Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

labas visom cia visi raso apie didziuosius miestus o as gyvenu taurageje ir nezinau pas ka geriau ir kokios stafkes yra tauragej. viska ka zinot parasykit prasau nes noriu viska zinot man dar 4 men liko iki gimdymo. rolleyes.gif
Atsakyti
Labas, matau tau dar liko truputis laiko iki "didziosios dienos"...as pati abu vaikucius pagimdziau Taurageje ir galeciau pasidalinti savo patirtimi...geriausiai priima musu daktarai-vyrai thumbup.gif ...nors iki antro gimdymo labai nenorejau kalinausko pagalbos, bet tik jo profesionalumo deka dabar dziaugiuosi antruoju suneliu ...
Atsakyti
labas o pas ka gimdei pirma vaikeli? ar buvai susitarus? ar mokejai ir kiek jei mokejai? kaip su tavim elgesi personalas ir t.t. nepyk kad tiek daug klausineju tiesiog man labai svarbu nenoriu but zalia vista kai prasides gimdymas smile.gif
Atsakyti
sveikuti as matau tikrai tu zalia kaip ir as buvau kai gimdziau pirma bet man pasiseke nes mano anyta pazinojo ginekologe ir as pas ja gimdziau pirma dukryte ir va dabar nesenai antra.As esu dekinga gydytojai Lukavicieniai thumbup.gif jei ne ji man butu labai sunku buve pagimdyti ir nera brangininke kaip Kalinauskas.Man ji labai patiko ir atrodo visai sukalbama rolleyes.gif .
Atsakyti
Ir dar visai patiko gimdyti Taurragej negu vaziuoti kazkur kur nieko nepazysti o cia ir personalas labai maloniai su tavim elgesi ir patare komnezinai,ir pabendrauja nu nezinau bent man taip buvo ir visdelto yra pigiau negu didmiesciuos cia mano nuomone nazinoma atsiras kas ir papriestaraus man.Galima Tauragej net mokama palata pasiimti ir uz para mokama 30liti as manau tai normalu o su gydytoja turi asmeniskai tartis del kainos g.gif
Atsakyti
Na o as nepanorau pasilikti Taurageje, vaziavau i Klaipeda, ir visai to nesigailiu. Gimdziau su epiduriniu (o pazystama akusere sake, kad neatsimena, kada Tauragej kas gimde su epiduriniu), personalu likau visai patenkinta, na gal isskyrus pora neypatingai maloniu sesuciu (bet jos ten daznai keiciasi). Ir niekam nemokejau nei lito - is principo smile.gif Juk ir man uz kiekviena pravesta pamoka mokiniai nesumeta "skladkes" biggrin.gif
Atsakyti
SVEIKOS.O ASIRGI GIMDZIAU TAURAGEJ IR LABAI GAILIUOSI,VAIKA PAGIMDZIAU INVALIDA,O DAKTARAI NET IR NEPASTEBEJO,PO 3 DIENU ISLEIDO NAMO,JEI BUTU ISKART ATKREIPE DEMESI,DABA TIKIU KAD MANO VAIKAS BUTU SVEIKESNIS
Atsakyti
QUOTE(liena@dsl.takas.lt @ 2006 03 19, 19:27)
SVEIKOS.O ASIRGI GIMDZIAU TAURAGEJ IR LABAI GAILIUOSI,VAIKA PAGIMDZIAU INVALIDA,O DAKTARAI NET IR NEPASTEBEJO,PO 3 DIENU ISLEIDO NAMO,JEI BUTU ISKART ATKREIPE DEMESI,DABA TIKIU KAD MANO VAIKAS BUTU SVEIKESNIS

Labas mergicka, likimo drauge... Pirma gimdziau Vilniuje ir likimas ji nuskriaude, gime invalidu del gydytojos kaltes.As manau, nesvarbu kokim mieste gimdyti, svarbu susirasti gydytoja kuriuo tu gali pasitiketi. antra vaika gimdziau Kaune. Gydytoja pasake:
- Geriau negimdyk Taurageje.
Esu labai patenkinta, kad tuo kartu paklausiau gydytojos. Antrasis gime sveikas. thumbup.gif
Atsakyti
Dabar jau ir man aktualu kur gimdyti g.gif Pirmą gimdžiau Tauragėj, lyg ir nesiskundžiu, tik jau tas gimdyklos vaizdelis tai vis tebestovi akyse schmoll.gif Nu jau kraupus blink.gif Žinoma, ten apie jokį epidūrą nėra nei kalbos, vienintelis nuskausminimas "nospa" lotuliukas.gif Gimdymas man atrodo nesunkus buvo, bet va antrą kur gimdyti tai vis nežinau. inoma, dar toli tas gimdymas, bet ... Lyg norėčiau epidūro g.gif Bet į Kauną ar Klaipėdą važiuoti rodos toloka. Vis pagalvoju, kad čia vietoj ateis vyras dažniau, o jei ko prireiks galės atnešti. O ką aš ten Kaune prisišaukčiau verysad.gif Nu nežinau, ką čia man reikės daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasve @ 2006 05 27, 00:18)
Dabar jau ir man aktualu kur gimdyti  g.gif  Pirmą gimdžiau Tauragėj, lyg ir nesiskundžiu, tik jau tas gimdyklos vaizdelis tai vis tebestovi akyse  schmoll.gif  Nu jau kraupus  blink.gif  Žinoma, ten apie jokį epidūrą nėra nei kalbos, vienintelis nuskausminimas "nospa"  lotuliukas.gif  Gimdymas man atrodo nesunkus buvo, bet va antrą kur gimdyti tai vis nežinau. inoma, dar toli tas gimdymas, bet ... Lyg norėčiau epidūro  g.gif  Bet į Kauną ar Klaipėdą važiuoti rodos toloka. Vis pagalvoju, kad čia vietoj ateis vyras dažniau, o jei ko prireiks galės atnešti. O ką aš ten Kaune prisišaukčiau  verysad.gif  Nu nežinau, ką čia man reikės daryti  g.gif


nu as jau pagimdziau ir sekmingai kaune biggrin.gif tikrai nesigailiu kad ten vaziavau visai man nebuvo jausmo kad toli nuo visu nes mano vyras visalaik buvo salia ko reikejo nupirko jis miegojo su mumis kartu visa laika. jis dirba bet issiprase nes vaiko gimimo atveju gali gauti 3 dienas laisvas. as gimdziau kauno 2 klinikoja mane ten viduri nakties svelneipasitiko ne vieno blogo zodzio kad prizadinau ar ka. kai suzinojo kad is taurages atvaziavau tai dziauges sake dar ir draugem parekomenduot. susitare nebuvom ir apie pinigus kalbos nebuvo. daktares seseles labai fainos per gimdyma ramino ir galva gloste.gimdyklos fainos atnesa radijos pasiklausyt arbatos. po gimdymo visas iskelia i vienvietes palatas kur yra 2 lovos viena seimos nariui, nakciai 10 lt. per tas dienas tiek daktaru perejo kad nei vienas nebuvo piktas visi su sypsenom buvo. nu nezinau antra irgi ten gimdyciau dabar nei uz ka y taurages ligonine nenoeciau gimdyt, esu ten gulejus su gresenciu persileidimu tikrai nepalyginsi su kaunu. o jei del daiktu tai gali susidet daugiau nes ten niekas nesakys kad per daug yra 3 spinteles kur susidet tai kad viskas tilps as tai 2 tases dideles issiveziau nes zinojau kad nevarys i taurage ko atvest geriau daugiau negu mazai, o smulkmenas tai vyras nupirks jei prireiks. sekmes pasirinkime smile.gif
Atsakyti
Ačiū milia5, daug gero girdėjusi esu apie Kauną. Vyro sesuo gimdė irgi Kaune, bet ji privačiai tarėsi su gydytoja, gimdymas kainavo apie 600 litų, čia jau ir su akušerėm ir su viskuo. Ji labai patenkinta. O aš vis dar abejoju. Žinoma dar tolokai tas mano gimdymas, bet jau nerimas yra. Jei vyras gautų laisvas 3 dieneles, tai aš turbūt mielu noru lėkčiau į Kauną. Nu bet dar žiūrėsim g.gif
Atsakyti
4u.gif sorry Milia, kad neatsakiau is anksto, bet buciau butent ta ligonine ir rekomendavusi thumbup.gif ...is triju gimusiu ka tik mano seimoje mergyciu...dvi gime -2-oje kauno ligonineje, o viena KMUK-nes gime visu men per anksti Visos mamos liko patenkintos gimdymu, personalu ir t.t.
Ko tikrai nepasakyciau apie visu ju pirmus gimdymus taurageje doh.gif
Beje, epidura gali gauti ir TRG bet turi REIKALAUTI doh.gif g.gif ...o nelaimiu nutinka visur, bet kazkodel musu provincijoje jos pernelyg daznos(palyginus su gimdymu skaiciumi) schmoll.gif
Atsakyti