Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės suprasti kosmetiką,

Visų pirma norėčiau akcentuoti, kad aš ne mokslininkė, dermatologė, kosmetologė ar pan. Tad mano žodžių už gryną pinigą prašom nepriimti, visada galiu ir klysti. Šiaip remiuosi tik moksliškai pagrįsta informacija, ne gandais, reklama ar neaiškiais puslapiais iš interneto. Tema yra atvira visiems, norintiems pasisakyti ar patarti.

Vitulkos paskatinta atidarau temą, kurioje bus dalinamasi informacija apie kosmetinių ir gydomųjų produktų sudėtis. Čia bandysiu dalintis savom žiniom, kviečiu tai daryti ir kitus dalyvius, kurie domisi kosmetikos ingredientais bei jų poveikiu. Nuo „Grožio ir kosmetikos informacinės tarnybos” tema skirsis tuo, kad bus koncentruojamasi ties kosmetiniais ingredientais ir produktų sudėtimi.

Bandysiu karts nuo karto įdėti trumpus aprašymus- kaip suprasti kosmetinių ingredientų sąrašą, ko reiktų ieškoti sudėtyje ir t.t. Kviečiu ir kitus čia dėti aptiktą patikimą informaciją, nuorodas apie kosmetinius ingredientus bei draugiškai dalintis savo patirtimi ir žiniom.



user posted image

Nors kosmetinių ingredientų gausa yra stulbinanti (tūkstančiai ingredientų ir jų variacijų)- neišsigąskite. Kreipiant dėmesį ne į produkto kainą, ar pakuotės grožį, o į ingredientų sąrašą ilgainiui galima pradėti suprasti, kokia yra produkto bazė, ką jis darys jūsų odai ir ko iš jo galima tikėtis (žinoma, nepabandęs nesužinosi, tačiau ir prieš bandant galima stengtis atsirinkti kuo įmanoma geresnį produktą). Kadangi visų ingredientų mintinai išmokti praktiškai neįmanoma, labai gelbėja kosmetinių ingredientų žodynai. Mano mėgstamiausi ir labiausiai naudojami internetiniai- http://www.cosmeticscop.com/ (ingredientų galima ieškoti ir įvedus pavadinimą į paiešką, ne tik abėcėline tvarka) bei http://www.cosmeticsinfo.org/
Beje, Cosmetics Cop puslapis yra nuostabus informacijos šaltinis. Labai rekomenduoju pasiskaityti skyrelį apie odos priežiūrą. Ten trumpai ir aiškiai apžvelgta informacija apie kosmetinius ingredientus, veido ir kūno priežiūrą bei problemas ir t.t.


P.S. Jei norite išgirsti nuomonę apie konkretų produktą, įdėkite:
  • pavadinimą (gamintojas ir gaminio pavadinimas)- kad ir kiti žinotų, apie ką kalba eina- bei tema turėtų prasmę;
  • pilną ingredientų sąrašą (gamintojo reklaminis aprašymas nereikalingas);
  • jei norite- ir nuotrauką (nuotraukos po kurio laiko dingsta, tai būtinai įdėkite pavadinimą);
  • būtų gerai, jei nurodytumėte ir pakuotės tipą (pvz., ar pakuotė- atviras indelis).

Atsakyti
Pakuotė yra svarbi ne tik higieniškai (kasdien merkiant pirštus ir atidarinėjant indelį yra tikimybė, kad jis „užsikrės“) bei estetiškai, tačiau ir dėl ingredientų stabilumo. Antioksidantai, kai kurie augaliniai ekstraktai, aliejai ir kt. reaguoja su šviesa ir deguonimi. Jei pakuotė yra pralaidi orui (pvz., indelis) arba yra permatoma- nuolat atidarinėjant ar tiesiog stovint šviesoje kai kurie ingredientai tampa nestabilūs ir ilgainiui yra nebeveiksmingi. Kad ir kokia gera priemonė gali pasirodyti pagal sudėtį, jei pakuotė netinkama, didelė dalis „gerumo“ yra nubraukiama.
Pagal stabilumą pakuotes būtų galima sukategorizuoti taip (pradedant nuo blogiausio)
  • Atsukamas indelis
    user posted image
  • Tūtelė
    user posted image
  • Indelis su pompa ir šiaudeliu
    user posted image
  • Flakonas su beore pompa (be šiaudelio viduj)
    user posted image
Žodžiu, bet kas yra geriau už indelį. O geriausia yra nepermatoma pakuotė- su beore pompa.

Atsakyti
Kokia gera tema bigsmile.gif

Ateinu su klausimu, kaip toks prausiklis misriai odai 4u.gif :

Natinuel 15 % , pakuote matinio plastiko su virsuj atidaroma galvute (paspaudus viena sona,kitas pasikelia ir pro ji pilama priemone).

Sudetis: Aqua, glycolic acid,mandelic acid,hydroxyethycellulose, pyruvic acid, sodium hydroxide, sodium laureth sulfate, pvp, salycilic acid, disodium edta, methylisothiazolinone
Atsakyti


Kadangi per kelias temas yra išsimėtę komentarai apie produktų sudėtis, stengiausi surinkti kuo daugiau ir sudėti į vieną krūvą, kad paieška būtų lengvesnė (tikiuosi, kitos narės nesupyks, kad įtraukiau ir jų komentarus 4u.gif (autorinių teisių smile.gif neišskyriau)). Jei ką praleidau, prašau papildyti. Tikslas būtų sudaryti mini duomenų bazę, kuri remiasi grynai produktų ingredientais.

Drėkikliai, priemonės su saulės apsauga


Acne.org Moisturizer- labai neblogas drėkiklis.

A-DERMA Creme De Soin- ypatingai paprastas, turėtų tikti labai jautriai odai. Turi truputį dirglumą mažinančių, be kvapiųjų medžiagų.

A-DERMA- turėtų padėti užgydyti sausos odos žaizdeles, įtrūkimus (nes turi antiseptiko cinko oksido), atrodo riebus.

A-DERMA- Vėlgi, paprastas kremas, turi ypatinga mažai retinolio, hyalurono ir vitamino e, sausai odai.

Avalon Organics Lavender Renewal- su hialuronu, yra ir daug kitų naudingų ingredientų. Tiktų sausesnei odai.

Avene Hydrance Optimale Rich Hydrating Cream- šiaip, atrodo sunkus ir riebus, paprastas drėkiklis. Be drėkinamųjų medžiagų nelabai daugiau ko gero yra. Porų kimšt neturėtų, bet gali, kaip ir dauguma sunkių kremų.

Bioderma Hydrabio UV SPF 15- jeigu ne tas nelemtas alkoholis, tai būtų idealus drėkiklis su patikima apsauga normaliai/ riebiai odai. Nėra alkoholio labai daug, bet geriau jo nebūtų... Turi keletą labai gerų ingredientų, kaip niacinamidas ir obuolių ekstraktas, lengvas vandens ir silikono pagrindas.

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF 30- gera priemonė nuo saulės.

Bioderma PhotodermAKN Spray SPF 30- neturi dirginančio alkoholio, neturėtų būti itin riebus. Labiausiai imponuoja tas purškiamas, gal nebus toks riebus, o kartu ir lengvas.

Bioderma Sebium Hydra- neblogas kremas, porų kimšt neturėtų. Turi truputį gerų ingredientų- dirglumą mažinančio alantoino, antioksidanto vitamino e, gerų drėkiklių. Gali būti per sunkus tikrai riebiai odai.

Bio- Oil- Bio oil sudėtyje nėra nieko ypatingo, kas gydytų randus ar apskritai darytų ką nors naudingo odai. Paprastas drėkiklis, pagamintas mineralinio aliejaus ir emolientų pagrindu... Kuriame, beje, dar pridėta odą dirginančių aliejų ir kvapų.

Biotopix kremas nuo raukšlių- viskas, kas eina iki konservanto DMDM Hydantoin- labai elementaraus drėkiklio sudedamosios dalys. Kas eina toliau- labai mažos koncentracijos peptidai. Na, peptidai teoriškai gali būti geri ingredientai odai. Praktiškai jų naudą įvertinti sunku, nes jei kremas nėra tinkamai suformuluotas (ką padaryti sudėtinga), patekę ant odos jie yra "suvirškinami" natūralių odos fermentų. Be to, daugumos peptidų poveikis nėra objektyviai moksliškai įrodytas (nebent jei objektyvius laikytume tuos peptidus parduodančių firmų "tyrimus"). Linksmiausia, kad šitą kremą parduodanti kompanija teigia, kad jų peptidas Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate veikia kaip Botoxas biggrin.gif Aišku, ne jie vieninteliai šitą peptidą reiklamuoja, tik kiti renkasi jį lyginti su gyvatės nuodų poveikiu biggrin.gif Įsivaizduojat, kaip "smagu" būtų, jei jis iš tikrųjų veiktų kaip Botoxas- pasitepūs raumenys nebejudėtų, o dėl to ir raukšlės nebeišryškėtų. Kas tada darytųsi su pirštais, kuriuos naudojot kremo tepimui ir kas, jei užsiteptumėt palei burną- nebegalėtumėt pajudint lūpų.

Bliss Triple Oxygen + C Energizing Cream- Turi nemažai stabilizuoto vitamino C, taip pat vitamino e- geri antioksidantai, kitų neblogų ingredientų. Tačiau pakuotė netinkama jų stabilumui išlaikyti, tai pinigai į balą. Kas durna šitame kreme, kad jis teigia, jog gali tiekti deguonį odai. Na, šiaip antioksidantų paskirtis yra kaip tik panaikinti ir užkirsti kelią oksidacijai, laisvųjų radikalų žalą. O šitas kremas kartu tiekia ir deguonį, ir antioksidantus. Beprasmis daiktas. Šiaip, labiau tiktų normaliai odai, turbūt vos į sausumą ar vos į riebumą.

Christina Theraskin- sudėtis paprasta, bet ne prasta. Pagrindinė žvaigždė, aišku- hialuronas. Iki tobulumo trūksta antioksidantų ir ląstelių komunikaciją skatinančių ingredientų. Galit šitą serumą naudot kaip hialurono šaltinį, o kitus gerus ingredientus gaut iš papildomų priemonių.

Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel- gera, lengva priemonė

Clarins HydraQuench Intensive Serum Bi-Phase- neblogas serumas, bet ne “wow”. Daugiau normaliai/ sausai odai.

Clinique Superdefense SPF 25 Age Defense Moisturizer Combination Oily- Geras kremas. Nemažai antioksidantų, beveik nėr silikonų krūvos. Bet oi kiek emolientų, kondicionierių prigrūsta.Na, bet kad erzintų kasnors, nėra. Nekimš porų. Tik kad jis baisiai jau brangus... 1,7oz - $42.50 Užtektų pigesnio Clinique Dramatically Different Moisturising Gel (1,7 OZ - 24$) papildomai būtų galima apsipurkšt kokiu SPF.
Tai labai gera ir lengva priemonė, bet, deja, pakuotė- indelis. Gerieji ingredientai dings.

Clinique Super Rescue- puikios priemonės. Pakuotė stabili, daugiau odą raminančių ingredientų bei kitų pliusų. Turėtų tikti ir jautriai odai.

Creme de la Mer La Mer- Nu tikrai priemonė “stebuklinga”, nes sugeba su elementaria baze ir dirgikliais visokiais tokią riebią sumą iš vartotojo numelžti. Nieko ten joje nuostabaus nėra, kaip tik atvirkščiai… Laimo ekstraktas (ir nemažos koncentracijos dar)- dirgiklis, kaip ir eukaliptas. Konservantų kombinacija irgi dirginanti. Turi truputį ir gerų ingredientų, bet kadangi pakuotė- indelis, ir tie dings.

Declare "Daily Moisture Treatment 50ml indelis su dozatorium- nebloga priemonė. Dėl patikimos apsaugos nuo saulės abejoju. Tik vienas ingredientas apsaugo, ir tas toks neaiškus…

Declare "Soothing&Balancing Cream". Paprastas užsukamas indelis- turi gerų ingredientų, bet mažokai. Dėl indelio ir tie sunyks.

Declare "Skin Soothing Moisturiser". Indelis su dozatoriumi- gan paprastas drėkiklis su saulės apsaugos ingredientais odai į sausumą. Gerų ingredientų turi, bet mažai.

Elemis Pro-Collagen Marine Cream- labiau normaliai/ sausai odai. Problema su pakuote- turi antioksidantų, kurie su laiku praras stabilumą dėl kontakto su oru. Be neveiksmingų antioksidantų ir gerų augalinių aliejų, ekstraktų nelabai daugiau kas įspūdingo jame yra (kaina nebent įspūdinga:)).

Elemis Pro-Collagen Oxygenating Night Cream- Vėlgi kremas labiau normaliai į sausumą odai. Ta pati nesąmonė su deguonimi, kaip ir kitoje Elemis priemonėje. Gerieji ingredientai "išgaruos" dėl netinkamos pakuotės.

Estee Lauder Re-Nutriv Re-Creation Day Creme SPF 15 and Re-Creation Night Creme “sistema” (900$ smile.gif)- ingredientai- kaip ir kitų paprastų drėkiklių, su viena išimtimi- "egzotiškais" augalų ekstraktais, kurių veikimas moksliškai net neįrodytas. Ar tikrai kaina atspindi veiksmingumą ir kokybę?

Eucerin AQUAPorin Active Light- Jei norit kremo riebesnei odai, jis yra sunkokas, šitiek emolientų gali kimšti poras. Iš tikro, kas keista, kad jie skelbiasi, jog kremas tinkamas net ir jautriai odai, be kvapų. Kai sudėtyje aiškiai parašyta "parfum" ir yra žiauriai dirginantis konservantas Methylisothiazolinone. Jo kremuose beveik niekas nebenaudoja dėl didelio odos erzinimo. Nepaisant to, sudėtis labai elementari, pagrinde tik emolientai, tirštikliai. Nei antioksidantų, nei odos funkciją gerinančių, nei paraudimą ar dirglumą mažinančių ingredientų nėra. Nebūtų kvapų ir to konsetvanto, tai būtų neblogas variantas jautriai odai, kuriai reikia labai paprasto kremo.

Eucerin AQUAPorin Active SPF 15 + UVA- būtų neblogas elementarus kremas nuo saulės, tačiau abejoju dėl alkoholio. Jis eina tarp aktyviųjų medžiagų, apsaugančių nuo saulės. Apsaugines medžiagas perkėlus į priekį kaip "active ingredients" (taip yra daroma JAV), alkoholis eitu trečiu numeriu, po vandens ir glicerino. Aš tokio kremo nenaudočiau. Be tokiu atveju vien kaip pagrindinio drėkinamojo kremo jo nesirinkčiau, nes jam trūksta pribumbasų.

Eucerin odai Hydro- Balance- atrodo kaip tikrai neblogas kremas, yra gerų drėkinančių medžiagų, truputis antioksidantų. Indelis su dozatorium, tai antioksidantai išliks stabilūs

Eucerin Hydro-Protect Hydrating & Protecting Cream- labai paprasta priemonė, todėl turėtų ir jautresniai odai tikt. Tik jei priemonė paprasta, tai ir gerųjų ingredientų neturi.... Daugiau sausai odai.
Eucerin ph5 Cream- gana paprastas ir sunkus drėkiklis sausai odai.

Eucerin Re-Balance- žiūrint į sudėtį, mano akimis atrodo per sunkus riebiai odai. Be to, formulė tokia elementari, kad praktiškai nieko labai naudingo odai neturi. Emolientų ir tirštiklių krūva. Jei jūsų oda nėra ypatingai jautri, nemanau, kad yra prasmės tokią priemonę naudot.

Eucerin Smoothing Creme 5% Urea- Ar jūsų oda sausa, ar tik išsausinta priemonių nuo spuogų? Jei sausa, tai šitas paprastas kremas turėtų tikti (šlapalas padės sausai odai, apgydys, jei sutrūkinėjusi). Turėtų būti pakankamai švelnus jautriai odai, nes neturi kvepalų, dažiklių ar kitų dirgiklių. Jei oda nėra super jautri, geriau rinktis kitas priemones su odai naudingais ingredientais, nes šita gana elementari. Tačiau jei jūso oda riebi, toks kremas turbūt bus per sunkus, gali dar labiau riebalavimąsi skatinti ir neturi naudingų ingredientų spuogams... Jei šlapako koncentracija būtų 10% ar daugiau, tada bent padėtų eksfolijuoti odą. O dabar eksfolijacija bus labai nežymi.

Forever Living Alpha-E Factor- daug antioksidantų vitamino E, retinolio darinio, vitamino C, dirglumą mažinančio bisabololio. Tik pakuotė tokia įdomi. Jei nepralaidi orui, tai labai puikus daiktas atrodo.

Forever Living Sonya serumas- neblogas, tik dėl vieno ekstrakto (Mimosa Tenuiflora Bark Extract) nesu tikra. Jei jis yra astringentas (sutraukia poras), gali dirginti odą.

Iwostin Sensitia drėkinamasis kremas- Na as pazymejau medziagas, kurios mano ziniomis kemsa poras, o ir siaip sudetis labai nieko gero. Nei jūsų pažymėtas silikonas, nei mineralinis aliejus, nei, tuo labiau, citrinos rūgštis porų neturėtų kimšti. Mineralinis aliejus išvis jų kimšti net negali, jo molekulinė sudėtis to neleidžia. Kad kremų sudėtis nieko gero- sutinku. Bet ir nieko labai blogo...
Iwostin labai paprastas kremas, porų neturėtų kimšti, tačiau nieko labai gero sudėtyje, išskyrus vynuogių kauliukų aliejų, irgi nėra.

Jericho (?) Mineral Serum Dead Sea Product- formuos plėvelę ant odos, turi pieno rūgšties, tad jei ph tinkamas- padėtų eksfolijuoti. Parafinas gali kažkiek kimšti poras. Trūksta gerųjų ingredientų, kaip antioksidantai ir pan.

Kiehl's Creme de Corps- žiūrint į sudėtį- labai paprasta, tikrai už žymiai mažiau tokį elementarų kremą galima nusipirkti. Juokinga, kad jie reklamuoja tokus ingredientus, kaip beta karoteną, kurio yra sudėtyje. Na, taip, yra... paskutinėj sąrašo vietoj, po visų konservantų, tai reiškia, kad to beta karoteno yra žymiai mažiau, nei 1%... Tai reiškia, kad jis naudojamas tik kaip spalva, ne kaip antioksidantas. Dauguma natūralių aliejų irgi eina po konservantų...

Lumene Arctic Aqua 24h Balancing Moisturizer- normalus, lengvas drėkiklis, turėtų sugerti riebalus. Turi vos vos antioksidantų, dirglumą mažinančių ingredientų.

Margarita Maitinamasis kremas- Margaritos maitinamasis kremas jums yra per sunkus, be to, aliejai, lanolinas gali kimšti poras, riebalinti odą. Pagal jūsų odos tipą geriau rinkčiausi lengvesnį Rasos drėkinamąjį su hialuronu.

Mario Badescu Cellufirm Drops- kolagenas, visi jį žinom, užtikrina odos stangrumą, bet ar veiksnus tepant ant odos, nežinau. seamolient nurodomas kaip derivatyvas iš algae extract (dumblių ekstrakto). Retinyl palmitate - vitamino E darinys, antioksidantas, Hyaluronic acid - vėl tikriausiai žinom, kad geras drėgmės pritraukiklis) hydrolized elastin - paula rašo, kad geras vandenį pririšantis agentas, tačiau nėra įrodymų, kad daugiau kuo būtų naudingas; dermonectin - kas per chiūdo derevo, nežinau)) bladderwrack extract - jūržolių ekstraktas, antioksidantai. Bendrai vertinant, šie lašai neblogi antioksidantų nešėjai. Gryni jūriniai antioksidantai be visokių nereikalingų xemijų thumbup.gif Svarbu, kad kaina nebūtų persprogusi, kaip kosmedijoje. Tiesą sakant, gal net geriau būtų įsigyti iš aromanatural.lt dumblių hidrolato (pranc. hydro lait - vandens pienelis) ir kaipnors jį praturtinti vitaminu E, C.
Gera sudėtis tikrai. Turi hialurono, retinolio, vitamino e, kitų naudingų dalykų. Turėtų tikti truputį sausai ar riebiai odai. Nebūtina jo niekur lašinti, galit tiesiog kaip drėkiklį naudot ir tiek. Tik neaišku, kas tas mistinis “Herbal Extract”.

Mario Badescu Hyaluronic Emulsion with Vitamin C- sudėtis iki "herbal extract" labai patiko. Kaip žinot, kas ten į tą ekstraktą įeina?

Mario Badescu Hyaluronic Moisturizer SPF 15- visų pirma, šitas kremukas sugeria tik UVB, tačiau ne UVA. Turi tik Octyl Methoxycinnamate. Propylene glycol (pigesnis ir sintetinis glicerino pakaitalas) hyaluronic acid (geras daiktas, pritraukiantis drėgmę), dimethicone (silikonas, nafik jo... sudaro apsauginę rieboką blizgią plėvelę, kad neišgaruotų drėgmė), carnation oil (kiek ieškojau, tai tik kvapui duoti ir visokie ajurvediniai blah blah) Peanut oil (arachisų, riešutų aliejus, panašus į sezamų, saulėgražų aliejų - nu toks universalus, beveik nieko nedarantis, kiek radau "ant smūgio" - tik maisto pramonėje labiau naudojamas). Nu toks hialurono rūgšties turintis produktėlis, neperkrautas chemija.
Neturi apsaugos nuo UVA. Be hialurono nieko labai gero nėra.

Murad Skin Perfecting Lotion- turi daug gerų ingredientų, tačiau ir arnikos, kuri dirgina odą.

Natura Siberica Veido kremas jautriai odai- prisimenu, kaip Prieblanda kažkada barėsi, esą šis Natura Siberica kremas visai neturi SPF apsaugos ingredientų, nors skelbiasi turįs. Melagystė, o ne kremukas... Dabar žiūriu į pateiktą ingredientų sąrašą, akurat, nematau nė vieno man pažįstamo apsaugančio nuo UV ingrediento.
Labai nebloga sudėtis, turi antiuždegiminių ingredientų, truputį hialurono, vitamino e, peptidų (tik neaišku, kiek jie naudingi). Apsaugos nuo saulės pagal ingredientus nematau.

Noreva LED Actipur Creme Teintee Claire- paprastas vandens ir silikono pagrindo kremas, su plėvelę paliekančiais ingredientais (kurie veikia panašiai, kaip ir silikonai, blokuodami drėgmės netekimą).

Olay Anti-wrinkle Deep Wrinkle Treatment- spėju, kad šitas yra tirštesnis ir daugiau skirtas “raukšlėms užpildyti” (realiai jas laikinai kažkiek pamažins dėl pačios tekstūros, ne dėl poveikio), kokių dabar yra daug rinkoje. Turi labai daug odai naudingų ingredientų- vitamino B5, E, kitų antioksidantų, dirglumą mažinančių, keramidų, niacinamido, retinolio darinio. Žodžiu, koncentruotas visas įmanomas gėris.

Olay Anti-wrinkle Nature Fusion Day Cream- „anti wrinkle“ į pavadinimą turbūt įdėtas dėl apsaugos nuo saulės (visi juk žino, kad saulė raukšles „gamina“). O ‚nature fusion“ turbūt dėl kelių augalų ekstraktų, nes naūralumu ten niekas nešviečia smile.gif Turi labai daug gero ingrediento niacinamido (pasiskaitykit apie jo gerąsias savybes ir pati nuspręskit, ar verta jo vengti smile.gif) Aliuminis turėtų suteikti kažkiek matiškumo, sugerti riebalus. Žodžiu, turi daug labai puikių ingredientų (antioksidantų, dirglumą mažinančių, ląstelių komunikaciją skatinančių), tikrai geras drėkiklis su apsauga nuo saulės. Dar mica įdėta- turbūt kažkiek oda gali dėl to švytėti. Ar pakuotė- ne indelis? Jei ne, tai sakyčiau, kad vos ne idealus kremas normaliai vos į riebumą ar vos į sausumą odai. Jei indelyje- niacinamidas vistiek išliks stabilus, tačiau antioksidantai ilgainiui naudojant sunyks. Aš drąsiai tokią priemonę naudočiau, puiki prevencija raukšlėms, padedanti odai geriau funkcionuoti.

Olay Complete Ageless Skin Renewing UV Lotion SPF 20- labai gera priemonė nuo saulės.

Olay Definity Self Repair Serum- neblogas serumas, tik truputį daugoka konservanto įdėta, gali dirginti jautresnę odą.

Olay Regenerist Daily Regenerating Serum, Fragrance Free- puikios sudėties priemonė. Silikonų pagrindu. Pati šitą naudoju, bekvapę versiją. Vėlgi niacinamidas, peptidai, antioksidantai, dirglumą mažinantys.

Olay Regenerist Deep Hydration Regenerating Cream- labai nebloga priemonė.

Olay Regenerist Micro-Sculpting Serum- vandens ir silikonų pagrindu. Turi peptidų, hialurono, antioksidantų, dirglumą mažinančių. Žodžiu, visa artilerija gerųjų ingredientų. Turėtų suteikt švytėjimo, nes turi mica.

Olay Regenerist DNA Superstructure UV Cream SPF 25- vandens pagrindu, su patikimu UVA/UVB filtru. Vėlgi, turi daug gerų ingredientų, tarp jų ir vitamino C.

Olay Regenerist UV Defense Regenerating Lotion SPF 15- Superinis drėkiklis su apsauga nuo saulės. Turbūt šitą rinkčiausi. Tiktų normaliai/ truputį į riebumą, truputį į sausumą odai. Pilna gerų ingredientų.

Olaz (Olay Amerikoje) Definity Trattamento Giorno Intensivo Anti-età con SPF15- daug Olay priemonių yra tikrai neblogai suformuluotos, verta į jas dėmesį atkreipt. Kai kurios formulės nenusileidžia ar yra geresnės už 3 kartus brangesnius Estee Lauder ar kitų kompanijų produktus. Kur įdėjote, tai sudėtis, spėju, itališkai parašyta. Pavadinimai panašūs į angliškus, tai kiek sugebėjau per google translate išversti ir šiaip iššifruoti- labai neblogas kremas. Kaip suprantu, turi titano dioksido, kuris apsaugos nuo UVA ir UVB, taip pat kitų nuo UVB apsaugančių ingredientų. Turi niacinamido- puikaus ląstelių komunikaciją skatinančio ingrediento, gerų drėkiklių (hialurono), daug mica- tai ant veido turėtų švytėti.Turi antioksidantų. Jie pakuotė ne indelio pavidalo- dar geriau. Turėtų būti neblogas kremas ir paakiams. Tik reiktų iš pradžių atsargiai išbandyti, nes visi kremai su apsauga nuo saulės gali sudirginti akis.

Organix Cosmetix veido serumas- nieko labai gero, nieko labai blogo. Dėl vieno ekstrakto abejoju, bet gali būti dirgiklis.

Oriflame Swedish Spa serumas su jūros dumbliais- (žr. Oriflame Optimals)

Oriflame Optimals Hydra Energy Booster Serum- Abu panašūs, turi nemažai kvepalų, turi ir gerų ingredientų, tačiau praktiškai visi eina po kvepalų, konservantų, reiškias jų dalis priemonėje yra minimali- turbūt mažesnė, nei 1%. Swedish Spa turi dumblių ekstrakto, kuris gali būti geras antioksidantas. Optimals turi ricinų aliejaus, kuris gali kažkiek riebalinti odą. Porų kimšti lyg ir neturėtų.

Paula‘s Choice Ultra-Light Weightless Finish SPF 30 Sunscreen Spray- puikiai sudormuluota, kol kas man labiausiai tinkanti priemonė veido apsaugai nuo saulės. Nepalieka balto šydo ant odos, neriebalina, nekemša porų, gerai susigeria. Liuks.

RASA Dieninis kremas su šilku- puiki bazė makiažui. Turi Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (Tinosorb S). Jis apsaugo nuo visų UV spindulių, panašiai, kaip ir avobenzonas. Tik kas įdomu, kad SPF reitingo nėra išskirta, tai vien juo apsaugai nuo saulės nepasitikėčiau.

RASA Drėkinamasis kremas jautriai odai- keli geri augalų ekstraktai, antioksidantas vynuogių kauliukų aliejus, geras drėkiklis hialurono darinys. Labai nebloga sudėtis, turėtų būti ganėtinai lengvas. Estraktai geri, nedirginantys (nebent turite specifinę alergiją). Dėl aliejų- tai žiūrėkit pagal savo odos tipą- jei ji į sausumą, rinkitės sunkesnį, su daugiau aliejų.

RASA Drėkinamasis kremas veidui- riebesnis nei, pvz., Rasos drėkinamasis jautriai odai. Manau, labiau tiktų normaliai/ į sausumą.

RASA Maitinamasis kremas veidui- turi nemažai gerų ingredientų- fosfolipidai, antioksidantas vitaminas E, retinolio darinys. Yra gana aštrus konservanas, galintis sukelti erzinimą jautriai odai.

Rasa Stangrinamasis serumas brandžiai odai- nebloga priemonė, aišku, nieko ten nepristangrins, bet sudrėkint turėtų.

Ren Rose 012 Ultra-Moisture Serum- Kadangi sudėtis- vien aliejai, labiau tiktų sausai odai, riebiai gali būti per daug riebalinantis. Turi dirginančio citrinų žievelių aliejaus.

Roc Hydra+ Bioactive SPF 15- labai paprastas ir brangus kremas nuo saulės, be jokių pribumbasų. Jų yra trys rūšys, berods- sausai, normaliai ir mišriai odai. Visi labai panašūs, tik tekstūra skiriasi. Riebiai odai nelabai, reiktų kažko lengvesnio.

ROC Retin –Ox- paprastas, sunkus kremas su trupučiu retinolio. Jei jums reikia riebaus kremo- tiks. Bet kaina be akcijos doh.gif

Sebamed Clear Face Care Gel- nuo inkštyrų neapsaugos (neturi jokių aktyvių medžiagų eksfolijacijai ar riebalų sugėrimui), bet atrodo kaip labai puikus, lengvas, paprastas drėkiklis riebiai odai. Manau, ir jautiriai odai galėtų tikti, nes panaudoti labai švelnūs konservantai.

St Ives Soothing Oatmeal Shea/ Restoring 24- hour Moisture- sudėtiys labai elementarios, kaip už tokią kainą, tai nėra kuo skųstis (jei gerai pamenu, kainavo nepilnus 4$ už daugiau, kaip 500ml).

The Body Shop Carrot Moisture Cream- vėlgi, normalus drėkiklis be gerų priedų. Pavadinimas juokingas- atrodo, kad morkos turėtų būti esminis ingredientas, o sudėty matosi, kad įdėta beta karoteno tik dėl spalvos

The Body Shop Vitamin E Nourishing Night Cream- viskas paprasta, sudrėkins, bet papildomų pribumbasų nėra.

Yves Rocher Inositol Vegetal Recovery Moisturizer Night 1st Lines- oho, kiek antioksidanto vynuogių ekstrakto. Po vandens eina, tai kiekis tikrai įspūdingas. Vėlgi, turi alkoholio, bet mažiau, nei pirmasis kremas. Turi šlapalo, o daugiau.. nelabai kas. Tas pavadinime esantis "1st Lines" be pagrindo, salyčiau, nes nelabai yra ingredientų, kovojančių su raukšlių atsiradimu (tik jau minėtas antioksidantas, be vien jo negana).

Papildyta:


Drėkikliai paakiams (realiai, tie patys veido drėkikliai, tik mažose pakuotėse...)

Bioderma SENSIBIO EYE moisturizing eye gel- nebloga, paprasta priemonė. Turi odą balinantį ingredientą, tik neaišku, ar jo pakankamai, kad atliktų balinimo funkciją.

Biotherm Hydra D-Tox Moisturizing Detox Gel for Undereye Bags and Dark Circles- nebloga priemonė paakiams.

Cattier Beauty Treatment For The Eyes Argan Rose- normali sudėtis, daugiau sausai odai.

Clarins Eye Contour Gel- paprastas drėkiklis, be žalingų, bet ir be labai naudingų ingredientų.

Decleor Hydra Floral Anti- Pollution - Gel-Cream for Eyes- aš tokio nenaudočiau... Pipirmėtė ir apelsinas- stiprūs odos dirgikliai. Ypač pipirmėtė, nes naudojamas ne vanduo, kaip su apelsinu, bet ekstraktas. Yra ir kitų dirginančių aliejų, kvapų. Atmetus visus aliejus ir ekstraktus, nelabai kas gero belieka.

Estee Lauder Verite Special Eye Care labai geras, tirštas kremas paakiams ir šiaip veidui.

Eveline Beauty Derm Eye Cream- kažkaip keistai atrodo, tarsi būtų dviejų produktų sudėtys į vieną krūvą suplaktos- yra korektūros klaidų, ingredientai kartojasi, ko normaliose sudėtyse nebūna. Nežiūrint į tai, cholesterolis- puikus odai identiškas ingredientas, kaip ir lizinas. Neparašytas, kokių dumblių ekstraktas- gali būti geras antioksidantas. Po tarpo- daug gerų dalykų. Lecitinas- geras ląstelių komunikaciją skatinanti ingredientas, kaip ir karnitinas. Retinolio darinys- dar vienas geras ingredientas, ypač po akimis- kovoja su raukšlėm. Ženšenis- antioksidantas. Yra drglumą mažinančių. Žodžiu, galima vardinti ir vardinti. Yra labia daug gerų ingredientų, visko, ko reikia. Ar pakuotė ne indelyje? Nes kitaip daug pliusų dingtų. Tik tiek, kad sakau- keistai pateikta sudėtis su daug klaidų. Vienas vienintelis rūpestis su šiuo kremu tai pasirinkti konservantai, kaip ir kažkurioj anksčiau minėtoj priemonėj. To konservanto ir TEA kombinacija gali sukurti nitrozaminą, kuris yra kancerogenas. Kiek realu, kad jis prasiskverbia pro odą nėra žinoma. Dar klausimą kelia PABA- šiaip tai yra apsaugos nuo saulės ingredientas, kartais sukeliantis alergiens reakcijas ir praktiškai nebenaudojamas kosmetikoje, tai kesita, kad jis čia yra kažkur per vidurį.

Galenic BIOPHYCEE - Anti-Wrinkle Eye Care- vėlgi paprastas kremas. Squalane neblogas drėkiklis sausai odai, kaip ir kviečių gemalų aliejus. Vienas dirgiklis (chlorhexidine digluconate) eina po konservanto, tad jo kiekis labai mažas, tačiau jautrią akių odą gali vistiek suerzint.

Garnier Nutritioniste Anti- Puff Eye Roller- lengva, gera priemonė paakiams su “roliku”.

Kinerase Intensive Eye Cream- nieko labai gero, nieko blogo (nepaisant kainos-150lt už 20 ml). Paprastas kiek sunkesnis kremas be praktiškai jokių pribumbasų. Manau, norint būtų galima rasti visu 100lt pigesnių kremų su panašia sudėtimi... Turi rūpesčių keliantį ingredientų derinį. Imidazolidinyl urea yra formaldehidą išleidžiantis konservantas. Kai jis naudojamas vienas, jokio pašalinio poveikio ant odos nėra. Tačiau kai sudėtyje kartu yra ir triethanolamine (kaip šiuo atveju ir yra), jų kombinacija gali suformuoti nitrozaminus, kurie yra žinomi kancerogenai ir spėjama, jie kad gali prasiskverbti per odą. Kiek realu, kad tokia kombinacija sukels vėžį nėra ištirta, tačiau aš tokio produkto vengčiau.

Lavera Organic Wild Rose Eye Gel- jei ne alkoholis trečioj vietoj, tai būtų puiki priemonė normaliai/ sausai odai. O jei jau visai prisikabinti, tai kaip paakiams, galėtų kvapiųjų eterinių aliejų nebūti. Nes paprastai, kas kvepia- dirgina. Bet čia jau neesminis dalykas. Turi ir antioksidantų, ir hialurono darinio, ir dirglumą mažinančių ingredientų.

Lirene paakių kremas- gana paprastas kremas su patikima apsauga nuo saulės. Turi porą antioksidantų bei asiūklio ekstrakto, kuris gali dirginti odą. Dėl plėvelę formuojančio ingrediento ir asiūklio oda laikinai gali būti "sutraukiama", dėl ko gali vizualiai pamažėti raukšlių.

Mario Badescu Dermonectin Eye Cream- antioksidantas ir retinolis dėl indelio nebus stabilūs, tad išgaruos, liks paprastas drėkiklis. Gali poras kimšti...

Mario Badescu Hyaluronic Eye Cream- sudėtis tikrai neypatinga, priedo, indelis- nehigieniška. Antru numeriu eina plėvelę formuojantis ingredientas, kuris sulaiko drėgmę, bet gali dirginti odą.

Olay Age Defying Eye Gel- būkit atsargi... Witch Hazel turi ir gerų savybių, bet kartu žiauriai dirgina odą (paskaitykit neigiamus atsiliepimus apie šitą kremą makeupalley.com) Kai kurioms vos ne nudegino jautrią paakių odą.

Origins GinZing Refreshing Eye Cream- nesirinkčiau jo vien dėl to, kad antroj vietoj po vandens eina mirtos lapų vanduo. Mirta yra stiprus dirgiklis odai. Nepaisant mirtos- kremas atrodo labai lengvas, yra daug gerų medžiagų pridėta, bet dėl nestabilios pakuotės dauguma gėrio "išgaruoja". Jis žada pabalinti juodus paakius. Joks kremas to nepadarys, nebent optiškai- į kai kuriuos būna pridėta šviesą atspindinčių dalelių, tad paakiai gali atrodyti kažkiek šviesesni. Be abejo geras maskuoklis žymiai efektyviau paslėps paakius, nei bet koks kosmetinis kremas.

Shikai Borage Dry Skin Therapy Eye Cream- labai švelnus, turėtų tikti ir jautriai odai, turi aliejų. Riebesnis ir daugiau nakčiai (nes dieną gali makiažas nuo jo "nubėgt").

Sothys Homme (Pe-stressing eye care, with Phytomalt)- Nepirkti to kremo, jei norite tamsiais paakiais atsikratyti... Išmesit 100lt, o ryškaus rezultato nepamatysite. Tai yra elementarus drėkiklis sausesnei odai. Joks kremas tamsių paakių nepanaikins.

Trilogy Eye Contour Cream - With Rosehip- tikrai labai neblogas kremas sausai odai. Turi krūvą antioksidantų, retinolio darinį. Turi truputį kurkumos, kuri, kaip ir visi augalai su lakiaisiais junginiais gali kažkiek dirginti odą. Bet ji eina jau prie galo, tai greičiausiai reakcijos nesukels.

Papildyta:


Kaukės

Artistry Essentials Moisture Intense Masque- vėlgi, paprasta kaukė su elementariais emolientais ir tuo pačiu mentoliu.

Artistry Pore Cleansing Masque- Paprasta molio kaukė, tik pridėta mentolio, kuris dirgina odą bei kvepalų ir dažų...

Biocell drėkinanti veido kaukė- Yra gerų humektantų (vandenį į odą pritraukainčių ingredientų), urea gali skatinti odą atsinaujinti, vitaminas b5 gali skatinti žaizdų gijimą, jis turibūt ir duoda gerą odos jausmą po kaukės, nes ant odos veikai panašiai, kaip ir ant plaukų- kondicionuoja.
Turi daug puikaus antioksidanto vitamino e, kitų antioksidantų ir odai identiškų ingredientų (kas yra labai gerai). Kudzu šaknes ekstraktas atlieka drėkinamąją ir antioksidanto funkciją. Hialurono rūgštis- vėlgi puikus drėkiklis, apskritai gerina odos būklę. Summa summarum- turėtų būti tikrai labai gerai drėkinanti kaukė su antioksidantais.
Brangokai išeina, jei norisi dažnai naudot... Nebent urmu pirkt smile.gif Šiaip, galima rast ir kremų su tais gerais ingredientais, tai manau, kad ilgainiui pigiau atsieitų. Be to, kai kaina netrukdo, dažniau naudojant ir efektas geresnis būtų. Nes toj kaukėj nėra nieko, ko negalima būtų kasdien ant odos tept.

Burt’s Bees Healthy Treatment Pore Refining Mask- s molis+ kvepalai ir dirginantys augalų ekstraktai. Paprastas rusiškas molis uš kelis litus veiks taip pat, bet odos nedirgins...

Decleor Aroma Purete Instant Purifying Mask- turi Ylang Ylang aliejaus, kuris gali dirginti odą. Visos kaukės su moliu ar kitais sugeriančiais ingredientais veikia panašiai. Tik tiek, kad daug kas priklauso nuo to, ką pats naudotojas mėgsta, t.y., kaip ta kaukė jaučiasi ant odos- kokių papildomų priedų yra pridėta.

Decleor Aroma White Brightening Purifying Mask- normali, paprasta molio kaukė. Balinančio efekto tikėtis iš jos nevertėtų. Nebent naudotumėte du kartus per dieną ir įtikintumėte save, kad oda bąla smile.gif O šiaip, už tokią kainą galima ir geresnių kaukių surasti. Pvz., Clinique Acne Solutions Oil-Control Cleansing Mask. Spuogus "gydys" kaip ir kitos molio kaukės- sugerdama riebalus, bet užtat turi odą raminančių ingredientų ir neskatins spuogų susidarymo, ką gali kitos kaukės su aliejais.

DIZAO kaukė su placenta- placenta nieko veidui nepadarys, bent jau nėra įrodymų, kad ji turėtų teigiamą poveikį odai (gerai, kad ne iš karvės placentos kaukė pagaminta, o tai dar kempinlige būtų rizika užsikrėst...). Kolagenas- nėra įrodymų, kad jis gali padėti natūraliamo odos kolagenui, taigi yra paprastas drėgmę odoje užlaikantis ingredientas. Auksas- stiprus alergenas, dirgkilis, kurio joks teigiamas poveikis moksliškai nėra įrodytas. Hilaruono rūgštis- vėlgi drėgmę odoje sulaikantis ingredientas, drėkiklis. Citrinų ir pipirmėtės ekstraktai- odos dirgikliai (kad atrodytų, jog kaukė veikia, nes veidą dilgčioja). Vitaminas A- puikus antioksidantas. Perlai- blizgesio suteikiantis ingredinetas. Perlus, kaip ir auksą, geriau nešioti ant kaklo, o ne ant veido tepti smile.gif
Pagal ingredientus, ši kaukė odą gali laikinai sudrėkinti, tačiau didesnė tikimybė, kad tik sudirgins. T.y. oda nuo sudirgimo paburks, dėl to atrodys stangresnė, nustojus naudoti efektas praeis... Pinigai balon.

Skin Nutrition Deep Cleansing Mask- Labai nebloga kaukė. Turi kelis ingredientus, kurie gali sudirginti odą, bet jie pačiam gale eina, tai nėra labai blogai. O šiaip, aišku, visą valantį darbą paprastas molis ir kiti riebalus sugeriantys ingredientai atlieka.

Yves Rocher Super Moisture Mask with Grape Juice- Gana paprasta drėkinanti kaukė. Hamamelis yra odos dirgiklis, bet čia naudojamas jo vanduo, tai turbūt stipriai nesudirgins.


Papildyta:


Prausikliai/ valikliai

Acne.org Cleanser- geras, švelnus prausiklis.

Avene Cleanance Soap-Free Facial Cleanser- švelnus prausiklis. Jei nebūtų dažiklių ir kvapų, būtų galima sakyti, kad ideali priemonė net jautriai odai.

Belkosmex valanti želė-puta Teebaum- atrodo kaip geras prausiklis.

Bioderma Sébium Foaming Gel- neblogas prausiklis.

Burt‘s Bees Acne Solutions Scrub- Paula Begoun rašo, kad šitas scrubas bus problematiškas riebiaodžiams ir gali kimšti poras, be to ant odos jaučiasi nelabai maloniai ir riebiai, palieka riebaluota plėvelę, kuria reikia nutrinti su rankšluosčiu. Sausesnei odai turbūt tiktų.

Burt‘s Bees Peach and Willowbark Deep Pore Scrub- turi daug borakso, kuri gali sausinti ir dirginti odą. Grūdeliai stambūs ir gali žaloti odą.

Clinians Cleansing Foam Gel- misria riebia oda prausia labai svelniai, neissausina. Prausiklis su rūgštim. Nors jos turbūt nėra daug, bet aš akių su juo neplaučiau. Jei netyčia patektų į akį- gali būti blogai.Sudėtis normali, surfaktantai švelnūs. Citrusų ekstraktai gali dirginti odą, bet nuplaunamame produkte tai neturėtų kelti didelių problemų

Clinique Facial Soap Oily Skin Formula- pagrindinė valomoji medžiaga (sodium cocoate) gali sausinti ir dirginti odą. Taip pat ją dirgins druska (sodium chloride) ir mentolis.

Clinique Liquid Facial Soap Mild- Normalus prausiklis, neturėtų nieko blogo daryt. Pati turiu, tai patinka, nes pakankamai švelnus, be kvapų ir gerai makiažą nuplauna. Tik dėl kainos kito nepirksiu.

Clinique Take The Day Off Makeup Remover for Lids, Lashes & Lips- labai geras valiklis, dirgliom akim tinkantis, nuvalo ir vandeniui atsparų makiažą.

Clinique 7 Day Scrub Cream Rinse-Off Formula- (žr Neutrogena Pore Refining Cleanser)

Declare Gentle Cleansing Powder. Pudra-milteliai- normali valomoji priemonė.

La Rochay Posay Physiological Cleansing Gel- tikrai švelnus, o mineralinis aliejus nėra joks blogis. Nei jis kemša porų, nei dar ką nors daro. Jo molekulės per didelės, kad patektų į odą, tai yra puikus drėkiklis sausai odai. Vienintelis jo minusas, kad su juo oda gali jaustis riebaluota. Prausiklyje tai neturėtų būti problema, o jei lieka riebalų, galima tik rankšluosčiu pabaigt valymą po jo.

Neutrogena The Transparent Facial Bar- paprastas muilas tikrai nepadės atikratyti spuogų. Švelnus odos prausimas + kitos priemonės gali. Bet kokio muilo reiktų vengti, nes ir švelniausias gali kimšti poras bei sausinti. O būtent šitas muilas nieko nesiskiria nuo kitų paprastų muilų (nors vadiną jį "facial bar", ne "soap"), ir jis turi labai sausinantį, dirginantį detergentą "TEA- stearate" sudėtyje.

Mario Badescu Silver Powder- neįsivaizduoju, kas ten galėtų labai valyti ar skaistinti... Kreida plius titanas ir cinkas- absorbentai, sugeriantys riebalus ir tiek. Molio kaukė tą patį padarytų. Nors, matyt kreida išsitepus oda "paskaistėja" kaip geišos smile.gif

Mary Kay Deep Cleanser Formula- geras, švelnus prausiklis.

Noreva Led Actipur Dermo Nettoyant Gel- atrodo kaip geras, švelnus prausiklis.

Noreva LED Zeniac Gel Purificante - Alta Tolerancia- neblogas prausiklis. Turi PEG, parabenų- bet kas juose blogo... Dažikliai nėra gerai, jautriai odai reiktų vengti, bet visiems kitiems nėra pasaulio pabaiga. Dar jis turi gana nemažai kvepalų, kas irgi gali dirginti odą.

Octenisan- atrodo labai švelnus. Bekvapis. Tik įdomu, kaip su tuo "Octenidine HCl", kaip suprantu tai yra antibakterinis ingredientas. Daug informacijos apie jį neradau...

O.D.A. Detergentas Lactic 5%- geras rųgštinis prausiklis.

RASA Valomasis prausiklis probleminei veido odai su BHA ir siera- neblogas prausiklis. Atrodo pakankamai švelnus, tačiau ypatingiai jautrią odą gali dirginti šalavijo, citrinos žievelės, gebenės ekstraktai. Nors nuplaunamose priemonėse tokie dirgikliai neilgai tepabūna ant odos, tikrai jautri oda vistiek gali susierzinti.

RASA Švelnus vaistažolių prausiklis jautriai odai- surfaktantai labai švelnūs, bet yra dirginančių augalų ekstraktų. Normaliai odai gal būtų nieko, bet jei jūsų oda jautri, gali ir suerzinti.

Sebamed Gentle Cleansing Gel- atrodo neblogas. Pagrindiniai jo valomieji ingredientai labai švelnūs.

Sebamed putos- turėtų tikti visiems odos tipams. Sudėtis labai paprasta, atrodo švelnus- jei reikia odą tik nuvalyti. Mano nuomone, prausiklis turi būti kuo paprastesnis, nes tada dažniausiai ir kaina būna gera, nes kai pridėta visokių pribumbasų, kaina išsipučia, o naudos iš gerų ingredientų, esančių prausikliuose nėra tiek daug, kiek būtų iš kremų su tais pačiais ingredientais.

Murad AHA/BHA Exfoliating Cleanser- geras prausiklis normaliai/ riebiai odai, turėtų gerai pašalinti makiažą.

Murad Clarifying Cleanser- turi daug dirginančių ekstraktų ir mentolio.

Natinuel Cleanser 5- su rūgštimis, bet švelnesnis už Neoglis. Turi aliejų, gali palikti ne visai švarios odos pojūtį odą nuvalius. Daugiau normaliai į sausumą odai.

Neoglis Strongly Cleanse- daugiau normaliai/ riebiai odai, agresyvesnis, turi daug rūgščių.

Neutrogena Fresh Foaming Cleanser- geras prausiklis, puikiai nuplauna makiažą.

Neutrogena Pore Refining Cleanser- neputojantis labai švelnus valiklis/ scrub’as su ypatingai mažai grūdeliais. Labai panašus į Clinique 7 Day Scrub Cream Rinse-Off Formula, tik žymiai pigesnis ir turi rūgščių.

Paula's Choice Ultra-Light Weightless Finish SPF 30 Sunscreen Spray- konsistencija jo kaip vandens, bespalvis, silikonų pagrindu, tai labai maloniai, kaip koks serumas ant odos jaučiasi.

The Body Shop Aloe Gentle Facial Wash- geras ir švelnus prausiklis.

Papildyta:


Rūgštinės (AHA, BHA, PHA), balinančios, benzoilo peroksido priemonės

Acne.org AHA+ puiki 10% AHA priemonė.

Acne.org Treatment- gera 2.5% benzoilo peroksido priemonė.

Akne BP5- gera priemonė su 5% benzoilo peroksidu drėkinančiame mineralinio aliejaus pagrinde.

Aknefug Mild- gera 3% banzoilo peroksido priemonė. Turi truputį alkoholio, bet spėju, kad jis naudojamas kaip tirpiklis, ne kaip pagrindas, tad odos sausint neturėtų (tik pats BP, žinoma, sausins).

Alen Mak Achromin- prieš keletą metu esu pirkusi iš Norfos, tai akimis permetus ingredientus hidrochinono neradau, turbūt todėl jokio poveiko nepajaučiau. Gal dabar jis vėl į sudėtį sugrįžo, reiktų prieš perkant patikrinti.
Jo konsistencija labai nepatiko, toks sunkus, riebus kremas ir smirda.
Kiek įžiūriu, tai balinamasis ingredientas yra nebent gluconic acid arba gliukonolaktonas, PHA rūgštis, panaši į AHA. Gali būti, kad ir spuogus ji paveikė. Tekstūra tai tikrai jo bjauri, pamenu. Ant riebios odos teptis būų feee. O mineralinis aliejus- kas jame blogo... Porų jis nekemša. Šiaip, pati kremo bazė yra sunki, tai gali riebiaodėms netikti, bet ne mineralinis aliejus prie to prisideda. Gali poras kimšti.

Alpha Hydrox Spot Light Targeted Skin Lightener- puikus baliklis su 2% hidrochinono ir 10% AHA, turi antioksidanto vitamino E.

Avene Cleanance K gelis- Kaip AHA priemonė gera, BHA mažokai turi.

Avon Anew Clinical Luminosity Pro Brightening Serum- žiūrint į sudėtį, tai visai nebloga priemonė su silpna AHA. Kaina tik didoka, sakyčiau.

BareVitamins Skin Rev-er Upper- senas produkto varianstas turėjo puikią sudėtį, 1% BHA. Naujas variantas turi dirginančių, toksiškų augalinių ekstraktų.

Bioderma Sebium AI- jei priemonė turi BHA, ji kažkiek padeda tiek nuo inkštyrų, tiek nuo spuogų. Jei jūsų odai reikia drėkinimo, galite tepti visą veidą su AI, tai nėra grynai antibakterinis kremas, kaip, pvz., benzoilo peroksido priemonės. Žiūrint į sudėtį atrodo, kad AI turi mažiau salicilio rūgšties, nei AKN, tačiau rankos nukirst neduočiau. Iš tikrųjų, šitos dvi priemonės ne tiek daug kuo tarpusavyje skiriasi. Abi turi rūgščių esterių, kurie elgiasi panašiai, kaip AHA rūgštys, bet veikia ne taip efektyviai. Sebium AKN turėtų neblogai riebalus sugert, AI gal kiek daugiau bakterijas naikint.

Bioderma Sebium AKN- sudėtyje salicilo rūgšties 2%. AHA rūgščių esterių, kurie taip pat turi keratolitinį poveikį. Tačiau grynos rūgštys ir rūgščių esteriai nėra tas pats. Yra skirtumas, kur esteris, kur rūgštis... Esteriai yra daugiau emolientai, tirštikliai, nors ir rūgštiniai. Biodermos sudėties pradžioj, po vandens jie ir eina: DI-C12-13 ALKYL MALATE, C12-13 ALKYL LACTATE. Beje, jie irgi gali dar labiau riebalint odą... Geriant cinko gliukonatas naikina bakterijas, bet nėra aišku koks jo vieksmingumas, tepant ant odos. Ginkmedžio ekstraktas- geras antioksidantas. Ir tiek turbūt, nieko daugiau ypatingo.

Bioderma Sebium Pore Refiner- turėtų gerai sugerti riebalus, bet kartu gali ir kažkiek dirginti, sausinti odą. Porų tikrai nesutrauks. Salicilis gali kažkiek valyti, bet neaišku, koks jo procentas. Kremas laikinai užpildys poras silikonu ir teflonu, kad makiažas geriau dengtųsi ir oda atrodytų lygesnė, vat ir visas “poras sutraukiantis” efektas. Niekas porų nesutrauks. Užsikimšusias reikia valyti, jei išvalius jos sumažės- valio. Jei ne- teks su tuo susitaikyti, tokia jau odos struktūra.

Careline Oil Free Spot Treatment- idėja jo gera, su BHA, bet jautriai odai reiktų pasisaugot, nes sudėty yra sieros ir mentolio.

Christina Peelosophy Home Peel Cell Activator- neturėtų tas vandenukas alkoholio, tai būtų puikus daiktas, nes turi nemažai rūgščių.

Clean & Clear Advantage Quick Clear Spot Treatment Gel- nebus toks efektyvus. Turi tik alkoholio, kitų dirginančių ingredientų ir truputį salicilio (BHA). Manau, geriau nubėgt ant smūgio į vaistinę ir Aknefug arba Akne BP5 nusipirkt su benzoilu. O jei norisi BHA priemonės- Rasos kremą- gelį probleminei odai su siera ir BHA.

Clean & Clear Persa Gel 5% ar 10%- puiki benzoilo peroksido priemonė.

Clearasil Daily Cleansing Pads- blogis visiškas. BHA eksfolijuos, bet alkoholis pribaigs odą... Turėjau paauglystėj kažkada. Nieko nežinojau apie odos priežiūrą, tai tepdavausi ir stebėdavausi, kodėl mano oda taip išsausėja. Pamenu, net griauždavo pasitepus Dabar netepčiau aš jo niekur, net ant pėdų...

Clearasil StayClear Tinted Acne Treatment Cream- (žr į Clearasil Ultra Rapid), su spalva.

Clearasil StayClear Vanishing Acne Treatment Cream- (žr į Clearasil Ultra Rapid)

Clearasil Ultra rapid Action Treatment Cream- gera priemonė su benzoilo peroksidu.

Clearasil Ultra Overnight Serum- puikus serumas su 2% BHA.

Clinique Acne Solutions Clarifying Lotion- (žr. prie tonikų)

Clinique Mild Clarifying Lotion- tonikas, turi 0.5% BHA.

Eucerin Dermo Pyrifyer Cream Gel- vienintelis ingredientas, kuris galėtų kažkiek veikti spuogus, yra pieno rūgštis, tačiau jos yra tik 2%. Kad ji būtų veiksminga, reiktų bent 4% koncentracijos. Šiaip, kaip drėkiklis paprastas.

Exuviance Multi Protective Day Fluid SPF15- gera priemonė su SPF ir PHA. Tik problema yra su rūgštiniais kremais, kurie turi įdėtą apsaugą nuo saulės. Rūgštinius kremus reikai naudoti labai taupiai ir kukliai, o apsaugą nuo saulės gausiai, kad ji būtų efektyvi. Aišku, kad ir maža apsauga yra geriau, nei nieko, bet...

Iwostin Purritin Night Care Cream- turėtų būti tinkamas sausai odai. Riebiai odai bus per sunkus ir gali kimšti poras.

Iwostin Purritin Mattifying Emulsion- sudėtis praktiškai ta pati, kaip Night Care Cream, tik aliuminio pridėta, kad riebalus sugertų. Abiejuose rūgštys vidury/ gale sąrašo, tai nemanau, kad koncentracija bus optimali.

La Roche Posay Biomedic Conditioning Cream- 6% glikolio rūgštis, labiau tinka normaliai- sausai oda. Gera priemonė, bet kaip už tokią kainą, yra tikrai geresnių, per pusę ar daugiau pigesnių kremų, dar ir su visokiais pribumbasais.

La Roche Posay Effaclar Al Intensive Acne Spot Treatment- jei kalbant apie LRP priemones spuogams, turi vieną gerą, bet nepagrįstai brangią benzoilo peroksido priemonę- 30$ už 15ml. Nors ji niekuo nesiskiria nuo 5 kartus pigesnių produktų (pliusas nebent tas, kad neturi kvapnių medžiagų).

La Roche Posay Effaclar K- jis gali kažkiek valyti poras, bet jo ph per aukštas, kad vyktų veiksminga eksfoliacija (tam, kad BHA veiktų, produkto ph turi būti tarp 3 ir 4, šito yra 4.4).

Lumecin- Paula Begoun apie Lumecin rašo, kad jis turi apie 0.5% BHA, ph ~4, tai kažkiek eksfolijuos. Turi acetyl glucoasamino, kuris gali kažkiek balinti odą. Taip pat kelis neblogus ingredientus- antioksidantus, dirglumą mažinančius. Turėtų tikti truputį sausai ar truputį riebiai odai. Nebloga priemonė, bet kaina tikrai išpūsta.

Mary Kay Acne Treatment Gel geras daiktas su benzoilo peroksidu.

Murad Exfoliating Acne Treatment Gel- turi odą dirginančių ingredientų, labai daug alkoholio.

Murad Post-Acne Spot Lightening Gel- efektyvus baliklis su hidrochinonu ir glikolio rūgštim, tačiau turi labai daug alkoholio, kuris išsausins ir sudirgins odą.

NeoStrata - Brightening Cream SPF 15- atrodo labai neblogas balinantis kremas, patikima apsauga nuo saulės, nemažai švelnių rūgščių, yra antioksidantų. Jei jūsų oda riebiose vietose nėra baisiai besiriebaluojanti, turėtų tikti. Paskaičiau aprašymą jo, tai rašo, kad neturi hidrochinono. Bet užtat turi nemažai arbutino, kuris ant odos suskyla į hidrochinoną... Tai jei turit ką nors prieš hidrochinoną, pamąstykit, ar norėtumėt tokią priemonę naudot. Mano nuomone hidrochinonas apskritai nėra joks minusas, kaip tik atvirkščiai. Pati jį naudoju kartu su AHA ir esu baisiai patenkinta, nes labai efektyviai odą išbalino. Tiesiog viskas priklauso nuo to, kam jūs Neostratos kremą norite naudoti- jei balinimui, tai sakyčiau, kad galit jį drąsiai rinktis. Jei tik kaip rūgštinę priemonę eksfolijavimui, tai galite rasti ir tinkamesnių variantų be arbutino. Kad ir kaip būtų, jis yra odos dirgiklis, tad jei jums balinimo nereikia, kam papildomai odą erzint.

Neutrogena Oil-Free Acne Stress Control 3-In-1 Hydrating Acne Treatment- gera BHA priemonė.

Noreva-LED Zeniac LP- 0,5% BHA (mažoka inkštirams), 5% AHA. Zeniac su silikonais, tad turėtų būti lengvesnis, labiau tiktų riebesnes odai, tačiau dėl mažos koncentracijos porų labai efektyviai neeksfolijuos, veiksminga daugiau AHA.

O.D.A.- Regeneruojantis kremas jautriai odai 5% - vėlgi, puiki priemonė, tik pakuotė galėtų būti orui nepralaidi (žr 7% atsiliepimą)

O.D.A. Regeneruojantis stangrinantis kremas 7%- O.D.A. sudėtys yra super. Labai labai geros. Gaila, kad nesugeba kremų pakuotės pasikeist į nepraleidžnačios oro (rūgščių oras ir šviesa nepavekia, bet kiti nuostabūs ingredientai po kurio laiko taps nebeveiksmingi).

O.D.A. Regeneruojantis kremas spuoguotai odai 10% (žr 7% atsiliepimą)- 7 ir 10% kremai labai panašūs, pagrindinis skirtumas tarp jų- rūgščių koncentracija. Jei tik pradedate naudoti rūgštines priemones ir oda prie jų neįpratusi, pradėkite nuo mažesnio procento.

Oxy Spot Treatment- geras ir stipriausias nereceptinis (10%) benzoilo peroksido kremas.

Paula’s Choice Exfoliating 2% BHA Gel- nuostabi BHA priemonė. Turbūt pirksiu ją visą gyvenimą, kaip inkštyrų prevenciją... Nerealus dalykas. Iš pradžių, kai dar prie jo pratinausi, tai nelabai patiko, kad palieka odą lipnia, blizgia. Kai praėjo daugiau laiko, atkaliau akį, kiek tiksliai reikia naudoti, kad nebūtų per daug, tai problemos nebėra, nes dabar ir palaukiu gerokai, kol susigeria prieš kitas priemones naudojant. Kas žiauriai patiko, kad pagal odos poreikius gali tekstūra pasirinkti- norėjau minimalaus drėkinimo, tai rinkausi žele.

Paula's Choice Weightless Body Treatment 2% BHA- man jis labai patinka. Tirštas, bet lengvas, gerai susigeria, kvapas malonus ir tikrai veiksminga priemonė.

ProActiv Solution Clarifying Night Cream- gera BHA priemonė.

RASA gelis nuo spuogų- būtų labai gera priemonė, jei ne antru numeriu einantis odą džiovinanti alkoholis. Jei bus naudojamas tik kaip taškinė priemonė, ne pats blogiausias bariantas, bet geriau alkoholio tokiomis koncentracijomis apskritai vengti.

RASA kremas-gelis probleminei odai- aš jį sėkmingai naudoju nuo visų įauginėjimų ir šiaip negrožių ant kojų ir bikini, veidui irgi tą patį naudoju.
Sudėtyje yra 1% salicilis, siera, kurie bakterijas naikina, turbūt tada kukurūzų krakmolas nekels problemų. Reiktų atkreipt dėmesį, kad siera gali džiovinti sausesnę odą, o gana didelis kvepalų kiekis ją dirgint.

RASA valomasis veido tonikas probleminei odai su BHA- (žr prie tonikų)

Salicilo spiritas 2% kosmetinis odos tirpalas- spiritas protest.gif

Yves Rocher Bio Specific Pore Expert Pore Refining Moisturizer- iškart į akis krenta alkoholis antroj vietoj- nelabai gerai. Turėtų kažkiek sugerti riebalus, yra BHA, tai jei ph tinkamas, gali eksfolijuoti odą. Turi lašą retinolio darinio (vit. A), dirglumą mažinančių, antioksidantų. Jei neturėtų alkoholio, būtų visai nebloga priemonė.

Papildyta:


Tonikai

Bioderma Sebium H2O Cleanser- nieko gero, nieko blogo. Teoriškai keli ingredientai gal galėtų kažkiek padėti naikinti aknės bakterijas, bet praktiškai tai nėra įrodyta. Neturėtų dirginti ar sausinti odos. Aš kaip toniko tokios priemonės nenaudočiau, nes praktiškai ji nieko gero odai neduoda. Jei jau naudot toniką, tai tik prikrautą visokio gėrio, nes elementariai odos priežiūrai tonikas nėra būtinas.

Boots Essentials Fragrance Free Facial Toner- paprastas tinikas atsigaivinimui.

Chanel Precision Activateur Purete Oil Control Purifying Lotion- šitas irgi turi alkoholio kvadratu... Beje, joks tonikas odos riebumo nekontroliuoja (nebent ta prasme, kad "sugeria" riebalus). Riebalų išsiskyrimui tai įtakos tikrai nedaro.

Christina Peelosophy Home Peel- neturėtų tas vandenukas alkoholio, tai būtų puikus daiktas, nes turi nemažai rūgščių.

Clinique Acne Solutions Clarifying Lotion- tas pats blogis, kaip ir BHA spiritas. Antru numeriu alkoholis eina. Plius dar hamamelis... Kas irgi yra praktiškai alkoholis. Ir dar ph jo netinkamas, kad BHA efektyviai veiktų.

Clinique Clarifying Lotion 1, 2, 3, 4- visi atominiai... Visi turi alkoholio pirmoj ar antroj vietoj. Kai kurie dar ir hamamelio ar dirginančio mentolio turi. Jau vien atidarius alkoholis į galvą duoda... Atsimenu, kelis sykius panaudojus oda tokia plika pasidarydavo, kad atrodo, jog nukris nuo veido.

Clinique Mild Clarifying Lotion- geras tonikas, turi 0.5% BHA.

Clinique Moisture Surge Face Spray Thirsty Skin Relief- geras tonikas.

Corine de Farme Tonikas su rožių vandeniu- visos rožės ekstraktas irgi gali dirginti odą (bet pvz. rožių žiedlapių ekstraktas yra geras antioksidantas). Be to, jame naudojamas konservantas yra labai dirginantis.

Earth Science Beta-Ginseng Nutrient Toning Elixir- labai nebloga sudėtis. Daug antioksidantų, odą raminančių ingredientų. Retas kuris tonikas turi gerą sudėtį, be žalingų ir su pakankamai naudingų ingredientų.

Estee Luder Re- Nutritiv Intensive Softening Lotion- labai geras, bet brangokas tonikas.

Eucerin Balansuojamasis tonikas- be dirgliųjų medžiagų, Jei norisi tik atgaivinti odą, tai bus tinkamas.

Forever Living Sonya serijos tonikas- labai geras, turi prakitškai visko, ko reikia.

La Roche Posay Physiological Soothing Toner- iš esmės jokių labai gerų ingredientų neturi, bet yra švelnus. Turi antimikrobinį ingredientą, kuris gali dirginti odą.

Mario Badescu Seaweed Cleansing Lotion- (žr. Mario Badescu Alpha-Grapefruit)

Mario Badescu Keratoplast Cleansing Lotion- (žr. Mario Badescu Alpha-Grapefruit)

Mario Badescu Alpha-Grapefruit Cleansing Lotion- visi trys tokie meh... Nieko labai gero, nieko labai blogo. Vandenėlis su alijošium ir tiek.

Nu Skin NaPCA Moisture Mist- labai puikus tonikas.

Paula’s Choice Skin balancing toner- labai patinka, puikiai suformuluotas tonikas, kokį sunku surasti.

Pharmaceris Švelnus tonikas- jei norite labai paprasto toniko (kokio dėl jautrios odos jums ir reiktų), galite šitą išbandyt. Ingredientų nedaug, jie švelnūs, turėtų tikt. Tik tiek, kad dažų turi, ko jautriai odai reiktų vengt.

RASA valomasis veido tonikas probleminei odai- toniko pagrindas atrodo neblogai, glikolio rūgštis (AHA) turėtų eksfolijuoti odos paviršių, jei ph tinkamas. Yra berods pora antioksidantų, bet taip pat ir ekstraktai, kurie gali dirginti, tad verta susirūpinti, nes jie ne nuplaunami, o paliekami ant odos. Tarp dirginančių žolių yra ir dirglumą mažinančių, tai taip išeina, kad vienos dirgina, kitos ramina. Gal oda ir nesureaguos.

Roc Demaquillage Actif Skin Toner- labai paprastas tonikas, turbūt tiktų jautriai odai atsigaivinimui.

Shiseido ELIXIR SUPERIEUR CE lotion III- puiku, kad jums tinka. Bet pažiūrėjau į sudėtį... Losjonas kaip losjonas, pilna tokio tipo. Nėra alkoholio pagrindu, bet jo turi, kaip ir mentolio...

Time Delay Daily Brightening Toning Water- meskit per petį tokį toniką, ilgainiui alkoholis tik išdžiovins ir sudirgins odą.

Yves Rocher Bio Specific Pore Regulation Mattifying Toner For Shine Free Skin- turi nemažai alkoholio, labai daug kvepalų ir mažokai BHA, dulkelę antioksidanto.

Papildyta:


Kitos priemonės

Acnofan- nieko jame ten stebuklingo be medetkų ir arbatmedžio nėra. Arbatmedžio turbūt per maža koncentracija, kad suveiktų, nors tiklsiai pasakyti negaliu. Naudojamas konservantas gali ir labai sudirginti odą.

Biore poras valančios juostelės- gali efektyviai pašalinti inkštyro paviršių, tačiau reiktų su jomis atsargiai, nes gali sužaloti odą. “Klijuose” esantys ingredientai gali kimšti poras. “Ultra Deep Cleansing Pore Strips” dar turi ir dirginančio mentolio.

Burt’s Bees Replenishing Lip Balm with Pomegranate Oil- gerai suformuluotas lūpų balzamas su antioksidantu granatų aliejumi. Nežinau, nei labai patinka, nei nepatinka. Kvapas granatų įdomus, priprast reikia, labai kietas- man labiau patinka minkštesni balzamai, kurie geriau susigeria, padrėkina. Šituo pasitepi ir lieka ant lūpų sluoksnis, daugiau kaip barjerą sudaro, negu drėkina. Nors žiemai turbūt bus gerai, kai nuo vėjo ir šalčio reiks saugotis.

BYLY cream moisturizing + hair growth inhibitor- Pati kažkada panašią priemonę iš Byly naudojau, tai man nulis poveikio buvo. Nep laukai mažiau įauginėjo, nei lėčiau augo. Žiūrint į sudėtį, tokio daikto nenaudočiau- alkoholis antroj vietoj gali išsausinti, sudirginti odą. O kas gali padėti plaukus "iškrapštyti", tai nebent papajos ekstraktas, kurio yra labai mažai.

Clinique Pore Minimizer Instant Perfector- silikono pagrindu, todėl labai švelniai ir lygiai oda jaučiasi, poros užsipildo, kažkiek sugeriami riebalai. Puikus makiažo pagrindas, išlyginantis odą.

Gigi No Bump- salicilio rūgšties (BHA) sudėtyje nėra (internete radau skirtingų sudėčių), yra acetyl salicilis, t.y. aspirinas. Toliau dėl sudėties: vanduo, isporopyl alcohol- odą džiovinantis ir dirginantis paprastas alkoholis, ammonium hydroxide- ph reguliatorius, propylene glycol- padeda ingredientams prasiskverbti pro odą ir produktui neužšalti, sorbitolis- padeda produktu "slysti" per odą, fragrance- dirgikliai, denatonium benzoate- karti priemonė, kad žmonės nesugalvotų gerti produkto dėl alkoholio kieko. Taip išeina, kad vienintelis aktyvus ingredientas sudėtyje yra aspirinas. Ištirpinkit aspirino tabletę vandenyje ir gausite tą patį efektą, tik be odą sausinančio ir dirginančio alkoholio. Ir, žinoma, savikaina bus mažesnė. Aš taip ir darau... Kadangi aspirinas yra antiuždegiminis, jis ramina suridgusią odą, tad po skutimo atsiras mažiau spuogelių. Bet įaugusių plaukų jis pašalint negali.

Intimate Folisan- alkoholis ir aspirinas. Na, bet nesuprantu aš tada, koks tiklas tokius pinigus už aspiriną mokėt. Matyt psichologinis barjeras pas moteris yra, kad reklamuojama kosmetikos priemonė privalo veikt geriau, nei paprastas aspirinas.

Sebamed Baby Healing Cream- turbūt rūgščių į vaikišką kremą nededa... Kas jame gali balinti? Ramunėlės kokios? Radau, kad turi stabilizuoto vitamino C. Nu jo gali kažkiek pabalinti. Bet tokio riebalo ant veido nenorėčiau tepti. Ant kojų gal ir nieko.

Sebamed Clear Face Anti Pimple Gel- pagal sudėtį jame yra tik alkoholis „veiksmingas“, nėra nei BHA, nei benzoilo.

Smashbox Anti Shine- turi daug magnio hidroksido, tad labai veiksmingai sugeria riebalus, geras makiažo pagrindas riebiaodėms JAV vaistinse galima labai pigiai nusipirkti vadinamo "milk of magnesia", magnio hirdoksido, skirto medicininiam naudojimui. Truputį jo pasitepus ant odos prieš makiažą efektas būtų tas pats. Tik nežinau, ar LT kažko panašaus yra g.gif



Prieš užduodant klausimą apie produkto sudėtį prašau pasinaudoti paieška arba temoje, arba nuspaudus ctri+f (toks būdas naršyklės viduje man asmeniškai labiau patinka)- taip galite ieškoti norimos priemonės pagal raktažodį (pvz., BHA).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 27 rugpjūčio 2010 - 08:48
drinks_cheers.gif
baisiai gera tema!

tik mažumėlę pataisėlė: ctrl, l, o ne i, trupučiuką įsivėlė ne ta raidė.
žodžiu, CTRL+F ir naršyklės apačioj atsiranda laukelis raktiniams žodžiams įvesti.
Atsakyti
čia kaip ir mano asmeninis prašymas himalaiai - kaip manai, kas tas per velnias - gluconolactone? (dažnas ingredientas Neostrata gaminiuose, nurodomas kaip rūgštis, kad ir Exuviance Multi-Protection Day Fluid SPF15).

radau viename xemikų forume:
"Gluconolactone is not really an acid, whether it is derived from milk or otherwise. See formula http://www.bmrb.wisc...ono_1_5_lactone

It is a polyhydroxy compound, but not an acid. Perhaps you meant gluconic acid, which is a PHA, or some other PHA. Gluconolactone is a polyhydroxy lactone."
cit. iš smart.skincare.forum

jei tai tik viso labo laktonas, tai? reiškia kremukas paprastas, malonus dėvėti ir nieko ten baisaus? juk natūralu, jei tai rūgštis, puikuotųsi kitokia formulė... biesai parautų xemijos džiungles smile.gif)
Atsakyti
Norėčiau paklausti, o į ką atsižvelgti, ieškant kremo odai su išsiplėtusiais kapiliarais. Mačiau dėjote sąraša ko vengti, o kas manot padėtų? Esu skaičius kad Vitaminas C.. bet gal visa tai tik mitai? Geriau gal tiesiog geras bet koks kremas? pavyzdžiui Rasos odai su išsiplėtusiais kapiliarais manot vertas dėmesio?
SUDĖTIS: Aqua, Hedera Helix (Ivy) Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Arnica Montana Flower Extract, Hypericum Perforatum Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut ) Seed Extract, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract, Propylene Glycol, Polydecene, Prunus Persicia (Peach) Kernel Oil, Glycerin, Sucrose Polystearate, Polyisobutene, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Vitis Vivifera (Grape) Seed Oil, Hordeum Vulgare, Argania Spinosa, Butyrospermum Parkii, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Panthenol, Sodium Polyacrylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Citric Acid
Atsakyti
himalaia, kokia saunuole, puikiai padirbeta book.gif good.gif
Atsakyti
NEUTROGENA Visibly Clear 2 in 1 Wash and Mask 150 ml

Sudėtis:

Aqua, Glycerin, Kaolin, Bentonite, Sodium Methyl cocoyl Taurate, Titanium Dioxide, Trideceth-9, Salicylic Acid, Menthol, PEG-5 Ethylhexanoate, Coconut Acid, Xanthan Gum, PEG-4, PEG-4 Laurate, PEG-4 Dilaurage, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Citric Acid, SOdium Citrate, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum.


Ką manote? smile.gif



Papildyta:
Neutrogena Visibly Clear Šveičiamasis prausiklis 150ml

Sudėtis:

Aqua, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl, Betaine, Polyethylene, Disodium Lauromaphodiacetate, PEG-120, Methyl Glucose Dioleate, Sodium Chloride, Lauryl Methyl Gluceth-10, Hydroxypropyldimonium Chloride, Salicylic Acid, Hamamelis Virginiana, Sodium Carbomer, Alcohol Denat, Farmesol, Lactic Acid, Tetrasodium EDTA, Methylparaben, Sodium Benzoate, Parfum, Hexyl Cinnamal, Linalool, Cl 42090.



P.S. Abiejų priemonių pakuotės tūtelės smile.gif
Atsakyti
himalaia, puiki tema wub.gif thumbup.gif

Noreciau paklausti jusu nuomones apie Mary Kay priemones? Nes labai priestaringos nuomones apie sia kosmetika ax.gif

Idedu sudeti toniko, kaukes ir drekiklio (negaliu pavadinti kremu, nes konsistencija kaip pienelio), skirti misriai/normaliai odai.


Tonikas - Mary Kay Purifying Freshener Formula 2
Sudetis: Water , Alcohol Denat. , PPG-5-Ceteth-20 , Panthenol , Allantoin ,
Disodium EDTA , Propylene Glycol , Superoxide Dismutase , Simethicone ,
Dimethicone Copolyol , Tocopheryl Acetate , Retinyl Palmitate , Chamomile Extract ,
Rosemary Extract , Aloe Barbadensis Extract , Indian Cress Extract , FD&C Blue #1
, D&C Yellow #10

Kauke - Mary Kay Revitalizing Mask Formula 2
Sudetis: Water , Kaolin , Propylene Glycol , Glyceryl Stearate , Sorbitan
Stearate , Carnauba , Titanium Dioxide , PEG-100 Stearate , Stearic Acid ,
Candelilla Wax , Walnut Shell Powder , Polysorbate 60 , Bentonite , Oat Flour ,
Cucumber Extract , Triethanolamine , Magnesium Aluminum Silicate , Hydroxypropyl
Methylcellulose , Dimethicone , Imidazolidinyl Urea , Methylparaben , Cellulose Gum
, Propylparaben , Citric Acid , Butylparaben , FD&C Blue #1 , FD&C Yellow #5 ,
FD&C Red #4

Drekiklis - Mary Kay Balancing Moisturizer Formula 2
Sudetis: Water , Mineral Oil , Propylene Glycol , Stearic Acid , Propylene Glycol
Dioctanoate , Caprylic/Capric Triglyceride , Glyceryl Stearate , Octyl
Hydroxystearate , Avocado Oil , Dimethicone , Triethanolamine , Laureth-23 ,
Trimethylsiloxysilicate , Carbomer 941 , Methylparaben , Imidazolidinyl Urea ,
Disodium EDTA

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.r.i.u.n.e.t.e: 28 rugpjūčio 2010 - 09:16
Gal galit pakomentuot TBS drėkinamąjį veido kremą su Vit E? Jo pakuotė - atsukamas indelis.

Water, Isopropyl Palmitate, Sorbitol, Lanolin, Glyceryl Stearate, Cetyl Esters, Steareth-2, PEG 100 Stearate, Ceresin, Triethanolamine, Tocopheryl Acetate, Steareth-20, Carbomer, Fragrance, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Red 4.

Kiek pati suprantu, tai nekokia sudėtis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 28 rugpjūčio 2010 - 10:15
QUOTE(jurguze @ 2010 08 28, 11:03)
Gal galit pakomentuot TBS drėkinamąjį veido kremą su Vit E? Jo pakuotė - atsukamas indelis.

Water, Isopropyl Palmitate, Sorbitol, Lanolin, Glyceryl Stearate, Cetyl Esters, Steareth-2, PEG 100 Stearate, Ceresin, Triethanolamine, Tocopheryl Acetate, Steareth-20, Carbomer, Fragrance, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Red 4.

Apie naktini TBS su vitaminu E yra himalaios poste:
"The Body Shop Vitamin E Nourishing Night Cream- viskas paprasta, sudrėkins, bet papildomų pribumbasų nėra."
Atsakyti