Įkraunama...
Įkraunama...

pykstames dažnai

Draugaujame 4,5metų.Viskas grazu buvo kokius 2metus.Po to pradejom pyktis.suzinojau,kad su kita pana pas ja su pusbroliais ir draugais varo tusintis,nes jis is jos lt gaudavo,telefona netgi.ir sake,kad nieko nebuvo tarp jo ir jos.atleidau ta karta.po to varinejo po clubus,susipazino su panom,man melavo,kad ten klasiokes jo.po tp dar karta kai susipykom atsirado kita pana per tusa susipazino,betsu ja internete susirasinejau ir sako,kad jis pas ja jau 2men miega,bet nelabai tikiu,nes man pries men buvo suniuka uz 600lt nupirkers,nemanau,kad pirktu jai draugautu su kita.pakeitem jam nr tada.atrodo vidkas grerai buvo,bet dbr pykstames del menknieku tu man to nedarai tu man ano.pyksta del mano nete anketu,anksciau as ji lb spaudziau del visko,nevertinau,palikinedavau gal del to jis taip elgesi.kai buvm trumpam isikyre buvau pradejus draugauti su kitu,bet ji palikau ir gryzau pas dabartini,o jis viska zn,nieko neslepiau.dbr mano draugas manim nepasitiki.kaip man susigrazinti jo pasitikejima ir ar verta.nes dbr vienas kitam viskas prikaiciojam.jis man mano bernus,o as jam panas.labai lauksiu patarimų.
Atsakyti
Kiek jums abiems metų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2010 09 16, 10:35)
Kiek jums abiems metų?  g.gif


Papildyta:
QUOTE(Iceland @ 2010 09 16, 10:35)
Kiek jums abiems metų?  g.gif


Papildyta:
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 16, 10:55)
Papildyta:

man 25m,o jam 26m.
Atsakyti
Nu taip, taip, jeigu jau šuniuką nupirko, tai tikrai negali miegoti su kita biggrin.gif Ką žinau, ką čia patarti, man rodos, jūs tinkat viena skitam, gyvenkit ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Copacabana @ 2010 09 16, 10:38)
Nu taip, taip, jeigu jau šuniuką nupirko, tai tikrai negali miegoti su kita  biggrin.gif Ką žinau, ką čia patarti, man rodos, jūs tinkat viena skitam, gyvenkit ir tiek.

lotuliukas.gif nu ne ,negali ,suniukas uz 600 litu ar ko ten - geriausias istikimybes zenklas .Visi ,kas yra istikimu turetu pirkti suniukus !!! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(.Tamara. @ 2010 09 16, 11:52)
lotuliukas.gif  nu ne ,negali ,suniukas  uz 600 litu ar ko ten - geriausias istikimybes zenklas .Visi ,kas yra istikimu turetu pirkti suniukus !!!  lotuliukas.gif

jofana jofana.. man ne tik kad neperka, bet nepritaria net tam, kad pati nusipirkčiau.. dabar man jau viskas su juo aišku ... lotuliukas.gif
Atsakyti
man tai katyte nupirko, kaip tada suprasti? biggrin.gif
jai rimtai, mesk tu ji ir susirask normalu berna.
Atsakyti
dar siandien parase,kad myli ir pasiilgo,nors tik vakar nesimatem ir,kad nepyk,stengsiuos suteikt tau ka galesiu...
Papildyta:
na nzn kiek jus laiko draugaujat,del ko pykstates..mano draugas pavydus lb...siap man ne tik suniuka nupirkes,o siap daug ka del manes dares.su gelem lakstes,kad ir pasiuntus budavau
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 16, 11:41)
dar siandien parase,kad myli ir pasiilgo,nors tik vakar nesimatem ir,kad nepyk,stengsiuos suteikt tau ka galesiu...
Papildyta:
na nzn kiek jus laiko draugaujat,del ko pykstates..mano draugas pavydus lb...siap man ne tik suniuka nupirkes,o siap daug ka del manes dares.su gelem lakstes,kad ir pasiuntus budavau


25 metai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 16, 09:56)
[man 25m,o jam 26m.

doh.gif Perskaicius pirma posta galvojau kokie 19 unsure.gif
Atsakyti
Tai kad cia apskritai briedas. meiles ir istikimybes irodymas = daiktu/gyvunu pirkimas. Maciau situaciju, kai tokiom ale dovanelem isperkamos kaltes. Nu kad ausyse neuztu ir toliau po lebediam eit netrukdytu. Viena skiriasi, nesiskaito, kitas per mergas eina nuolat. As tai pritariu anksciau parasytam patarimui: likit kartu, jus labai vienas kitam tinkat. Nes issiskyre jus tapsite gresme dar 2 zmonems (jei ne daugiau).
Papildyta:
QUOTE(Nusivylusi>>> @ 2010 09 15, 23:00)
Draugaujame 4,5metų.Viskas grazu buvo kokius 2metus.Po to pradejom pyktis.suzinojau,kad su kita pana pas ja su pusbroliais ir draugais varo tusintis,nes jis is jos lt gaudavo,telefona netgi.ir sake,kad nieko nebuvo tarp jo ir jos.atleidau ta karta.po to varinejo po clubus,susipazino su panom,man melavo,kad ten klasiokes jo.po tp dar karta kai susipykom atsirado kita pana per tusa susipazino,betsu ja internete susirasinejau ir sako,kad jis pas ja jau 2men miega,bet nelabai tikiu,nes man pries men buvo suniuka uz 600lt nupirkers,nemanau,kad pirktu jai draugautu su kita.pakeitem jam nr tada.atrodo vidkas grerai buvo,bet dbr pykstames del menknieku tu man to nedarai tu man ano.pyksta del mano nete anketu,anksciau as ji lb spaudziau del visko,nevertinau,palikinedavau gal del to jis taip elgesi.kai buvm trumpam isikyre buvau pradejus draugauti su kitu,bet ji palikau ir gryzau pas dabartini,o jis viska zn,nieko neslepiau.dbr mano draugas manim nepasitiki.kaip man susigrazinti jo pasitikejima ir ar verta.nes dbr vienas kitam viskas prikaiciojam.jis man mano bernus,o as jam panas.labai lauksiu patarimų.


O kam grazinti pasitikejima zmogaus, kuris nuolat pats neistikimas?
Atsakyti
bet jis sako,kad niekada su jom nesibuciavo,nemiegojo taj tik kai as palikdavau isvarydavo i kluba ar koki tusa ant gruzo,bet su jom nieko nebuvo,jis tvirtina taip.kad myli tik mane kiek man visko pripirkes,pridares,nemanau,kad paskui lakstytu jai as jam nerupeciua.nepirkes to sunio butu,jis zn,kad as jo labai noriu.jug nesimeto tie 600lt.nesivedziotu po kavines,nesirupintu.as jam kiek daug visko pridarius.kiek pati prilakscius,kad jis suzinotu,nemanau,kad man net atleistu.
Papildyta:
na p;agal isvazida daug kas sako,kad tinkam vienas kitam ir siaip abu karstakosiai:)
Atsakyti