Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam duonelę pačios,

merginos, labai reikia paslaugos, neturiu laiko ieškot, nes išvažiuosiu o darbų visokių pilna iki tol, tai labai prašau kas žinot kur rasti receptuką, pagelbėkite, noriu išsikepti duonos. 4u.gif
taigi ragavau labai skania raugo duoną su saulėgrąžomis, selenomis, sezamai, daigiau net nežinau gal dar ko buvo, bet nu nežinau, gal kas žino kažko panašaus receptuką? būsiu labai dėkinga... internete kažko panašaus ieškojau, nu bet nelabai radau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 05 25, 15:54)
niuuuu merginos cia ne pasirodymo temele greit abidvi rasot savo nuostabiu duoneliu receptus lotuliukas.gif labai apetitnos duoneles thumbup.gif  wub.gif


receptu mi8elai dalinuos, tik problema, kad gyvenu ne Lietuvoje ir miltai visokiais mandrais pavadinimais, tai sunkoka bus tiksliai aprasyti cool.gif

300 ml vandens
100 ml traiskytu koncervuotu pomidoru (jei nerasite traiskytu, tai pirkite pilnus koncervuotus ir su bulviu koses grustuve paspaudykite juos iki koseles)
2 valg. s. aliejaus
1 arb. s. druskos
600 ml miltu 405D malamimo
100 ml rupiu/stambiu kvietiniu selenu
100 ml ruginiu miltu
100 ml rupiu ruginiu miltu
100 ml Grahams miltu (rupaus malimo/pilno grūdo miltai)
2 arb. s. sausu mieliu

Kepu 1 kg su pagrindine programa

Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 05 28, 13:16)

Matėm tą problemą, pačios su ja susidūrėm drinks_cheers.gif , bet nežinom kol kas kodėl taip nutikę doh.gif Kai jau žinosim, tai būtinai ir atsakysim smile.gif


Aciu, kad rupinates 4u.gif , kadangi nieko nebuvo atsakyta, maniau, kad niekas nekreipia demesio doh.gif

QUOTE(Borzika @ 2010 05 28, 14:57)
Merginos, SuperMama turi žinoti, kada tiksliai prasidėjo šie nesklandumai?


Man atrodo (bet tiksliai negarantuoju), kad iki kokio 7-10 psl. lyg ir viskas buvo gerai, g.gif (o gal nuo pradziu jau buvo blogai blush2.gif , neatsimenu) veliau galvojau, kad pasitaisys savaime. Kol galu gale nusibodo ieskoti, kur baigiau skaityti. Gal kitu atmintis bus geresne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nettle @ 2010 05 28, 15:41)
merginos, labai reikia paslaugos, neturiu laiko ieškot, nes išvažiuosiu o darbų visokių pilna iki tol, tai labai prašau kas žinot kur rasti receptuką, pagelbėkite, noriu išsikepti duonos. 4u.gif
taigi ragavau labai skania raugo duoną su saulėgrąžomis, selenomis, sezamai, daigiau net nežinau gal dar ko buvo, bet nu nežinau, gal kas žino kažko panašaus receptuką? būsiu labai dėkinga... internete kažko panašaus ieškojau, nu bet nelabai radau verysad.gif


va čia kažkas panašaus manau

http://www.supermama...?...&p=36612653
Atsakyti
QUOTE(Nettle @ 2010 05 28, 15:41)
taigi ragavau labai skania raugo duoną su saulėgrąžomis, selenomis, sezamai, daigiau net nežinau gal dar ko buvo, bet nu nežinau, gal kas žino kažko panašaus receptuką? būsiu labai dėkinga... internete kažko panašaus ieškojau, nu bet nelabai radau verysad.gif

QUOTE(rasyte_ @ 2010 05 24, 17:07)
Kol dar duonkepes negavau, tai snd kepiau duonele su raugu orkaiteje - nerealaus skonio duonele gavosi 4u.gif
user posted image

QUOTE(rasyte_ @ 2010 05 24, 17:19)
Receptukas toks, alia as improvizavau dar mirksiukas.gif

3 saukstai raugo
100 g linu semenu (neturejau, ir nedejau)
100 g saulegrazu (dejau tris saujeles)
100 g aviziniu dribsniu (3 saujeles)
100 g kvieciu selenu
1 kg kvietiniu miltu (dedu siek tiek ir ruginiu)
3-5 saukstai cukraus
2 arbatiniai sauksteliai druskos
1 l vandens (nevirinto, siltoko) (as pilu kiek daugiau)

(As dar dejau moliugu seklu ir kmynu mirksiukas.gif )

Rauga ismaisiau su 1 litru silto vandens, tada sijojau miltus, dejau priedus mirksiukas.gif I tortine laugh.gif itiesiau kepimo popieriu, dugna apibarsciau sezamo seklomis ir kildinau kokias tris valandas, paskui kepiau orkaiteje 200laipsniu karstyje, gal virs pusantros valandos g.gif

Pamirsau parasyti, kad pries supilant tesla i tortine laugh.gif atsidedu vel 3 saukstus raugo kitam kartui mirksiukas.gif



Gal kazko panasaus ieskai?

Arba dar cia Sveikuoliu duona

Atsakyti

uoj ačiū labai labai bigsmile.gif bigsmile.gif tinka, man bet persikėliau į vordą visus receptukus, bandysiu, tik vat klausimas, o kaip tą raugą padaryti? unsure.gif unsure.gif nepykit jei ko nedaskaičiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nettle @ 2010 05 28, 16:42)
tik vat klausimas, o kaip tą raugą padaryti?

Sios temos 1 psl. 1 zinutes pabaigoje yra detalios instrukcijos
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 05 28, 17:13)
Sios temos 1 psl. 1 zinutes pabaigoje yra detalios instrukcijos

dar kart ačiū labai 4u.gif viską paskubom darau tai nepastebėjau blush2.gif ačiū ačiū ačiū wub.gif
Atsakyti
man irgi labai aktualus klausimas kaip raugą pasidaryti, nes dabar turiu dovanų gavusi, laikau šaldytuve, bet, man jau kaip ir vaidenasi, kad gal jis jau sugedo blink.gif
nuo jo toks stiprokas, kaip ir acto kvapelis sklinda, ar taip turi būti?

kaip ir norėčiau pati pasidaryti...

o receptukus su raugu siūlomus išbandysiu, aš kažką panašaus pati bandžiau susikurpti kepdama, kaip ir nieko gavosi, tik neužsirašiau ką ten priimprovizavau blush2.gif

tik aš dar dėjau salyklo 2-3 šaukštus 750 gr. kelapiukui, kad spalva tamsesnė gautųsi.

Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 05 28, 14:57)
Merginos, SuperMama turi žinoti, kada tiksliai prasidėjo šie nesklandumai?

Kaip čia prisiminti g.gif Nu kokį mėnesį jau turbūt vyksta šita netvarka g.gif
Atsakyti
Na nepaskyčiau, akd prieš mėnesį, nors gal kiekvienai skirtingai, va kai kuriom viskas tvarkoj..
Man tai pagedo ~20d.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2010 05 28, 17:36)
Man tai pagedo ~20d.

Man irgi panasiai...
Atsakyti