Įkraunama...
Įkraunama...

Medvilnė

Sveiki, labai noriu gauti medvilnės sėklų, tik niekur nerandu jų pirkti, gal kas galit padėti? Labai ačiū.
Atsakyti
Mačiau Scheteling tinklo parduotuvėje Vilniuje, jei ką, penktadienį (04.08), galiu ten užsukti. Kaina apie 10Lt.
Atsakyti
QUOTE(milereta @ 2010 04 08, 05:45)
Mačiau Scheteling tinklo parduotuvėje Vilniuje, jei ką, penktadienį (04.08), galiu ten užsukti. Kaina apie 10Lt.


O gal kas matėte Kaune? Man būtu patogiau. Ačiū
Papildyta:
QUOTE(milereta @ 2010 04 08, 05:45)
Mačiau Scheteling tinklo parduotuvėje Vilniuje, jei ką, penktadienį (04.08), galiu ten užsukti. Kaina apie 10Lt.



Labai ačiū šita parduotuvę susiradau Kaune ir ten tų sėklų yra. thumbup.gif ir aš auginsiu medvilnę. ax.gif
Jei dar kam reikia tai UAB SCHETELIG Savanorių pr 66 / Žemaičių g 31
Atsakyti
As pirma karta kazkaip susiduriau su medvilne, bet kazkodel sudomino wink.gif O sakykit, ka darysit su ta medvilne? Kaip ji auginama, ir ar cia tik del pacio augalo ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(lapkrituke @ 2010 04 08, 14:08)
As pirma karta kazkaip susiduriau su medvilne, bet kazkodel sudomino wink.gif O sakykit, ka darysit su ta medvilne? Kaip ji auginama, ir ar cia tik del pacio augalo ar kaip?


Laba. Daryti tai nedarysiu nieko, tiesiog man labai patinka pasistatyti keleta sakeliu ant stalo. Man jau isaugintos duodavo dede bet ji jau nera tai nusprendziau uzsiauginti pati ir pasipuosti namus. Va sitaip ji atrodo isauginta.

http://www.blogas.lt...ijux/262532.jpg
Atsakyti
Ar ji daugiametė ar vienmetė g.gif Greičiausiai pasėji nuskini ir nebėra? Ar greitai auga? Gal kas foto turit?
Atsakyti
Gas galit nuotrauka imesti savo medvilnės kaip ji pas jus auga blush2.gif ax.gif
Atsakyti