Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

QUOTE(tute28 @ 2010 04 26, 20:16)
Ar buvot matę, nuo ko tas lelius padarytas? rolleyes.gif Aš nebuvau. Labai nustebau, galvojau čia iš piešinio, ne iš nuotraukos.


Jo buvau, turiu ta zurnala, gerai schema padaryta
Atsakyti
Skaitinėju aš vis čia Jūsų mintis, patarimus ir bandau mokytis ateities didesniems siuviniams. smile.gif
O dabar iškilo dilema tokia, tai ne į temą paklausiu, gal galit padėti ax.gif Siuvinėju dabar darbelį ant 14 kanvos, su trim siūlais (su dviem man negražiai atrodo balti tarpeliai). Tai va, ir pagal schemą keliose vietose reikia siuvinėti su dviem spalvom-vienas siūlas vienos, kitas kitos spalvos. Tai ką man daryt, jei pas mane visur po tris siūlus? blush2.gif
Atsakyti
Blendingas pas tave schemoj, na šiaip reiktų imti vieną giją vienos spalvos, o kitą kitos, bet jei siuvinėji trimis gijomis, tai net nežinau g.gif Niekad ant 14ct nesu siuvinėjus...


Ale kiek skaitytojų mūsų temoj. Šaunu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 04 27, 13:52)
Skaitinėju aš vis čia Jūsų mintis, patarimus ir bandau mokytis ateities didesniems siuviniams. smile.gif
O dabar iškilo dilema tokia, tai ne  į temą paklausiu, gal galit padėti  ax.gif  Siuvinėju dabar darbelį ant 14 kanvos, su trim siūlais (su dviem man negražiai atrodo balti tarpeliai). Tai va, ir pagal schemą keliose vietose reikia siuvinėti su dviem spalvom-vienas siūlas vienos, kitas kitos spalvos. Tai ką man daryt, jei pas mane visur po tris siūlus?  blush2.gif

aš dedu vienos , kuri pagrindinė 2, kitos 1
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 04 27, 13:54)
Blendingas pas tave schemoj, na šiaip reiktų imti vieną giją vienos spalvos, o kitą kitos, bet jei siuvinėji trimis gijomis, tai net nežinau g.gif  Niekad ant 14ct nesu siuvinėjus...
Ale kiek skaitytojų mūsų temoj. Šaunu thumbup.gif

Tai va ir pasimečiau. Mažas ten paveiksliukas, gal daug reikšmės nėra, bet siūlų kiekio mažint nesinori-matysis skirtumas. Reikės tada bandyt kažkaip vieną vienos spalvos imt, kitas dvi kitos gal.. g.gif
Paukščiuk- ten iš vieno krašto tamsiai žalia, iš kito šviesiai, ta vidurinė turėtų būti kaip ale perėjimas nuo vienos, prie kitos. Bandysiu paderint kažkaip. Ačiū už nuomones 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ameera: 27 balandžio 2010 - 12:58
QUOTE(Arveda @ 2010 04 27, 13:38)
O varna bus dovanojama 30-mečio proga  blush2.gif

Pasaulis priklauso brandžiai varnai... ups... moteriai
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 27, 13:44)
o schemos niekad nežymiu, man tai laiko gaišimas atrodo

Aš irgi schemos nežymiu, man irgi laiko gaišimas ir flomasterių gadinimas.
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 04 27, 13:56)
Tai va ir pasimečiau. Mažas ten paveiksliukas, gal daug reikšmės nėra, bet siūlų kiekio mažint nesinori-matysis skirtumas. Reikės tada bandyt kažkaip vieną vienos spalvos imt, kitas dvi kitos gal..  g.gif
Paukščiuk- ten iš vieno krašto tamsiai žalia, iš kito šviesiai, ta vidurinė turėtų būti kaip ale perėjimas nuo vienos, prie kitos. Bandysiu paderint kažkaip. Ačiū už nuomones  4u.gif

jei pereina į šviesesnę, tada dėčiau 2tamsaus ir 1 šviešų

Atsakyti
Paukščiuk Gal ilgokokas tas eilėraštis blush2.gif

Kažka galvoju tokio "Ir vistiek aš likau varna" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 04 27, 14:00)
Paukščiuk Gal ilgokokas tas eilėraštis  blush2.gif 

Kažka galvoju tokio "Ir vistiek aš likau varna"  ax.gif

per žiauriai, gal geriau kaip dvi, ar kaip ten sako, man 18metų ir 12 patirties g.gif kažka panašaus
Atsakyti
o aš jei nesižymiu tai prigrybauju. nu kitai negaliu blush2.gif
Atsakyti
vakar pradejot apie remus snekt, dar laikiaus..ale siandien kai uzvedet kalba, sakes, pradejau jo noret.... doh.gif vyras tuoj is namu ismes uz mano tuos norus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 27, 14:00)
jei pereina į šviesesnę, tada dėčiau 2tamsaus ir 1 šviešų

Taip ir darysiu, ačiū wink.gif
Atsakyti