Įkraunama...
Įkraunama...

Aerobika

QUOTE(simuliuxe @ 2011 01 16, 14:14)
Sveikos.  4u.gif  Planuoju nuo vasario mėn. pradėt lankyt aerobiką. Ir tiesiog iškilo klausimas,ar įmanoma per pusę metų sportuojant 2 kartus per savaitę,derinant maistą ir nevalgant po 18h numesti 13kg?  blush2.gif  ax.gif

žiūrint kiek tą maistą derinsi 4u.gif vien dietų pagalba gi laisvai galima numest tiek svorio, t.y. kažkur po 2 kg į mėnesį. o sportuot reikėtų daugiau nei 2 kartus, tada tas svoris gražiia kris, nes kūnas stangrės, o ne tik riebaliukai kris
Atsakyti
Ar niekas nelanko aerobikos studijoje „Gražios linijos“ Baltupiuose, Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 01 16, 23:54)
Ar niekas nelanko aerobikos studijoje „Gražios linijos“ Baltupiuose, Vilniuje?

Mane irgi domina info apie sia studija 4u.gif
Atsakyti
Na as net nezinau ka reikia daryri. Soprtuoju jau gana ilga laika
(su pertraukom apie 2 metus). 5 kart savaiteje-3 aerobika ir dvi dienas pagal sudaryta programa. Svoris stovi kaip stovejes. Na zinoma, raumenys ryskeja, bet va, ko reikia svoriui, tai rezultatas nulinis, net daugiau i pliuo puse. Maista taip pat stengiuosi derinti. Zodziu esu neviltyje. Bandysiu eiti pas kokia dietologe, gal ji ka patars, sudarys maisto derinimo programa.
Atsakyti
Laba mergaitės, gal žinote ar Rokuose Kaune vyksta kokie pastraksėjimo užsiėmimai? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 01 16, 23:54)
Ar niekas nelanko aerobikos studijoje „Gražios linijos“ Baltupiuose, Vilniuje?


4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Drovute: 25 kovo 2011 - 10:38
Čia dabar? lotuliukas.gif gandrai grįžta į Lietuvą? bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 25 kovo 2011 - 11:14
QUOTE(aistuliaa @ 2011 02 28, 21:06)



Aš nuo kitos savaitės bandysiu ten eit (kalbu apie "Gražios linijos"), galėsiu parašyt atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akvilija: 11 gegužės 2011 - 19:22
QUOTE(Akvilija @ 2011 05 11, 20:21)
Aš nuo kitos savaitės bandysiu ten eit (kalbu apie "Gražios linijos"), galėsiu parašyt atsiliepimus  4u.gif


įdomu smile.gif aš vis bandau bandau ir nenueinu, nors man ten ir laikas tinka, bet kažkaip viena nesiryžtu, nes draugės nenori biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 05 11, 21:28)
įdomu smile.gif aš vis bandau bandau ir nenueinu, nors man ten ir laikas tinka, bet kažkaip viena nesiryžtu, nes draugės nenori  biggrin.gif

Nu čia dabar, eikit viena! smile.gif
Atsakyti
As tai va vakar nusipirkau abonimenta i Victoria gym. Kainavo 200 lt, o abonimentas neribojamas 2 menesiams. Niekada ten nesu buvus, baisoka biski, bet isisdrasinsiu ir eisiu kazkaip smile.gif
Atsakyti