Įkraunama...
Įkraunama...

Gėlės ir medeliai žiemą užstiklintame balkone

Sveikos augalų mylėtojos,

labai reikia Jūsų patarimo. Gal žinosit.
mano balkonas yra į gatvės pusę, noriu jame pastatyti pora vazonų, su dekoratyviniais spygliuočiais, pvz. nedidelio ūgio tuja, eglute (na pvz. kaip kartais būna prie viešbučių). Tačiau kaip daryti su jomis žiema? Vazonas gali sutrūkti per šalčius, ar yra tokia rūšis , kurią tada galima žiemą būtų laikyti patalpoje?

Labai dėkui už Jūsų atsakymus ir patirtį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renant: 18 birželio 2006 - 19:04
QUOTE(renant @ 2006 06 18, 20:02)
Sveikos augalų mylėtojos,

labai reikia Jūsų patarimo. Gal žinosit.
mano balkonas yra į gatvės pusę, noriu jame pastatyti pora vazonų, su dekoratyviniais spygliuočiais, pvz. nedidelio ūgio tuja, eglute (na pvz. kaip kartais būna prie viešbučių). Tačiau kaip daryti su jomis žiema? Vazonas gali sutrūkti per šalčius, ar yra tokia rūšis , kurią tada galima žiemą būtų laikyti patalpoje?

Labai dėkui už Jūsų atsakymus ir patirtį.

nu ir galvą susukai, parašei skelbimo antraštėj: žiemą lauke, vasarą viduj blink.gif kol daėjo man kad apsirikai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Anandita @ 2006 06 18, 21:02)
nu ir galvą susukai, parašei skelbimo antraštėj: žiemą lauke, vasarą viduj  blink.gif  kol daėjo man kad apsirikai  blush2.gif


oi visai jau nestuke.gif smegenu edema lotuliukas.gif lotuliukas.gif
sorry
vasara lauke, ziema viduj
Atsakyti
manau, kad tokius augalus ir žiemą geriau palikti lauke - vistik jie yra laukiniai augalai, tai žiemą nuo sauso ir šilto kambarių oro gali "pavargti", nebent turėtum kokią šaltą ir ne visiškai tamsią patalpą, kur temperatūra suktųsi iki 5-10 laipsnių, kokį garažą su langučiu ar pan... o vazonų tikrai būna pirkti tokių, kurie atlaiko iki -40 laipsnių šalčio, tik jie brangoki...
čia mano nuomonė iš bendrų žinių apie augalus ir logikos diktuojami pamastymai, gal kas turės patarimų iš patirties ax.gif
va mintis šovė - pasikonsultuok kokioj Kikoj, juk jie kažkaip neišparduotus augalus per žiemą išlaiko, pasiskambink ir paklausk ką patartų g.gif
Atsakyti

Pas mane sėkmingai nykstukinė pušis ir puskiparisis peržiemojo balkone (net didieji šalčiai gi buvo). Tiesa, vazoną buvau pakėlusi nuo grindų ir apvyniojusi akyto polietileno plėvele (3 mm)(toks baltas, kur dedamas po laminuotom grindim).
http://public.fotki....ynai/pusis.html
Atsakyti
QUOTE(elos @ 2006 06 19, 16:32)
Pas mane sėkmingai nykstukinė pušis ir puskiparisis peržiemojo balkone (net didieji šalčiai gi buvo). Tiesa, vazoną buvau pakėlusi nuo grindų ir apvyniojusi akyto polietileno  plėvele (3 mm)(toks baltas, kur dedamas po laminuotom grindim).
http://public.fotki....ynai/pusis.html


Labai grazu wub.gif . Aciu!
Atsakyti
pas mane balkone sidabrine eglute (ishtemta ish shiltu namu tiesiai i shalti po kaledu) nenushalo perzhiema (buvo iki -18). Vazona laikiau irgi kiek pakelta nuo grindu, bet neizoliavus (jis, tiesa, didelis gana). Manau, izoliavus vazona ziemai gali laisvai palikt spygliuocius balkone (tik pasirupink, kad zeme nebutu labai shlapia).
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2006 07 03, 17:23)
pas mane balkone sidabrine eglute (ishtemta ish shiltu namu  tiesiai i shalti po kaledu) nenushalo perzhiema (buvo iki -18). Vazona laikiau irgi kiek pakelta nuo grindu, bet neizoliavus (jis, tiesa, didelis gana). Manau, izoliavus vazona ziemai gali laisvai palikt spygliuocius balkone (tik pasirupink, kad zeme nebutu labai shlapia).



aha dekui, o vazonas koks? keramikinis, molinis?
Atsakyti
QUOTE(renant @ 2006 07 03, 16:37)
aha dekui, o vazonas koks? keramikinis, molinis?


mano buvo plastikinis. Bet manau, ir molinis nesutruktu jei zeme nera pernelyg shlapia palikta g.gif .Tiesa sakant, pas mane balkone zhiemojo dar ir rozmarinas moliniam vazone...vazonui nieko, o rozmarinas nushalo, bet manau, todel, kad vazonas buvo aukshtas, siauras ir palyginus nedidelis ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
noreciau balkone auginti koki nors medeli, bet nezinau koks tiktu. Gyvenu aukstai, balkonas istiklintas, saule-visada buna nuo pietu iki pat vakaro. Kokie butu patarimai?
Kitas klausimas - kur galeciau nusipirkti dibtiniu geliu?

Aciu
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 02 05, 12:53)
Sveikos,
noreciau balkone auginti koki nors medeli, bet nezinau koks tiktu. Gyvenu aukstai, balkonas istiklintas, saule-visada buna nuo pietu iki pat vakaro. Kokie butu patarimai?
Kitas klausimas - kur galeciau nusipirkti dibtiniu geliu?

Aciu

jeigu kaunietė-tai urmo bazėj pilna dirbtinių gėlyčių smile.gif
Apie lauko augaliukus nieko nesusigaudau,nes esu kambarinių mėgėja wink.gif
Atsakyti
dirbtiniu geliu Vilniuje reikia...
Atsakyti