - ir tada sakyciau beg salin nuo jo.
Antra - kaip suprast "nutrenkiau jam zieda"....? gal jis del to pyksta ant taves? Vyrams gi ne juokai kai juos taip atstumia.... Giliai sirdy liko zaizda. Is pasisakimo sakyciau kad mergina impulsyvi, gal per greit priima sprendimus, negalvoja apie pasekmes... Draugyste, bendras gyvenimas ir meile - tai dvieju zmoniu vargas ir turtas. Vienas negali nusprest ar jam to reikia ar ne, nebent jau viso to nebenori...
P.S. apskritai tokiuose dalykose negali but patareju, ypac forume. jej dabar dauguma aprasys - mesk ji, tai mesi? biggrin.gif arba atvirksciai... Klausyk sirdies, pabandyk isiklausyt i ji ir atsakymai i visus klausymus ateis savaime tongue.gif
Atsakyti
Apsikabink tą šuniuką už 600 litų, paverk ir palengvės. Visi pykstasi, niekas nuo to neapsaugotas.
Atsakyti
QUOTE(Copacabana @ 2010 09 22, 11:30)
Apsikabink tą šuniuką už 600 litų, paverk ir palengvės. Visi pykstasi, niekas nuo to neapsaugotas.

Siulyciau suniuka dar ir pasukuot, nes jorkai veliasi baisiai kai nesirupinama kailiuku
Atsakyti
na taip kaip susinervinu priimu skubotus sprendimus ir kai abu karstakosiai del kazkokios smulkmenos didele problema padarom..kaip sutramdyti save?as su principais nenusileidziu jis irgi tai taip ir gaunasi...o zieda tai atidaviau ir pasakiau,kad jo suzadetine nebusiu...bet dbr turiu ta zieda,bet tik taip nesioju,o ne kaip suzadetuviu..antra tema sukuriau,kad daugiau papasakotciau,lb aiski mano situacija butu..
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 22, 13:06)
na taip kaip susinervinu priimu skubotus sprendimus ir kai abu karstakosiai del kazkokios smulkmenos didele problema padarom..kaip sutramdyti save?as su principais nenusileidziu jis irgi tai taip ir gaunasi...o zieda tai atidaviau ir pasakiau,kad jo suzadetine nebusiu...bet dbr turiu ta zieda,bet tik taip nesioju,o ne kaip suzadetuviu..antra tema sukuriau,kad daugiau papasakotciau,lb aiski mano situacija butu..

O toje temoje negalejai daugiau papasakoti g.gif ?Kam kurti tokia pacia tema du kartus ir kalbeti apie ta pati doh.gif .Ne nu rimtai,su tavimi kazkas ne taip biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 21, 23:07)
na as neisivaizduoju be jo..noriu but kart,bet tie pykciai pastovus ir smulkmenos is kuriu burbula padrom varo i nevilti...daug visko buve pas mus draugystej...kai susipykdavom su draugais kur isvarydavo,atsirasdavo panos,o po to piktumai dar didesni,as ir daug visko pridarius.

Jei ir pakeisi vaikina,su kitu viskas bus tas pats,nes vis tiek tu elgsies lygiai taip kvailai,kaip ir dabar,su dabartiniu draugu,kol nesubresi,neateisi i prota ir nebusi tokia mazvaike,tol niekas ir nesikeis 4u.gif .
Atsakyti