Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

na padiskutuokime toliau apie siūliukus

ankstesnė tema
Atsakyti
Turiu klausimą - kokius siūlus rinktis ar "vilna+akrilas" ar "vilna+poliamidas ar poliakrilas" . Iš anksto didelais ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jju @ 2010 09 03, 15:20)
Turiu klausimą - kokius siūlus rinktis ar "vilna+akrilas"  ar "vilna+poliamidas ar poliakrilas" . Iš anksto didelais ačiū smile.gif

Aš visada renkuosi antrąjį variantą. Man akrilas tįsta. Turėjau kelis nesėkmingus mezginius, tai dabar vengiu smile.gif Gal ir klaidingas nusistatymas ax.gif
Atsakyti
Noriu patarimo.

Noriu vyrui numegzti apatines kelnes, kad galetu po brydkelniu (zvejo kelnes) apsimauti. Kokius rekomenduotumete siulus, kad butu ir silti ir svelnus ir netystu? Kad butu thumbup.gif

P.s. gal kas turit apatiniu kelniu "klynuko" laidymo shemute?


Aciu
Atsakyti
QUOTE(alyy @ 2010 09 03, 17:45)
Noriu patarimo.

Noriu vyrui numegzti apatines kelnes, kad galetu po brydkelniu (zvejo kelnes) apsimauti. Kokius rekomenduotumete siulus, kad butu ir silti ir svelnus ir netystu? Kad butu  thumbup.gif

P.s. gal kas turit apatiniu kelniu "klynuko" laidymo shemute?
Aciu

"Klynuką" gali nulaidyti pagal siūtinių kelnių iškarpą, gal tik kiek mažiau gilinti reiktų.... g.gif
Atsakyti
auksaranke.net ryt 20 proc nuolaida visoms prekems thumbup.gif
Atsakyti
Užvedžiau temą, o pasirodo ji jau yra... Nesuprantu iš keliu kartu ieskojau, na nemačiau, nors tu ką. Labai atsiprašau...


Šiandien taip netikėtai teko apsilankyti Telšiuose. Kol turėjau laiko pasižvalgiau siūlų parduotuvių. Ir likau nustebinta tokia didele pasiūla (man taip pasirodė po Mažeikių siūlų pasiūlos). Ir nežinau ar čia bėda, ar ne, bet pinigų tiek neturėjau kiek visko norėjau ax.gif . Tik kad neįsiminiau adresiuko- berods, Respublikos gatvėj. Yra 2 parduotuvės viena šalia kitos. Vienoj prekiauja karoliukais bei vyniojamais siūlais, dar ir vėlimo vilnos mačiau, o kitpj parduotuvėj įvairiausių firmų siūlų. Ir mačiau BBB siūlams 30% nuolaida bigsmile.gif
Atsakyti
Gal atsilieptų merginos kurios siuntėsi siūlus iš www.kudel.ru
help.gif Užsisakiau šioje internetinėje parduotuvėje siūliukus, bet iškilo problemų su atsiskaitymu, nors mano turima kredito kortelė MasterCard ERA skirta vien atsiskaitymams internete. Ar ten atsiskaitymams keliami kokie nors ypatingi reikalavimai? g.gif g.gif g.gif Jau praradau viltį nusipirkti norimus siūlus cray.gif
Atsakyti
Man nekilo jokiu problemu atsiskaitant kortele skirta internetiniams atsiskaitymams. Be to ten per PayPal atsiskaityti galima
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 09 07, 16:16)
Man nekilo jokiu problemu atsiskaitant kortele skirta internetiniams atsiskaitymams. Be to ten per PayPal atsiskaityti galima


gal pasirodysiu kvailai, bet kas yra tas PayPal g.gif g.gif g.gif Ten tame lange kai po užsakymo spaudžiama nuoroda "apmokėti kreditine dabar" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aelitka @ 2010 09 07, 19:03)
gal pasirodysiu kvailai, bet kas yra tas PayPal g.gif  g.gif  g.gif Ten tame lange kai po užsakymo spaudžiama nuoroda "apmokėti kreditine dabar" blush2.gif

PayPal dabar galima nemokamai SEB išsiimti , bet tik tiems kurie gauna atlyginima į jų banką. mano vyras sau pasidarė ja nekainavo nė cento
Atsakyti
MasterCard ERA iš NORD'o aš pasiėmiau specialiai atsiskaitymams internetu. Deja naudos 0. Viską įvedu kaip prašo, bet rašo, kad autorizavimas nepavyko fool.gif
Atsakyti