Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

QUOTE(Chippie @ 2010 06 22, 11:05)
o kaip tu ji dejai?? gerai tirpsta miltukai hidrolate? ir kiek dejai? koks poveikis ir tt




Dejau labai nedaug, ant peilio galiuko.Teko pavargti kol juos istirpinau, kita karta darant tirpinciau nedideliame kiekyje hidrolato, o paskui pilciau i didesni kieki. Labai gerai padrekina , jokiu serpetojimu, minkstute odele lieka. Bandziau ir su glicerinu, poveikis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 06 22, 10:13)
Ar galima naudoti gryną Nerolio eliksyrą, ar reikia skiesti?


jį gryną ir reikia naudoti, o kodėl galvoji apie skiedimą? ax.gif Taupumo ar kitais sumetimais? Gal KN jau jo yra?


oxidem, ir aš tada dėsiu jo į hidrolatus, kai tik gausiu iš Monicos drinks_cheers.gif Nes dabar visur likę mililitrais, tai neapsimoka žaisti. Pas mane irgi miltukai iš AZ. Neturėčiau aš jų, irgi želę pirkčiau cool.gif Miltukų gal pliusas, kad stovi ilgiau, bet į kokį gatavą kremą tai nepridėsi, nes galima jį tiesiog atskiesti tuo hialurono tirpalu ir sugadinti...
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 22, 11:19)
jį gryną ir reikia naudoti, o kodėl galvoji apie skiedimą?  ax.gif Taupumo ar kitais sumetimais? Gal KN jau jo yra?


Kadangi pirmą kartą jį įsigijau, tai sakau, gal reikia skiesti, čia aš pati taip sugalvojau smile.gif Jei reikia naudoti gryną, tai taip ir darysiu. Pirkau Via Naturalyje.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 22, 11:19)

oxidem, ir aš tada dėsiu jo į hidrolatus, kai tik gausiu iš Monicos  drinks_cheers.gif Nes dabar visur likę mililitrais, tai neapsimoka žaisti. Pas mane irgi miltukai iš AZ. Neturėčiau aš jų, irgi želę pirkčiau  cool.gif Miltukų gal pliusas, kad stovi ilgiau, bet į kokį gatavą kremą tai nepridėsi, nes galima jį tiesiog atskiesti tuo hialurono tirpalu ir sugadinti...


Tikrai bandykit patiks, as dejau i dumbliu hidrolata tai man dar ir pastangrino odele smile.gif
Atsakyti
Lyg ir prisivijau jus pagaliau:)
Ir mano oda po atostogu sukvailiojo, kazkokie spuogeliukai, spuogai suzele. Ir as jau issitraukiau AHA, nes saulutes pas mus nerasta, pagal jusu patarimus, imsiuosi ir gintaro miltuku. Vakar po AHA pasitepiau paturbintu avokadu aliejumi, bet matyt perturbinau, siek tiek perstejo (ilasinau Q10, soju protejinu ir pantenolio)
Papildyta:
QUOTE(Diva:) @ 2010 06 22, 11:37)
biggrin.gif

Aciu, pabandysiu. Bet gali buti, kad sergu psichologine besibaigiancio  tuso liga biggrin.gif , man psichologiskai ko gero norisi vis naujo ir naujo  doh.gif 
As nieko negundau, as tik klausiu  rolleyes.gif  biggrin.gif

as ilasinu i besibaigianti tusa 2-3 lasiukus spirito ir uzsuku. Tusas kaip naujas pasidaro
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 22 birželio 2010 - 11:11
QUOTE(ernesin @ 2010 06 22, 08:12)
Beje Etama, tas plaukų "serumas" kur prieš porą savaičių dariau labai tinka ir patinka plaukų galams sutepus iš vakaro einant miegot, arba bent valandą prieš plovimą mirksiukas.gif

Vis delto geras produktas thumbup.gif na as gal jau sia sav. pagaliau pasigaminsiu labiau vandenini, gal gautusi ir po plovimo pasitepti mirksiukas.gif o issiplauna lengvai? sukurem puikia kauke biggrin.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 06 22, 09:49)
wub.gif

O jums nesibaigia tos siuntos zalias lapas? As ko gero tik viena sugebu taip greitai isnaudoti tusus unsure.gif  , pamenu kadaise parasiau Pinigines vienoje is temu, kad tuso man uztenka menesiui- pusantro, tai buvau beveik isvyta ir apsaukta biggrin.gif - kaip visiska netaupuole ir aplamai ne i ta tema pataikiusi... Na, bet ir zalias lapas lygiai taip, man jau noretusi naujo  unsure.gif , jau toks sausokas, nors dar aisku  galima teptis...


Man tai nesibaigia zalio lapo tusas, nes as jo neturiu biggrin.gif bet visai noreciau pabandyti, nes dabar turiu "Laveros" tusa, patinka jis man, bet irgi kazkokia paranoja - bijau, kad tuoj tuoj baigsis, o as neturesiu kito tuso ir tada jau bus beda, nes nenueisi gi ir nenusipirksi bet kada unsure.gif O dar kai pagalvoju, kiek kartais is JAV prekes keliauja, tai is vis panika uzpuola blink.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 06 22, 11:04)

as ilasinu i besibaigianti tusa 2-3 lasiukus spirito ir uzsuku. Tusas kaip naujas pasidaro


reiks pabandyt g.gif o akiu negrauzia?
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2010 06 22, 12:56)
reiks pabandyt  g.gif o akiu negrauzia?

ne, negrauzia, visus tusus taip atnaujinu, 4 lasai degtines ar salic spirito, uzsuku, po 5 minuciu sepeteli prastumdau gerai ir kaip nauji:) cia ne as pati issigalvojau, isskaiciau toki patarima kazkur legaliai smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal esat bandziusios Bioturm priemones plaukams. Nusiziurejau drekinancia priemone su lotosu smile.gif aciu
Atsakyti
Ech, nuotaika nedarbinga, gerai, kad nors SM forume galima pasėdėti ax.gif

Po ilgesnio naudojimo pagirsiu savos gamybos plaukų balzamą pagal Dadygirl įdėtą receptą - labai esu juo patenkinta, jau kaip rašiau, priduoda plaukams slidumo, drėkina juos, neriebina, tikrai geriausias iš visų thumbup.gif
Vėl įdedu receptą jei klausinėsit:
"Radau kondic recepta sausiems plaukams, gal dar kam bus idomu.. as tai jau visai svajoju gaminti
7% BTMS
.5% preservative
2% silk
2% panthenol
6% oils - sea buckthorn, camellia, and jojoba
2% cetyl alcohol
2% glycerin
2% dimethicone (sita gal reiktu kuo pakeisti, bandant isvengti silikonu)
1% EO
water to 100%
Behentrimonium Methosulphate (is rapsu aliejaus)
EO - taip, eteriniai"

Pradėjau naudoti DG levandų muilas - nuostabus kaip ir visi wub.gif Labai gražus jis man, taip norisi šalia jo dar levandų puokštę pasimerkti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2010 06 22, 14:46)
Pradėjau naudoti DG levandų muilas - nuostabus kaip ir visi  wub.gif  Labai gražus jis man, taip norisi šalia jo dar levandų puokštę pasimerkti  wub.gif

Aš irgi neseniai pradėjau naudoti, ir man labai patinka ir skaniai kvepia, o va MB, nusiprausus su juo, pusę dienos persekiojo pelėsių kvapas, tik jis niekaip nesuprato nuo ko, kol galų gale išsiaiškino, kad nuo levandų. Na, kūku jam, ne kitaip. fool.gif doh.gif
Atsakyti