Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(jonceponce @ 2010 07 02, 23:42)
o ar ekologiskos darzoves su sertifikatu, kur turgelyje parduodamos IS TIKRO saugios ir grynos?
nepyk, bet ieskai smegenu toje vietoje, kur ju nera.


aha drinks_cheers.gif

QUOTE(bonza @ 2010 07 03, 08:17)
o merginos nezinot, ar Monika taiko SM narems kokia nuolaidele  blush2.gif  uzsakyma tai jau padariau  blush2.gif


kad pas ją ir taip pigiau 4u.gif

čia irgi dedu pipirmėčių-lazdynų riešutų aliejaus lengvą losjoną veidui smile.gif Maloni tekstūra, skaniai kvepia, likau pati savim labai patenkinta, kas retai būna, nes norisi vis kažko geriau tongue.gif Man patinka, kad jis palieka odą matinę thumbup.gif

user posted image user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 03, 10:30)
aha  drinks_cheers.gif
kad pas ją ir taip pigiau  4u.gif

čia irgi dedu pipirmėčių-lazdynų riešutų aliejaus lengvą losjoną veidui smile.gif Maloni tekstūra, skaniai kvepia, likau pati savim labai patenkinta, kas retai būna, nes norisi vis kažko geriau tongue.gif Man patinka, kad jis palieka odą matinę  thumbup.gif

user posted image  user posted image

user posted image

kaip fainai atrodo, o koks receptukas? kokiai odai tinka?
Atsakyti
Kiek galioja hidrolatas (slamuciu)? smile.gif siandien gavau, turis 50 ml.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 07 03, 13:51)
Kiek galioja hidrolatas (slamuciu)? smile.gif siandien gavau, turis 50 ml.

ant etiketes raso cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jonceponce @ 2010 07 03, 00:42)
o ar ekologiskos darzoves su sertifikatu, kur turgelyje parduodamos IS TIKRO saugios ir grynos?
nepyk, bet ieskai smegenu toje vietoje, kur ju nera.



Nematau nieko keisto, kad žmogus turi savus kriterijus. O dėl tų dumblių man irgi labai įdomu ką Monika pasakys.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gavau siuntinuką ir esu labai patenkinta. Ačiū Monikai. mirksiukas.gif
Rašoma, kad ksantanas yra ir emulsiklis ir į gelį galima įdėti aliejaus. Kiek proc. jo galima įdėti? Ir ar gėlių vaškas gali būti emulsiklis? Kiek jo tada dėti? Kiek ir emuls. vaško?

Dar dėl tų hidrolatų. Pažiūrėjau prieš pusmetį pirktą jazminų hidrolatą - visai kaip naujas. Laikiau spintelėje, vėsiai, su kamšteliu, buvau atsukusi tik kelis kart. smile.gif


Beje, nelabai suprantu, kaip iš kinrožių pasidaryti skaistalus? Kaip ją susmulkinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evut: 03 liepos 2010 - 15:24
QUOTE(Satura @ 2010 07 03, 10:30)
aha  drinks_cheers.gif
kad pas ją ir taip pigiau  4u.gif

čia irgi dedu pipirmėčių-lazdynų riešutų aliejaus lengvą losjoną veidui smile.gif Maloni tekstūra, skaniai kvepia, likau pati savim labai patenkinta, kas retai būna, nes norisi vis kažko geriau tongue.gif Man patinka, kad jis palieka odą matinę  thumbup.gif

user posted image  user posted image

user posted image

Super, o ir buteliukas matosi patogus wub.gif Kur tokį įsigijai ir koks kremuko receptas mirksiukas.gif Gal žinai kas tą matiškumą įtakoja? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 07 03, 12:39)
kaip fainai atrodo, o koks receptukas? kokiai odai tinka?


ačiū 4u.gif Čia riebiai-mišriai drinks_cheers.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 07 03, 17:44)
Super, o ir buteliukas matosi patogus wub.gif Kur tokį įsigijai ir koks kremuko receptas mirksiukas.gif Gal žinai kas tą matiškumą įtakoja? bigsmile.gif


buteliuką panašų pas prancūzus mačiau, o čia 30 ml buteliukas nuo dieninio Suki losjono - nemečiau, o išploviau, išdžiovinau ir panaudojau bigsmile.gif

beje, pas Monicą fainų rausvų buteliukų yra - po 30 ml, o roll'onai - po 10 ml. Labai gražūs, tik į parduotuvę neįkelti wink.gif

receptas: 30 proc. lazdynų riešutų aliejaus, 70 proc. pipirmėčių hidrolato, maksimumas hialurono, ant degtuko galo bičių pienelio, chlorofilo paspalvinimui (galėjau dėti daugiau, nes kai susiemulsino ir masė pabalo, tai ir spalva gavosi vos matoma), ekokonservantas ir pipirmėčių EA pora lašų, GSE. Tirštintas su Monicos emulsiniu vašku, o skystoji dalis prieš sujungimą tirštinta guaro guma. Maniau, kad gausis lengvas kremas nuo sutirštinto hidrolato, tai taip ir buvo, kol neįpyliau GSE - nuo jo pasileido visa masė, virto losjonu smile.gif

ernesin, matiškumą tikriausiai suteikia lazdynų riešutų aliejus, nes jis reguliuoja riebią odą, o pipirmėtės vėsina, gaivina, atpalaiduoja. Vistik jaučiu, kad drėgmės tas kremas duoda - jausmas nuo jo panašus kaip nuo drėkinančios Laveros kaukės veidui (pamiršau pavadinimą). Ir padauginti jo sunku, nes jis toks "vandeninis", aliejaus jame mažai smile.gif


pasibėdavosiu ir kartu pasidžiaugsiu. Šeštadienį traumą apturėjau - beplaunant mašiną pašvietė saulė į akis, neapskaičiavau atstumo ir taip žiebiau į viršutinį durelių kampą skruostu prie pat paakio, kad net kojos sulinko...

kol vėsinausi iš šaldytuvo ištrauktu hidrolato buteliuku, prisiminiau, kad mamai to kreminio sviestmedžio į indelį pridėjau pabandymui, o temose panos (nepamenu nikų, bet iki žemės jums visoms ačiū wub.gif ) rašė, kad sviestmedis neleidžia mėlynėms atsirasti. Kadangi pačios rankos buvo kaip mechaniko, MB sviestmedžio negailėdamas pakabino ir patepė skruostą, truputį ir per tą ploną odą perbraukė.

kažkaip negalvojau tuo metu apie tai, kad kažkas kažką užkimšti gali ir pan., bijojau mėlynės ir tinimo unsure.gif

rezultatas: mėlynės ir su žiburiu nerasi, tinimo nebuvo, tik lengvas paburkimas, kurį mačiau tik aš viena, o iš pėdsakų, tai dabar gyja tik paties sumušimo vietoje centrinė kirtimo vieta, kuri atrodo kaip rausva dėmelė thumbup.gif

žodžiu, atsiprašau sviestmedžio, traukiu jį į must have sąrašą cool.gif Tiesa, ir niekas ten nuo jo neužsikimšo tongue.gif Bus man burnoti, kad nepatinka tongue.gif Tiesa, šito kvapas bent patinka - kakavinis wink.gif

ačiū, eglute82, dabar tai laiminga, kad nereikia maskuoklių ieškoti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 04 liepos 2010 - 19:20
QUOTE(krepsyte @ 2010 06 30, 07:39)
Labas rytas merginos, atėjau paklausti jūsų patarimo. Vakar dariausi paakių kremą 9 ml t.y. 60 proc. vandens fazė (aloe sultys, rožių vanduo ir rugiagėlių hidrolatas) ir 6 ml t.y. 40 proc. aliejus (avokadų). Dėjau apie 1,25 ml emulsinio vaško. Viskas iš pradžių išsimaišė gerai ir pasidarė kremo konsistencijos, jau supylus į indelį pradėjo atsiskirinėti aliejus. Ir kuo daugiau maišiau, tuo daugiau skyrėsi. Kas ir kodėl galėjo atsitikti?  g.gif Ir ar galima pataisyti tokį kremą?

Man irgi taip buvo, tai kai tik pradėjo atsiskyrinėt fazės, padėjau tą indelį į šoną ramybėje, o kai viskas atvėso, pamaišiau truputį ir viskas kuo puikiausiai išsimaišė, dabar geras kremas smile.gif

QUOTE(Satura @ 2010 07 03, 10:30)

Sveikinu su geru produktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 07 06, 17:07)
Man irgi taip buvo, tai kai tik pradėjo atsiskyrinėt fazės, padėjau tą indelį į šoną ramybėje, o kai viskas atvėso, pamaišiau truputį ir viskas kuo puikiausiai išsimaišė, dabar geras kremas smile.gif


Kad būčiau apie tai pagalvojusi... g.gif Dabar tai praėję keletas dienų ir atrodo toliau dar šiek tiek atsiskirinėja. O jeigu dar iš naujo pašildyčiau, kas gautųsi? g.gif
Atsakyti
ačiū už palinkėjimus 4u.gif Padariau dviejų dienų pertrauką (nebuvo nei į ką sviestmedžio įsidėti, nei kaip vežtis), tai skruostas nuo sumušimo vos pagelto biggrin.gif Bet tiek, kad pati net nemačiau, MB pasakė įsižiūrėjęs iš arti g.gif Grįžusi į namus vis patepu, tegu gyja. Nors įvertinus tai, kaip galėjau veidą "nusispalvinti" iš vidaus, tai esu labai patenkinta bigsmile.gif


QUOTE(krepsyte @ 2010 07 07, 06:45)
O jeigu dar iš naujo pašildyčiau, kas gautųsi? g.gif


sakyčiau, šildant dar kokį grūdelį ar porą emulsinio vaško būtų galima įmesti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brainwave @ 2010 07 02, 21:17)
sveiki, gal galit pakonsultuoti del dumbiu.  .. Skaiciau, kad jie labai sugeria svina ir kitus sunkiuosius kenksmingus metalus, o AN juos pardavineja, o ar jie kaip nors patikrinti?  Ar tik pasitikima tiekeju teikiamais sertifikatais?

ne, papildomai dumbliai netiktrinti. Jie yra skirti išoriniam naudojimui, ir jei atvirai, man nekilo abejonių, kad galėtų būti kažkokie kenksmingi g.gif Tiekėjas pateikia detalią chem. dumblių analizę (galiu meilu atsiųsti), ir kadangi jis turi daug stambių pirkėjų, nesuabejojau jo tyrimų patikimumu, juk vardą galima greitai prarasti cool.gif Jūsų klausimas vertas dėmesio. Pabandysiu išsiaiškinti, kur Lt galima ištirti.
Visgi čia parašysiu, matyt nemažai kam bus įdomu. Spirulinoje, kuri labiausiai jį kaupia, yra 1,155 mg/kg švino, kai pagal Europos komisijos reglamentą maisto papilduose gali būti iki 3mg/kg.

Evut,
kinrožes reikėtų sumalti kavamale.
Gėlių vašką galima derinti su emuls.Keisčiau gal kokį 10-15 proc. emuls vaško.
Į gelį su ksbntanu dedu min. aliejaus-kelis procentus. Dėkit minimaliai, jei trūks, dar įdėsit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 07 liepos 2010 - 10:43
Pagaliau priėjau prie dezodoranto gamybos.
Dėsiu alūną, farnesolą ir citrinų esterį.

Galiu panaudoti paprastą vandenį iš čiaupo ar reik kokio geresnio?
Atsakyti