Įkraunama...
Įkraunama...

Plastikiniai langai 6

QUOTE(airise @ 2010 09 23, 21:57)
Pakritikuokit Salamander,o tai nusipirksiu  tuos langus. Kažkaip prie jų sustojau,nežinau ką dar rinktis (namui). Plotis 76cm,5 kameros.Su dviem stiklais su selektyvu paskaičiavo gan normalią kainą,jei 3- tada 1500lt brangiau. Bet nerašo apie argoną,apie kokius nors pagerinimus. Apsaųgos langų plius 250lt. Langų 43m2,balti apie 13000 ,o jei spalva dar 1500.



tai gal tada geriau aluplast ideal 7000 ten apkaustai geri , ir iskart i komplekta nuo vagiu gausit smile.gif ir spalva tiek brangiai nekainuos , gal ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vapse @ 2010 09 23, 21:58)
Nežinau, aš čia kiek akis pravarvinau beskaitinėdama temas, rinkdama info, tai salamander profiliai buvo įtraukti į sąrašą prie langų, kurių nesirinkčiau..
Gal verta nepagailėti tų kelių tūkstančių ir įsigyti patikimus langus.

Teisingai galvojate clap_1.gif . Pirkite normalų profilį kokių 9cm pločio su trijų tarpinių sistema, trijų stiklų paketą ir viskas bus thumbup.gif . Ir kai po penkių metų visi tik tokius langus dėsis būsite patenkinta biggrin.gif , kad pasirinkote teisingai .
Atsakyti
Sveiki langu zinovai!
Gal galite pasidometi ir ivertinti siuos langus: passiv-line.com
Gamykla lenkijoje, netoli nuo Lietuvos, kaina labai gera. smile.gif
Gal kam teko montuoti paketus be remu tiesiai i angas? Mano name pagal pasyvaus namo standarta bus nemazai nevarstomu langu, todel remu naudojimas nepageidautinas- paketo U=0.5 o remu profiliai kolkas geresniu nei U=0.7 rasti nepavyko. smile.gif
Ar teko kam naudoti zaliuzes kaip priemone didinti langu silumine varza nakti bei apsaugai nuo perteklines saules energijos? Kas gamino, kiek kainavo? Labai dekingas uz komentus bei informacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vapse @ 2010 09 23, 15:56)
Renkamės šiltus, gerus langus namui. Gal kokių nuomonių bus apie šiuos pasiūlymus:
Profilių sistema:
      Schüco Corona SI 82 (6kam.) langai
                 
Profilių sistema:
      Schüco Corona CT 70 Cava langai

Profiliai:    6 kamerų vokiška GEALAN IQ8000 profilių sistema:         
Fauga Comfort, Inoutic 5 kamerų, 2 tarpinių, 71 mm pločio profilis
1 x 3 stiklu paketas, Sel4+12A+F4+12A+Sel4

Dar laukiu pasiūlymų Vekos ir aluplast'o profilių.

Kokie šių profilių pločiai: Schüco Corona SI 82 ir Schüco Corona CT 70 Cava? Kokie esminiai skirtumai jų, neskaitant kamerų skaičiaus? Kaina tarp šių profilių pasiūlymuose skiriasi apie 2000 Lt. Kaip apkaustai jų? Ar geriau Siegenija būtų?

Alfazs gal Jus būtų galima patrukdyti?  bigsmile.gif

Ačiū iš anksto už dėmesį.

Nesuprantu doh.gif ,kaip galima išsirinkti kai į vieną eile sustatomi skirtingų kategorijų profiliai. Kažkoks profilių kokteilis nuo pigiausio iki brangiausio plius skirtingu modifikacijų. Nejau jums pardavėjai nepaaiškina kuom skiriasi SI 82 nuo CT70. Kad SI 82 profilis yra 6kamerų, 8cm pločio su trimis sandarinimo tarpinėmis, o CT70 profilis yra 5 kamerų, 7cm pločio su dviem sandarinimo tarpinėmis. Visa tai lemia rėmo šiluminius parametrus ir aišku kainą. Taigi pasikartosiu, prieš klausdami kainų pasakykite, ko norite, o ne, ka turite.
Atsakyti
QUOTE(Ruutta @ 2010 09 23, 21:14)
tai gal tada geriau aluplast ideal 7000 ten apkaustai geri , ir iskart i komplekta nuo vagiu gausit smile.gif  ir spalva tiek brangiai nekainuos , gal  ax.gif


Bet apie aluplast 700 rašo ,kad jie yra daugiabučiams,o 6000namui.
http://www.langu-sis...ikiniai-langai/

Nežinau,gal tada dar apžiūrėt tuos naujus profilius iš Faugos.Juos dabar pradėjo gamint,platūs,galima 3stiklus dėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 24 rugsėjo 2010 - 10:02
QUOTE(Vilienė @ 2010 09 24, 10:19)
Sveiki langu zinovai!
Gal galite pasidometi ir ivertinti siuos langus: passiv-line.com
Gamykla lenkijoje, netoli nuo Lietuvos, kaina labai gera. smile.gif
Gal kam teko montuoti paketus be remu tiesiai i angas? Mano name pagal pasyvaus namo standarta bus nemazai nevarstomu langu, todel remu naudojimas nepageidautinas- paketo U=0.5 o remu profiliai kolkas geresniu nei U=0.7 rasti nepavyko. smile.gif
Ar teko kam naudoti zaliuzes kaip priemone didinti langu silumine varza nakti bei apsaugai nuo perteklines saules energijos? Kas gamino, kiek kainavo? Labai dekingas uz komentus bei informacija smile.gif

Brugmann profilis užpildytas piuleretano putom, nieko stebuklingo. Neturi trijų tarpinių sandarinimui nei stiklo paketui nei varčiai. Gal matuojant tik profilio varžą ir gaunamas geras rezultatas. Bet viso lango, labai agejoju. Nes matau silpnas vietas tarp stiklo paketo ir rėmo, bei tarp rėmo ir varčios. O berėmis paketų statymas sukelia kitų problemų. Kaip sandariai sumontuoti palanges, kaip pakeisti paketą reikalui esant, kaip įrengti kompensacinius tarpus namo judėjimo atvėju? Apie viska reikia pagalvoti.
Atsakyti
QUOTE(rupi @ 2010 09 24, 11:08)
Brugmann profilis užpildytas piuleretano putom, nieko stebuklingo. Neturi trijų tarpinių sandarinimui nei stiklo paketui nei varčiai. Gal matuojant tik profilio varžą ir gaunamas geras rezultatas. Bet viso lango, labai agejoju. Nes matau silpnas vietas tarp stiklo paketo ir rėmo, bei tarp rėmo ir varčios. O berėmis paketų statymas sukelia kitų problemų. Kaip sandariai sumontuoti palanges, kaip pakeisti paketą reikalui esant, kaip įrengti kompensacinius tarpus namo judėjimo atvėju? Apie viska reikia pagalvoti.


Aciu uz kritika, atkreipsiu demesi. Nieko stebuklingo - gal galite nurodyti kazka stebuklingo? Is anksto aciu.
Paketu montavimas i angas-ne mano isradimas, taip jau daryta. Kompensaciniai tarpai man neaktualu - namas monolitas ant pamatu plokstes, sienu deformacijos mazai tiketinos. Dabartiniam name plastikiniai jau 15metu, neteko keisti ne vieno paketo, tidel net jei ir teks keist-nebijau isardyti iki angos ir vel pilnai apdailinti, atvejis tik tiketinas bet ne butinai ivyksiantis.
Kaip vertinate vekos topline? Bene vienintelis man zinomas su U=0.7, su poliuretano uzpildu. Lietuvos gamintojai primygtinai vietoj topline siulo alphaline...
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2010 09 24, 11:33)
Kaip vertinate vekos topline? Bene vienintelis man zinomas su U=0.7, su poliuretano uzpildu. Lietuvos gamintojai primygtinai vietoj topline siulo alphaline...


Veka Topline vieni geriausių. Veka Alphaline yra su šiltinamaja medžiaga rėme. Jei butas šiltas, tai, manau, užtenka ir Topline. Pas mus visam bute Veka Topline ir nesiskundžiam šilumos stoka.
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2010 09 24, 12:33)
Aciu uz kritika, atkreipsiu demesi. Nieko stebuklingo - gal galite nurodyti kazka stebuklingo? Is anksto aciu.
Paketu montavimas i angas-ne mano isradimas, taip jau daryta. Kompensaciniai tarpai man neaktualu - namas monolitas ant pamatu plokstes, sienu deformacijos mazai tiketinos. Dabartiniam name plastikiniai jau 15metu, neteko keisti ne vieno paketo, tidel net jei ir teks keist-nebijau isardyti iki angos ir vel pilnai apdailinti, atvejis tik tiketinas bet ne butinai ivyksiantis.
Kaip vertinate vekos topline? Bene vienintelis man zinomas su U=0.7, su poliuretano uzpildu. Lietuvos gamintojai primygtinai vietoj topline siulo alphaline...

Dar karta rašau , kad jei klausi pardavėjo langų pasyviam namui tai ir gauni atsakymą Veka Alpaline 90 su trijų tarpinių sistema. Jei nori tik šilto rėmo gali pirkti Topline70. Rinktis tau pačiam.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2010 09 24, 13:30)
Veka Topline vieni geriausių. Veka Alphaline yra su šiltinamaja medžiaga rėme. Jei butas šiltas, tai, manau, užtenka ir Topline. Pas mus visam bute Veka Topline ir nesiskundžiam šilumos stoka.


Matot, su butu kiti reikalavimai, neabejoju, kad buto ir pasyvaus namo varzos bei sandarumas skiriasi kartais, todel nera tokio poreikio super langams, gal net ir sildotes is " bendro katilo" tai sutaupyta siluma dalijates su likusiais namo gyventojais.
Kadangi mano varzos 9-11, tai ir langai turi buti super, nesinoro "sauksto deguto... " smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rupi @ 2010 09 24, 13:59)
Dar karta rašau , kad jei klausi pardavėjo langų pasyviam namui tai ir gauni atsakymą Veka Alpaline 90 su trijų tarpinių sistema. Jei nori tik šilto rėmo gali pirkti Topline70. Rinktis tau pačiam.


Man atrodo naivu klausti pardavejo, jais visiskai nepasitikiu. Todel ieskau nepriklausomos nuomones, sm dalyviai savo patirtimi, ypac profesionalia, garantuoja nesaliska vertinima. Panasu jus esat informuotas ir zinote "kabliukus ", todel klausiu jusu, nes pardavejai turi tik geriausius langus, blogu jie niekad nesiulo! Kaip is geru atsirinkt geriausius- va cia menas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2010 09 24, 14:11)
Man atrodo naivu klausti pardavejo, jais visiskai nepasitikiu. Todel ieskau nepriklausomos nuomones, sm dalyviai savo patirtimi, ypac profesionalia, garantuoja nesaliska vertinima. Panasu jus esat informuotas ir zinote "kabliukus ", todel klausiu jusu, nes pardavejai turi tik geriausius langus, blogu jie niekad nesiulo! Kaip is geru atsirinkt geriausius- va cia menas. smile.gif

Aš irgi pardavėjas. Ir visi kurie čia profesionaliai komentuoja irgi savo amato meistrai. Aš neišskirsių vieno kažkurio profilio skirto pasyviam namui. Tik paminėsiu gamintojus ir jų gaminius:
Schuco Corona SI 82, Veka alphaline 90, Trocal 88+, Rehau Geneo. Jei ka praleidau kolegos papildis.
Atsakyti
QUOTE(Ruutta @ 2010 09 23, 18:29)
Jai siltus langus renkates tai tik shuco ar veko , ir plius dvieju selektyvu stiklus  thumbup.gif
man patiko fraze prie gealan 25% siltesni nei 3 kameru  doh.gif


Logikos yra, kad siltesni. Procentaliai gal tiek ir gaunasi, tik kad jau 3 kameru langus su ranka suskaiciuociau kas Lietuvoje besiulo... g.gif g.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(rupi @ 2010 09 24, 14:55)
Aš irgi pardavėjas. Ir visi kurie čia profesionaliai komentuoja irgi savo amato meistrai. Aš neišskirsių vieno kažkurio profilio skirto pasyviam namui. Tik paminėsiu gamintojus ir jų gaminius:
Schuco Corona SI 82,  Veka alphaline 90, Trocal 88+, Rehau Geneo. Jei ka praleidau kolegos papildis.


Jei galiu pridursiu ir papildysiu: Veka alphaline90 vokiskas yra su uzpildu reme, veka alphaline90 lenkiskas - be uzpildo ir su 2 stiklu paketu. Veka alphaline 90 plius lenkiskas - su uzpildu ir su 3 stiklu paketu. Neapsigaukit.

Yra profiliuku dar Rehau Clima design, deja ju LT niekas neturi, net pavyzdzio, arba Rehau geneo su apsiltinama medziaga dar yra kiek domejaus pas Rehau atstovus. Yra ir Aluplast Passiv haus, tik LT jo irgi niekas neturi dar. g.gif


Papildyta:
QUOTE(Vilienė @ 2010 09 24, 14:11)
Matot, su butu kiti reikalavimai, neabejoju, kad buto ir pasyvaus namo varzos bei sandarumas skiriasi kartais, todel nera tokio poreikio super langams, gal net ir sildotes is " bendro katilo" tai sutaupyta siluma dalijates su likusiais namo gyventojais.
Kadangi mano varzos 9-11, tai ir langai turi buti super, nesinoro "sauksto deguto... " smile.gif
Papildyta:
Man atrodo naivu klausti pardavejo, jais visiskai nepasitikiu. Todel ieskau nepriklausomos nuomones, sm dalyviai savo patirtimi, ypac profesionalia, garantuoja nesaliska vertinima. Panasu jus esat informuotas ir zinote "kabliukus ", todel klausiu jusu, nes pardavejai turi tik geriausius langus, blogu jie niekad nesiulo! Kaip is geru atsirinkt geriausius- va cia menas. smile.gif


Velgi, jei netikit pardavejais - kuo tada aplamai tiket. Pardavejas turi ismanyt savo parduodama produkta, o ar juo tiket - Jusu reikalas, bet nepriklausomu konsultantu, kurie is idejos tik pakomentuoja - manau mazai, visi kurie komentuoja ar pan - gali prieiti prie langu, juos siulo, arba kazkur nukreipia. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti