Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.11

user posted image

TEMA NR.10

Naujas pagyrų katiliukas smile.gif

Atsakyti
Nesupykit, kad iš anos temos paskutiniojo puslapio atnešiau čia gražiąsias suknikes wub.gif . Nu negaliu cituot, be nuotraukų ax.gif , tiesiog griekas palikt senos temos paskutiniam puslapiuke 4u.gif

QUOTE(ilamka @ 2010 08 07, 16:57)
pasigirsiu ir as,kliente atsiunte foto kaip atrodo ant jos mano nerta suknele

user posted image

user posted image

Fantastika wub.gif . Labai daili, išpildymas vertas didžiausių ovacijų clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif . Žaviuosi tokiais dailiais ir gražiais nėriniais wub.gif

QUOTE(Sandriene123 @ 2010 08 07, 20:19)

wub.gif Vau wacko.gif swoon.gif . Nu jau numirt iš pavydo galima blush2.gif . Vargas manau atsipirks thumbup.gif , nes pagyrų tai malajona sulauksi flirt.gif
Atsakyti
As taip pat norejau labai pagriti Sandreines123 suknele. Jau tokia grazi, o dar is sameriu.... Mane taipzavi misoni margumynai.... o sumeriai kol kas man patys megiamiausi ir geriausi siuliukai thumbup.gif tinkants ir kasdienai ir sventei ax.gif

Labai dailiai numegzta suknele - viskas taip idealiai apgula figura.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 08 07, 15:57)
pasigirsiu ir as,kliente atsiunte foto kaip atrodo ant jos mano nerta suknele

user posted image

user posted image

na sukneles rastelis grazus labai thumbup.gif ,bet ties peciais tai man negrazu schmoll.gif ant manekeno viskas ok,bet va ant moters tai kazkas ne to...jai per laisva,pasmuke,ir tas sudurimas man nelabai...ir kur juostele iverta,tai ta vieta nerta kazkaip tempia,lupa,nors ant manekeno viskas idealiai.
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 08 08, 23:01)
na sukneles rastelis grazus labai thumbup.gif ,bet ties peciais tai man negrazu schmoll.gif ant manekeno viskas ok,bet va ant moters tai kazkas ne to...jai per laisva,pasmuke,ir tas sudurimas man nelabai...ir kur juostele iverta,tai ta vieta nerta kazkaip tempia,lupa,nors ant manekeno viskas idealiai.

Manyciau, kad manekeno peciai siauresni ir krutine mazesne g.gif
Ateinu ir as pasirodyti bei pasitarti
user posted image
man si suknia kaip neuzbaigta atrodo, nes pagal rasta tai dar 8 eiles turi nertis. Bet pagal modeliuka daigiau nereikia, taii nezinau kaip pabaigti g.gif
user posted image o siai sukniai galvojua.... ar reikia danerti dar viena brinda g.gif
( gal nekaip istampiau, bet ant modelio geriau atrodo mirksiukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 08 rugpjūčio 2010 - 22:35
QUOTE(Olaiva @ 2010 08 08, 22:01)
na sukneles rastelis grazus labai thumbup.gif ,bet ties peciais tai man negrazu schmoll.gif ant manekeno viskas ok,bet va ant moters tai kazkas ne to...jai per laisva,pasmuke,ir tas sudurimas man nelabai...ir kur juostele iverta,tai ta vieta nerta kazkaip tempia,lupa,nors ant manekeno viskas idealiai.

Ant manekeno visi drabuziai graziai krenta,o zmogaus figura juk neideali smile.gif o siaip suknute daryta zmogaus nematant,kokius dave ismatavimus,tokia ir padariau ir nesioti ja galima kaip patogiau su apnuogintais peciais arba ne,ten buvo iverta gumute,bet matomai klientei atrode,kad jei taip geriau ir graziau,cia skonio reikalas.svarbiausia manau,kad mano kliente jautesi ispudingai smile.gif
Atsakyti
Ačiū dideliausias visoms už pagyrimus.Vakar net mano tėtis kokias 5 minutes apžiūrinėjo mano suknelę,ir poto pasakė-nu šakės biggrin.gif Ir tai man pats geriausias įvertinimas.Atsiimu tai,ką buvau parašiusi apie samerius.Mezgasi jie sunkokai,bet užtat kaip malonu dėvėti!Šitokioj kaitroj jaučiausi labai gerai.Dar kartą AČIŪ ir gražių darbeliu visoms. aciuks.gif
Papildyta:
ilamka,nu žinote,tai jau išvis aukštasis pilotažas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ilamka, Labai labai grazi suknele thumbup.gif ..matosi, kad daug darbo ideta, be galo kruopstu , dailu, tiesiog tobula mirksiukas.gif .... 4u.gif

Del tu peciu - zinoma matosi, kad smunka ir t.t....BET esme ne atlikime : tiesiog kai kurios klientes turi viena savybe : daryk, kad butu idealu ( pagal ju pageidaujamus ismatavimus ) , bet jos pasidarys taip, kaip joms grazu : nukirps, patrumpins, perdarys savaip ( geriau sugadins ), bet bus pagal jas ...
Gal per tiesiai parasiau, bet buna ir tokiu atveju cool.gif

Labai patiko zaismingoji Sandriene123 suknele thumbup.gif
parupo rastelis.... blush2.gif ...gal turite nuorodele, kur rasti ta grazuji rasteli?... wub.gif
Atsakyti
aciu visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Ilamka, suknelė tikrai įspūdinga 4u.gif daug darbo ir kruopštumo įdėta. Moteris atrodė labai labai gražiai.

Noriu pasirodyti, kaip atrodė mano dukrytė savo gimimo dienąblush2.gif
user posted image
Atsakyti
meskute231, o ta suknele tai mergaitei skirta? g.gif Atskirai jos ko gero abi labai grazios, bet kartu...
bastinga, wub.gif beveik uzsimaniau mergaites blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo langana: 09 rugpjūčio 2010 - 13:38