Įkraunama...
Įkraunama...

Funkcija "Rasti nario žinutes"

QUOTE(Pelagija @ 2007 01 14, 01:59)
Vardo keitimas menkai padeda, nes as daznai skaitydama labai greitai pastebiu, kad dalyviai vardus pasikeite.
Butu geriausia, jei "rasti nario zinutes" funkcionuotu tik zinuciu autoriui.



pritariu, kad reikia apriboti šią funkciją
beje pastebėjau kad mamusiuka yra naujokė, nors iš tikrųjų tai senbuvė mirksiukas.gif
tai kaip suprantu jos žinutės buvo ištrintos
aš irgi norėčiau patapti naujokė be visų žinučių
tik keisti niko nenoriu smile.gif
Atsakyti
netgi jeigu ištrinsim visas žinutes, nors to tikrai niekas nedarys, jūsų statusas nepasikeis. Jūs ir liksite senbuvė ar dalyvė ar kt. kas kokį statusą turite tam momentui.

Vartotojas "mamusiuka" buvo ištrintas ir bet kas kitas galėjo prisiregistruoti šiuo vardu.
Atsakyti
o senos mamusiuka žinutės liko? tik žinoma be jos niko? ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(ziuzy @ 2007 01 22, 18:38)
Asmeniškai man, irgi nelabai didelis malonumas, kai skaitomos VISOS mano žinutės. Nors, juk jeigu parašėm žinutę, tai vistiek visi ją matys. Bet jeigu būtų apklausa, balsuočiau PRIEŠ šią funkciją. Be to, man ir pačiai ji nelabai reikalinga, nebent iš smalsumo ir norint pažinti labiau žmogų.



ot, as pvz, cekava, ir man idomu kas per zmogeliai , kai kurie yra,,., ir kaip jau minejau, jai bijai , tai geriau visai nerasyk ir nedaryk is to problemos.,, o kazkam si funkcija naudinga, ir ne tik is blogu paskatu, biggrin.gif

jei as nutuokiu, kad gali paskaityti, tai ir pagalvoju ka rasau,.,nors, nes nelabai kam jau cia tos mintys duona kasdienine schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Kuzia @ 2007 01 08, 11:15)
Matančiom "kabikus" sakyčiau paranoja puola blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ursule: 23 sausio 2007 - 16:25
QUOTE(Auges @ 2007 01 23, 09:35)
http://www.supermama...?...s&highlite=
Prašau, nesinaudodama funkcija rasti visas nario žinutes, aš suradau temas, kuriose tu rašei, pasinaudojus paprasčiausia forumo paieška. Gal ir ją apribot?

Lygiai taip pat paprastai aš galiu surasti tavo žinutes per googl'ą

Gal ir visas šias paieškas apribot?

Ačiū,Auges,bet šiuo atveju nesupratau,kodėl pademonstravai platesnę galimybę rasti mano žinutes? g.gif
Išsakiau savo nuomonę,jog (jei būtų pasirinkimo laisvė) užblokuočiau žinučių atranką,o į savo nuomonę, išgirdau pasipiktinusį "gal ir visas paieškas apribot?"
Kas ieško iš tiesų atras, seklių morkų pilnas pasaulis,kodėl mamų forume turėtų būti kitaip? Ar ne?Bet jei jau užvesta atskira tema šiuo klausimu,tai matyt mamoms tai rūpi.Štai,aš irgi pasisakiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijurka: 23 sausio 2007 - 18:23
QUOTE(Mama_Tania @ 2007 01 23, 18:19)
kartais skaitydama temas, kurios man idomios, sutinku tokiu zinuciu doh.gif  (jau ir pastaba buvo kitu nariu pareiksta...):

cia, cia arba  cia;

(galima tai dar prirasyti prie temos rasti visas nario zinutes, bet as pasinaudojau paprasta funkcija el. pasto, skaitydama uzprenumeruotas zinutes)

Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2007 01 22, 19:24)
Nebent prirašo čia labai intymių ar itin asmeninių dalykų. Tai kam rašyt, o paskui bėdavotis, kad kaimynė, bendradarbė, puseserė ar dar velniažin kas ėmė ir perskaitė forme. Reikia rašyt tiek, kiek nebijot, kad kas sužinos.


Ar tik kitus aptarinėti čia renkamės,paskaitinėt svetimų istorijų? Žinoma,atvirumas kitą kartą gana nemažas,liečiantis ir asmeninį gyvenimą,nėra malonu,kai tuo atvirumu kažkas naudojasi ir pasako "žinai,aš ten Mamų forume tą ir aną atpažinau,eik ir tu paskaityk" g.gif
O funkcija "rasti visas žinutes" tik padeda tokiems "geradariams".
Atsakyti
Paskutiniu metu pradejo netiketai dingti temos zinutes.
Ar moderatoriai neturetu informuoti temos dalyvius arba autoriu?
Atsakyti
QUOTE(luokė @ 2006 06 03, 00:19)
ir galim pabandyt įsivaizduot, kas tada dėtųs forume  doh.gif  tik trintų ir trintų visos nesustodamos. ne maži vaikai esam, reikia ir impulsus apgalvot- čia gi ne realus bendravimas, žmogus ir žinutė, kur nori atsakyt, nepabėgs- gali pagalvot, nusiramint ir parašyt protingai, kad paskui nereikėtų gailėtis

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
na ir as tos pacios nuomones thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Supervyras @ 2007 02 18, 00:27)
Paskutiniu metu pradejo netiketai dingti temos zinutes.
Ar moderatoriai neturetu informuoti temos dalyvius arba autoriu?

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
zinoma, kad turetu privaleti, juk tai neetiska ir nekulturinga g.gif
Atsakyti
Kai trinama - panaikinama is "Bendraamziu" tema tai is "rasti visas nario zinutes"issitrina zinutes rasytos toj temoj? g.gif
Norejau nusikopijuot zinutes ir isisaugoti jas,bet,kad paziurejau ju nera blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mambu @ 2007 02 21, 15:14)
Kai trinama - panaikinama is "Bendraamziu" tema tai is "rasti visas nario zinutes"issitrina zinutes rasytos toj temoj? g.gif
Norejau nusikopijuot zinutes ir isisaugoti jas,bet,kad paziurejau ju nera blink.gif

Taip, išsitrina rolleyes.gif
Atsakyti
Ar galima iš forumo dalyvių išsiregistruoti?
Atsakyti