Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

user posted image

64-ąją mūsų prikalbėtą temą galima rasti čia

esminė informacija:

Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:

* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone (-cone = silikonai)
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

sąrašas nėra baigtinis! Kas neaišku, ieškome įvairiuose interneto šaltiniuose. Jei nerandame ar nesame tikros tuo, ką randame, klausiame ir tikslinamės temoje wink.gif

taip turi atrodyti ekologiškos ir natūralios kosmetikos sertifikatai:

BDIH user posted image bei
Ecocert user posted image

čia galima atsisiųsti sertifikavimo standartų palyginimą. Renkantis kosmetikos produktą verta atminti, kad sertifikatas nėra "šventa karvė" ir kad jis leidžia įvairių išimčių. Vis dėlto jie tikrai palengvina pasirinkimo procesą mirksiukas.gif

Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarma (Madara, Plante System, Acorelle, La Claree, sertifikuoti Dr. Scheller produktai)
* Droge (Alterra, rusiškas molis)
* KristiAna (Pure Altitude - sertifikuota linija)

Prekybos taškai Vilniuje:
* "Nimfali", PC Mada, PC Panorama (Senteurs du Sud, Feniqia, Lauralep, Ciel d'Azur, Phyt-inov, Druide, Emeraude)
* "Žalia Žalia", Stepono g. 6 (Dr.Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi, Argital). Taipogi čia dirba tik natūralią kosmetiką naudojanti kosmetologė ir masažistė Elytė wub.gif
* "Bio pasaulis", PC VCUP, PC Panorama (Logona, Sante, Florame, Madara)
* "Eko studija", PC VCUP (ECO, Sophyto, Bentley Organic)
* "Holos", Užupio g. 4, V.Gerulaičio 1, "Alfa" verslo centras (Weleda, Urtekram)
* "Baroca", Šv.Mykolo 14 (GamArde, GoodKaarma, Marius Fabre)
* "Sveiki produktai" (Aubrey Organics, Essential Care)
*"Grožio alėja" Mados, PC Gedimino 9 - Vokiečių vaistinėje (Dr.Hauschka, Argital, Pure)
*"Bioteka" Klaipėdos g.3, Vilnius (Jāsön, BioExclusive, John Masters Organics)
* Saluks vaistinė PC Ozas (Weleda, Oaskin, Natura Siberica)

Kvapų namai:
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Čiurlionio g. 4; kosmetikos cechas "Balneum Mariae" Šeimyniškių g. 3a
Kvapų namų produkcija Vilniuje prekiauja jogos centras „Savitri“ Augustijonų g. 2-3; „Idzumi“ Sporto g. 12; „Žalia-žalia“ Šv. Stepono g. 6;
* Kaune: „Agnum centras“;
* Klaipėdoje: "Bioeco", Šaltkalvių 3 (prie "Friedricho pasažo"), tel. 860016655, 846 214222;
* Juodkrantėje: vaistinėje tel. 860028173;
* Alytuje: kosmetologijos centras „Svaja“ tel. 860028173
* Šiauliuose: tel. 861613300.

Užsisakome internetu:

*Vokietijos internetinės parduotuvės:
*"Natractiv"
*"Biologisch24"
*Violey
*Ebay parduotuvėlė

*Didžiosios Britanijos parduotuvės:
*"Lovelula"
*"Akamuti"
*"Akoma Skin Care"
*"Materia Aromatica"

*Lenkijos parduotuvė:
*"Biolander"

*Prancūzijos parduotuvė:
*"Aroma-Zone"

Lietuvoje:
*"Biolinija"
*"Dvi širdys"
*"Ekolinija"
*"Damodara"
*"AromaNatural", jos šeimininkė - mūsų Monica thumbup.gif
*"Naturata" (Akamuti, Moom depiliacinės priemonės)
*"Naturtheca" (Florame, Pure Pai, Dr.Organic)
*kosmetikos yra "Rojaus sode"
*"Nikovita"
*"Eko jums"

Mūsų blogas yra ČIA su atsiliepimais apie įvairių gamintojų siūlomas priemones, receptais - konkreti informacija be paplepėjimų. Jo šeimininkė bryyla 4u.gif Virtualių mūsų "kelionių", skirtų teisingos kosmetikos atsargų papildymui, tvarkaraščiai dedami šičia cool.gif

svarbiausi sutrumpinimai: eteriniai aliejai - EA, Kvapų namai - KN, AromaNatural - AN, Aroma Zone - AZ, Daddygirl arba DG muilai mirksiukas.gif

šviežiausias naujadaras - OP, arba ožkos pienas. Dažniausiai kalbant apie Druide šampūną smile.gif

temoje kalbame ir apie savo gamybinius eksperimentus, o bendriausi kremo gamybos principai štai čia smile.gif




Atsakyti
myself labai graži temukė wub.gif

Aš šiandien įsigijau AN citrininės verbenos hidrolatą, žiūrėsim ar padės sumažinti išsiplėtusias poras smile.gif Ir citrinų EA - tikrai kvapas labai puikus, kaip šviežios prapjautos citrinos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 01, 15:55)
myself labai graži temukė wub.gif

Aš šiandien įsigijau AN citrininės verbenos hidrolatą, žiūrėsim ar padės sumažinti išsiplėtusias poras smile.gif Ir citrinų EA - tikrai kvapas labai puikus, kaip šviežios prapjautos citrinos wub.gif

Aš turiu citrininės verbenos hidrolatą - tik Florame. Tai bent man po poros mėnesių naudojimo nelabai pasimatė kažkoks rezultatas verysad.gif . Galvoju darytis kremą su tom verbenom ir lazdyno riešutų aliejum - gal padės...
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 06 01, 15:41)
Nenorejau pirma reikstis, nes anoje temoje mano didzioji dauguma zinuciu istrinta buvo, tai matyt labai neitinku, bet padekoti galima ko gero  biggrin.gif, o visos tokios nedrasios



zinutes trinamos, kai jos yra ne i tema, na, kai tokioje temoje pradedama kalbeti "kaip as noreciau vilniuje gyventi, o man gerai ir kaune", ir pan.
biggrin.gif

QUOTE(Brasa @ 2010 06 01, 11:33)
Aš irgi jau užsisakiau DHA miltukų, tai dabar tokių gaminių sudėtys labai domina biggrin.gif Iš ko darei savo kremuką? Ar visam kūnui naudoji?


- Morku fitolis 11g
- Buriti aliejus: 1g
- Emulsinis vaskas: 4g
- Vitaminas E: 0.06 (2 lasiukai)
- Mineralinis: 18g
- Hidrolatas: 15 g (dejau campaku hidrolato del kvapo , galima vietoj jo tiesiog mineralini naudot)
- DHA: 1.5g
- Morku seklu EA: 0.25 g (9 lasiukai)
- GSE: 0.3 g

Taip, naudosiu visam kunui, isskyrus veida, veidui tiesiog i naudojama veido krema pabandysiu DHA iberti ax.gif
Atsakyti
Prašom, merginos 4u.gif

Aš pasidariau oro gaiviklį. Iš distiliuoto vandens, spirito ir svaigiųjų citrinžolių EA(citronela). Jau išbandžiau, skaniai kvepia namai.
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 06 01, 18:46)

Aš pasidariau oro gaiviklį. Iš distiliuoto vandens, spirito ir svaigiųjų citrinžolių EA(citronela). Jau išbandžiau, skaniai kvepia namai.



drinks_cheers.gif Aš tokį irgi vis darau,tik su tikrosioms citrinžolėm. wub.gif



Aš jau turiu Daddygirl muiliukus ir kvepaliukus. clap.gif

DG,ačiū. 4u.gif Jie pasakiški. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 01, 14:55)
Aš šiandien įsigijau AN citrininės verbenos hidrolatą, žiūrėsim ar padės sumažinti išsiplėtusias poras smile.gif Ir citrinų EA - tikrai kvapas labai puikus, kaip šviežios prapjautos citrinos wub.gif

Temos pradzia kaip visada fantastiska wub.gif

Ernesin, as turejau citrinines verbenos hidrolata is aromantic, kvepejo nuostabiai, bet poveikio tai irgi nepajutau. Man buvo padejes tik vienintelis dalykas - KN Nerolio eliksyras, bet pabaigiau, nors brangokas, bet kartosiu thumbup.gif

Diva - tavo geliukas atrodo nuostabiai 4u.gif saunuole.
As pries kelias dienas irgi susimaisiau geliuka, tik vat buvo vakaras, man kantrybes pritruko, tai guara isplakiau gumulais doh.gif Kelias dienas vaiksciojau ir svarsciau ir priejau isvados, kad si reiks sunaudot rankoms, o veidui susimakaluot kita ir ramiai, kantriai blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2010 06 01, 21:11)
Man buvo padejes tik vienintelis dalykas - KN Nerolio eliksyras, bet pabaigiau, nors brangokas, bet kartosiu  thumbup.gif


Aprašymas labai viliojantis, bet kainytė tikrai didelė. Žinoma, jei rezultatas yra, tada negaila tų pinigėlių.
Atsakyti
myself, ačiū už naujus namus 4u.gif
Bet kokia graži mergaitė nuotraukoje... wub.gif

QUOTE(Palomina @ 2010 06 01, 12:28)
Diva, saunus gaminys  thumbup.gif
Aciu smile.gif 2 numeris pas mane.. bet seip nemanau, kad verta pirkti toki daikta.. ta prasme, dr.Hauschka paakiu maskuotoja.. Mazai is jo naudos smile.gif

Dar pasitikslinsiu biggrin.gif kalbam apie tokį, taip?
user posted image
Turiu aš tokį, būtent 2 numerio, tau kaip baltaodei jis ne per tamsus paakiams? ax.gif Nuotraukoje gražiai žiūrisi 4u.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 06 01, 14:55)
Ir citrinų EA - tikrai kvapas labai puikus, kaip šviežios prapjautos citrinos wub.gif

Citrinų ea irgi poroms naudosi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 06 01, 21:47)
Citrinų ea irgi poroms naudosi? ax.gif
Ne, kūnui, nuo celiulito, strijų ir dar SB į šampūną pabandysiu palašinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 06 01, 20:28)
Aprašymas labai viliojantis, bet kainytė tikrai didelė. Žinoma, jei rezultatas yra, tada negaila tų pinigėlių.

As pernai kai pirkau, tai berods Laime man is karto patare pirkti Nerolio eliksyra (as negalejau issirinkt is visu). Bet siaip labai malonus naudoti, tikrai geriausias mano turetas aliejukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 06 01, 21:47)
Dar pasitikslinsiu biggrin.gif kalbam apie tokį, taip?
...
Turiu aš tokį, būtent 2 numerio, tau kaip baltaodei jis ne per tamsus paakiams? ax.gif Nuotraukoje gražiai žiūrisi 4u.gif

Taip, apie ta pati kalbam smile.gif
Kazkaip man jis prisitaiko prie odos spalvos g.gif Norejau pirkti as 1 nr. bet nebuvo, be to Stepone sake, kad geriau imti 2 nr. nes tas 1 nr. per sviesus.. Is Nvey Eco turiu irgi maskuotoja, tai jis beveik baltas (mano odos spalvos), tai kai paakius juo pamaskuoju atrodau per daug sviesiais paakiais rolleyes.gif
Seip dazniausiai tai vaikstau neuzsimaskavus smile.gif
Atsakyti