Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Nežinau ar čia klausiu, bet noriu užsisakyti TBS iš UK atsiuntimas iki LT kainuotų apie 15svarų, gal norėtų kas nors jungtis blush2.gif dabar ten geros nuolaidos blush2.gif
Atsakyti
aciu labai uz tea tree serijos atsiliepimus 4u.gif Pirksiu prasimosi putas , nes naudojamas skystas afrikos muilas jau nebeveikia man g.gif

Gal kas bandete nauja kompaktine pudra bigsmile.gif ? ( o gal cia ir nenauja )
isbandziau vakar pardei , tai kokio gerumo, tokia minksta , silkine , gerai pasiskirsto thumbup.gif tikrai bus vienas is artimiausiu TBS pirkinuku thumbup.gif
Atsakyti
Ar cia sita pudryte kur visos taip geria del drekinimo ir t.t. ?
http://www.thebodysh...p;prdcode=9867m
Atsakyti
Sveikos pleputes, domina si kosmetika, gal is kurios ja butu galima pirkti tiesiogiai? labai laukiu ziniu is jusu smile.gif P.S esu is kauno smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Gavau bigsmile.gif dieeeeeeevinun arbuzus/melionus.. nusipirkau duso zele arbuzine ir kuno pieneli.. ziaaaaaaaaaauru kaip kvepia, daug skaniau nei tikejaus wub.gif duso zele is vis toks toc toc arbuzo kvapas.. toks naturalus atrodo, bijau, kad neistverus palaizysiu lotuliukas.gif o pienelis ciut skirias, bet ir labai skaniai.. nepalyginsi, kai buna nupiesta arbuzas, o kvepia neaisku kuo.. cia aisku, kad tikrai arbuzas biggrin.gif pasitepiau pieneliu ir darysiu ekspermenta, kazin drauge uzuos ka ar ne biggrin.gif rekomenduoju
user posted image
user posted image
Atsakyti
Amber, LT pirkot ar uzsisaket? kokia kaina? man irgi ziauriai patinka arbuzu kvapas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jamyy @ 2011 05 26, 17:53)
Amber, LT pirkot ar uzsisaket? kokia kaina? man irgi ziauriai patinka arbuzu kvapas  wub.gif



Tai va arbuzu myletojos suskubkit lotuliukas.gif nes as ilgai ieskojau arbuzu.. avon iseme is gamybos ta toki kunui, tai va radau po 10metu sita doh.gif as perku pas viena mergaite vilniuj.. cia mane vis az atakuoja, parasysiu ir jum 4u.gif beja, duso zele man asmeniskai skanesnis arbuzas, bet pienelio irgi labai geras kvapas arbuzo wub.gif
Atsakyti
ar yra pas mus pirkt coconut shimmer body lotion? smile.gif
user posted image

gal yra bandziusiu, ar matosi tas svytejimas?
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2011 05 26, 23:13)
ar yra pas mus pirkt coconut shimmer body lotion? smile.gif
user posted image

gal yra bandziusiu, ar matosi tas svytejimas?

Turiu mėginuką, bet dar nebandžiau.Laukiu progos biggrin.gif
Atsakyti
Ar kas nors bandėte ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2011 05 26, 23:13)
ar yra pas mus pirkt coconut shimmer body lotion? smile.gif
user posted image

gal yra bandziusiu, ar matosi tas svytejimas?

As toki turiu, man labai patinka kvapas, o svytejimas toks substilus, nera pavieniu blizguciu. As tepu kojas juo vasara.
Atsakyti
Ateinu su svieziais atsiliepimais apie kaiurias neseniai bandytas priemones 4u.gif

Earth Lovers™ Watermelon & Eucalpytus Shower Geluser posted image
Kadangi pripratau prie astriu ir stipriu tbs klasikiniu duskiu kvapu tai sitas nuvyle, labai jau silpnas tas arbuzinis kvapas schmoll.gif putoja irgi silpniau. Issimaudzius nelieka kvapo jokio, tik prausiantis. Dabaigsiu bet kito nepirksiu:)

Guarana Berry Volumising Shampoo
user posted image
Galiu palyginti tik su bananiniu tbs sampunu, tai sis zymiai geresnis, puikiai putoja ir isplauna plaukus. Bet kad suteiktu papildomos apimties nepasakyciau. Kvapas nestiprus, labai malonus. Ateityje bus gal bus kartojamas 4u.gif

Vitamin C Facial Cleansing Polishuser posted image
Nu tokios nesamones jau seniai nenaudojau biggrin.gif tiktu nebent kaip prausiklis makiazui, nesvarumams nuplauti, ir tai nezinau ar susidorotu biggrin.gif Granules beproto mazos, nieko nenusveicia. Nesuprantu kodel man ji parduotuveje parode kaip geriausia TBS sveitikli g.gif


Vitamin C Skin Reviver
user posted image
Labai malonus serumas, oda aksomine ( deka jame esanciui silikonui) . Vat labai ta sudetis jo nepatinka schmoll.gif Bet vistiek naudoju kai darau makiaza ryskesni, nes kremine pudra labai graziai ant jo guli thumbup.gif

Oil Free Balancing Foundation SPF 15
user posted image
Dydziulis pliusas man kad su filtrais thumbup.gif Labai graziai, tolygiai pasiskirsto, maskuoja irgi puikiai thumbup.gif I antra dienos puse pradeda blizgesiukas islysti, bet mna cia netrugdo , nes nera pudros su kuria taip nebutu man smile.gif Tad didziulis atradimas man si pudra 4u.gif Pirkau 4 spalvyte, idealiai tiko thumbup.gif

Tea Tree Foaming Cleanser
user posted image
Labai malonus prausiklis, puikiai nuvalo makiazo. Svelniai vesina oda, dezinfekuoja. Konsistencija labai patogi. O kai man dar lb patinka arbatmedzio kvapas ta is vis thumbup.gif


Cucumber Cleansing Milk
user posted image
Puikus veido pienelis, maloniai kvepia,gerai nuvalo makiaza, nedirgina akiu( nors pirma karta kazkiek paasaroja, bet tai tik pirma karta) . Nepalieka riebios odos, pleveles 4u.gif

Kolkas tiek atrodo biggrin.gif









Atsakyti