Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 66

user posted image

65-ąją mūsų prikalbėtą temą galima rasti čia smile.gif

kartu su pastarąja tema Supermamose prirašėme apie 38,87 tūkst. postų friends.gif

esminė informacija trumpai:

Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:

* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone (-cone = silikonai)
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben (ir kitų parabenų)
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

kiek plačiau apie kai kurias - čia smile.gif

sąrašas nėra baigtinis! Kas neaišku, ieškome įvairiuose interneto šaltiniuose. Jei nerandame ar nesame tikros tuo, ką randame, klausiame ir tikslinamės temoje wink.gif

taip turi atrodyti ekologiškos ir natūralios kosmetikos sertifikatai:

BDIH user posted image bei
Ecocert user posted image

čia galima atsisiųsti sertifikavimo standartų palyginimą. Renkantis kosmetikos produktą verta atminti, kad sertifikatas nėra "šventa karvė" ir kad jis leidžia įvairių išimčių. Vis dėlto jie tikrai palengvina pasirinkimo procesą mirksiukas.gif


user posted image

Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarma (Madara, Plante System, Acorelle, La Claree, sertifikuoti Dr. Scheller produktai)
* Droge (Alterra, rusiškas molis)
* KristiAna (Pure Altitude - sertifikuota linija)

Prekybos taškai Vilniuje:
* "Nimfali", PC Mada, PC Panorama (Senteurs du Sud, Feniqia, Lauralep, Ciel d'Azur, Phyt-inov, Druide, Emeraude)
* "Žalia Žalia", Stepono g. 6 (Dr.Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi, Argital). Taipogi čia dirba tik natūralią kosmetiką naudojanti kosmetologė ir masažistė Elytė wub.gif
* "Bio pasaulis", PC VCUP, PC Panorama (Logona, Sante, Florame, Madara)
* "Eko studija", PC VCUP (ECO, Sophyto, Bentley Organic)
* "Holos", Užupio g. 4, V.Gerulaičio 1, "Alfa" verslo centras (Weleda, Urtekram)
* "Baroca", Šv.Mykolo 14 (GamArde, GoodKaarma, Marius Fabre)
* "Sveiki produktai" (Aubrey Organics, Essential Care)
*"Grožio alėja" Mados, PC Gedimino 9 - Vokiečių vaistinėje (Dr.Hauschka, Argital, Pure)
*"Bioteka" Klaipėdos g.3, Vilnius (Jāsön, BioExclusive, John Masters Organics)
* Saluks vaistinė PC Ozas (Weleda, Oaskin, Natura Siberica)

Kvapų namai:
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Čiurlionio g. 4; kosmetikos cechas "Balneum Mariae" Šeimyniškių g. 3a
Kvapų namų produkcija Vilniuje prekiauja jogos centras „Savitri“ Augustijonų g. 2-3; „Idzumi“ Sporto g. 12; „Žalia-žalia“ Šv. Stepono g. 6;
* Kaune: „Agnum centras“;
* Klaipėdoje: "Bioeco", Šaltkalvių 3 (prie "Friedricho pasažo"), tel. 860016655, 846 214222;
* Juodkrantėje: vaistinėje tel. 860028173;
* Alytuje: kosmetologijos centras „Svaja“ tel. 860028173
* Šiauliuose: tel. 861613300.

Užsisakome internetu:

*Vokietijos internetinės parduotuvės:
*"Natractiv"
*"Biologisch24"
*Violey
*Ebay parduotuvėlė

*Didžiosios Britanijos parduotuvės:
*"Lovelula"
*"Akamuti"
*"Akoma Skin Care"
*"Materia Aromatica"

*Lenkijos parduotuvė:
*"Biolander"

*Prancūzijos parduotuvė:
*"Aroma-Zone"

Lietuvoje:
*"Biolinija"
*"Dvi širdys"
*"Ekolinija"
*"Damodara"
*"AromaNatural", jos šeimininkė - mūsų Monica thumbup.gif
*"Naturata" (Akamuti, Moom depiliacinės priemonės)
*"Naturtheca" (Florame, Pure Pai, Dr.Organic)
*kosmetikos yra "Rojaus sode"
*"Nikovita"
*"Eko jums"

Grožio procedūros:

*ŽaliaŽalia (Vilnius, Stepono 6) kosmetologė Elytė atlieka veido valymo procedūras, įvairius masažus
* Mezzanine (Vilnius, Pilies 6-6) - procedūros, masažai su Dr.Alkaitis kosmetika
* Okeanija (Vilnius, M.Marcinkevičiaus g. 1 / Baltupio g. 171) - procedūros su Equavie kosmetika

Mūsų blogas yra ČIA su atsiliepimais apie įvairių gamintojų siūlomas priemones, receptais - konkreti informacija be paplepėjimų. Jo šeimininkė bryyla 4u.gif Virtualių mūsų "kelionių" traukinių^, skirtų teisingos kosmetikos atsargų papildymui, tvarkaraščiai dedami šičia cool.gif

^informacija apie nesąžiningas nares dalinamės, todėl tokios neabejokite - tikrai liksite pastebėtos mirksiukas.gif

svarbiausi sutrumpinimai: eteriniai aliejai - EA, Kvapų namai - KN, AromaNatural - AN, Aroma Zone - AZ, Daddygirl arba DG muilai mirksiukas.gif OP reiškia ožkų pieną bigsmile.gif

temoje kalbame ir apie savo gamybinius eksperimentus. Kadangi dauguma narių gamyboje jau yra pažengusios, bendriausiam supratimui apie esminius kremų gamybos principus kviečiame pirmiausiai pasiskaityti čia štai čia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 22 birželio 2010 - 10:06
Satura, kaip vasariška wub.gif

Klausykit, o ar būna pirkti dar kokių tušų be dėkliukų taip kaip Elysambre, jo pačio kartoti kaip ir nenorėčiau bet taip gaila to gražaus dėkliuko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 22, 09:28)
Nu va, kažkam sterilumas ne privalumas o trūkumas biggrin.gif


man ten pritrūko jaukumo ir patyrimo (masažą dariusi mergina buvo l.jauna). Kadangi tai buvo MB dovana, paprašiau, kad jeigu kitą kartą norėtų ką nors panašaus padovanoti, geriau norėčiau pabūti Elytės rankose blush2.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 06 22, 09:43)
Satura, kaip vasariška wub.gif

Klausykit, o ar būna pirkti dar kokių tušų be dėkliukų taip kaip Elysambre, jo pačio kartoti kaip ir nenorėčiau bet taip gaila to gražaus dėkliuko ax.gif


bent paveiksliukuose į vasarą pažiūrėkim biggrin.gif

man ir Elysambre refill'as tame dėkliuke patikimai neprisisukdavo, tai net neįsivaizduoju, kaip su kitais refill'ais pavyktų dydžius sutaikyti g.gif
Atsakyti
wub.gif

O jums nesibaigia tos siuntos zalias lapas? As ko gero tik viena sugebu taip greitai isnaudoti tusus unsure.gif , pamenu kadaise parasiau Pinigines vienoje is temu, kad tuso man uztenka menesiui- pusantro, tai buvau beveik isvyta ir apsaukta biggrin.gif - kaip visiska netaupuole ir aplamai ne i ta tema pataikiusi... Na, bet ir zalias lapas lygiai taip, man jau noretusi naujo unsure.gif , jau toks sausokas, nors dar aisku galima teptis...
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 06 22, 10:49)
O jums nesibaigia tos siuntos zalias lapas? As ko gero tik viena sugebu taip greitai isnaudoti tusus unsure.gif  , pamenu kadaise parasiau Pinigines vienoje is temu, kad tuso man uztenka menesiui- pusantro, tai buvau beveik isvyta ir apsaukta biggrin.gif - kaip visiska netaupuole ir aplamai ne i ta tema pataikiusi... Na, bet ir zalias lapas lygiai taip, man jau noretusi naujo  unsure.gif , jau toks sausokas, nors dar aisku  galima teptis...

Pas tave turbūt blakstienos kilometrinės, jeigu sugebi išnaudoti tušą per mėnesį biggrin.gif
O gal papraščiausiai sudžiūna tie tušai, kad taip greit baigiasi? Dėl lapo negaliu nieko pasakyt, bet Hauschkos tušą naudoju jau antrą mėnesį, tai vis dar kaip naujas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 22 birželio 2010 - 09:57
Sveikos merginos,
jau isbandziau hialurono rugsti i hidrolata deti, man patiko, labai gerai pagrekina veiduka. Tik vienas minusas, kad kemsa purkstuka. Hialuronas is AZ.
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 06 21, 21:27)
Kokį parekomenduotumėt? blush2.gif

Mano oda sausa/normali tai kolkas naudoju Argital su ylang ir esu patenkinta. Nelabai dar turiu patirties su veido kremais, tai nelabai ką parekomenduosiu blush2.gif Pasakyk savo odos tipą ir tada forumietės, kurių oda tokia, pasakys kokius kremus naudoja, bus lengviau atsirinkti smile.gif Va, man dar NeoBio kremo mėginukas jautriai odai patiko ax.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 06 22, 05:39)
Aš planuoju šį įsigyti, tai galėsiu parašyti atsiliepimus, susigundžiau kažkurios pagyrimais jam smile.gif Dabar kaip tik gera nuolaida jam good.gif

Labai lauksiu atsiliepimų smile.gif

Satura, koks vasariškas paveikslėlis wub.gif

Apie kenksmingas medžiagas dar čia parašyta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oxidem @ 2010 06 22, 10:58)
Sveikos merginos,
jau isbandziau hialurono rugsti i hidrolata deti, man patiko, labai gerai pagrekina veiduka. Tik vienas minusas, kad kemsa purkstuka. Hialuronas is AZ.



o kaip tu ji dejai?? gerai tirpsta miltukai hidrolate? ir kiek dejai? koks poveikis ir tt

viska noriu zinoti blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 06 22, 10:57)
Pas tave turbūt blakstienos kilometrinės, jeigu sugebi išnaudoti tušą per mėnesį biggrin.gif
O gal papraščiausiai sudžiūna tie tušai, kad taip greit baigiasi? Dėl lapo negaliu nieko pasakyt, bet Hauschkos tušą naudoju jau antrą mėnesį, tai vis dar kaip naujas ax.gif

Nei blakstienos kilometrines, nei sudziusta , nu man jau norisi naujo, man jau skyscio mazokai..Sakau, kad apsaukta del to visada biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 22 birželio 2010 - 10:06
QUOTE(Diva:) @ 2010 06 22, 11:05)
Sakau, kad apsaukta del to visada biggrin.gif

Teisingai, nėr čia ko pirkinėt kas mėnesį naujus tušus ir gundyt, kai forumietės per vargus vos subaigia vieną per 6 mėn laugh.gif

O šiaip, dar gali pamėginti po šiltu vandeniu prieš naudojimą palaikyt, jeigu netingi, mano draugė taip daro, tai suskystėja neblogai. Kažkiek gal prasiilginsi naudojimą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 22 birželio 2010 - 10:21
QUOTE(oxidem @ 2010 06 22, 09:58)
Tik vienas minusas, kad kemsa purkstuka. Hialuronas is AZ.


o gerai ištirpo? Kaip tirpinai? Šildei hidrolatą ar šiaip maišei? 4u.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 06 22, 10:01)
Apie kenksmingas medžiagas dar čia parašyta  ax.gif


spėjau įdėti karsta.gif Ačiū 4u.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 06 22, 10:05)
man jau norisi naujo, man jau skyscio mazokai..


Hauschka man šiuo aspektu patikimiausia ir ekonomiškiausia - ilgai užtenka, ilgai nedžiūsta, gražiai dažo. Kai jau ėjo į pabaigą Elysambre, tai sena Hauschka, naudota prieš Elysambre, vis dar pasidažydavau neblogai cool.gif
Atsakyti
Ar galima naudoti gryną Nerolio eliksyrą, ar reikia skiesti?
Atsakyti