Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

aš iš grynos vilnos nemegzčiau sarafano, net ir dėl tos priežasties, kad, bijau, labai jau šilta būtų ax.gif
dukroms esu mezgusi suknučių iš Vernito pusvilnės. labai keista, bet šviesių spalvų nešiojasi tikrai gerai, o va tamsiai violetinė pasivėlė šiek tiek g.gif siūlai tokie patys, tik kad spalva skiriasi g.gif sakau, gal aš nesąmoningai labiau šviesias saugau biggrin.gif

pastarąjį kartą pirkau Verpaluose CUP'e siūlus, labai patiko pardavėja thumbup.gif patarė, paaiškino ir dar idėjomis pasidalino thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2010 12 28, 19:39)
aš iš grynos vilnos nemegzčiau sarafano, net ir dėl tos priežasties, kad, bijau, labai jau šilta būtų ax.gif
dukroms esu mezgusi suknučių iš Vernito pusvilnės. labai keista, bet šviesių spalvų nešiojasi tikrai gerai, o va tamsiai violetinė pasivėlė šiek tiek g.gif siūlai tokie patys, tik kad spalva skiriasi g.gif  sakau, gal aš nesąmoningai labiau šviesias saugau biggrin.gif

pastarąjį kartą pirkau Verpaluose CUP'e siūlus, labai patiko pardavėja thumbup.gif  patarė, paaiškino ir dar idėjomis pasidalino thumbup.gif

tai turbut geriausia 50 ant 50 pirkt, nemazai buna siulku 50 vilna ir 50 akrilo, bet nelabai man pasirode minksti, ar cia jau gal as prie bet ko kabiniejuos doh.gif
Atsakyti
gal nuo siūlo priklauso. esu mezgusi iš Eroica, tikrai švelnūs. Yarnart Merino Delux švelnūs, bet storoki g.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2010 12 28, 19:20)
gal nuo siūlo priklauso. esu mezgusi iš Eroica, tikrai švelnūs. Yarnart Merino Delux švelnūs, bet storoki g.gif


Yarnart Merino delux buna ir 100gr/280 m, tai manau nera labai stori siulai. biggrin.gif
Atsakyti
Labas merginos,
Kreipiuosi su prašymu - gal kuri turit pas save atlikusį matkiuką ar bent pusę šių siūlų RED HEART Sport Socks Color, spalva 14

user posted image

Bebaigdama sesei dovaną - komplektą iš kepurės, šaliko ir kojinių iki kelių apsiskaičiavau, kad man šių siūliukų truks, o didžiausiam mano siaubui, parduotuvė, kurioje pirkau jų jau neturi. Peržiūrėjau internetines parduotuves, kurios prekiauja šiais siūlais, kaip tik šios spalvos nėra verysad.gif
Labai prašau, jei kuri turėtumėt, atsiliepkit!
Atsakyti
o ar kuri esat mezgus iš vernito siūlų: 30 procentų vilnos ir 70 procentų akrilo?
ir jei reiktų rinktis vaikiškam rūbeliui, imtumėt nakko ar vernito pusvilnę g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 12 28, 22:30)
o ar kuri esat mezgus iš vernito siūlų: 30 procentų vilnos ir 70 procentų akrilo?
ir jei reiktų rinktis vaikiškam rūbeliui, imtumėt nakko ar vernito pusvilnę  g.gif

Man labai patinka vernito pusvilne. Bet as mezgiau is 50/50 . Nesunesiojamas megztinis vyrui gavosi. Nesioja antra sezona, skalbimus atlaiko, nei kuckuliuku, nei ishsitampymu schmoll.gif Bet aisku spalvos tokios niurokos man tos Vernito pusvilnes unsure.gif Vyriskam megztiniui tai labai gerai ypac i zvejyba ar medziokle tai ishvis super, bet nemegzciau vaikui is jos, ypac mazam rolleyes.gif Visdelto kol vaikyste norisi sodresniu spalvu. Ypac kai aplinkui taip niuru.

Nako siulai man labiau sintetiniai atrodo, nuo nesiojimo toks pukelis kazkoks pasidaro pilkas verysad.gif Mezgiau sau is pilkos spalvos, tai kaip ir nieko. O dovanu mergytei oranzine suknute - tai schmoll.gif Nepatiko. Po sios sukneles draugystee su Nako baigesi schmoll.gif Beto Nako daug brangesni uz Vernito wink.gif O kokybe prastesne cool.gif
Vyriskas megztinis man is Vernito gaunasi iki 30 lt thumbup.gif

Vaikui ir sau visad perku CasaLanoj. Spalvytes ten wacko.gif wub.gif ir siulu kokybe ten thumbup.gif Aisku siulai brangoki bet uztat gaunasi tikrai ishskirtinis kurinys mirksiukas.gif
Kai megzti neturiu labai daug laiko, tai skaitau prabanga megzti is prastu siulu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 28 gruodžio 2010 - 22:55
taip, mezgus ir aš iš vernito, bet ir 50/50, mačiau firminėj parduotuvėj, kur vilnos 30 procentų. įdomu pasidarė, jie tokie putlesni lyg, storesni.
o jūs mezgat iš kočiotinės ar šukuotinės? nes šukuotinės man spalvų atrodo lyg nemažai yra, bent pas mus. šukuotinė plonesnė, o kočiotinė ne tokia graži gaunas, o gal čia tik man ax.gif
nakko neturėjus, nemezgus, tai smalsu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2010 12 28, 19:16)
o idomu ar is 100% vilnos neissitampytu man sarafanas, gal zinot kuri  ax.gif  4u.gif
buvau sian tam turgeli,  zalgirio gatvej, tai pardaveja nieko gero ir nepasiule, tai susilaikiau nuo pirkinio  rolleyes.gif

As suknelei ar sarafanui siulyciau imti siulus su akrilano priemaisa,pvz.50x50,nes gryna vilna daznai po skalbimo pasidaro gleznoka,blogiau laiko forma.Is grynos vilnos megzciau nebent tai butu kokie superwash,supermerino,kuriu kaina 28lt uz 100g rolleyes.gif Jie labai stipriai sukti ir forma laiko.
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 12 28, 23:30)
o ar kuri esat mezgus iš vernito siūlų: 30 procentų vilnos ir 70 procentų akrilo?
ir jei reiktų rinktis vaikiškam rūbeliui, imtumėt nakko ar vernito pusvilnę  g.gif


Esu mezgusi sau kepures iš Vernito siūlų. Tai galiu pasakyti, kad tie, kur santykis 30+70% yra minkštesni, švelnesni, putlesni, o kur 50+50% truputėlį "kanda". Bet šiaip jų kokybe ir kaina esu patenkinta thumbup.gif
Ar matėt mergaitės, kad Vernito merino vilnos galima jau ir internetu nusipirkti Čia
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti