Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 7-oji tema

Štai skelbiu naują temutę 4u.gif
Kviečiu toliau diskutuoti, aptarinėti, rodyti, žavėtis, tartis, girti, peikti ir t.t. ax.gif

Ankstesnė tema: 6-oji tema
user posted image
Atsakyti
wub.gif
user posted image
tik gal paakiai taip nubalinti nelabai ziurisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 04 22, 11:08)
tik gal paakiai taip nubalinti nelabai ziurisi  ax.gif


Aha, kaip akiniai kokie biggrin.gif Ir čia tikriausiai super-puper profai dažė biggrin.gif
Atsakyti
man atrodo gyvai normaliai atrode cia nuo fotiko gal labiau apsisviete kazkoks perlamutras
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 04 22, 13:48)
man atrodo gyvai normaliai atrode cia nuo fotiko gal labiau apsisviete kazkoks perlamutras

gali buti, mano visaziste kai dazo daznai irgi taip pat buna ant nuotrauku, tai as visada turiu pasivalyti, nesuprantu ka ji deda ir ne man vienai, ir draugem tas pats.. eisiu pas ja vestuvini darytis, meginsiu sakyti, kad tik nebutu tu akiniu cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 04 22, 13:02)
gali buti, mano visaziste kai dazo daznai irgi taip pat buna ant nuotrauku, tai as visada turiu pasivalyti, nesuprantu ka ji deda ir ne man vienai, ir draugem tas pats.. eisiu pas ja vestuvini darytis, meginsiu sakyti, kad tik nebutu tu akiniu  cool.gif  lotuliukas.gif


Būna tepa maskuojančių paakius priemonių, jos dažniausiai yra tonu arba keliais šviesesnės, kad "neprasimštų" tas paakių tamsumas g.gif
Atsakyti
Merginos, pasikartosiu 4u.gif

Kokios nuomones girdet apie visaziste Karile Stonyte, dirba Kaune? g.gif
Laidoj "Grozis ir estetika" maciau graziai padaze 50-uju stiliumi ir buvo puikiai ivertinta. bigsmile.gif

aciu kad dalinates informacija 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Man dabar beziurint i video iskilo toks klausimas...

Tai reikia voka dazyti nuo sviesiausios spalvos link tamsios, ar atvirksciai??

Nes ziuriu vienur vienaip daro kitur kitaip, kazi kaip cia paparasciau ir lengviau iseitu.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 04 24, 22:41)
Man dabar beziurint i video iskilo toks klausimas...

Tai reikia voka dazyti nuo sviesiausios spalvos link tamsios, ar atvirksciai??

Nes ziuriu vienur vienaip daro kitur kitaip, kazi kaip cia paparasciau ir lengviau iseitu..  blink.gif


as tai visada dazau nuo sviesiauios. tada matai kiek gali tamsinti, o kai iskart per tamsiai uztepsi ir bandysi kazka sviesint gausis purvas ant voko, cia man taip atrodo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @leja: 24 balandžio 2010 - 21:57
QUOTE(asteroidas @ 2010 04 24, 16:15)
Merginos, pasikartosiu  4u.gif

Kokios nuomones girdet apie visaziste Karile Stonyte, dirba Kaune?  g.gif
Laidoj "Grozis ir estetika" maciau graziai padaze 50-uju stiliumi ir buvo puikiai ivertinta.  bigsmile.gif

aciu kad dalinates informacija  4u.gif  blush2.gif

laba 4u.gif

lankausi tame salone kuriame Karile dirba ax.gif siaip atsiliepimai geri kiek esu girdejusi, ir kiek teko matyti jos darbus,t.y.kiek maciau padazytu klienciu, man patiko rolleyes.gif
Siulyciau Jums nueiti ir pasibandyti bandomaji, manyciau tai butu geriausia Jums, kadangi pamatytumete kaip jinai dirba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asteroidas @ 2010 04 24, 16:15)
Merginos, pasikartosiu  4u.gif

Kokios nuomones girdet apie visaziste Karile Stonyte, dirba Kaune?  g.gif
Laidoj "Grozis ir estetika" maciau graziai padaze 50-uju stiliumi ir buvo puikiai ivertinta.  bigsmile.gif

aciu kad dalinates informacija  4u.gif  blush2.gif



Laba,

Apie sia Kosmetologe galiu atsiliepti tik teigiamai thumbup.gif Dirba ji su kokybiska kosmetika screenface ir makeup forever 4u.gif

Susitark del pokalbio laiko ir manau bus viskas aisku, tik nenueik nesusitarus, nes kadangi ji daug turi darbo gali ir is kabineto neiseiti ilgai...

p.s. Kaip zmogus ji taip pat maloni ir nuosirdi mergina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 04 24, 21:41)
Man dabar beziurint i video iskilo toks klausimas...
Tai reikia voka dazyti nuo sviesiausios spalvos link tamsios, ar atvirksciai??


Manau, kad šiais laikais griežtų taisyklių negali būti, nes yra skirtingų darbo stilių, kosmetikų ir galiausiai norimų rezultatų.

QUOTE(@leja @ 2010 04 24, 22:56)
as tai visada dazau nuo sviesiauios. tada matai kiek gali tamsinti, o kai iskart per tamsiai uztepsi ir bandysi kazka sviesint gausis purvas ant voko, cia man taip atrodo


Sutikčiau, kad dažyti nuo šviesios link tamsios tikrai lengviau ir mažesnė tikimybė padaryti terlionę.
Atsakyti