Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 8-oji tema

QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 25, 11:31)
paskutinis labai fainas smile.gif

drinks_cheers.gif
p.s. man Eva langoria tobula ! Dievinu seriala namu seimininkes, jos personazas man thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif gabi smile.gif ..
Atsakyti
As tai negaliu pasakyti kad man viena kuri yra graziausiu, man daug moteru yra graziu, viena is ju Monica Bellucci, kuri yra labai elegantiska ir labai graziu veido bruozu smile.gif dar Megan Fox, Dzesika Alba nu galiu vardyti ir vardyti, bet kai buvau jaunute, tai buvau maksimaliste lotuliukas.gif viena ir viskas. Ot skonis kaip keiciasi laugh.gif
P.S. gal kuri nori jau nauja tema kurti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 25 spalio 2010 - 10:50
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 25, 12:49)
As tai negaliu pasakyti kad man viena kuri yra graziausiu, man daug moteru yra graziu, viena is ju Monica Bellucci, kuri yra labai elegantiska ir labai graziu veido bruozu smile.gif dar Megan Fox, Dzesika Alba nu galiu vardyti ir vardyti, bet kai buvau jaunute, tai buvau maksimaliste  lotuliukas.gif  viena ir viskas. Ot skonis kaip keiciasi  laugh.gif
P.S. gal kuri nori jau nauja tema kurti?


as su mielu noru sukurciau thumbup.gif tik kad nemoku lotuliukas.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 10 25, 12:02)
as su mielu noru sukurciau  thumbup.gif  tik kad nemoku  lotuliukas.gif  ax.gif  blush2.gif

tai pabandyk, tik nuoroda i sena tema idek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 25, 13:09)
tai pabandyk, tik nuoroda i sena tema idek  mirksiukas.gif

net nerandu nuo ko pradeti, nerandu niekur kad butu pvz parasyta kurti nauja tema g.gif schmoll.gif
Atsakyti
user posted image

kaip paskelbti naują temą
tam ir yra paieška forume
Atsakyti
blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 25 spalio 2010 - 11:46
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 25, 13:45)

jau sukuriau smile.gif adrineja ateik paziureti, kaip ten tos senosios temos nuoroda ydeti biggrin.gif ot ziopla g.gif doh.gif
nauja temute :
http://www.supermama...0#entry41459382
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte24: 25 spalio 2010 - 11:57
Na mergaites, pribaigiam tema wink.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti