Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

Sveikos merginos, jungiuosi ir as i jusu buri 4u.gif
siuvineti matyt pradejau pries metus, kai sumasciau, kad kaledines dovanas reikia gaminti paciai biggrin.gif Draugiu mergaitems vardukus issiuvinejau, o pacioms draugems po vardine dezute dovanojau smile.gif
Pasirodau, kas gavosi:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

o dabar vel prisiminiau si uzsiemima, nes vel arteja kaledos ir jau turiu ideju thumbup.gif
Bet pries tai dar laukia senelio 80-metis, noriu jam kazka issiuvineti, bet nelabai sugalvoju, ka tokio? Jis pas mane toks aktyvus dar, miestietis biggrin.gif Turit gal kokiu ideju? Si karta jau imciausi kokio rimtesnio paveiksliuko, o ne tik vienspalviu vardu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MildukasK: 20 rugpjūčio 2010 - 11:47
QUOTE(MildukasK @ 2010 08 20, 13:43)

bigsmile.gif kokios šaunios idėjos Kalėdoms thumbup.gif gal dar kokių minčių turi? g.gif
Labai dailūs darbeliai wub.gif
Atsakyti
Jooo, idejas tik spek gaudyt bigsmile.gif Gaila, kad dienos tokios trumpos.

Kam patiko siulu kaikymas lagaminelyje, tai galiu pasakyt, kad urmo bazeje 5 sandelyje zveju skyryje jie pardavinejami po 24lt 4u.gif
Atsakyti
Graži kavos mergaitė 4u.gif
O aš pastebėjau, kad pusė mano schemų blogai išsaugotos ir nekokybiškos unsure.gif Pratryniau gerai, ehhh kaip pagailo doh.gif
Kalėdoms aš galvoju daryti šeimyninius rinkinukus smile.gif Pvz.: vyno bonka su prijuostėle, moteriškėms knygų skirtukus, vyriškiams pvz raktų pakabukus. Dar svarstau dėl rankšluosčių g.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 08 20, 13:37)
bigsmile.gif kokios šaunios idėjos Kalėdoms  thumbup.gif  gal dar kokių minčių turi?  g.gif
Labai dailūs darbeliai  wub.gif

aciu wink.gif
o siemet mastau jau apie didesnius paveiksliukus, tik neaisku, kiek spesiu issiuvineti.... Arba dar labai patiko cia matytos apvilktos knygutes ar nuotrauku albumai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 08 20, 10:19)
dovana puseserei jau ant sienos blush2.gif

thumbup.gif mėgstu kavą ryte... Gražus darbelis ir įrėminta gražiai

Papildyta:
QUOTE(Džeinė @ 2010 08 20, 11:06)
rėmas vartiosi 360laipsniu, tai užtaisyti siula nėra problemu  mirksiukas.gif

superiniai rėmai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(MildukasK @ 2010 08 20, 14:21)
aciu wink.gif
o siemet mastau jau apie didesnius paveiksliukus, tik neaisku, kiek spesiu issiuvineti.... Arba dar labai patiko cia matytos apvilktos knygutes ar nuotrauku albumai  thumbup.gif


drinks_cheers.gif aš irgi šiemet užrašų knygutes planuoju daryt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 20 rugpjūčio 2010 - 13:41
[quote=Džeinė,2010 08 20, 11:06]
rėmas vartiosi 360laipsniu, tai užtaisyti siula nėra problemu mirksiukas.gif

Labukas, kiek kainuoja pas jus remas? wink.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=rivje,2010 08 20, 13:57]
[quote=Džeinė,2010 08 20, 11:06]
rėmas vartiosi 360laipsniu, tai užtaisyti siula nėra problemu mirksiukas.gif

Labukas, kiek kainuoja pas jus remas? wink.gif 4u.gif
[/quote]
atsakiau i AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis, labai gražūs jūsų darbeliai. wub.gif Aš savaitgaliui iš sesers ofiso gavau laptopą, manasis remonte, bet už tai, kai sugedo- tai laiko siuvinėjimui yra. doh.gif
Atsakyti
kompas - baisus laiko rijikas gun_bandana.gif . Jei kas namie klausia ar įjungtas: sakau ne. Nes jei namiškiai įjungia, tada oi doh.gif ir paštą patikrint reikia, ir SM pasėdėt, ir dar schemų "per mažai" turiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif o siuvinėt nebelieka nei laiko nei sveikatos - akys tai vargsta!
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 08 20, 19:14)
kompas - baisus laiko rijikas gun_bandana.gif . Jei kas namie klausia ar įjungtas: sakau ne. Nes jei namiškiai įjungia, tada oi doh.gif  ir paštą patikrint reikia, ir SM pasėdėt, ir dar schemų "per mažai" turiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o siuvinėt nebelieka nei laiko nei sveikatos - akys tai vargsta!


Man tas pats biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 20, 15:43)

drinks_cheers.gif  aš irgi šiemet užrašų knygutes planuoju daryt


Aš ir bigsmile.gif Jas ruošiu kaip kalėdines dovanėles. Siuvinėsiu ant lino thumbup.gif
Atsakyti