Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynu planavimas 2010

QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 07 02, 16:24)

.....

Išsakiau savo nuomonę, prašau nepykite kam atrodo kitaip.



as pritariu.. drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(Slapux @ 2010 07 02, 18:12)
Peržiūrėjau visas turimas nuotraukas - skraistė arba pas mamą, arba ant stalelio, arba jos išvis nėra  ax.gif Jei krikštukas verkšlena ir persikrausto pas mamą ant rankų - tada skraistė nukeliauja krikštatėviams  ax.gif Manau geriausia atsiklaust kunigėlio, kaip toje bažnyčioje priimta  ax.gif

Peržiūrėjau ir aš sūnaus Krikštynų nuotraukas smile.gif Skraistę nuo pat ceremonijos pradžios laikė Krikšto mama, o po patepimo uždėjo krikštukui smile.gif
Atsakyti
Arti Širdies, ne taip supratai, mes abi būsim krikšto mamos, nes krikštysim jos sesers vaikus. Aš tik brolienė joms. Tad pakeisti jos negaliu.
Ai, jau kažkaip ramiau reaguoju- perdegiau matyt: tegu neskambina, tegu nieko nedaro- aš darysiu tai ką paruošus ir taškas. Kaip supratau iš jos kalbos ruošiasi ji pagal mano duodą scenarijų, bet tyli, nieko nesako. Kartais taip norisi moteriškai pasitarti, bet lieku viena. Gerai, kad vyras palaiko, o tai visai prapulčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 07 02, 18:39)
Arti Širdies, ne taip supratai, mes abi būsim krikšto mamos, nes krikštysim jos sesers vaikus. Aš tik brolienė joms. Tad pakeisti jos negaliu.


Tai tuo labiau neisparink- jei mamai gerai tau turi būt vienodai mirksiukas.gif
Tu krikštysi savo vaiką, ji-savo. Tad visai nesijaudink. Kalbėk nuo savęs, apie savo vaiką, o ji nuo saves.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ruošiamės ir mes dvigubom krikštynom karsta.gif mes krikštysim MB sesers vaiką kuriam bus 5 metai, o jie krikštys mūsų mergyte kuriai 1,5 metukų. Kiek suprantu jau tokiam vyrukui krikšto skraistės nereikia, tik šviesūs rūbai turi būti g.gif aš savo dukrytei nunėriau suknute, o ana mama pasirūpins savo vaiko rūbais. Iš jūsųtemos jau atsirinkau pasižadėjumus krikštatėviams, tik reikia gražiai apipavidalinti, saldainių noriu su vaikučių foto, bet ir nežinau dar kaip pasidaryti doh.gif turiu krikštadėžes abiems, metrikus, muiliukus su foto ir vardais. Dar norėčiau žvakės su vardais ir data, bet data paaiškės tik tada kai anie tėvai iš užsienio grįš doh.gif tada gali tekti ateinanty savaitgalį po jų grįžimo krikštyti doh.gif tai neaišku kada ar liepos 17 ar 24 d bus krikštynos doh.gif nieko negali sutarti nei su fotografu nei dėl torto tiksliai ka pasakyti, viskas bus paskubomis doh.gif ir truputį kvaila, nežinau, aš noriu visko, kad būtų ir vaikui ir man šventė, o aniems svarbu kad būtų pakrikštytas, nes ir taip jau didelis.Tai nežinau ar čia daug ruoštis, ar nesiruošti, ar už abu vaikus kalbeti ar tik už krikštasūnį, bet nesinori kad maniškė būtų nuskriausta, nu žodžiu...suku galva...
Atsakyti
Oho, kaip sudėtinga, Dagma doh.gif Aš asmeniškai stengčiausi už abu: kaip krikštamotė lyg ir privalu, o ir savo gi neskriausi. Gal bandyk suderinti viską g.gif
Arti Širdies, nesiparinu jau. Jau nebe schmoll.gif Bus kaip bus.
Atsakyti
gal kas galetu pagelbeti su sampano etiketem, noreciau su nuotraukyte pasidaryti wub.gif
Atsakyti
Na va, ryt ir musu laukia didzioji diena... blush2.gif Kazkodel labai jaudinuosi, bijau, kad nepadarysiu visko, ka suplanavusi... unsure.gif arba kad kazkas nepavyks unsure.gif . Po sventes parasysiu ispudzius mirksiukas.gif . Kieno taip pat laukia ryt vaikiuku krikstynos, linkiu sekmes ir grazios sventes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 07 02, 18:45)
Oho, kaip sudėtinga, Dagma doh.gif  Aš asmeniškai stengčiausi už abu: kaip krikštamotė lyg ir privalu, o ir savo gi neskriausi. Gal bandyk suderinti viską g.gif

bet matai kad du kartus ta patį kartoti ir sudėtinga ir svečiams neįdomu, nežinau kaip čia viska reikės suderinti g.gif šiaip mastau kad kviečiant dar prašysim kad svečiai bent nuo šeimos atsineštų po helio baliona, kviesim į bažnyčia, o po bažnyčios juos su linkėjimais paleisim į ora ax.gif

Geros ryt šventės kas krikštysitės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagma: 02 liepos 2010 - 21:18
QUOTE(Daluze 2 @ 2010 07 02, 12:30)
Ir dar pasisakysiu krikštamočių tema...


visiskai palaikau jusu nuomone


QUOTE(juratata @ 2010 07 02, 13:04)
Sveikos. pradedu ir as jau galvoti apie sunelio krikstynas.
didziausia dilema dabar del maisto. kazkaip labai nenoriu as jo gaminti... mastau apie uzsakyma i namus.. ar kas susidure su tuo? kokios kainos? kur uzsakyti galima butu?


juratata, malonu cia tave matyti wub.gif kaip tik siandiena apie tave pagalvojau,kaip tau sekasi wub.gif

kas del maisto inamus, mes vestuves sventeme kaune, kauno mariose garlaivyje, tai mums maista pristate kavine Sauda (Garliavoje atrodo jie randasi, niu nelabai as kauna zinau blush2.gif ) tai kainos super ju. i kaina iejo net 3 padavejai bigsmile.gif o uz maista neskaitant alkoholio ir torto vestuvinio isejo po 35 lt blink.gif doh.gif bet zinok kokiame lygyje viskas buvo padaryta thumbup.gif as buvau nustebusi thumbup.gif tokio lygio niekas nepasiule daugiau, nei kur uz 100 lt zmogui buvo paskaiciave. o feriausiai poniute viena kuri tik nuo 80 lt ruostu, kuri Cicinui kazkoki baliu ruose lotuliukas.gif tai is vis , sako as savo staltiesiu i laiva neduosiu, nebent uz papildoma mokesti blink.gif
o Sauda viska ir staltieses ir indus ir net puoksteles wub.gif likau labai labai patenkinta jais. maisto daug, liko net doh.gif
Papildyta:
biggrin.gif P.S. Vestuves musu buvo pries 4 metus biggrin.gif taip kad kainos tada ir dabar skiriasi.

bet pabandyk, juos susirasti, manau nenusivilsi.
maistas skanus buvo.

Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 07 02, 17:24)
Cituoju:
Krikšto sakramento svarba yra didi: juo atleidžiama gimtoji nuodėmė, vaikas tampa
Katalikų bažnyčios nariu, priimdamas visą katalikų dorovės, moralės ir tikėjimo
tiesų mokymą. Su krikštu vaikas įvedamas į žmogaus amžinąjį gyvenimą.
Krikštatėviais kviestini praktikuojantys krikščionys. Krikštatėviai – tai vaiko tėvai tikėjime ir krikščioniško gyvenimo liudininkai. Jų pareiga yra vaiką globoti ir dvasiškai auklėti, padėti žengti krikščioniškojo gyvenimo keliu. Krikštą priimti gali kiekvienas dar nepakrikštytas žmogus (kūdikio vardu šį norą pareiškia tie, kurie įsipareigoja jį auklėti krikščioniškai).

Kažkaip nematau apie pramogų organizavimą ne žodžio  g.gif
merginos, nepaveskime Krikštynų tiesiog pramoga/spektakliu ir pan.
ruošdamiesi šiai Šventei pamirštate jos tikslą ir susikoncentruojate ties nereikšmingais dalykais.
Dalyvavau dviejuose krikštynuose ir nebuvo ten tų dirbtinų SM'iškų tradicijų, laikraštukų ir pan. Tačiau jos buvo linksmos, nuoširdžios ir paprastos. Nebuvo įtampos kad kažkas kažko nepasakė ar pamiršo padaryt ir nutolo nuo scenarijaus.
Pats žodis Krikštynų scenarijus jau kažkas dirbtino.

Jei man įteiktų scenarijų manau kad įsižeisčiau. Kviečia būt Krikšto mama ar pramogų organizatore...?

Išsakiau savo nuomonę, prašau nepykite kam atrodo kitaip.




drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dole*: 02 liepos 2010 - 22:03
galim pagelbet krikstynu rupesciuos smile.gif
www.zenkliukas.com
Atsakyti