Įkraunama...
Įkraunama...

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba - 3

QUOTE(orcheja @ 2010 08 30, 08:48)
Pagelbekit prasau kaip padaryti taip, kad nuotrauka matytusi, o ne nuoroda...

Į SM forumą galima įkelti tik paveiksliukus, kurių galūnė yra .gif, .jpeg, .jpg, .swf, .png, .phtml ir pan. Todėl jums tiesiog reik nutrint skaičiukus iki .jpg ir tada nuorodą kelti per IMG kodą, t.y. spaudžiat IMG kodą:
user posted image
ir įkopijuojat tokią nuorodą be skaičiukų:
CODE
[IMG]http://www_fotoz_lt/res/img/photosfaste/img-9688-10032.jpg[/IMG]

Rezultatas bus toks:
user posted image
Atsakyti
Dekui labai uz pagalba ir kantrybe smartass.gif
Lyg tais gavos...

user posted image
Atsakyti
smile.gif+2010 08 29, 13:28-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 08 29, 13:28)
o koks tikslas kelti tarkim į forumą per albumą ir norėt, kad tik jūs matytumėt? 

Ne taip supratot. Aš noriu, kad matytusi forume, bet nenoriu kad matytusi fotki.com. 4u.gif

QUOTE(Borzika @ 2010 08 29, 11:16)
Galima:

Dėkui 4u.gif smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Borzika @ 2010 08 29, 11:16)
Galima:

Nepykit,kad įkyriu, bet nerandu tos lentelės fotkeje.com doh.gif g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 08 29, 14:38)
O jeigu visi mato iš albumo pašalintas foto ir ne vieną dieną? Tada kame problema? Na, pvz. čia unsure.gif

o į kurią tiksliai žinutę žiūrėt?

Jei į 435, tai tiesą sakant šita istorija sm jau girdėta. Klausimas tikrai ne vienos dienos ir net ne savaičikių. Ko gero vienintelis atvejis, kuriam neradau kito paaiškinimo, kad autorė to albumo vis tik neišsitrynus. Nors sakoma, kad išsitrynus.
Ir su jum mes apie tai jau kalbėjom :}

QUOTE(gabrieliuxx @ 2010 08 30, 19:15)
Ne taip supratot. Aš noriu, kad matytusi forume, bet nenoriu kad matytusi fotki.com. 4u.gif

Jei albume pasidarysit, kad jos būtų matomos tik jums ir čia niekas kitas nematys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 30 rugpjūčio 2010 - 20:01
Tiesa, anuo atveju dar turiu šiokį tokį paaiškinimą, bet neįsivaizduoju kiek jis tinka, nes su jos tipo fotoalbumu "nežaidžiu". Tačiau viename pastebėjau štai ką:
yra albumas, o jame yra dar keli albumėliai. Na tai ką susiskirstai tematiškai. Tarkim į savo albumą įsikėliau gėlyčių nuotraukas ir susidėjau į "papkę" GĖLYTĖS. Paskui sumaniau tą gėlyčių papkę ištrint. Ištryniau, o gėlytes vis tiek rodo, nes jos buvo saugomos ne tik toje papkėje, bet ir bendrame sraute. Adresas tas pats.
Panaikintas ne visas albumas, o tik tas mažas albumėlis jame. Todėl gėlytės kaip buvo taip liko, nes jos buvo saugomos ir albumo "bendrame sraute", ne tik albumėlyje "gėlytės", kurį ištryniau.
Nežinau kaip su fotki, bet kitur su šituo teko susidurt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 30 rugpjūčio 2010 - 20:27
QUOTE(hi:) @ 2010 08 30, 20:31)
Ir su jum mes apie tai jau kalbėjom

Taip taip. Dėl to ir užklausiau, nes kažkoks mistinis tas atvejis cool.gif
QUOTE(hi:) @ 2010 08 30, 21:18)
Nežinau kaip su fotki, bet kitur su šituo teko susidurt.

Greičiausiai taip pat bus ir su fotki.com, nes aš net įlindusi buvau į skgretos fotoalbumą - viską ten išnaršiau, visus albumiukus peržiūrėjau - nėr tų nuotraukų nė kvapo. Dar mintis buvo kilusi - gal turėjo kokį kitą albumą susikūrusi, bet dievagojosi, kad ne. Tai taip ir likau nieko nesupratusi...

Papildyta:
QUOTE(gabrieliuxx @ 2010 08 30, 19:54)
nerandu tos lentelės fotkeje.com

Įeinat į Mano albumai.
Tada po norimu albumu spaudžiat edit properties.
Pačioje apačioje spaudžiat Advanced Properties.
Ir priešpaskutinėje eilutėje Sharing photos allowed for: pasirenkat, kam leisite matyti.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 08 30, 22:43)
Tai taip ir likau nieko nesupratusi...

Na va, o tada skaitant iš teksto buvau susidarius įspūdį, kad ji kalba apie tai, jog apskritai visą albumą ištrynė, o ne kažkurią jo dalį.

QUOTE(Borzika @ 2010 08 30, 22:43)
Sharing photos allowed for: pasirenkat, kam leisite matyti.

bet tai jei pasirinks, kad tik jai, vis tiek gi čia niekas nematys kaip ji tikisi (kad albume niekam išskyrus ją nerodytų, o va forume matytų)
Pasirinkimas, kad tik ji matytų yra aišku, bet mano supratimu tai ir reiškia, kad kur kels nuorodą irgi matys tik ji... Arba aš kažką ne taip apie šitą pageidavimą suprantu mastau.gif

QUOTE(gabrieliuxx @ 2010 08 30, 19:54)
Aš noriu, kad matytusi forume, bet nenoriu kad matytusi fotki.com. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 30 rugpjūčio 2010 - 22:18
Labas. Ne radau , gal ir neimanoma bet paklausiu - kaip galima ikelti nuoroda is YuoTube kad forume butu iskart plejeris a ne nuoroda?
Atsakyti
QUOTE(hi:) @ 2010 08 30, 23:18)
Arba aš kažką ne taip apie šitą pageidavimą suprantu

Kad ir aš nelabai suprantu, koks gabrieliuxx-ės tikslas. Juk, jei neįkels fotoalbumo nuorodos, o kels tik tiesioginę nuotraukos nuorodą, tai nieks ir negalės landžioti po jos fotki fotoalbumą ax.gif

QUOTE(3la3ku @ 2010 08 31, 08:17)
kaip galima ikelti nuoroda is YuoTube kad forume butu iskart plejeris a ne nuoroda?

Niekaip smile.gif
Atsakyti
Bandau įkelti nuotraukėlęuser posted image
Papildyta:
user posted image

bandau įkelti nuotraukėlę
Papildyta:
Niekaip nemoku Įkelti nuotraukėlių labai atsiprašau, bet noriu čia pabandyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurate55 @ 2010 08 31, 11:40)
Bandau įkelti nuotraukėlęuser posted image

Taigi aš jums kitoje temoje parašiau, kaip reik įkelti nuotraukas iš fotki.com wink.gif
Atsakyti
Nesuprantu, jau kuris laikas man neleidžia įkelti paveikslėlio iš interneto. Paspaudus IMG mygtuką iššoka langelis su užrašu "Error! Privalote įvesti nuorodą". Aš tai mielai, bet kur ją įvesti, jei neišmeta to langelio, kur anksčiau įvesdavau nuorodas unsure.gif
Atsakyti