Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų įkėlimas

Sveikutes, gal kas žinot, kodėl po naujų metų nebeleidžia įkelt nuotraukų rankdarbių forume? g.gif
Juk mezgant, neriant ir t.t. labai svarbu matyti darbelius, o ir smagu pasigirti savo darbeliais. mirksiukas.gif
Atsakyti
Man kažkodėl irgi neleidžia įdėti... verysad.gif Tiksliau adresą iš interneto įdėti leidžia, bet paveiksliukas neįsikelia - tuščia! verysad.gif
Atsakyti
Aha,galvojau čia mane gal už kažką "baudžia",pasirodo ne,bet kitos įdeda,kažin kaip čia taip? g.gif
Atsakyti
Cia priklauso nuo to, is kokio puslapio keliat. Is kai kuriu neisikelia, pvz., 7ya.ru arba albumu, kuriuose nuotrauka didinasi ir mazinasi rolleyes.gif Man kol kas labiausiai patinka nuotraukas det i http://reg.imageshack.us/ , nes greit isikelia, galima nemazas nuotraukas idet, o po to galima det nuotrauka kur norisi padidinta ar sumazinta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Momo: 10 sausio 2006 - 19:51
O kodėl nebegalima įdėti nuotraukos rašant žinutę, gal mūsų gerb. moderatorė žino? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2006 01 10, 20:01)
O kodėl nebegalima įdėti nuotraukos rašant žinutę, gal mūsų gerb. moderatorė žino? g.gif

Va, va, aš irgi šitą turiu omeny...? g.gif
Atsakyti
Būtent,kodėl negalima įkelt nuotraukos iš kompiuterio?
Atsakyti
Nei iš kompiuterio, nei iš interneto nebegalima įdėti, tik puslapius galima nurodyti. Taip neįdomu... verysad.gif
Atsakyti
as irgi pastebejau, kad to langelio, kur ikelti nuotraukai nebera, idomu kodel g.gif
Atsakyti
As jau cia tiek domejausi apie tas nuotraukas, po perkunais....

zodziu, i skelbimu skyreli galima det kai turi 100 zinuciu

O is kompo galima deti i skyrelius 'stai mes kokie', 'gyvunai', 'galerija' ir dar kazkur...bet ne i 'rankdarbius' doh.gif
Kuo daugiau zinuciu, tuo didesne nuotrauka galima det, o taip tai ne didesne kaip 30 kb... ar mb blush2.gif as juos maisau, bet zodziu labai mazulyte....

O kas yra anksciau ideje daug nuotrauku, tai reikia pratrint senas..... bet kodel???
Viena rase, kad pratryne, ir vistek nerodo browse langelio...




g.gif

Gal paprasykim, graziai visos mamytes, darbstuolytes, kad leistu ir mums det nuotraukytes... ka mes blogesnes uz gyvunu myletojus.... as tai katina turiu tarp kitko..... ax.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *sraige*: 12 sausio 2006 - 09:15
QUOTE(*sraige* @ 2006 01 12, 09:05)
As jau cia tiek domejausi apie tas nuotraukas, po perkunais....

  zodziu, i skelbimu skyreli galima det kai turi 100 zinuciu

O is kompo galima deti i skyrelius 'stai mes kokie', 'gyvunai', 'galerija' ir dar kazkur...bet ne i 'rankdarbius' doh.gif

O kas yra anksciau ideje daug nuotrauku, tai reikia pratrint senas..... bet kodel???
Viena rase, kad pratryne, ir vistek nerodo browse langelio...
  g.gif
 
Gal paprasykim, graziai visos mamytes, darbstuolytes, kad leistu ir mums det nuotraukytes... ka mes blogesnes uz gyvunu myletojus.... as tai katina turiu tarp kitko..... ax.gif  lotuliukas.gif

Na, kol nesurenki 100 žinučių ir anksčiau neleisdavo įdėti nuotraukos...
Esmė ta, kad man ne tik kad iš kompo nebeleidžia įdėti nuotraukos, bet ir iš Interneto! doh.gif P.S. Senos įdėtos nuotraukos pas mane pratrintos. Nors, mano manymu, čia biški nesąmonė, nes dedu dažniausiai iš interneto, o kai vėliau skaitai kokią temą, o ten nebelikę pusės paveikslėlių, tai net nebesupranti, apie ką kalba eina! doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Na, kol neturėjau 100 žinučių,kuo puikiausiai keldavosi nuotraukos,po naujų kažkas nutiko,nėra net prisegėjo.Iinternetinės nuotraukos galima įdėti nuorodą,bet jei nori pasigirt savo darbeliu mastau.gif ,manau tema"mūsu darbeliai"verta turėt nuotraukų prisegėją 4u.gif,ne tik gyvūnų tema,pati joje dalyvauju,bet ten nuotarukos dažnai nekeliamos

P.S.pastebėjau kad kitos merginos,įkelia nuotraukas,net neturinčios daug žinučių,arba aš nemoku taip padaryt,arba neteisybė gaunas g.gif blush2.gif
Atsakyti